Jump to content

בין יד אליהו לבלומפילד

itan17

Recommended Posts

טוב שלא האשמת את מזג האוויר..אתה מכיר מישהו שיושב ב10 11?? העידוד חרא כי אנשים לא באים לעודד סוף פסוק..באים לנתח תמשחק שער 11 הקרוב ל13 מצטרף ל2 דקות מתוך כל המשחק..ועל שער 10 אין מה להרחיב זה שער 2 רק בעמידה....האזור היחידי שמעודד בבלומפילד זה העיזור של פנאטיקס מהאנשי גדר ומעלה...כמה שורות שמאלה וכמה ימינה זהו רק הקובייה הזו של 80 100 איש...

בוא נתחיל בזה שכן אני מכיר כי אני יושב.

אני יושב בשער 10 עם עוד חבר ומעודד.

בשער 10 מתחבאים בכל כמה שורות איזה 3-4 אנשים שמעודדים

אולי לא כל כך שומעים אותנו כי אנחנו בין כל כך הרבה אנשים שלא מעודדים.

ולא אני לא אנסה לשבת ב-11 עצמו כי אני מאמין שאם אני ועוד חבר נעודד כל המשחק בכוח פעם ב אנשים יצטרפו אלינו

ויש קשר מאוד גדול בקטע של הפיכת יציע עמידה ליציע ישיבה.

בוא נתחיל בזה שכן אני מכיר כי אני יושב.

אני יושב בשער 10 עם עוד חבר ומעודד.

בשער 10 מתחבאים בכל כמה שורות איזה 3-4 אנשים שמעודדים

אולי לא כל כך שומעים אותנו כי אנחנו בין כל כך הרבה אנשים שלא מעודדים.

ולא אני לא אנסה לשבת ב-11 עצמו כי אני מאמין שאם אני ועוד חבר נעודד כל המשחק בכוח פעם ב אנשים יצטרפו אלינו

ויש קשר מאוד גדול בקטע של הפיכת יציע עמידה ליציע ישיבה.

התכוונתי ליושב פיזית אחי לא יושב מבחינת נמצא ביציע...היציע הוא יציע עמידה ושער 10 שכולם עומדים בו נראה קטסטרופה לעומת מה שהוא אמור להיות יציעד עידוד...שוב יש כמה מעודדים ואתה 1 מהם זה מעולה...אבל בינתיים זה נשאר רק על כמה...מי שמעודד לדעתי עדיף שיצתופף ב11 לתת עוד כוח של עידוד מאשר יהיה בשער 10 ויבלע שמה לגמרי

קודם כל לגבי הגייט - מדובר בארגון אוהדים ללא מנטליות (לא בקטע טוב או רע, נטו עובדות) של אולטראס. אין עם זה בעיה. יש בעיה עם השימוש במוטיבים ומאפיינים של אולטראס.

מעבר למונחי ההארדקור וכו׳, לצלם תמונה קבוצתית מחוץ לדרייב אין עם הבאנר והטשטוש זאת יומרנות לא מובנת בעליל. אי אפשר לרקוד על 2 החתונות וברגע האמת לא להגיע בדרבי חוץ.

המצב ביציעי בלומפילד גרוע אך ורק בגלל הנהלת הקבוצה, שטיפחה במשך כל העונות האחרונות את קהל אוהדיה לחזירות יתר ושובע, בין אם זה בהתנהלות המועדון בהחלטות מסוימות (שליחת שחקן בית להפועל ורכישת גילי ורמוט), או אם זה בהפעלות המפגרות שלהם.

כל תגובה שנייה בפייסבוק של מכבי מרגישה כמו ילד שמן שיושב בסלון עם קערת KFC ורק מתלונן על כל העולם: ״למה אתם לא מצלמים גם בשער 8 למעלה? רוצים להיות מתוייגים!!״ או פנינים כמו ״ייני האשכנזי הבן זונה״. בואו נגיד את האמת, בשנים האחרונות מגיעים לבלומפילד יותר מטומטים מאוהדים. אנחנו נלחמים על אליפות שלישית ברציפות והקהל שורק בוז למאמן, מקלל שחקנים, לא מעודד ובורח לפני פקקים.

בואו נגיד את האמת, נוקיה כבר היה כאן בתחילת העונה. כרגע המצב הרבה יותר גרוע. אבל היי בואו נאשיםהאת שער 11, הרי מתוך 1800 איש יש איזה 10-15 שלא מעודדים שחקן אחד או שניים. אני באופן אישי מכיר עוד 7000 שלא מעודדים אף שחקן ובקושי את הקבוצה.

אבל הכי מאכזבים זה לא האדיוטים האלה,אלא האנשים שנמצאים וקוראים כאן. לכם יש הבנה, יודעים על מה מדובר וכנראה גם יותר גרם שכל ממרבית הקהל בבלומפילד. למרות זאת אתם בוחרים ליישר קו עם ההנהלה, מרבית ה״קהל״ וכל זאת בקדושת ההצלחה.

קחו את ברצלונה למשל. הייתי במשחק של איאקס-ברצלונה העונה ומתוך 100,000 יש שם גוש של 500 פנאטיים שמעודדים בלי הפסקה. מדובר ב0.5% מתכולת האצטדיון. התגובה הראשונה שלי הייתה להצדיע להם, אבל אז גם די ריחמתי עליהם. אז שוב, אנחנו כבר מזמן לא נוקיה, אלא בדרך לקאמפ נואו

תחסכו לעצמכם זמן ותנעלו את כל הנושאים האלה, מאוחר ומיותר מדי.

אני חייב לציין משהו.

בכל הדיונים האלה עד עכשיו הייתי יותר "בצד של הקהל הרחב". סירבתי להאמין לנבואות זעם, התעצבנתי המון מצעדי הפנאטיקס וחשבתי שהם מתנשאים מידי, גם אם הם ארגון נהדר.

ככל שעובר הזמן ואני רואה מה קורה ביציעים, אני מעדיף יותר את הרעיון שהם מייצגים. לא כי אני חושב שזה אידאלי, אלא כי הבנתי שמרבית האוהדים הם לא אנשים כאלה שאמנם לא מעודדים 90 דקות אבל כן באים מאהבת הקבוצה ויפעלו לעודד אותה, אלא אסופה של אידיוטים שחושבים שמגיע להם הכל ולא יודעים להעריך דבר - הישראלי המכוער.

טוחנים פה מים אי אפשר להשוות השוואות מפגרות בין הכדורגל לכדורסל, גם הקהל של הכדורסל היה נראה אחרת אם לדוגמא הם לא היו לוקחים אף תואר במשך 10 שנים והיו עושים עליהם מערכונים בארץ נהדרת, בלי קשר לא מוצא לנכון ללכלך על הגייט ועל ההיכל ועל מכבי כדורסל בכלל, למעט העובדה שלא הלכתם לדרבי כדורסל שהייתה שערורייה ובמקום להצטדק בצורה טיפשית וילדותית פשוט אל תחזרו עליה וזהו, אתם לא באמת מצפים שמישהו ישתכנע שיותר מסוכן בדרבי כדורסל מאשר כל משחק נגד בית"ר לא משנה איפה ומתי, או סכנין בחוץ וכו' וכו' (לא שאלה מסוכנים אבל דחילק מה ההשוואה בכלל?)

אין מה לעשות ואני אומר את זה כל הזמן לאחים בפנטיקס, יש מאבק, והוא בטח לא רק ביציעים של מכבי (אם כי זה בולט אצלנו מאוד שנה וחצי בערך), על איך רוצים שתהיה האוירה במשחק כדורגל, לצערנו הרוב הם צבועים ומגעילים אז הם כמובן מצטרפים לעליהום הדבילי על האוהדים שמשקיעים את החיים שלהם בשביל שלכולנו יהיה הכי כיף במה שאנחנו הכי אוהבים,, יש שבר בקהל ואי אפשר לתקן אותו יותר, מבחינתי קו השבר זה הצביעות של כל החלאות במקרה רייכרט, האנשים המדהימים המתנגדים לאלימות, עודדו בכוונה שחקן ורבו עם כולם בגללו, למרות שאותו שחקן הביא אנשים על האימון פתיחה לאיים על ילדים קטנים, ומעולם לא התנצל על מה שאמר, (מעניין מאוד למה הוא כבר בשולם עם אולטרס הפועל) אני מרגיש שאין לי כלום במשותף עם רוב היושבים בבלומפילד שמחוץ לשער 11 ומצידי בשמחה שלא היו מגיעים למכבי הייתה אוירה הרבה יותר טובה במשחקים בלעדיהם.

יש לי מנוי למכבי כדורסל כבר 25 שנה, אני יושב בשורות הראשונות של "הרולקסים" לטענתכם. אני חייב להגיד שכמעט כל מי שיושב איתי באיזור הם אוהדים אמתיים שיש להם מנוי כבר שנים וגם אם רובם מעודדים טיפה פחות עדיין מכבי חשובה להם מאוד.

תפסיקו כבר עם התחרות הזאת של מי אוהד יותר טוב של מכבי, ותפסיקו כבר לזלזל במי "שאוהד פחות טוב ממכם". אני קורא כל הזמן שחצנות והתנשאות של אנשים. מותר לי ולאחרים להיות אוהד של מכבי גם אם אני לא מגיע לק"ש בסופה או לא נוסע למשחק ליגה בעכו. אני מאוד מעריך את מי שכן נוסע לכל אותם חורים וכן חושב נגיד שמגיע לו קדימות בכרטיסים למשחקים חשובים אבל בחיאת תפסיקו לזלזל באוהדים אחרים. קהל אוהדים בנוי מאולטרס, אוהדים שרופים אחרים וגם בנוי ממשפחות, אוהדים שבאים רק למשחקי בית ואוהדים שלא באים למשחקים בכלל וכולם חשובים בשביל לייצר לעזור לקבוצה והמותג ולמכבי.

ובלי קשר סתם דעה אישית. אם אתה מגיע לכל חור בכל מזג אויר ואחרי זה שר שירים גזעניים, מקלל את ראדי, רייכרט, ורמוט אתה לא תורם לקבוצה יותר מאוהד שלא מגיע בכלל, להיפך.

תמחאו כפיים לורמוט בכל נגיעה ותמצצו לו תזין גם , ותשרקו בוז בחילוף שאולי הציל את המשחק.

ואז תבואו בטענות

גועל נפש של קהל

אבל את האמת זה לא מזיז לי אני למדתי מה כיף לי לבוא בראש טוב לעמוד עם חברים בגוש לעודד 90 דקות ולחזור הביתה מבסוט .

מה שכן מעצבן (חוץ מהבוז בחילוף שזה תמיד ידעתי שאוהדי מכבי לא גאוני כדורגל )זה המציצה לוורמוט. אני בחיים לא שרקתי לא לראדי לא לרייכרט( קצת לרייכרט הבן שרמוטה, אבל קצת משהו סמלי לא מהמגזימים) אבל עכשיו עם ורמוט רק על הכפיים שכל נגיעה שלו כאילו נמני חזר אליהו מדרבי קאונטי אני בכייף ישרוק לאדום הבן זונה הזה שבחיים לא יהיה צהוב רק בשביל לעשות דווקא לשער הדווקא - שער 13

תמחאו כפיים לורמוט בכל נגיעה ותמצצו לו תזין גם , ותשרקו בוז בחילוף שאולי הציל את המשחק.

ואז תבואו בטענות

גועל נפש של קהל

אבל את האמת זה לא מזיז לי אני למדתי מה כיף לי לבוא בראש טוב לעמוד עם חברים בגוש לעודד 90 דקות ולחזור הביתה מבסוט .

מה שכן מעצבן (חוץ מהבוז בחילוף שזה תמיד ידעתי שאוהדי מכבי לא גאוני כדורגל )זה המציצה לוורמוט. אני בחיים לא שרקתי לא לראדי לא לרייכרט( קצת לרייכרט הבן שרמוטה, אבל קצת משהו סמלי לא מהמגזימים) אבל עכשיו עם ורמוט רק על הכפיים שכל נגיעה שלו כאילו נמני חזר אליהו מדרבי קאונטי אני בכייף ישרוק לאדום הבן זונה הזה שבחיים לא יהיה צהוב רק בשביל לעשות דווקא לשער הדווקא - שער 13

מחיאות הכפיים הם קונטרה לבוז, אם לא היה בוז גם לא היו מחיאות כפיים.

שומע מ- רשמתי מקודם בפוסט שלי על התמונות.

היתה איזה תקופה של שנה שעברה של טשטוש ואיזה ניסיון של דברים נוספים. אחרי חודשים בודדים זה הופסק.

התמונה מחוץ לדרייב אין-זה מהאייפון 4 שלי. זה שהיא יצאה מטושטשת ולא חדה זה נטו מהאיכות תאורה והאיכות צילום הגרועה של האייפון שלי. (זו לא תמונה שיצא לצלם ממצלמה נורמלית כמו בדרך כלל)

לא מטשטשים כבר הרבה מאד זמן.

ואז תבואו בטענות

גועל נפש של קהל

רגע. אתה שמחת שנמני חזר למכבי? מלבד זה פנינים ויהלומים הכתיבה שלך - סגנון ספרותי נקי

אתה רוצה לרדת לפסים אישיים אין בעיה תבוא לפרטי ותדבר איתי על סגנון כתיבה ומה שאתה לא רוצה ואפשר גם לקבוע להפגש ... זורם לי

כן שמחתי שנמני חזר יא קוקסינל מה רצית להגיד בזה?

ואפילו ורמוט ידע שהוא יקבל בוז או 2 , לפחות שייתן איזה גליץ׳ לפני שנותנים לו כפיים כאילו הוא מלך המגרש

הכפיים לא היו תגובה לבוז . די לשקר. בהתחלה כן ואז זהנמשך ונמשך גם כשלא היה בוז.

יש לי מנוי למכבי כדורסל כבר 25 שנה, אני יושב בשורות הראשונות של "הרולקסים" לטענתכם. אני חייב להגיד שכמעט כל מי שיושב איתי באיזור הם אוהדים אמתיים שיש להם מנוי כבר שנים וגם אם רובם מעודדים טיפה פחות עדיין מכבי חשובה להם מאוד.

תפסיקו כבר עם התחרות הזאת של מי אוהד יותר טוב של מכבי, ותפסיקו כבר לזלזל במי "שאוהד פחות טוב ממכם". אני קורא כל הזמן שחצנות והתנשאות של אנשים. מותר לי ולאחרים להיות אוהד של מכבי גם אם אני לא מגיע לק"ש בסופה או לא נוסע למשחק ליגה בעכו. אני מאוד מעריך את מי שכן נוסע לכל אותם חורים וכן חושב נגיד שמגיע לו קדימות בכרטיסים למשחקים חשובים אבל בחיאת תפסיקו לזלזל באוהדים אחרים. קהל אוהדים בנוי מאולטרס, אוהדים שרופים אחרים וגם בנוי ממשפחות, אוהדים שבאים רק למשחקי בית ואוהדים שלא באים למשחקים בכלל וכולם חשובים בשביל לייצר לעזור לקבוצה והמותג ולמכבי.

ובלי קשר סתם דעה אישית. אם אתה מגיע לכל חור בכל מזג אויר ואחרי זה שר שירים גזעניים, מקלל את ראדי, רייכרט, ורמוט אתה לא תורם לקבוצה יותר מאוהד שלא מגיע בכלל, להיפך.

אני מגיע לכל חור בכל מצב, מעודד כל משחק כל המשחק, אני לא מעודד את ראדי (כי אין לו עידוד מסודר, עובדה בשטח), בטח שלא את רייכרט ולא מקלל שחקן שלובש את החולצה הצהובה. יודע מי עוד ככה? 95% משער 11 אם לא יותר.

תמשיכו עם ההסטה המתמדת נגד שער 11 והארגון.

נראה לאן תגיעו.

שומע מ- רשמתי מקודם בפוסט שלי על התמונות.

היתה איזה תקופה של שנה שעברה של טשטוש ואיזה ניסיון של דברים נוספים. אחרי חודשים בודדים זה הופסק.

התמונה מחוץ לדרייב אין-זה מהאייפון 4 שלי. זה שהיא יצאה מטושטשת ולא חדה זה נטו מהאיכות תאורה והאיכות צילום הגרועה של האייפון שלי. (זו לא תמונה שיצא לצלם ממצלמה נורמלית כמו בדרך כלל)

לא מטשטשים כבר הרבה מאד זמן.

אין לי בעיה שאתה מסביר בשם הארגון שלך, להפך זה מאוד מובן מאליו. ובאופן כללי אין לי שום דבר נגדכם. אבל אל תשחקו אותה מלאכים טהורים כשאתם מצלמים תמונה כזאת עם באנר שכתוב עליו הארדקור מחוץ לדרייב אין.

אני מגיע לכל חור בכל מצב, מעודד כל משחק כל המשחק, אני לא מעודד את ראדי (כי אין לו עידוד מסודר, עובדה בשטח), בטח שלא את רייכרט ולא מקלל שחקן שלובש את החולצה הצהובה. יודע מי עוד ככה? 95% משער 11 אם לא יותר.

תמשיכו עם ההסטה המתמדת נגד שער 11 והארגון.

נראה לאן תגיעו.

מה שאתה לא מבין ה שאני לא רוצה להסיט נגד הארגון, אני מאוד מעריך את הארגון אבל יש כמה אנשים שאני לא יודע אם משויכים לארגון או לא שפשוט משניאים את עצמם על כלל האוהדים ( שהם רוב הקהל). במקום שנגיד איזה עידוד ואיזה השקעה ואיזה תפאורה וכל הכבוד, אנחנו מדברים על שיר כזה או אחר או שריקת בוז כזאת או אחרת. ההרגשה של רוב הקהל היא שהאנשים האלא עושים בכוונה כדי להוכיח משהו שאני לא מצליח להבין מה הוא.

התכוונתי ליושב פיזית אחי לא יושב מבחינת נמצא ביציע...היציע הוא יציע עמידה ושער 10 שכולם עומדים בו נראה קטסטרופה לעומת מה שהוא אמור להיות יציעד עידוד...שוב יש כמה מעודדים ואתה 1 מהם זה מעולה...אבל בינתיים זה נשאר רק על כמה...מי שמעודד לדעתי עדיף שיצתופף ב11 לתת עוד כוח של עידוד מאשר יהיה בשער 10 ויבלע שמה לגמרי

ברור לי אחי שאני יכול ללכת ל-11 ולהיות בקירבת הגוש ולעודד.

אבל יש בי ובמי שאני בא איתו אמונה שככל שנמשיך לצעוק על אנשים בשער 10 להתעורר ויאללה ידיים זה יעזור במשהו

בדרבי התקבצנו איזה 10 אנשים שמעודדים והיה אפשר לראות קצת שיפור אצלנו

אבל זה משהו שקשה

ומה שהכי טוב זה שמעלי ישבו בן ובת. והבת עודדה יותר מחצי מהאנשים בשער

אבל זה בדיוק העניין. "אוהדים אמיתיים שיש להם מנוי כבר שנים" אתה אומר? שאלה לי אליך, אבל תענה בכנות.

אם לא עלינו משהו מתרחש ומכבי הופכת לקבוצת ליגה רגילה. בלי יורוליג, בלי תחרות ממשית על אליפות. סוג של מכבי ראשון או בני הרצליה.

גם אז הם ימשיכו להיות מנויים 25 שנה, לבוא לכל משחק ויאהבו את מכבי כמו "אוהדים אמיתיים" כמו שקראת להם?

ברור לי שיש כאלה שכן והם באמת אוהבים את מכבי. אבל תהיה בטוח שהרוב לא. ה"רולקסים" שם כדי להיראות וכי זה כיף וסוג של בילוי לבוא לראות את מכבי סל.

ושלא תיקח אישית. לא מכיר אותך, לא יודע מי אתה ומה מידת האהבה שלך לקבוצה. מדבר באופן כללי על ה"רולקסים" והמשמעות של המילה הזאת. כי הם פשוט באמת כאלה.

לא מוצא הרבה הבדל בין בלומפילד ליד אליהו. וגם ההבדל שעדיין קיים יהפוך לבלתי קיים בעוד שתיים שלוש אליפויות של מכבי רגל.

שתי המגמות הן לחיסול הארגונים וצמצום תרבות העידוד שהם מנסים לפתח, והאדרת הקהל הרחב שמביא לייקים, כסף וספונסרים. עם התארים זה מצליח ונראה טוב, וכרגע שני המועדונים מביאים כאלה.

היעד הוא לא פרטיזן בלגרד או דורטמונד. היעד הוא nba וברצלונה.

מי שחי בסרט אחר, אני מקווה שהוא נהנה.

אני רואה באירוע שהיה בחמישי בו מנכל הקבוצה ניסה להוריד בכוח שלט כי הוא מסתיר לקהל מאחורה ושלח מאבטחים כדי לעצור את מי שהחזיק את השלט כבחירת צד באופן חד משמעי באלה שמשלמים הרבה כסף על המנוי לאלה שמבזבזים המון זמן כדי להכין את השלטים האלו.

אבל בלי קשר, ההתקשרות עם ההנהלה (ואני אדגיש שכבר הרבה מאוד שנים אני לא הקו הראשון שמדבר עם ההנהלה אלא רק מדברים ששמעתי) מלווה תמיד בבקשות הזויות של לא למכור מרצנדייז כי זה פוגע בהכנסות של החנות (מאות אלפים בערב לעומת כמה אלפים בעונה שחוזרים כולם ליציע), לא להניף שלטים נגד אבנר קופל או גל מקל (כי זה לא מצטלם טוב) ועד בקשות לחסום גם את הלמטה של התוף כי זה מרעיש ליושבי שער 11 תחתון (!!!).

אז אמנם יש גורמים בהנהלה שרואים עין בעין עם הגייט, ופרויקטים שנלחמים עליהם שנים כמו ירידה לפרקט בטיים אאוט, כרטיסים זולים להגדיל את הגוש בליגה (לפני 7 שנים לא היה ציוד באף משחק ליגה שהוא לא הפועל ירושלים. אף אחד לא יודע את זה), ושער 12 לא מסומן בצמוד לשער 11.

כל זה יפה, אבל בסופו של דבר, איך שאני רואה את הדברים, למכבי לא היה אכפת אם נפסיק לבלבל לה את המוח ויהיה עידוד מהאורגניסט, שגם ככה מתעקש להפריע לנו כל הזמן.

לצערם, יש אנשים עקשניים בגייט שאוהבים את מכבי מאוד מאוד אז הם לא מוותרים ונלחמים כל יום בגישה הזו של ההנהלה. כולנו צריכים להיות בעדם, אבל לא הרבה אנשים ניצחו את שמעון מזרחי וחבריו. המלחמה קשה.

בהכל אתה ואתם צודקים, אבל יש הבדל ענק בין הנהלה שמכוונת לא לכיוון פרטיזן/מטפחת ומעדיפה לא מעט קהל שמכניס כסף בדרכים שונות לבין הנהלה שמחסלת ארגונים כי היא רוצה NBA.

הנהלה שרוצה לחסל ארגון לא מגדילה לו בעקיפין את הכח על ידי הפשרת גוש נוסף לעמידה (זה הצעד הכי דרמטי ומהותי שנעשה לטובת העידוד, הלוואי ויום אחד אם תרצו, גם יתנו לכם לשבת למטה כל הזמן ולאורך כל הקשת) או משתפת איתו פעולה בדברים כאלה או אחרים.

היא במקרה הטוב מתעלמת ממנו לחלוטין ומפנה לו עורף ובמקרה הרע היא אוסרת על הכנסת ציוד עידוד/דואגת לתפור לאנשים תיקים עם המשטרה.

זה נשמע אולי קטנוני, אבל ההבדל הקטן-גדול הזה, צובע אחרת לגמרי את הסיפור של יחסי קהל-הנהלה ואיך שצריך לטפל בזה.

בהכל אתה ואתם צודקים, אבל יש הבדל ענק בין הנהלה שמכוונת לא לכיוון פרטיזן/מטפחת ומעדיפה לא מעט קהל שמכניס כסף בדרכים שונות לבין הנהלה שמחסלת ארגונים כי היא רוצה NBA.

הנהלה שרוצה לחסל ארגון לא מגדילה לו בעקיפין את הכח על ידי הפשרת גוש נוסף לעמידה (זה הצעד הכי דרמטי ומהותי שנעשה לטובת העידוד, הלוואי ויום אחד אם תרצו, גם יתנו לכם לשבת למטה כל הזמן ולאורך כל הקשת) או משתפת איתו פעולה בדברים כאלה או אחרים.

היא במקרה הטוב מתעלמת ממנו לחלוטין ומפנה לו עורף ובמקרה הרע היא אוסרת על הכנסת ציוד עידוד/דואגת לתפור לאנשים תיקים עם המשטרה.

זה נשמע אולי קטנוני, אבל ההבדל הקטן-גדול הזה, צובע אחרת לגמרי את הסיפור של יחסי קהל-הנהלה ואיך שצריך לטפל בזה.

אני כבר מעל ל3 שנים שומע דיבורים בנושא הזה, מה קורה עם זה באמת?

למה שער 7 לא מתחלף עם שער 12?

אני כבר מעל ל3 שנים שומע דיבורים בנושא הזה, מה קורה עם זה באמת?

למה שער 7 לא מתחלף עם שער 12?

אם אני מבין נכון, ואני אומר את זה ממקום של אחד שיודע קצת מה הולך בגייט( לפחות ידעתי לפני 3-4 שנים) זה נטו ענייני אגו בין שער 11 ל7. לא משנה מי באמת צודק במלחמה הזאת , שורה תחתונה אם היה גוש אחד גדול העידוד היה הרבה יותר טוב. הלוואי שמה שכתבת יקרה.

זיו, לפעמים הרבה יותר קשה להתמודד עם הזלזול היומיומי, חוסר ההערכה והבחירה הקבועה ברצונות של הקהל הרחב מאשר עם הצהרה פשוטה ״אנחנו לא רוצים אותכם כאן״.

הם לא יודעים שהם מפנים לנו גב, כי הכל כל כך נפלא ומסנוור כשיש 10,000 במילנו. ואני לא ציני, זה באמת אדיר ומטורף. אבל 5 שנים רעות של טופ 16 ואיבוד תארים בארץ ישאירו ריק גדול במועדון, אם ימשיכו לאבד את הזהות וייקחו החלטה לא נכונה אחת אחרי השנייה בכל מה שקשור ליחס הנהלה-אוהדים.

מה אומר "לאבד את הזהות"? ואני כבר עשור שומע שההנהלה "מנסה לדחוק" את המעודדים החוצה.

אגב, אין לי מושג באיזה סרט אנשים פה חיים לגבי דורטמונד. "תרבות האולטראס" שלהם היא די נאצית, היא חדשה יחסית, והם דוחקים אותה הצידה בצדק. בגרמניה יש תרבות אהדה שדומה לאנגליה לפני ועדת טיילור - וכרגע הם עדיין כמו אנגליה, חוץ מהקטע שנלחמו כדי שיהיו יציעי עמידה במחירים שפויים. שזה אומר שאנשים מעודדים את הקבוצה המקומית בלי שטויות מסביב, וברוב הערים גם בלי תרבות של ארגוני אוהדים. אנשים נאבקים על יציעי עמידה בגלל מסורת ומחיר (מילת המפתח היא "מחיר"), כמו שגרמנים יודעים להתאגד עם ועדי עובדים, לא כחלק מאיזו "מנטליות אולטראס".

אין שום קשר בין זה שבגרמניה יש יציעי עמידה (חוץ מבאיירן) לבין אולטראס. הקטע של האולטראס די חדש שם.

(אגב בגרמניה הסמל של דורטמונד מצלדר חתם בשאלקה בזמן שעדיין משלם דמי חבר לבורוסיה, וליימן משאלקה הפך לסמל בבורוסיה לפני שעבר לארסנל. אנשים פה מציירים את תרבות האהדה בגרמניה כאולטראס וכ"הארדקור" על סמך זה שיש שם יציעי עמידה. זה לא ככה)

מה אומר "לאבד את הזהות"? ואני כבר עשור שומע שההנהלה "מנסה לדחוק" את המעודדים החוצה.

אגב, אין לי מושג באיזה סרט אנשים פה חיים לגבי דורטמונד. "תרבות האולטראס" שלהם היא די נאצית, היא חדשה יחסית, והם דוחקים אותה הצידה בצדק. בגרמניה יש תרבות אהדה שדומה לאנגליה לפני ועדת טיילור - וכרגע הם עדיין כמו אנגליה, חוץ מהקטע שנלחמו כדי שיהיו יציעי עמידה במחירים שפויים. שזה אומר שאנשים מעודדים את הקבוצה המקומית בלי שטויות מסביב, וברוב הערים גם בלי תרבות של ארגוני אוהדים. אנשים נאבקים על יציעי עמידה בגלל מסורת ומחיר (מילת המפתח היא "מחיר"), כמו שגרמנים יודעים להתאגד עם ועדי עובדים, לא כחלק מאיזו "מנטליות אולטראס".

אין שום קשר בין זה שבגרמניה יש יציעי עמידה (חוץ מבאיירן) לבין אולטראס. הקטע של האולטראס די חדש שם.

(אגב בגרמניה הסמל של דורטמונד מצלדר חתם בשאלקה בזמן שעדיין משלם דמי חבר לבורוסיה, וליימן משאלקה הפך לסמל בבורוסיה לפני שעבר לארסנל. אנשים פה מציירים את תרבות האהדה בגרמניה כאולטראס וכ"הארדקור" על סמך זה שיש שם יציעי עמידה. זה לא ככה)

לא יפריע לך אם ידחקו את המעודדים?