Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

פלסטיני שיוולד מחר הוא פלסטיני שצריך לשלם על זה שסבא רבא שלו היה אדיוט? הוא בן אדם מסכן שלא שפר עליו מזלו ואיך שלא תהפוך את זה בעיני חלק מהם זה לגיטימי לפעול נגדנו בשביל חיים יותר טובים בשבילם. אין להם מה להפסיד. עכשיו ברור שאני לא מצדיק רוצחים מזעזעים, אבל אני רק אומר שגם אתה בסיטואציה מסויימת יכול להיות כזה. אתה שופט מהר מדי אנשים מבלי להיות בנעליים שלהם (ולא מאחל לך להיות). אנחנו גם לא בדיוק תלית שכולה תכלת, וכל נסיון לצייר את זה כאילו אנחנו הטובים הבלעדיים והם הרעים הבלעדיים הוא מאוד סובייקטיבי.

הוא ישלם על זה שאחיו שהיד, אחותו מלמדת בבהי"ס שליהודים יש זנב וקרניים וההורים שלו הביאו אותו במטרה להיות שהיד יום אחד...רק סבא שלו מבין שמלחמה לא תביא כלום-הזמן הראה לו שהמצב רק התדרדר ושהחזירות שעזתית, תחת האשלייה שבה הם יחזרו לכאן כשווים, יקבלו את מזרח ירושלים וכו' היא זו שהורסת להם את החיים.

תגיד לי כמה כאלה יש לעומת אלו המבקשים שלום(וגם אז בתנאים שפויים).

אדם נולד טוב, אבל כשכל הסביבה שלו מלמדת אותו שאין לחיים שלו ערך אלא להקריב את עצמו למען השמדת היהודים(ובחיית לא חסר סרטונים שמראים את סדרות הילדים שלהם, האימונים בבהי"ס עם נשק, ספרי הלימוד שלהם וכו' והצהרות של האמהות על למה הם מביאים הרבה ילדים)- אין עם מי לדבר כי אתה יודע שכל דבר שהם יקבלו ייחשב לניצחון ורק יעלה את המורל העזתי להמשיך במלחמה.

זה לא אני אומר את זה-זו האג'נדה שלהם, זה המצע שלהם, זו דרך החיים שלהם.

אנשים חייבים להפסיק להתייחס ככה לגלידות בבית ראש הממשלה.

זה חלק ידוע ומזערי מתקציב המדינה, שכל תזוזה בו, גם בימי נתניהו, היא שולית ולא מורגשת.

נשיא צרפת חי בארמון האליזה ויש לו חדר שכולו זהב, סתם לשם השוואה. ככה זה.

יש הסכם של שיתוף בין בנט לכחלון או שאתה סתם אומר את זה?

לגבי החלק הראשון של ההודעה אני מסכים בכל מילה שאמרת.

ובזמנו אני זוכר שאריק שרון דיבר על דברים שהוא יעשה כשהוא יהיה ראש ממשלה והוא אמר שברגע שהוא התיישב על הכיסא פתאום הכל היה נראה שונה.

ברור לי שאי אפשר ב-4 שנים לעשות שינויים מרחקי לכת אבל אני יודע גם שבשביל שהעתיד יהיה טוב יותר צריך לעשות ויתורים בהווה. אז אני גם מבין שצריך לתת לאנשים כמו לפיד וכחלון זמן וגם את האמצעים כדי לפעול בדברים מסוימים,בגלל זה למרות שהרבה אמרו שלפיד נכשל אני לא מאמין לזה.

ימין או שמאל- כחלון יהיה בממשלה כי יהיו חייבים את המנדטים שלו(אם הוא לא יצטרף לשמאל אז השמאל יהיה חייב את הרשימה של הערבים בקואליציה).

לראייתי בנט יודע שזליגת הקולות לכחלון באה בעיקר ממנו ומלפיד ולכן הוא כשותף של הליכוד בעל מספר המנדטים הגבהוה ביותר, יוכל להשפיע על ביבי לתת את תיק האוצר לכחלון בתנאים שיהיו מקובלים על שני הצדדים.

תעשה את מה שאתה מוצא לנכון- אנשים יכולים להפציץ אותך במידע אבל בשורה התחתונה- כמו שכבר אמרו לך פה, כחלון יילך עם השמאל הרבה לפני שהוא יילך עם הימין. אבל בנט חזק יכול להביא אותו גם אם ביבי לא ירצה.

זה חלק ידוע ומזערי מתקציב המדינה, שכל תזוזה בו, גם בימי נתניהו, היא שולית ולא מורגשת.

הגלידה זה ממש לא האישיו, זה בסך הכל סימבולי.

האיש מנותק ומדושן, העם לא מעניין אותו והוא אפילו לא מנסה להסתיר את זה. כל ענייניו בשמירת כסא המלכות. כל מילה ראשונה שלו היא שקר. מדבר פתאום על דיור אחרי ש-6 שנים לא עשה כלום בנושא. לא מסוגל להבין איך אפשר לשים מחל בקלפי, רק על העיקרון (כי יש בזה היגיון, לחזק את המשילות וכו'). זה פשוט להגיד לו תודה על הגשם בשעה שהוא משתין עליך.

קראתי כבר בכמה הודעות פה את הדבר הזה ואני לא מבין איך מישהו יכול להתייחס לבנט ולבית האשכנזי שלו כמפלגה חברתית. מה בדיוק הם עשו שהיה חברתי?

העלאת שכר לחיילים נגיד?

ולמאבטחים, מנקות, עובדי קבלן והעלאת שכר המינימום.

מישהו שלח לי פרטית אם אני עובד בבית היהודי- אז לא, וגם לא בשום מפלגה אחרת.

ואתה יודע שאת הארמון הזה באמת בנה קיסר, כן?

עלה ירוק כל בחירות בטוחים שהם יעברו את אחוז החסימה, אבל אין להם סיכוי. ב2013 43 אלף בחרו בהם וזה לא הספיק. השנה הם יצטרכו בערך 150 אלף. חסר סיכוי.

עוד יומיים הבחירות, ונראה שהסקר פה לא מייצג כ"כ את האוכולוסייה במדינה (בנט מקום ראשון).

הגיע הזמן להחליף, הגיע הזמן לשנות.

6 שנים של כלום.

הפסדים במלחמות, מבצעים בלי הסכם בסופם, פחד מללכת ברחוב מבלי שאיזה ערבי ידקור אותך, פחד מללכת בעוטף מחשש לטילים.

אין תקווה.

זינוק במחירי הדירות, עלייה ביוקר המחייה, עומס בלתי הגיוני בבתי חולים, וכו' וכו' וכו'.

בטחונית, מדינית, כלכלית, חברתית - ביבי נכשל.

הגיע העת לתת למישהו אחר הזדמנות.

עכשיו מחליפים, עכשיו משנים.

מצביעים למי שאתם רוצים - רק לא לביבי.

בוז׳י לא יודע מה הוא רוצה מעצמו

אתמול אמר שישמור על ירושלים מאוחדת

אבל בראיון אחר אמר שבן גוריון חזה בגדולתו שירושלים תהיה מחולקת.

(בן גוריון היה נגד חלוקת ירושלים והגולן אבל מה זה משנה?)

ואתה יודע שאת הארמון הזה באמת בנה קיסר, כן?

בסדר, ובלי שום קשר - אתה חושב שמתחשבנים שם על גלידות?

ההוצאות החודשיות שם גדולות בערך פי 10.

כוס אמא של כל ההפגנות הפוליטיות שיש בכיכר

חונק ת׳תושבים באזור + אלו הפגנות שמשכנעות את המשוכנעים

שיעבירו כבר את מפגני הראווה האלו לירושלים

עלה ירוק כל בחירות בטוחים שהם יעברו את אחוז החסימה, אבל אין להם סיכוי. ב2013 43 אלף בחרו בהם וזה לא הספיק. השנה הם יצטרכו בערך 150 אלף. חסר סיכוי.

עוד יומיים הבחירות, ונראה שהסקר פה לא מייצג כ"כ את האוכולוסייה במדינה (בנט מקום ראשון).

הגיע הזמן להחליף, הגיע הזמן לשנות.

6 שנים של כלום.

הפסדים במלחמות, מבצעים בלי הסכם בסופם, פחד מללכת ברחוב מבלי שאיזה ערבי ידקור אותך, פחד מללכת בעוטף מחשש לטילים.

אין תקווה.

זינוק במחירי הדירות, עלייה ביוקר המחייה, עומס בלתי הגיוני בבתי חולים, וכו' וכו' וכו'.

בטחונית, מדינית, כלכלית, חברתית - ביבי נכשל.

הגיע העת לתת למישהו אחר הזדמנות.

עכשיו מחליפים, עכשיו משנים.

מצביעים למי שאתם רוצים - רק לא לביבי.

מדהים כמה דברים לא נכונים רשמת פה. מדהים איך הקמפיין של השמאל מנסה להציג את כהונתו של ביבי כ-6 שנים של כלום בלי שום ביסוס.

אני בניגוד אלייך לא אצא במשפטים חסרי תוכן, אלא אתן ביסוס לאמירות שלי.

1. הפסדים במלחמות - לא זכור לי שמטולה נמצאת בשליטת חיזבאללה או שקיבוץ נחל עוז הוא מעוז של הג'יהאד האיסלאמי. באף מבצע בתקופת כהונתו של ביבי לא הפסדת ואת זה אומרים גם

אנשי צבא. בפועל, השמדת את המנהרות של חמאס, הפסקת נכון לעכשיו את ירי הרקטות ופגעת בחמאס פגיעה קשה. ניתן להתווכח אם היה צריך להמשיך את המבצע ולכבוש את עזה, אבל להגיד שהפסדנו זה פשוט לא נכון.

2. פחד ללכת ברחוב מבלי שערבי ידקור אותך - להזכירך, בממשלות קודמות מחבלים התפוצצו באוטובוסים, במועדונים, בבתי קפה ובמסעדות. תזכיר לי מתי קרה מקרה כזה לאחרונה חוץ ממטען שהיה באוטובוס בזמן צוק איתן? נכון, עדיין יש תופעות של פסיכופטים שלוקחים סכין/מברג/ טרקטור ומנסים לרצוח, אבל זו תופעה שכמעט בלתי אפשרי לצפות אותה ולהתכונן אליה. להזכיר לך את הפיגועים בסבארו, במסעדת מקסים ובדולפינריום? אוי כמה שהזיכרון שלך קצר.

3. פחד מטילים בגבולות : גבול הצפון - שקט. גבול מצרים - בניית גדר עצומה שמנעה כניסה של מסתננים ומקשה עוד יותר על פיגועי טרור. רצועת עזה - יציאה למבצע צוק איתן שלאחריו נכון לעכשיו, אין ירי לעבר ישראל.

4. זינוק במחירי הדירות ועלייה ביוקר המחייה - בניגוד אלייך, אני יודע גם להודות בחולשות ובטעויות ובזה ביבי נכשל.

הנה מה שהליכוד עשה ב - "6 שנים של כלום":

1. כיפת ברזל – הצטיידנו בעשרות אלפי מיירטים שהגנו על אזרחי ישראל

2. צוק איתן – ניהלנו את המערכה באחריות, בשיקול דעת – עד להכרעה. חמאס ספג את המכה הקשה בתולדותיו והשמדנו את מערך מנהרות הטרור של חמאס.

3. אבטלה נמוכה - 5.6% בלבד, מהנמוכות בעולם המערבי ובמדינות ה-OECD.

4. העלנו את שכר המינימום פעמיים, מ-3,800 ל-5,000 שקלים.

5. צמיחה גבוהה ביחס למדינות המערב.

6. רפורמה בסלולר שהביאה לירידת מחירים של מאות שקלים בחודש.

7. תחרות והוזלת מחירים משמעותית בשיחות הטלפון לחו"ל.

8. הרפורמה ברשות השידור, וביטול האגרה במשך השנה.

9. טלוויזיה בחינם - רפורמת עידן פלוס: שידורים דיגיטליים בחינם. הרחבנו את מספר הערוצים המשודרים בחינם.

10. כניסת מתחרה חדש (סלקום TV), מהלך שיוביל לירידת מחירים.

11. תוספת תמיכה בשכר דירה לעולים חדשים.

12. מענק של 100,000 ₪ לרוכשים דירה ראשונה בפריפריה. מענק זה בוטל על ידי לפיד והליכוד מתכוון להחזירו.

13. ירידה מתמשכת במספר העניים: 200,000 איש יצאו ממעגל העוני על פי דוח העוני של הביטוח הלאומי שפורסם בחודש דצמבר האחרון.

14. הרפורמה בנמלים: בניית 2 נמלים חדשים באשדוד ובחיפה שיתחרו בקיימים ויובילו להוזלת מחירים.

15. חיבור הפריפריה למרכז: השקעה של 27 מיליארד ₪ בכבישים, מחלפים ורכבות.

16. הקמת ועדת ששינסקי - עימות עם בעלי ההון לטובת האינטרס הציבורי. מהלך זה יזרים מאות מיליארדי שקלים לטובת אזרחי ישראל.

17. הגדלת כמות הגז הטבעי לשימוש אזרחי ישראל.

18. החלת חינוך חינם מגיל 3 - חיסכון של לפחות 800 ₪ למשפחה בחודש - לכל ילד.

19. הענקת נקודות זיכוי ממס להורים עובדים, בשווי מאות שקלים בחודש.

20. השקעה חסרת תקדים בהשכלה הגבוהה: 7.5 מיליארד ₪ (בתוכנית חמש-שנתית).

21. רפורמה בחינוך העל יסודי – "עוז לתמורה".

22. ביטול המכס על ייבוא מוצרים שאין להם ייצור מקומי, והורדת מיסי הקנייה בענפים תחרותיים (כמו מוצרי אלקטרוניקה).

23. גיבוש והפעלת תוכנית לאומית להפסקת תופעת המסתננים הבלתי חוקיים: הקמת גדר בדרום, הקמת מתקן שהייה, הגדלת הקנסות על מעבידים, יזום חקיקה ועוד.

24. תכנית לעידוד עזיבה מרצון של מסתננים –למעלה מ-6,000 עזבו.

25. תכנית סיוע לניצולי שואה בעלות של 1 מיליארד שקלים.

26. הקמת בית הספר לרפואה בצפת.

27. הקמת בית חולים באשדוד.

28. טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 12.

29. הקמת מוקדי רפואת חירום וחדרי מיון קדמיים ב-12 ישובים בפריפריה.

30. תוספת של 1,000 תקנים למערך הרפואה הציבורית.

31. השקת תכניות לשילוב חרדים וערבים במעגל העבודה.

32. פרויקט העברת מחנות צה"ל לנגב בהשקעה של 19 מיליארד שקלים. על קרקעות הבסיסים שיפונו ייבנו 100,000 יחידות דיור באזורי הביקוש.

33. הארכת שעון הקיץ וחיסכון של מאות מיליוני שקלים למשק.

34. רפורמת שמיים פתוחים, להוזלת מחירי הטיסות.

35. תוספת של 230 מיליון שקלים לחיזוק הביטחון לאוכלוסיות מוחלשות.

36. השקת תכנית "ישראל דיגיטלית" לפריסת סיבים אופטיים ברחבי המדינה.

הנה מה ש"הליכוד" עשה ב - "6 שנים של כלום":

מעבר למרכאות, לא מעט מהדברים הושגו למרות שהליכוד היה בשלטון.

כוס אמא של כל ההפגנות הפוליטיות שיש בכיכר

חונק ת׳תושבים באזור + אלו הפגנות שמשכנעות את המשוכנעים

שיעבירו כבר את מפגני הראווה האלו לירושלים

ירושלים עיר קדושה מדי, עדיף שיעשו את זה בחיפה, היא גם ככה מזוהמת.