Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

אגב לכל מי שמתלבט אם להצביע לביבי או לא להצביע לביבי ולחזק את המחנה הציוני, אז נאום הניצחון או הפסד שלהם יערך במעוז האדומים, אולם הדרייב-אין של הפועל.

שלום, הנה שאלה שמעניינית אותי לקהל מצביעי צמד המוקיונים הידוע בכינויו ב"צים שלי, מה הייתם מעדיפים שיקרה - ממשלת אחדות או ממשלה עם הרשימה המשותפת? ולמה?

הרשימה המאוחדת לא תשב באף ממשלה בישראל. זה שאתה אוכל לוקשים שביבי מוכר לא אומר שהם יקרו. מפלגה שלא מסכימה לעשות הסכמי עודפים עם מרצ לא תשב באף ממשלה.

ואם תהיה פה ממשלת אחדות אז אפשר כבר לשריין את ספטמבר 2015 לבחירות חדשות. הממשלה הזאת לא תחזיק יותר מחודשיים.

אתה חושב שהוא טועה?

אני לא חושב שהוא טועה. גם אני חושב שכרגע אין אופציה ואין פרטנר להניע תהליך מדיני. הבעיה היא שבוז'י וציפי דווקא כן חושבים כך ויהיו מוכנים לוויתורים כואבים.

לכן מי שמצביע לכחלון, שייקח בחשבון שיש סיכוי טוב שהוא גם הצביע בעקיפין לבוז'י וציפי.

בסופו של דבר, כחלון יהיה שר אוצר, השאלה באיזה ממשלה - ממשלת ימין בראשות הליכוד או ממשלת שמאל בראשות המחנה הציוני. כרגע, אם מצביעי כחלון ולפיד לא יתעשתו, זה יהיה בראשות ציפי ובוז'י.

הרשימה המאוחדת לא תשב באף ממשלה בישראל. זה שאתה אוכל לוקשים שביבי מוכר לא אומר שהם יקרו. מפלגה שלא מסכימה לעשות הסכמי עודפים עם מרצ לא תשב באף ממשלה.

ואם תהיה פה ממשלת אחדות אז אפשר כבר לשריין את ספטמבר 2015 לבחירות חדשות. הממשלה הזאת לא תחזיק יותר מחודשיים.

אין פה שום לוקשים, זה אתה שמאמין לV לניצחון, אין למחנה הביזיוני איך לנצח את הבחירות ללא הערבים-אין, רק ממשלת איחוד. אני יכול לראות איך רק בשביל לשבת בשלטון הם יחתמו הסכם עם השטן, זה השמאל שצועק הכל (כולל הרשימה משותפת) רק לא ביבי.

ושלא תטעה אני ממש לא אוהב את ביבי, אבל אעדיף את ביבי אלף פעמים על זועבי.

זה הויכוח הכי סרק שהיה בהיסטוריה. מוכן לשים איתך מעכשיו בירה בפרלה על זה שבשום תרחיש הרשימה הערבית לא בקואליציה עם בוז'י.

זה הויכוח הכי סרק שהיה בהיסטוריה. מוכן לשים איתך מעכשיו בירה בפרלה על זה שבשום תרחיש הרשימה הערבית לא בקואליציה עם בוז'י.

גם החבר'ה בימין יודעים את זה,אבל זה לא מפריע להם להוציא את הספין על מנת להפחיד את המצביעים שלהם.

ואולי גם החברה בשמאל יודעים שהם מוכנים לעשות הכל בשביל לשבת בממשלה אבל זה לא מפריע להם להוציא את הספין שהם לא ישבו בשביל למשוך מצביעים מהמרכז?

אגב בראיון עם בוז'י לגבי ישיבה של העבודה עם אחמד טיבי הוא ענה: "לא שולל".

תמשיכו לפזר שקרים.

אורי, שם איתי בירה pre-game בפרלה או לא? לא ישבו בשום צורה שהיא בקואליציה בשנת 2015.

האאא הבנתיי מה אתה עושה, אם אני זוכה זה אומר שהעבודה וטיבי ביחד ואז אנחנו נמות, אז גם ככה לא נצליח לשבת על בירה...

סתם סתם, אני מסכים, אחרי ששקלתי את זה אני באמת מאמין שהסיכויים לא רעים.

1. בוא נתרכז ברשימה הערבית המשותפת: הפערים בין בל"ד לחד"ש הרבה יותר תהומיים מהפערים בין ביבי לבוז'י,לכן,ע"פ כל התחזיות לאחר הבחירות הרשימה הערבית תתפרק חזרה לסיעות.

2.הרשימה הערבית המשותפת מבחינה אידיולוגית לא תשב בקואוליציה ובממשלה בישראל ללא קשר אם העבודה ירצו בכך או לא,תן להם קרדיט,ההתנגדות שלהם מבחינה אידיולוגית אליך הרבה יותר גדולה מהשנאה לביבי.

3.הרצוג לא נשאל על ישיבה עם הרשימה המשותפת בקואליציה, הוא נשאל על כך שאחמד טיבי יהיה חבר בועדת חוץ - ביטחון והגיב "לא שולל" אבל גם לא אמר "תומך",זה בעצם יותר כמו "אין תגובה".

4. אם איני טועה,בועדת החוץ והביטחון חייב להיות נציג ממפלגה עם מספר מסוים של מנדטים.

5.אולי נדבר על יו"ר ועדת החוץ - הביטחון המכהנת,זאב אלקין,חבר הליכוד?

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1611759

עד כמה שאני יודע אדם המוסר המידע פנימי על תנועות צה"ל לגורמים אחרים אמור להיחשב כ"מרגל". אותי זה יותר מפחיד מהאין תגובה של בוז'י לשאלה על אחמד טיבי.

כעת,אחרי שדיברנו על העובדות,הגיע הזמן לשכוח אותם שוב ולהתרכז מחדש בחיים עצמם.

1. בוא נתרכז ברשימה הערבית המשותפת: הפערים בין בל"ד לחד"ש הרבה יותר תהומיים מהפערים בין ביבי לבוז'י,לכן,ע"פ כל התחזיות לאחר הבחירות הרשימה הערבית תתפרק חזרה לסיעות.

2.הרשימה הערבית המשותפת מבחינה אידיולוגית לא תשב בקואוליציה ובממשלה בישראל ללא קשר אם העבודה ירצו בכך או לא,תן להם קרדיט,ההתנגדות שלהם מבחינה אידיולוגית אליך הרבה יותר גדולה מהשנאה לביבי.

3.הרצוג לא נשאל על ישיבה עם הרשימה המשותפת בקואליציה, הוא נשאל על כך שאחמד טיבי יהיה חבר בועדת חוץ - ביטחון והגיב "לא שולל" אבל גם לא אמר "תומך",זה בעצם יותר כמו "אין תגובה".

4. אם איני טועה,בועדת החוץ והביטחון חייב להיות נציג ממפלגה עם מספר מסוים של מנדטים.

5.אולי נדבר על יו"ר ועדת החוץ - הביטחון המכהנת,זאב אלקין,חבר הליכוד?

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1611759

עד כמה שאני יודע אדם המוסר המידע פנימי על תנועות צה"ל לגורמים אחרים אמור להיחשב כ"מרגל". אותי זה יותר מפחיד מהאין תגובה של בוז'י לשאלה על אחמד טיבי.

כעת,אחרי שדיברנו על העובדות,הגיע הזמן לשכוח אותם שוב ולהתרכז מחדש בחיים עצמם.

"לא שולל"="אין תגובה"="יש מצב שזה מה שאצטרך לעשות בשביל לשלוט"

עכשיו נניח, באמת נניח, שקראת לכתבה של הארץ עובדה, בנוסף נניח שהיא באמת נכונה ובאמת אלקין מסר לפעילי ימין מידע.

אז בוא ננתח את זה:

אלקין,

מסר מידע,

לישראלים יהודים,

שלא מתכוונים לפגוע באזרחי מדינת ישראל, אלא רק פוחדים שיפנו אותם מבתיהם.

מכאן,

שלפי דבריך,

אלקין יותר מסוכן מטיבי.

הללויה!! יש לנו כאן קיצוני שמאלני רדיקלי, כל הכבוד!!

מזכיר לי קצת את מרקם הרוק שנשות הוואטש שילחו לי על הפרצוף במחסום, תודה על הנוסטלגיה!!

עכשיו אפשר להתרכז בשקרים של השמאל.

פיקס, יש עדים ויש הכל - חבל שנגד פ"ת לא אזכה לבירה, אבל במשחק הראשון בפלייאוף בסבירות סבירה שכבר נהיה חכמים יותר. תודה, חסכת כסף לסטודנט חצי תפרן.

פיקס, יש עדים ויש הכל - חבל שנגד פ"ת לא אזכה לבירה, אבל במשחק הראשון בפלייאוף בסבירות סבירה שכבר נהיה חכמים יותר. תודה, חסכת כסף לסטודנט חצי תפרן.

המצחיק הוא שאני ממש מקווה שתזכה בהתערבות...

"לא שולל"="אין תגובה"="יש מצב שזה מה שאצטרך לעשות בשביל לשלוט"

עכשיו נניח, באמת נניח, שקראת לכתבה של הארץ עובדה, בנוסף נניח שהיא באמת נכונה ובאמת אלקין מסר לפעילי ימין מידע.

אז בוא ננתח את זה:

אלקין,

מסר מידע,

לישראלים יהודים,

שלא מתכוונים לפגוע באזרחי מדינת ישראל, אלא רק פוחדים שיפנו אותם מבתיהם.

מכאן,

שלפי דבריך,

אלקין יותר מסוכן מטיבי.

הללויה!! יש לנו כאן קיצוני שמאלני רדיקלי, כל הכבוד!!

מזכיר לי קצת את מרקם הרוק שנשות הוואטש שילחו לי על הפרצוף במחסום, תודה על הנוסטלגיה!!

עכשיו אפשר להתרכז בשקרים של השמאל.

אכן. דמגוגים יש רק בשמאל.

מיותר לציין שגם אני עמדתי באותם צדדים במחסום,אבל כיום התברר לי שאני שמאל רדיקלי. תודה על התשובה האינטלגנטית.

המצחיק הוא שאני ממש מקווה שתזכה בהתערבות...

ההתערבות לא רלוונטית למקרה שביבי זוכה, למרות שהסיכוי שהם ישבו בממשלה איתו זהה לסיכוי שהם ישבו בממשלה עם העבודה.

אכן. דמגוגים יש רק בשמאל.

מיותר לציין שגם אני עמדתי באותם צדדים במחסום,אבל כיום התברר לי שאני שמאל רדיקלי. תודה על התשובה האינטלגנטית.

אז תפסיק לדבר כמו היצורים הקיצוניים, מה אתה משווה בכלל בין אלקין לאחמד טיבי, הרבה יותר מפריע ואני מניח לכולם זה שהוא וחברה שלו זובי ישבו בקואליציה מאשר שאולי ואני מדגיש אולי באמת כמו שאתה מציין אלקין עזר לאנשים לא להתפנות מבתיהם.

האנלוגיות שלכם פשוט נשמעות כמו הדברים שההם היו אומרים לי במחסום.

בנוסף בוא תראה לי איפה הייתה פה דמגוגיה?

ניתחתי את מה שכתבת ואתה אשכרה משווה פה בין אלקין לאחמד טיבי לא יודע אם אתה מבין שזה קיצוני או לא?

לא אמרת שאני רוצה את אחמד טיבי חבר בועדת חוץ ביטחון,אמרתי שבעייני,המעשים של אלקין יותר חמורים מהתשובה המעורפלת של בוז'י הרצוג.
אני לא רוצה את טיבי חבר בממשלה ולא בועדת חוץ ביטחון ולדעתי הוא גם לא יהיה.

אבל אין ספק שסילפת את דבריי כראוי והבנת מהם מה שבחרת להבין,על כן,שיהיה בהצלחה.

לא אמרת שאני רוצה את אחמד טיבי חבר בועדת חוץ ביטחון,אמרתי שבעייני,המעשים של אלקין יותר חמורים מהתשובה המעורפלת של בוז'י הרצוג.

אני לא רוצה את טיבי חבר בממשלה ולא בועדת חוץ ביטחון ולדעתי הוא גם לא יהיה.

אבל אין ספק שסילפת את דבריי כראוי והבנת מהם מה שבחרת להבין,על כן,שיהיה בהצלחה.

אתה:

"עד כמה שאני יודע אדם המוסר המידע פנימי על תנועות צה"ל לגורמים אחרים אמור להיחשב כ"מרגל". אותי זה יותר מפחיד מהאין תגובה של בוז'י לשאלה על אחמד טיבי."

משמעות נגזרת:

המעשים של אלקין חמורים יותר ממה שבוז'י אומר.

עכשיו בוא נפסיק להתחכם ונבין שמה שבאמת שאלו את בוז'י זה אם הוא יסכים לשבת עם אחמד טיבי בקואליציה, הוא ענה שהוא לא שולל, אם הרצוג לא שולל לשבת עם הערבים זה אומר שיש סבירות שהוא ישב איתם.

אני לא יודע מה איתך האמרה הזאת בהחלט יותר מדאיגה ומפריעה לי ממה שאלקין "המרגל" עשה.

אני יודע להבדיל בין שקרים לבנים לבין שקרים גסים לצורך ההמחשה,

ככה אני יודע גם להבדיל בין מעשים שאדם עושה כדי למנוע עקירת אזרחים מבתיהם ולבין מעשים שאדם כמו עזמי בשארה עשה כדי לפגוע באזרחי המדינה.

ושוב פעם כדי להדגיש- אלקין לא עשה את זה וגם לא אמר שעשה את זה.

אם בא לך להמשיך להיפגע ולחשוב שאני מסלף את דבריך אתה יכול, לדעתי המשמעות שלהם חריפה ובעלת משקל כבד.

בנוסף, למרות שאני לא אמור להתנצל (סטיגידיש), אם אכן ברגע הלהט באמת פגעתי בך אני מתנצל.

אני לא חושב שהוא טועה. גם אני חושב שכרגע אין אופציה ואין פרטנר להניע תהליך מדיני. הבעיה היא שבוז'י וציפי דווקא כן חושבים כך ויהיו מוכנים לוויתורים כואבים.

לכן מי שמצביע לכחלון, שייקח בחשבון שיש סיכוי טוב שהוא גם הצביע בעקיפין לבוז'י וציפי.

בסופו של דבר, כחלון יהיה שר אוצר, השאלה באיזה ממשלה - ממשלת ימין בראשות הליכוד או ממשלת שמאל בראשות המחנה הציוני. כרגע, אם מצביעי כחלון ולפיד לא יתעשתו, זה יהיה בראשות ציפי ובוז'י.

מאיפה אתה יודע שהם יהיו מוכנים לוותר על שטחים ככה סתם ולא רק אם יהיה באמת בסיס אמין? זה אחד שתיים מי אמר שכחלון שהוא איש ליכוד מובהק יסכים להחלטה כזאת שלא נדבר על החרדים שבלעדיהם אין למחנה הציוני רוב.

הסקרים שמראים לנו "מבושלים". זה התגלה רק בעקבות עתירה של עלה ירוק לועדת הבחירות. איך אתם שואלים?

פשוט מאוד. מאחר והסקר מבוצע באחוזים, וגופי התקשורת רוצים תוצאות במנדטים, יש צורך לחלק את קולות המתלבטים ואת הקולות שהלכו למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה. לסוקרים יש חופש מאוד גדול לחלק את המנדטים האלה.

רוב מכוני הסקרים לא הסכימו לפרסם את אופן חלוקת המנדטים הצפים!

לדוגמא, בתמונה המצורפת יש סקר של מכון שריד עבור ערוץ 2 מלפני כחודשיים וחצי.
לפי התוצאות הגולמיות, לליכוד היה כ-3% יותר אחוזי תמיכה, אך למחנה הציוני הוקצו 7.5 מהמנדטים הצפים, בעוד לליכוד הקצו רק 3.
בתמונה רואים בכחול את התוצאות האמיתיות שהמכון פירסם בתגובה לתביעה.

21134_10206132276246701_2470582741461540

אל תאמינו לאף סקר שאתם קוראים, צאו, תצביעו למי שאתם רוצים (בין אם זה עלה ירוק ובין אם זאת כל מפלגה אחרת).
אישית אחרי שקראתי את זה, אני מקווה שבכל זאת נקבל ממשלת ימין-כחלון-חרדים בראשות ביבי.

מה שבטוח, גם אם הרצוג יהיה ראש הממשלה, הבחירות האלה היו הבחירות הכי לא כשרות אי פעם, לצד בחירות 99 ופרשת העמותות.

http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/2015/03/30.html?m=1

טרחת בכלל לקרוא את ההודעה שלי והכתבה? זאת לא תיאוריה, זאת עדות שסיפק מכון סקרים כתשובה ליו"ר ועדת הבחירות.

אם היו מציגים לך את אחוז הקולות שכל מפלגה קיבלה בסקר, ליד עמדה של מתלבטים, היית רואה בסקרים תמונה שונה לחלוטין.

הסוקר במקרה הזה פשוט החליט להוסיף למחנה הציוני 7.5 מנדטים, לליכוד 3, והופ, מהפך.

אלה תוצאות הסקר שפורסם:

549baa445a6291b3.jpg

הסקרים שמראים לנו "מבושלים". זה התגלה רק בעקבות עתירה של עלה ירוק לועדת הבחירות. איך אתם שואלים?

פשוט מאוד. מאחר והסקר מבוצע באחוזים, וגופי התקשורת רוצים תוצאות במנדטים, יש צורך לחלק את קולות המתלבטים ואת הקולות שהלכו למפלגות שלא עברו את אחוז החסימה. לסוקרים יש חופש מאוד גדול לחלק את המנדטים האלה.

רוב מכוני הסקרים לא הסכימו לפרסם את אופן חלוקת המנדטים הצפים!

לדוגמא, בתמונה המצורפת יש סקר של מכון שריד עבור ערוץ 2 מלפני כחודשיים וחצי.

לפי התוצאות הגולמיות, לליכוד היה כ-3% יותר אחוזי תמיכה, אך למחנה הציוני הוקצו 7.5 מהמנדטים הצפים, בעוד לליכוד הקצו רק 3.

בתמונה רואים בכחול את התוצאות האמיתיות שהמכון פירסם בתגובה לתביעה.

21134_10206132276246701_2470582741461540

אל תאמינו לאף סקר שאתם קוראים, צאו, תצביעו למי שאתם רוצים (בין אם זה עלה ירוק ובין אם זאת כל מפלגה אחרת).

אישית אחרי שקראתי את זה, אני מקווה שבכל זאת נקבל ממשלת ימין-כחלון-חרדים בראשות ביבי.

מה שבטוח, גם אם הרצוג יהיה ראש הממשלה, הבחירות האלה היו הבחירות הכי לא כשרות אי פעם, לצד בחירות 99 ופרשת העמותות.

http://kalkala-amitit.blogspot.co.il/2015/03/30.html?m=1

חחחח על מה אתה מדבר? תעלה פה לתחילת העמוד תראה סקר מבושל, המנהלים פה מיישרים קו עם המחנה הביזיוני וגונבים דעת, כאילו זה מפתיע מישהו, הם נואשים ומזייפים סקרים בשביל למשוך קולות.