Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

ודרך אגב איך אתה קובע שאוהד מכבי לא מכנה אנשים אחרים נאצים?צריך אישור מיוחד לזה אם אני אוהד מכבי?

אז לטענתי אוהד מכבי לא מצביע מרצ ולא המחנה הציוני(וכן אני יודע שלא הצבעת לאף אחת מהמפלגות האלה)

מה שמצחיק הוא שכל אוהדי מכבי שאני מכיר שמצביעים מרצ/עבודה (ויש לא מעט כאלה) אוהדים את הקבוצה עוד מלפני שנולדת. בלי שום התנשאות - אתה פשוט ילד טיפש, ואת מה שאותם אוהדים תרמו למדינה אני בספק אם תתרום גם בעוד 100 שנה. ולא בגלל שהם מצביעי שמאל, גם בימין יש אחלה חבר'ה, אלא בגלל שאתה אפס קטן.

דבר שני, יום יבוא בעתיד ואתה תסתכל על ההודעה הזאת ועל ההודעות הקודמות שלך עם הכינויים של נאצים ובוגדים ופשוט תיתן לעצמך סטירה. עד אז בכל אופן- אל תטיף לאוהדי הפועל ואל תזיין ת'שכל בפורום על אוהדי הפועל. אתה אפס בדיוק כמוהם.

מה שמצחיק הוא שכל אוהדי מכבי שאני מכיר שמצביעים מרצ/עבודה (ויש לא מעט כאלה) אוהדים את הקבוצה עוד מלפני שנולדת. בלי שום התנשאות - אתה פשוט ילד טיפש, ואת מה שאותם אוהדים תרמו למדינה אני בספק אם תתרום גם בעוד 100 שנה. ולא בגלל שהם מצביעי שמאל, גם בימין יש אחלה חבר'ה, אלא בגלל שאתה אפס קטן.

דבר שני, יום יבוא בעתיד ואתה תסתכל על ההודעה הזאת ועל ההודעות הקודמות שלך עם הכינויים של נאצים ובוגדים ופשוט תיתן לעצמך סטירה. עד אז בכל אופן- אל תטיף לאוהדי הפועל ואל תזיין ת'שכל בפורום על אוהדי הפועל. אתה אפס בדיוק כמוהם.

אני מהמר שמה שהם תרמו למדינה סבא שלי ואבא שלי תרמו כבר בישבילי,אם לקבל כדורים במלחמת העצמאות ניקרא בישבילך לתרום למדינה או אבא שלי שנמצא במערכת הביטחון כבר 25 שנה(מיותר לציין שגם כל הבני דודים שלי כולל אחי שירתו שירות קרבי ושגם אני מתגייס לתפקיד משמעותי נכון?)או שאתה מתכוון בתרומה למדינה בעצם אתה מתכוון לשכנע בוחרים להצביע בוזי בישביל עתיד המדינה

אל תבוא לשחק איתי בתרמו ולא תרמו מי שמצביע מרצ כמוך לזהבה גלאון הוא בוגד וגם בעוד 20 ו30 שנה אני לא יתחרט על זה,ולגבי הנאצים כבר אמרתי שזה היה בציניות אז אולי די להתעכב על זה?

ואל תשווה אותי אל אלה מהצד השני אני עוד לא מרסס על קברים של אנשים מתים ולא שר על שוטרת שנהרגה בשריפה

ולא עושה תנועת חניקה אל עבר בחור שאבא שלו התאבד בתלייה

לא מאמין שבכלל הצטדקתי בפניך מי אתה בכלל חחח

לאן אתה חולם להתגייס יא ממתק?

למה חולם אבא איתן,כבר התקבלתי לתפקיד יא ממתק

אפשר לשחק בלמי יש יותר גדול ומי חטף יותר כדורים בפלמ"ח, לא חושב שתנצח בזה. אפשר גם לשחק במשחק מי לבש יותר זמן מדים במילואים לעומת בסדיר, גם בזה לא תנצח. ככה או ככה זה לא רלוונטי - אדם (לא אוהד) שמשתמש במילים כמו בוגד ונאצי הוא הפח זבל של החברה. תקשקש לעצמך שאתה ציני עד מחר.

תגיב לעצמך אם אתה רוצה - ניפגש בדיון בחירות בעוד שנתיים-שלוש (או בדיון שתחפש לצאת ליומיות). סלמאתק.

ואל תשווה אותי אל אלה מהצד השני אני עוד לא מרסס על קברים של אנשים מתים ולא שר על שוטרת שנהרגה בשריפה

ולא עושה תנועת חניקה אל עבר בחור שאבא שלו התאבד בתלייה

לא, אתה לא כמוהם אתה רק קורא לחיילי צה"ל בעבר ובהווה בוגדים.

בקטנה.

לא, אתה לא כמוהם אתה רק קורא לחיילי צה"ל בעבר ובהווה בוגדים.

בקטנה.

מי שמצביע מרצ כאשר זהבה גלאון עומדת בראש הוא בוגד לדעתי וזאת זכותי לומר את זה, דבר שני יש לי הרבה חברים בהרבה יחידות קרביות ושדיברנו על הבחירות אף אחד לא הזכיר אצלהם מישהו שמצביע מרצ

אז כנראה שאין קרביים שמצביעים מרצ אם אין לך חברים כאלה..

אמרתי שאין? נתתי נתון מבין 8 חברים מיחידות קרביות שונות כולל סיירות שאצלם במחלקה אין כאלה שמצביעים מרצ

ויחסית לזה שאתם קוראים לי אידיוט ורובכם פה בסביבות גיל ה30,ניראה לי שאתם פה המפגרים אם אתם מנהלים דיון בפורום על דבר כזה עם "אידיוט" בן 18

עצוב לראות את הקרע בעם ואת הניתוק העצום בין אוכלוסיות שונות. תראו מה קרה לנו, מרוב שנאה אחד לשני כבר לא אכפת לנו שלנו לא טוב העיקר שלמד הנגדי יהיה יותר רע. כולי תקווה שביבי ינהיג ממשלה עם דגש חברתי אחראי, ושהפיק לקחים מהשנים האחרונות ויפחית מהנהנתנות וידאג לציבור שהצביע לו (וגם לכל השאר זה יהיה נחמד). אנחנו צריכים לחיות אחד עם השני לפני הכל. הציבור אמר את דברו, ולמרות התסכול צריך לדעת לכבד את זה. הגיע הזמן לאחד את העם אחרי ההסתה וההקצנה של כל ראשי המפלגות בקמפיין האחרון.

מה,הם אפילו בסיירות?

חחח כל תגובה שנייה שלך צינית אתה ממש קוקסינל ואני ממש מקווה שאתה לא באמת אבא לילדים שיצטרכו לגדול עם אבא כמוך

גיבורים גדולים אתם שאתם באים על מישו בן 18 (אני גדול ממנו בקצת) יאללה הוכחתם שאתם אינטיליגנטים וזיינים תותחים וממשיכים עם הגישה המזלזלת הזאת...

זאת הדעה שלו, אולי קצת נסחף במילים אבל תרגעו עם הבליץ

ויחסית לזה שאתם קוראים לי אידיוט ורובכם פה בסביבות גיל ה30,ניראה לי שאתם פה המפגרים אם אתם מנהלים דיון בפורום על דבר כזה עם "אידיוט" בן 18

אני דווקא לא חושב שאתה אדיוט, אבל אתה כן מדבר שטויות בערימות אחי, ואתה לא יכול לצפות שיכבדו אותך כשאתה לא מכבד אחרים. אתה חייב להבין שאפשר לאהוב את המדינה וגם להצביע מרצ (אהמ), וכן, גם זהבה גלאון היא טיפוס בעייתי, אבל היא לא כל הרשימה ואפילו לא תהיה חברת כנסת, וחבל כי היא חברת כנסת חברתית מעולה והאג'נדה המדינית שלה לא רלוונטית בישראל של היום (ויחד עם זאת היא הייתה צריכה להחזיר את המפתחות אחרי הכשלון שלה). תבין שלהיות קיצוני זה לא טוב בשום כיוון ואל תתן לשנאה לעוור אותך. רק טוב.

חחח כל תגובה שנייה שלך צינית אתה ממש קוקסינל ואני ממש מקווה שאתה לא באמת אבא לילדים שיצטרכו לגדול עם אבא כמוך

אני באמת לא באמת אבא

אני דווקא לא חושב שאתה אדיוט, אבל אתה כן מדבר שטויות בערימות אחי, ואתה לא יכול לצפות שיכבדו אותך כשאתה לא מכבד אחרים. אתה חייב להבין שאפשר לאהוב את המדינה וגם להצביע מרצ (אהמ), וכן, גם זהבה גלאון היא טיפוס בעייתי, אבל היא לא כל הרשימה ואפילו לא תהיה חברת כנסת, וחבל כי היא חברת כנסת חברתית מעולה והאג'נדה המדינית שלה לא רלוונטית בישראל של היום (ויחד עם זאת היא הייתה צריכה להחזיר את המפתחות אחרי הכשלון שלה). תבין שלהיות קיצוני זה לא טוב בשום כיוון ואל תתן לשנאה לעוור אותך. רק טוב.

לא מחפש שיכבדו אותי פה מעדיף להגיד מה שאני חושב בלי לסנן את הדעות שלי,לי קשה לראות אנשים שמצביעים מרצ שזהבה גלאון עומדת בראשם ואומרים שהם אוהבים את המדינה ושאני אומר מדינה אני מתכוון לצה"ל ולחיילים הקרביים בפרט שמקבלים יחס משפיל מאנשים במפלגה הזאת ומבצלם שנמצאת תחת חסות המפלגה הזאת ורק מחפשים לדפוק חיילים שלנו לצלם סרטונים שמוציאים אותם רע ולעלות לכלי התקשורת

MATA

להגיד שמי שבוחר מרצ תורם למדינה זה אמירה בעייתית

יכול להיות שאותו אחד תרם,אבל היום הוא מחריב

אבא איתן,הגישה של ההתנשאות לא תוביל אותך לשום מקום

סבבה, מוזמן להצטרף אליי בעוד חודש לעוד שבוע אימונים במילואים. מוזמן גם להגיד שלום לשאר החבר'ה בפלוגה, שבערך 7-8 מהם מצביעי מרצ. אם אתה בכח רוצה להמשיך לעסוק בשיח שמחריב את החברה אז אני מודיע לך כמו שהודעתי לרועי/רוי/רואי - לא לוקח בזה חלק. תזרקו רפש אחד על השני בסבבה שלכם. סלמאתק.

סבבה, מוזמן להצטרף אליי בעוד חודש לעוד שבוע אימונים במילואים. מוזמן גם להגיד שלום לשאר החבר'ה בפלוגה, שבערך 7-8 מהם מצביעי מרצ. אם אתה בכח רוצה להמשיך לעסוק בשיח שמחריב את החברה אז אני מודיע לך כמו שהודעתי לרועי/רוי/רואי - לא לוקח בזה חלק. תזרקו רפש אחד על השני בסבבה שלכם. סלמאתק.

רועי,וסתם שאלה כל החבר'ה בפלוגה

אתם תותחנים?

וואלה לא במקום לכתוב Roi כשקוראים לך רועי, זה מבלבל.

אני מקווה שאחרי הצבא כבר תדבר אחרת ותלמד לקבל דעות שונות משלך.