Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

אהבתי את זה שביום הצביעו משו כמו 40 איש למחנה הציוני... מאוד אמין

יש פה כמה יוזרים שאני חושד בהם, על המנהלים אני בעיקר מתפלא, בדר"כ כל כך דמוקרטיים ובעד חופש הביטוי, נותנים במה ליוזרים מזיקים, אבל להטות סקרים זה בסדר.

אני ימני חילוני. ולכן המפלגה היחידה שקרובה לדעותיי היא ליברמן.

חבל שאין עוד מפלגות שמציעות מצע ימני אך לא דתי (הן על הסקאלה החברתית והן על הסקאלה הבטחונית)

עזבו רגע את כל פרשת השחיתויות (שבמהלכן זוכה לחלוטין כן?)

אני חושב שאחת הבעיות הגדולות במדינה היא חוסר אחדות וחוסר נאמנות למדינה (גם מצד יהודים וגם מצד פלגים ערבים שמזדהים כפלסטינאים)

אני חושב שצריך לחוקק חוק עונש מוות למחבלים.

אני חושב שצריכה להיות תחבורה ציבורית בשבת.

אני חושב שחרדים כן צריכים להביע נאמנות ולתרום למדינה.

אני חושב שכן צריך להיות פה נישואים אזרחיים ואף גיור רפורמי.

אי לכך ובהתאם לזה. ליברמן היחידי שמתקרב ללתאום את דעותיי. ולכן אתמוך בו (למרות שאין לי זכות בחירה)

וחבל שכל הלינץ התקשורתי הוריד אותו בסקרים במאות אחוזים.

בדרך כלל אני נגד מפלגות טרנד אבל אחרי לבטים רבים החלטתי לתת את הקול שלי לכחלון כי פשוט אין מישהו אחד נורמלי שאני יכול להיות שלם במאה אחוזים עם ההצבעה שלי.

מישהו יכול לעשות סדר לאילו מפלגות יש ביניהם הסכמי עודפים?

אני ימני חילוני. ולכן המפלגה היחידה שקרובה לדעותיי היא ליברמן.

חבל שאין עוד מפלגות שמציעות מצע ימני אך לא דתי (הן על הסקאלה החברתית והן על הסקאלה הבטחונית)

עזבו רגע את כל פרשת השחיתויות (שבמהלכן זוכה לחלוטין כן?)

אני חושב שאחת הבעיות הגדולות במדינה היא חוסר אחדות וחוסר נאמנות למדינה (גם מצד יהודים וגם מצד פלגים ערבים שמזדהים כפלסטינאים)

אני חושב שצריך לחוקק חוק עונש מוות למחבלים.

אני חושב שצריכה להיות תחבורה ציבורית בשבת.

אני חושב שחרדים כן צריכים להביע נאמנות ולתרום למדינה.

אני חושב שכן צריך להיות פה נישואים אזרחיים ואף גיור רפורמי.

אי לכך ובהתאם לזה. ליברמן היחידי שמתקרב ללתאום את דעותיי. ולכן אתמוך בו (למרות שאין לי זכות בחירה)

וחבל שכל הלינץ התקשורתי הוריד אותו בסקרים במאות אחוזים.

אני באותה דעה כמו שלך, אבל ליברמן הוא לא התשובה.

האיש לא עשה דבר בחייו הפוליטיים. הוא פשוט רוכב על גל של סיסמאות, כגון עונש מוות למחבלים ששנינו יודעים שלא יקרה במדינה דמוקרטית, ועל העדה הרוסית. קראתי היום סקר שנערך בקרב העדה הרוסית שהצביע על רוב מצביעים לליכוד ומיד אחר כך לישראל ביתנו.

אני אצביע הבית היהודי בסופו של דבר, אך אני מודה ומתוודה שהייתי שמח אם הבית היהודי היה מפרק את השותפות עם מפלגת תקומה (למרות שהסיכוי שזה יקרה קלוש למדי).

מה עשה אורי אריאל שמגיע לו להיות מקום 2 במפלגה של 12-13 מנדטים? כלום ושום דבר. הייתי מעדיף לראות אנשים כמו איילת שקד ורונן שובל לצדו של בנט.

אני באותה דעה כמו שלך, אבל ליברמן הוא לא התשובה.

האיש לא עשה דבר בחייו הפוליטיים. הוא פשוט רוכב על גל של סיסמאות, כגון עונש מוות למחבלים ששנינו יודעים שלא יקרה במדינה דמוקרטית, ועל העדה הרוסית. קראתי היום סקר שנערך בקרב העדה הרוסית שהצביע על רוב מצביעים לליכוד ומיד אחר כך לישראל ביתנו.

אני אצביע הבית היהודי בסופו של דבר, אך אני מודה ומתוודה שהייתי שמח אם הבית היהודי היה מפרק את השותפות עם מפלגת תקומה (למרות שהסיכוי שזה יקרה קלוש למדי).

מה עשה אורי אריאל שמגיע לו להיות מקום 2 במפלגה של 12-13 מנדטים? כלום ושום דבר. הייתי מעדיף לראות אנשים כמו איילת שקד ורונן שובל לצדו של בנט.

רונן שובל? דמגוג בגרוש.

רונן שובל? דמגוג בגרוש.

לא מדויק. רונן שובל ייסד את "אם תרצו", שנחשבת אולי לעמותה המובילה מן הצד הציוני-ימני.

לא הייתי שולל אותו כאשר הוא נכנס לפוליטיקה הישראלית רק לפני חודשיים-שלושה.

80 הצבעות למלפגת העבודה בפורום?!

לאן הגענו...

40 קולות התווספו "פתאום"

בפועל יש 40 או 42 לעבודה, והבית היהודי מוביל כאן

לא רוצה להעליב מישהו, אבל אנשים אשכרה מצביעים ומאמינים לליברמן ב-2015?

הבן אדם קלישאה מהלכת, כל משפט שיוצא לו מהפה זאת סיסמה. "עונש מוות למחבלים", אה בסדר..

הבן אדם קלישאה מהלכת, כל משפט שיוצא לו מהפה זאת סיסמה. "עונש מוות למחבלים", אה בסדר..

סתם בלבול מוח, יש עונש מוות למחבלים צריך רק שהפרקליטות תבקש עונש מוות ושהשופט יפסוק אותו ( ופה לליברמן בכל מקרה אין השפעה )

רונן שובל? דמגוג בגרוש.

באמת? אל תגיד דברים שאתה לא מבין בהם, חוץ מזה שדמגוג הוא לא יכול להיות, זה טייטל ששייך לשמאלנים ולביבי, רונן שובל אחד המועמדים הכי איכותיים שרצים כיום לממשלה.

אגב, סרטונים נחמדים של "אם תרצו"(התנועה שרונן שובל ייסד):

באמת? אל תגיד דברים שאתה לא מבין בהם, חוץ מזה שדמגוג הוא לא יכול להיות, זה טייטל ששייך לשמאלנים ולביבי, רונן שובל אחד המועמדים הכי איכותיים שרצים כיום לממשלה.

אגב, סרטון נחמד של "אם תרצו"(התנועה שרונן שובל ייסד):

צודק אחי, רק שמאלנים יכולים להיות דמגוגיים.. מדהים...

צודק אחי, רק שמאלנים יכולים להיות דמגוגיים.. מדהים...

חח נכון, אבל כשמדברים ביחסים זה כבר שולי וזניח, אין מה להשוות, אתם הכי דמגוגים(!) לא רק בארץ, אלא בכל העולם.

תראה את הקמפיין של השמאל, הרי כולו מבוסס על הפחדה וטרור, "רע" "רע" "רע".

תאמין לי חן, יש לי לפעמים רצון שתיכנסו לקואליציה ותעשו מה שבא לכם רק כדי שכולם יראו שאתם לא תשפרו פה כלום. אתם רק דיבורים ובלוף.

האמת שגם איילת שקד מציעה עונש מוות למחבלים במצע שלה לתיק ביטחון הפנים

לא אשקר, יש שם גם דברים הזויים ופאשיסטיים כמו סיור ברחובות בערים ערביות ובדיקה רנדומלית של תושבים חשודים או משהו כזה, לא זוכר מילה במילה, אבל הזוי.

כבר אמרתי קודם

אם זה רע זה שמאל, אם זה טוב זה ימין.

זו הלוגיקה.

אבא שמעון,

כנראה לא הבנת, זה אתם שאומרים שכל הזמן רע, רע רע רע.

אבא שמעון,

כנראה לא הבנת, זה אתם שאומרים שכל הזמן רע, רע רע רע.

רק בימין יש סיסמאות

1399227_10152715201211981_29198489205415

10446021_10152716099776981_3421438910993

אה, והפחדה. הרבה הפחדה יש בימין.

זה הזמן של תומכי הימין להתעורר ולהבין ששלטון הימין נמצא בסכנה. קול שהולך ללפיד/ כחלון הוא שווה ערך לקול שהולך לבוז'י.

לפיד כבר אמר שהסיכוי שהוא יתמוך בביבי הוא אפסי וכל אדם שקורא טיפה את המפה מבין שזה לא יקרה. גם כחלון לא יהסס ללכת לממשלה בראשות בוז'י במידה והוא יבטיח

לו את תיק האוצר והוא גם אמר את זה. כחלון לא חושב שיש אופציה לתהליך מדיני ולכן מבחינתו אין חשיבות לדרך המדינית של המפלגות.

אל תהיו אדישים ותחשבו שלבוז'י אין אופציה להקים ממשלה. הרי רק בשבוע שעבר הסקרים הצביעו על שיוויון בינו לבין ביבי ופתאום הפער כבר עומד על ארבעה מנדטים. אף אחד

לא יכול להבטיח שהפער בסוף לא יעמוד גם על 6-7 מנדטים. בנוסף לכך, אסור להתרגש מההצהרות של דרעי - לא הייתי פוסל אופציה שבסופו של דבר, אם בוז'י ייצור פער משמעותי של מנדטים מביבי, דרעי יישב איתו. תתעוררו לפני שיהיה מאוחר.

זה הזמן של תומכי הימין להתעורר ולהבין ששלטון הימין נמצא בסכנה. קול שהולך ללפיד/ כחלון הוא שווה ערך לקול שהולך לבוז'י.

לפיד כבר אמר שהסיכוי שהוא יתמוך בביבי הוא אפסי וכל אדם שקורא טיפה את המפה מבין שזה לא יקרה. גם כחלון לא יהסס ללכת לממשלה בראשות בוז'י במידה והוא יבטיח

לו את תיק האוצר והוא גם אמר את זה. כחלון לא חושב שיש אופציה לתהליך מדיני ולכן מבחינתו אין חשיבות לדרך המדינית של המפלגות.

אל תהיו אדישים ותחשבו שלבוז'י אין אופציה להקים ממשלה. הרי רק בשבוע שעבר הסקרים הצביעו על שיוויון בינו לבין ביבי ופתאום הפער כבר עומד על ארבעה מנדטים. אף אחד

לא יכול להבטיח שהפער בסוף לא יעמוד גם על 6-7 מנדטים. בנוסף לכך, אסור להתרגש מההצהרות של דרעי - לא הייתי פוסל אופציה שבסופו של דבר, אם בוז'י ייצור פער משמעותי של מנדטים מביבי, דרעי יישב איתו. תתעוררו לפני שיהיה מאוחר.

אתה חושב שהוא טועה?

שלום, הנה שאלה שמעניינית אותי לקהל מצביעי צמד המוקיונים הידוע בכינויו ב"צים שלי, מה הייתם מעדיפים שיקרה - ממשלת אחדות או ממשלה עם הרשימה המשותפת? ולמה?

לא מצביע להם אבל לא רוצה לא זה ולא זה. אם אין ממשלה של העבודה, כולנו, יש עתיד ומרצ, חושב שהם צריכים להיות באופוזיציה. אין עוד שותפים טבעיים חוץ מזה.