Jump to content

סקר בחירות מעודכן - פברואר 2015

Omer

293 members have voted

1. 1. סקר בחירות לכנסת העשרים התשע"ה - 2015

• אמת - המחנה הציוני בראשות יצחק הרצוג וציפי לבני
      48
    • קנ - עלה ירוק - גאה בבחירה שלי
      25
    • ל - ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן
      5
    • ודעם - הרשימה המשותפת (חד"ש, רע"מ, בל"ד, תע"ל)
      2
    • פה - יש עתיד בראשות יאיר לפיד
      48
    • ג - יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה
      1
    • כ - כולנו בראשות משה כחלון
      32
    • מרצ - השמאל של ישראל
      16
    • מחל - הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה
      54
    • טב - הבית היהודי בראשות נפתלי בנט
      57
    • קץ - יחד- העם איתנו בראשות אלי ישי
      10
    • שס - התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל
      2
    • אין לי זכות בחירה אבל אני אוהב להצביע בסקרים
      4
    • אני קול צף, תראו איזה יופי אני לא טובע
      3
    • אני מתכנן הצבעה פסולה
      6
    • אחר - נא לציין
      1

Recommended Posts

אז הטרחת את עצמך לצאת ולשים פתק פסול שלא מראה שום מחאה ושום כלום?

שמע, זה מוזר.

לצאת לאן?

באמת. אני שונא את כולם.

נשגב מבינתי. פתק לבן הספר כמו כל קול פסול, מעטפה ריקה, מעטפה עם הרבה פתקים וכו'

אני בטוח שמבין כל האפשרויות יש אחת שנראית לך טובה יותר, ואם לא, הייתי נותן רוח גבית למפלגה שלא עוברת את אחוז החסימה אבל תתנחם בתמיכה כמו ובזכותן, הירוקים וכו'

תגובת הליכוד:

מדובר בתשדיר שסוקר כמה מהישגי הממשלה אשר נעשה בהומור לרגל חג הפורים. לא הייתה שום כוונה להשוות מישהו לחמאס ולא לפגוע בעובדים רבים ומסורים. הסרטון לא ישודר יותר ואנו מתנצלים אם מישהו נפגע.

אה, זה לרגל חג הפורים, סבבה. אתם צוחקים עלינו?

זה מריח כמו חתיכת גול עצמי.

אגב, לחמאסניק שמדבר בקול נשי הם קראו "אבו-לוטי" (לוטי=הומו בערבית). גם ההומופוביה זה לרגל פורים?

אם הוא כ"כ רצה להוציא סרטון על אנשים שפגע בהם,יכל להתחיל מהמצביעים שלו.

אני לא בטוח בכלל שבועד עובדי הנמל וברשות השידור חסרים מצביעי ליכוד, כאלה מהבחירות האחרונות וכאלה שמתכננים להצביע פעם. מקווה שזה ישפיע על הבחירה לפחות של חלק מהם.

סרטון דבילי.

נראה כאילו ביבי מנסה להיות כמו החיקוי שלו בארץ נהדרת ולנסות לא להבחר...

מאיר דגן מציג דבר והיפוכו:

במערכת הפוליטית יש אנשים שלבם במקום הנכון, שמאמינים בצורך להחזיר את השפיות, להפסיק לפחד ולהפחיד ולקחת אחריות לגורלנו. אל תיפלו לפופוליזם. הטילו ספק. אל תאמינו לסיסמאות. אל תלכו שבי אחרי כריזמה ריקה.

מגיעה לנו הנהגה שתגדיר סדר עדיפויות חדש. הנהגה שלא תעסוק בהפחדת אזרחיה

מה שקרה הדבר היחידי זה שהמערכה הזו רק הניעה את גלגלי השעון אחורה עד לסיבוב המלחמה הבאה

מדרדר אותנו למדינה דו-לאומית ולסופו של החלום הציוני

תוכנית הגרעין האיראנית היא אכן סכנה אמיתית.

אלה משפטים מתוך הנאום שלו בהפגנת השמאל

אומר שביבי לא צריך להשתמש באיומים, הפחדות וסיסמאות, וכל הנאום שלו מלא בדברים האלו בדיוק.

עדיין לא הבנתי...

הוא אומר שכל מה שביבי עושה זה להפחיד וזה די נכון (ואני הצבעתי לו ב2009)

אלה משפטים מתוך הנאום שלו בהפגנת השמאל

אומר שביבי לא צריך להשתמש באיומים, הפחדות וסיסמאות, וכל הנאום שלו מלא בדברים האלו בדיוק.

מצד אחד אתה צודק מאוד, אבל מצד שני, ביבי הוכיח שהוא רק דיבורים בלי מעשים, ונכשל, ובגלל זה צריך להחליף את השלטון ולתת צ'אנס לאלטרנטיבה.

מה שכן, הדרך של המחנה הציוני להראות שהם עדיפים של ביבי, רק מראה את הדימיון, לא מצאתי אצלם הרבה תוכן לצערי, אבל גם מסתבר שהם מפרסמים את המצע המלא רק עכשיו (מה שהיה באתר שלהם עד עכשיו היה דל מאוד ומאכזב), אז אולי הוא כן יהיה שווה משהו.

הלוואי שהדרך שלהם היתה יותר מ"רק לא ביבי".

אני באמת לא מבין איך אנשים שמצביעים ל"רק לא ביבי" לא חוששים מהעתיד.

ותסלחו לי כי כולכם יודעים שלומר שכל אחד אחר יהיה טוב יותר זה סתם פופוליזם.

אני מאמין שהרצוג ירכיב את הממשלה הבאה, והאמת זה מטריד. אין לי ספק שהוא לא בשל. מקווה ששכר הלימוד לא יהיה בלתי הפיך

מצחיק שאתה אחד הפופוליסטים הגדולים בדיון ואתה מאשים אחרים בפופוליזם זול. אם החלטת להסתכל על הנושא בבשלות, אז תבדוק את הפרי הרקוב שעומד בראשות הממשלה כבר 9 שנים.

שום דבר לא דומה ללהיות ראש ממשלה ואף תפקיד ציבורי לפני לא יכין באמת לתפקיד הזה. לא רואה דבר אחד מלבד נאומים שביבי ידיף על בוז'י. נאדה.

בצער רב אני רואה איך ביבי והימין מאבדים מכוחם, לא ברור לי איך אנשים הולכים שבי אחרי ההסתה של השמאל והתקשורת.

נצא מנקודת הנחה שבוז'י הוא איש ראוי, אבל מי שבוחר להצביע עבודה, או הצבעה שתוביל לשלטון העבודה (לפיד), שם בכלל לב לרשימה שעומדת מאחוריו??

לציפי הזגזגנית? למירב מיכאלי? לזוהיר בהלול? ליוסי יונה? אנשים שמעבר לאידיאולוגיה שלהם שהיא פשוט לא ציונית, אני לא רואה מה האנשים האלה עשו שמגיע להם להיות חברי כנסת, מה הם עשו שמגיע להם לקבל קצבת פנסיה, נהג ולשכה על חשבון כולנו.

זה לא נראה לכם טיפה, אבל ממש טיפה חוסר אחריות לתת לרשימה כזו להוביל את המדינה? אנשים שבוכים על דמוקרטיה ויוקר המחיה, אבל פעלו כדי לסגור עיתון בישראל שמחולק חינם, רק כי הוא נראה להם ימני מדי?

ביבי לא חף מטעויות, אבל כל עוד אין תחליף ראוי יותר אין סיבה שהקול ילך למישהו אחר.

צריך לתת לו הזדמנות כשהוא לא מסורס, כשיש לו קואליציה חזקה ויציבה עם שותפים טבעיים כמו בנט, כמו ישי.

רק ככה אפשר לקבל יציבות והתווית דרך ללא סחטנות

בצער רב אני רואה איך ביבי והימין מאבדים מכוחם, לא ברור לי איך אנשים הולכים שבי אחרי ההסתה של השמאל והתקשורת.

נצא מנקודת הנחה שבוז'י הוא איש ראוי, אבל מי שבוחר להצביע עבודה, או הצבעה שתוביל לשלטון העבודה (לפיד), שם בכלל לב לרשימה שעומדת מאחוריו??

לציפי הזגזגנית? למירב מיכאלי? לזוהיר בהלול? ליוסי יונה? אנשים שמעבר לאידיאולוגיה שלהם שהיא פשוט לא ציונית, אני לא רואה מה האנשים האלה עשו שמגיע להם להיות חברי כנסת, מה הם עשו שמגיע להם לקבל קצבת פנסיה, נהג ולשכה על חשבון כולנו.

זה לא נראה לכם טיפה, אבל ממש טיפה חוסר אחריות לתת לרשימה כזו להוביל את המדינה? אנשים שבוכים על דמוקרטיה ויוקר המחיה, אבל פעלו כדי לסגור עיתון בישראל שמחולק חינם, רק כי הוא נראה להם ימני מדי?

ביבי לא חף מטעויות, אבל כל עוד אין תחליף ראוי יותר אין סיבה שהקול ילך למישהו אחר.

צריך לתת לו הזדמנות כשהוא לא מסורס, כשיש לו קואליציה חזקה ויציבה עם שותפים טבעיים כמו בנט, כמו ישי.

רק ככה אפשר לקבל יציבות והתווית דרך ללא סחטנות

נו באמת.

כי כל אלה שהיו עד עכשיו ראויים?

ביבי? ליברמן? שטייניץ? ישראל כץ?

זהבה גלאון:

אני מודה, נתניהו עלה עלינו. אנחנו באמת מנהלים "קמפיין מתוזמר של השמאל", וזה נכון שהמטרה של הקמפיין שלנו היא "להפיל את ממשלת הליכוד ולשים במקומה ממשלת שמאל". תודו שאתם בשוק. נתניהו גם אמר שאנחנו פועלים כדי "להביא להתייצבות בקלפי של מצביעי שמאל בהיקפים גדולים הרבה יותר, ולהביא להתייצבות מאסיבית של ערביי ישראל בקלפי." מה אני אגיד, דני נוימן של הפוליטיקה הישראלית שוב פגע - אנחנו באמת רוצים שאנשים שתומכים בהחלפתו יגיעו לקלפי להצביע.

אדיר.

סקר הכדורגל: ניצחון לביבי על בוז'י, קול ל'עלה ירוק' אצל מכבי

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.186051.html

מכבי תל אביב: 16 משתתפים בעילום שם

ליכוד (7 שחקנים), הבית היהודי (3 שחקנים), יש עתיד (2 שחקנים), עלה ירוק (שחקן אחד), לא החליטו (שני שחקנים) לא יצביע (שחקן אחד).