Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

לא הבנתי למה לא ניצלו את העובדה שהם ביחד בשידור ולפתוח בעימות ספונטני...הקטע השלם הוא רק 3 דקות.

מצביע בנט, קטע מסריח מה שקרה לסקר עם התווספות הקולות המטורפת לבוז'י

אני מקווה שבבחירות האמיתיות ביום שלישי, כל אחד יצביע לפי מה שהוא חושב ולא לפי מה שמראים לו בסקרים האלה

ובסוף העבודה תחזור למימדים הטבעיים שלה, הליכוד תהיה המפלגה הבכירה והבית היהודי יציגו עלייה במספר המנדטים.

אני מקווה שבבחירות האמיתיות ביום שלישי, כל אחד יצביע לפי מה שהוא חושב ולא לפי מה שמראים לו בסקרים האלה

ובסוף העבודה תחזור למימדים הטבעיים שלה, הליכוד תהיה המפלגה הבכירה והבית היהודי יציגו עלייה במספר המנדטים.

היה השבוע סקר בערוץ 2 שבו נשאלו אחוזי הביטחון בהצבעה. משמע כמה אתה בטוח בהצבעה שלך- הנתונים מעודדים לימין. כחלון יושב על 30% בעיקר בגלל שהרבה מאלו שרוצים להצביע לו מבינים שהוא יילך גם עם השמאל(ואף יעדיף אותו אם הם יהיו ממש זקוקים לו ע"מ להרכיב ממשלה), בוז'י עם 58% הליכוד עם 78%.

אאל"ט גם בנט מעל לפיד באחוזים, אין מה לעשות בשורה התחתונה- מאחורי הפרגוד אתה הולך למפלגת האם(ימין/שמאל)/מחזק אותה ע"י הצבעה למפלגה שמייצגת אותך יותר ממפלגת האם אך אתה בטוח שהיא תמליץ על הנ"ל לראשות הממשלה

לכל מי ש"לא רואה רלוונטיות בסוגיה הפלסטינית" לאור הרצון של אובאמה לייצר הסדר במזרח התיכון, לא שולל את האפשרות שהמחנה יחתום על עוד הסדר ביניים. על מתווה כזה כולם יהיו מרוצים, אובמה , הרצוג ולבני להביא "בשורה" ואבו מאזן שמחפש את מקומו בפוליטיקה הפלסטינית.

הצבעה לכחלון וללפיד, לפי הסקרים הנוכחיים, זה קול לקואליציה בראשות הרצוג.

מצביע כחלון? קח את זה בחשבון

מחר הפגנות המונים של הימין בכיכר רבין. תגיעו.

http://2.inn.co.il/leads/view/890?z=206&b=31516

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/294549

לימין אין 50 עמותות עשירות שמתוקצבות על ידי מדינות זרות שמנסות להשפיע על השלטון בישראל - יש לדרך הימין אותנו.

תפיצו.

מחר הפגנות המונים של הימין בכיכר רבין. תגיעו.

http://2.inn.co.il/leads/view/890?z=206&b=31516

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/294549

לימין אין 50 עמותות עשירות שמתוקצבות על ידי מדינות זרות שמנסות להשפיע על השלטון בישראל - יש לדרך הימין אותנו.

תפיצו.

כי רשימת התורמים של ביבי שרובה ככולה אמריקאים זה אחלה.

נ.ב

מצחיק שההפגנה הוזזה למחר, אבל עבדו במהלך השבת על הקמת הבמה (צולם היום, לא על ידי)

11059202_416085358564724_708904657867633

תפיצו.

תאמין לי שגם לימין יש אפילו יש להם עיתון שלם בחינם רק לא מזמן הייתה כתבה על זה שיש ארגונים עשירים של נוצרים אוהבי ישראל שתומכים בימין. זה נשמע כמו רק הפועל זה מרגש.

נראה לי שאני בסופו של דבר יצביע לכחלון כי אני עדיין לא מסוגל לתת את הקול שלי למפלגת העבודה

נ.ב

מצחיק שההפגנה הוזזה למחר, אבל עבדו במהלך השבת על הקמת הבמה (צולם היום, לא על ידי)

11059202_416085358564724_708904657867633

גויים של שבת עבדו עליו.

מחר כולם צרכים להגיע להפגנה, חשוב מאוד!

כל פעם שאני נכנס לכאן אני מבין יותר שאני עוכר ישראל, אויב המדינה. למרות שכנראה נתתי לה הרבה יותר מרוב המגיבים.

גויים של שבת עבדו עליו.

מחר כולם צרכים להגיע להפגנה, חשוב מאוד!

האמת? לפי מי שהעלה את זה - עובדי קבלן. יהודים אגב. אבל היי, אם תעצום עיניים חזק זה יהיה נכון.

אגב עמותות וכספים - מה עם זה שמועצת יש"ע מממנת מחשבון משלם המיסים הסעות להפגנה פוליטית בתקופת בחירות (דבר המנוגד על פי חוק)? או שזה גם בסדר?

תורג'י - ברוך הבא לישראל.

כל פעם שאני נכנס לכאן אני מבין יותר שאני עוכר ישראל, אויב המדינה. למרות שכנראה נתתי לה הרבה יותר מרוב המגיבים.

חשבת להצביע למחנה הביזיוני? בוגד!

(מה הקטע בכלל עם המחנה הביזיוני, זה כמו להגיד כל הזמן הגועל במקום הפועל, כאילו הם וולדמורט)

אין לי שום בעיה עם מיליונר אמריקאי שתורם לשמאל או לימין.

יש לי בעיה שמדינות זרות תורמות מסורתית לכל מני עמותות שמאל של הקרן החדשה שמטרתם להשפיע על דמותה של המדינה.

במקרה הזה ובלי שום קשר לקרן החדשה, בארה"ב בודקים אם ממשל אובמה בעקיפין מעביר כספים כדי להפיל את נתניהו.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/683/494.html?hp=1&cat=666&loc=15

אגב עמותות וכספים - מה עם זה שמועצת יש"ע מממנת מחשבון משלם המיסים הסעות להפגנה פוליטית בתקופת בחירות (דבר המנוגד על פי חוק)? או שזה גם בסדר?

מאיפה המידע/הוכחות?

תשמע MaTa לא אכפת לי מה עשית בצבא ומי אתה,ברגע שאתה מצביע מרצ כאשר זהבה גלאון עומדת בראשה מבחינתי אתה בוגד

תשמע MaTa לא אכפת לי מה עשית בצבא ומי אתה,ברגע שאתה מצביע מרצ כאשר זהבה גלאון עומדת בראשה מבחינתי אתה בוגד

שומע? מ.

האמת? לפי מי שהעלה את זה - עובדי קבלן. יהודים אגב. אבל היי, אם תעצום עיניים חזק זה יהיה נכון.

תורג'י - ברוך הבא לישראל.

האמת שאני חילוני וזה היה די בצחוק זרמתי עם התמונה.

בנוסף, לפי מה אתה אומר את מה שאתה אומר? אנשים תורמים הרבה כסף יש מאמץ אדיר להוציא את ההפגנה מחר, לא יפה להמציא דברים מתן.

חשבת להצביע למחנה הביזיוני? בוגד!

(מה הקטע בכלל עם המחנה הביזיוני, זה כמו להגיד כל הזמן הגועל במקום הפועל, כאילו הם וולדמורט)

מלשון לעג וקלס, נועד להדגיש את הביזיון והחרפה שכרוכה במכירת אדמות המדינה בשביל שלום פיקטיבי ובמקביל ללעוג לעבודה שהמציאו שם שממש לא מתאים לעקרונות שלהם ולרשימה שלהם.

לסיום אדגיש שאני ממש לא חושב ששמאלנים הם עוכרי ישראל, אני באמת ובתמים מרגיש שהם פשוט לא מבינים את הסכנות הכרוכות בדרכי הפעולה שלהם (בלה בלה בלה הפחדות).

רק בוגד? אתה מתון מדי. בוגדים זה מי שמצביע ליאיר ובוז'י

חחח אין לי כוח כבר להגיב פה בנושא הזה במילא הרוב פה מצביעים מרצ או המחנה הציוני אבל יהיה בסדר ..מזרח ירושלים בחיים לא תיהיה בירתה של ארגון הטרור אשף למרות שאתם תומכים בזה כמו שתמכתם בהתנתקות בלגרש יהודים מהבית שלהם

אתה בעצם אומר שאין לך בעיה שיש מימון זר, כל עוד הוא לצד שלך. קצת צבוע הייתי אומר.....

לא. אני בעצם אומר שאין לי שום בעיה עם זה שמיליונר יהודי מחליט לקום ולהשקיע עשרות מיליונים בקמפיין לטובת הימין או השמאל.

אין לי שום בעיה עם המיליונר היהודי מארה"ב שמשקיע במערכת הבחירות הנוכחית סכומי עתק בV15, ביטחונטיסים ועוד.

אני חלוק איתו אידיאולוגית, אבל זאת זכותו להשקיע כסף.

עם מה כן יש לי בעיה - אם זה שמדינות סקנדינביה שמות כסף שלהן כתורמה לגופי שמאל, שיש חשד כבד שנבדק בארה"ב שממשל אובמה מעבר כספים לעמותות שמאל כדי להפיל את נתניהו.

את זה יש רק בשמאל.

10436270_973522642659153_321295775506718

אתה יותר רציני כדי להבין שמכתב של "שלום עכשיו" זאת לא הוכחה לכלום.

אתה בעצם אומר שאין לך בעיה שיש מימון זר, כל עוד הוא לצד שלך. קצת צבוע הייתי אומר.....

10436270_973522642659153_321295775506718

אתה באמת שמת פה עכשיו מכתב של שלום עכשיו ואתה מצפה מאיתנו להאמין לזה?

אני שואל אותך באמת מתן, אתה חושב שזה אמין? ברור שהם ינסו להמציא ולהכפיש ותראה גם שכל ההסעות ייסעו יפה מאוד מחר. לא יפה להפיץ שקרים.