Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

הלוואי שבעתיד הקרוב כבר יפסיקו לדבר על אשכנזים ומזרחים

מעניין מתי זה יקרה, הרי אי אפשר להמשיך עם זה לנצח.

כל עוד זה ימשיך להביא קולות וזאת אומרת לפחות עד שנת 2050. איך ש"ס שאוהבת לדבר על איחוד העם בכל משפט שני עושה הכל בשביל להרחיב את הקרע בעם ולא רק בשילוב החברה החרדית בחברה הישראלית אלא גם בבכי הלא נגמר על אשכנזים וספרדים.

בעשירייה הראשונה לא בחרו מזרחי אחד? חידשת לי. אני ספרתי 4. המרצע האשכנזי יצא מהשק בפרשת אוחנה ושום אלי בן דהן או איילת שקד חצי עיראקית לא יכפרו על זה.

בנושא החברתי - פתח את השוק לתחרות, חחח. הוריד מחירים, חחחחח. שכר למאבטחים - לעג לרש וגם את זה לא הוא הביא אלא רק חתם על הצו. יש עוד חרטות בקנה?

חברתי בתחת שלי

זה דיון באמת עצוב שסופרים עדות, אבל איפה 4?

http://www.haaretz.co.il/news/elections/1.2538745

המרצע האשכנזי יצא מהשק עם פרשת אוחנה? חחחחח

איך זה מסתדר עם העובדה שזבולון כלפה בן עדות המזרח שהיה בזמנו במקום ריאלי ברשימה התפטר וויתר על המקום שלו בגלל שצרפו את אוחנה לרשימה? גם הוא גזען?

מה עם כל אותו המון יוצא עדות המזרח שהתנגד לשריון הזה? גם הם גזענים?

אתה הרי יודע שלא אהבו את זה, כי זה שריון ששידר שמביאים בנאדם בגלל שהוא סלב וזאת מפלגה אדיאולוגית.

רק להגיד צ׳חצ׳חים זו שיא הנאורות וגם מנשקי מזוזות

והשמאל אותו דבר מ77 ועד הסוף

וחיליק בר החצי מזרחי הראשון ברשימת העבודה אומר אני ערס מנומס

זה שהוא מזרחי הוא לא יכול להשמיץ אותם בדיוק שזה לא נותן לאיילת שקד לגיטימציה למה שאמרה

זה דיון באמת עצוב שסופרים עדות, אבל איפה 4?

http://www.haaretz.co.il/news/elections/1.2538745

המרצע האשכנזי יצא מהשק עם פרשת אוחנה? חחחחח

איך זה מסתדר עם העובדה שזבולון כלפה בן עדות המזרח שהיה בזמנו במקום ריאלי ברשימה התפטר וויתר על המקום שלו בגלל שצרפו את אוחנה לרשימה? גם הוא גזען?

מה עם כל אותו המון יוצא עדות המזרח שהתנגד לשריון הזה? גם הם גזענים?

אתה הרי יודע שלא אהבו את זה, כי זה שריון ששידר שמביאים בנאדם בגלל שהוא סלב וזאת מפלגה אדיאולוגית.

בטוח יש שמה יותר מ0 שאתה אמרת בנחרצות עם סימני קריאה מקודם.

למישהו כאן יש מידע על תוכנית "הבנטוסטנים" הישנה של אריאל שרון? הבנתי שיש קשר בין ההשקפה לבין ההתנתקות ב2005.

אתה רוצה לומר שהוא תמך באפרטהייד?

תתבייש!

ההשקפה שלו היתה שצריך להשתחרר התיק האי היווני ומזה הגיעה ההתנתקות

שמולי, חיליק, פרץ, כבל. ואם איילת שקד מזרחייה אז גם סתיו שפיר ובוזי בעצמו חצי מצרי.

דיון עצוב שסופרים עדות? תלוי למי. כנראה לאשכנזים הוא עצוב.

ואת כל הסיפורים על אוחנה ושאין קשר להיותו מזרחי תספר לאחרים. או לפחות לכתב ההוא ב"עולם קטן", הביטאון הקטן של הבית היהודי, שכתב משהו על זה שבא לו לרסס אותנו בDDT כי אנחנו מלכלכים לו את הבית. DDT. DDT!! בן אלף זונה.

אתה רוצה לומר שהוא תמך באפרטהייד?

תתבייש!

ההשקפה שלו היתה שצריך להשתחרר התיק האי היווני ומזה הגיעה ההתנתקות

מה אתה רוצה? לא טענתי כלום

שמולי, חיליק, פרץ, כבל. ואם איילת שקד מזרחייה אז גם סתיו שפיר ובוזי בעצמו חצי מצרי.

דיון עצוב שסופרים עדות? תלוי למי. כנראה לאשכנזים הוא עצוב.

ואת כל הסיפורים על אוחנה ושאין קשר להיותו מזרחי תספר לאחרים. או לפחות לכתב ההוא ב"עולם קטן", הביטאון הקטן של הבית היהודי, שכתב משהו על זה שבא לו לרסס אותנו בDDT כי אנחנו מלכלכים לו את הבית. DDT. DDT!! בן אלף זונה.

פרץ זה שריון של לבני שלא נבחר בפריימריז, כנ"ל לדעתי חיליק בר שהוא שריון למזכ"ל התנועה אם אני לא טועה.

בקיצור, אין הבדל תהומי בין המפלגות כדי שתספר לי, בן עדות המזרח גם, על גזענות במפלגות (חחחחחחחחח, הזייה).

לפעמים זה מרגיש שאין הבדל גדול בין היהודי שקורא פה לשמאלנים בוגדים לבינך במקרה הזה, שמריץ עלילות על DDT. שניכם יורדים לרמה רדודה של שנאה.

תקרא את המאמר המלא שאם אני לא טועה נכתב על ידי בן יוצא עדות המזרח ב"עולם קטן" (שאין שום קשר בינו לבין הבית היהודי שמקבל שם מדי פעם ביקורת, אבל אתה כ"כ שיכור בחירות שהמטרה זה להאשים בכל מחיר גם על דברים שמטבע הדברים לא אמור לך להיות מושג בהם, כמו עלון בית כנסת למשל).

DDT, עלאק.

נ.ב

אל תביא לי ציטוט מפרסיקו שהבאת בפייסבוק. תקרא את המאמר המלא ואח"כ תחשוב בצורה הגיונית אם זה היה מאמר גזעני אם היו ממשיכים להכניס את עלון הזה לבתי כנסת ספרדים. תתבגר.

אה, התכוונת בלי שריונים? רגע, אולי נוריד גם את כל מי שהיה בכנסת הקודמת ונספור רק חדשים? בעצם לדעתי בוא פשוט נספור את מקום 6 בכל מפלגה. מה אתה ממציא פה קריטריונים, יש יותר מזרחים בעבודה מאשר בבית הלבן וזה עובדה מוגמרת.

לקרוא את המאמר המלא? כמו שאתה קראת את המאמר המלא של יוסי יונה לפני שקראת לו אנטי ציוני? או את הדברים המלאים של מירב מיכאלי לפני שאמרת שהיא קראה לא לשלוח ילדים לצבא? בטח פעיל של הבית היהודי שהיא ללא ספק המפלגה הכי דמגוגית במסע הבחירות הזה יטיף לי על זה שלא קראתי את המאמר המלא של איזה כלב שכתב במפורש שיש לו חשק לרסס את אוחנה ב DDT. סליחה באמת. אתה צודק, הרבנים שלכם לא אשכנזים, ולא היה שום עליהום על בנט בעניין הזה.

יאללה דפדפתי מכאן, אתה מוזמן לתת הודעה מנצחת.

רק לפני כן אני אגיד - כל מי שמרגיש שחרא לו כאן, ואני בטוח שאתם רבים - אל תהססו להחליף את השלטון. יכול להיות פה טוב יותר. הכל פה חרא מסיבה מסויימת ולסיבה הזו קוראים נתניהו. מי שנכשל הולך הביתה.

יובל, שתהיה בריא. אני לא פעיל בבית היהודי. בסה"כ מצביע. זה עוד מותר אצלכם, נכון? (:

אני לא זוכר שדברתי פה על יוסי יונה או על מירב מיכאלי, אין לי מושג מה אתה רוצה.

אתה שטוף שנאה, וכמו שאני מכיר אותך מפה זה לא מתוך רוע, אלא ממקום שרוצה לנצח בבחירות כדי שיהיה טוב יותר כמו שאתה מבין להשקפתך.

רק תזכור שיום אחרי הבחירות, ולא משנה מי ינצח, אתה תצטרך לחיות במדינה הזאת, שעל חלקים גדולים ממנה אתה מטנף ברמות על. זה לא בריא לנו כעם.

חבל שאתה מסרב לקרוא את המאמר. המאמר דיבר על כך שיש אנשים שרוצים לטהר כדורגלן בגלל המקצוע שלו שעוסק בחילול שבת - זה היה הרעיון. זה לא משנה אם היו קוראים לו ברקוביץ או אוחנה.

מכיוון שאתה קורא אדוק של "עולם קטן" בטח יצא לך לקרוא בעלון האחרון, את הרב מלמד "האשכנזי" (איזה עצוב הקטע הזה של העדות) אומר שהוא בעד לשלב את אוחנה.

אבל אתה כ"כ רוצה לנצח בבחירות האלה, שאפילו בחור טוב כמוך מאבד את זה ומוכן בשביל הניצחון לטנף ככה בלי שום קשר לעובדות.

אני אוהב אותך ים גם אם אני לא מכיר אותך אישית וגם אם אנחנו לא מסכמים כנראה על כמה דברים (אבל דווקא בגלל זה כיף ומעניין לקרוא אותך ואת מתן למשל, כי זה מאתגר ולא משאיר אותי בבועה), אבל אל תקח את עצמך למקום של שנאה עיוורת שמבוססת על סטיגמות. אין שום הבדל בין זה לבין הימני פה שקורא לך "בוגד".

חחח אחרי המשחק מול הפועל חיפה אמצע כביש מהיר ביציאה מחיפה הוא עצר טרמפים נתנו לו טרמפ לתל אביב הלך להשקה של הזמר (לירן רביבו,מי?חח)

מסתבר שכל החיים שלו הוא לא משתמש בתחבורה ציבורית והוא מתקדם רק בטרמפים

חחחחחחחחיחו

איך לא הטבעתם אותו בים

כל הפוליטיקאים שמעוררים את השד העדתי הם נבלות סרוחות, גם מהשמאל וגם מהימין

פשוט ביזיון לראות באיילון שלטי ענק של דרעי "מזרחי מצביע רק למזרחי"

חבל שהוא לא נשאר בכלא הכלב הזה

אתמול איש דתי נחמד אמר לי שיאיר גורם לקרע בין הדתיים לחילוניים, לא, כי אריה דרעי לא מנסה לעורר שנאה והסתה בין מזרחים לאשכנזים

טוב, צריך גם לרדת על השמאל, יאיר גרבוז כמייצג של השמאל ואף נאם בכיכר, אתה מדבר על פלורליזם, סובלנות וקבלת האחר, אבל אתה בעצמך לא סובלני ולא יכול לקבל את זה שיש שונים ממך, כאלו שמנשקים קמעות, זו צביעות. זו צביעות.

כל הפוליטיקאים שמעוררים את השד העדתי הם נבלות סרוחות, גם מהשמאל וגם מהימין

פשוט ביזיון לראות באיילון שלטי ענק של דרעי "מזרחי מצביע רק למזרחי"

חבל שהוא לא נשאר בכלא הכלב הזה

אתמול איש דתי נחמד אמר לי שיאיר גורם לקרע בין הדתיים לחילוניים, לא, כי אריה דרעי לא מנסה לעורר שנאה והסתה בין מזרחים לאשכנזים

טוב, צריך גם לרדת על השמאל, יאיר גרבוז כמייצג של השמאל ואף נאם בכיכר, אתה מדבר על פלורליזם, סובלנות וקבלת האחר, אבל אתה בעצמך לא סובלני ולא יכול לקבל את זה שיש שונים ממך, כאלו שמנשקים קמעות, זו צביעות. זו צביעות.

בכללי דרעי כזה בכיין, הוא גורם לסלידה ממנו.

באמת למה צריך להעלות את העדתיות לבחירות האלו? רק יוצאי עדות מזרח הם עניים? מה עם ניצולי שואה? את מי זה מעניין איפה יש יותר מזרחיים ואיפה יותר אשכנזים? מה אנחנו בכיתה ב?

כן

התכוונתי לדבר הזה:

http://www.jnul.huji.ac.il/ia/archivedsites/gushshalom010204/www.gush-shalom.org/archives/wall_yediot_heb.html

לא טענתי כלום. ביקשתי מידע.

התיאוריה הזאת עוד סכיזופרניה של כתבי ״הארץ״

לא משנה מה יהיו תוצאות הבחירות, חייבים לשנות את השיטה.

בחירות זה רע, הן כל כך מפלגות את העם שצריך לעבור לשיטה שבה הבחירות באמת יערכו כל ארבע שנים.

השיטה הנוכחית כל כך דפוקה, שגם אחרי פרסום התוצאות, אלא אם יקרה משהו בלתי צפוי, לא באמת נדע מי ניצח.

דוידי 16, אתה קצת מצחיק.

אוקיי אז פעם אולי היה פה גם לא בטוח, זה אומר שלא צריך לשנות?

ובמלחמה האחרונה נתת לארגון קיקיוני לנהל אותך, להחליט מתי הפסקת אש ומתי לא, ובסופו של דבר סיימת את המלחמה בלי כלום - בלי שום הסכם.

צר לי, אבל הרפיסות מול החמאס מאוד בלטה במלחמה האחרונה.

הבנאדם שקרן, הבנאדם משתין עליכם בקשת ואתם ממשיכים להצביע לו.

הגיע הזמן להחליף, ביבי קיבל את ההזדמנות שלו כבר, עכשיו מגיע למישהו אחר.

הגיע הזמן להחליף, ביבי קיבל את ההזדמנות שלו כבר, עכשיו מגיע למישהו אחר.

אני אצביע מחר לליכוד, אבל אני מסכים שביבי היה צריך לצאת לכל הפחות לתקופת רענון.

אבל מה? עכשיו עמדה בפנינו השאלה מי ירש אותו?

מימין בנט ניסה להתייצב כיורש, אבל עשה כמה שגיאות, וגם הלך הרוח התקשורתי היה נגדו.

מהמרכז, לפיד עוד לא שם, ליברמן ניסה להתמרכז ולהיות המועמד של גוש המרכז תחת חסותם של כחלון ולפי אבל פאינה הרסה לו את התכניות.

מפלגת העבודה לא מצליחה להעמיד מנהיג למפלגה כבר יותר מעשור, היו"ר מתחלף שם כל שנתיים ובנינו הרצוג פשוט היה בזמן הנכון ובמקום הנכון.

אז צר לי, כרגע ביבי עדיף על רק לא ביבי