Jump to content

הודעת הארגון בנוגע להנהלה/משטרה/תפאורות

Recommended Posts

שלום לכולם,

כפי שאתם יודעים, אנחנו לא נוהגים לפנות ולכתוב בכל מה שנוגע למצב היציע ויחסי קהל-הנהלה אלא אם כן מדובר במקרים קיצוניים, וכעת הגענו לזה, ערב משחק העונה מול קריית שמונה.

הארגון, בשנתיים וחצי האחרונות, צבע את בלומפילד בתפאורות הכי יפות, צבעוניות ומתוחכמות שנראו בארץ. משחק אחרי משחק, עמל הארגון על מנת להפוך את שער 11 לדבר החם בארץ.

כשחזרנו לארח בבית שלנו בבלומפילד, מול הפועל ב"ש, נכוונו לראשונה מפגיעה חמורה בארגון ובקהל כולו, כאשר תפאורת החזרה הבייתה (140 מטר בד מעוצב וצבוע, אלפי דגלונים וגופיות) למעשה נזרקה לפח. שער 11 נותר ערום ממסרים וצבעים, בטענה כי מדובר במפגע בטחוני. חל איסור מלא על הכנסת תפאורה למשחק, בעת שאותם חוקים לא חלים על הנהלת הקבוצה, שבקלות רבה הכניסה 6000 בלונים לשערים 7-8, ללא כל בעיה.

מקרה זה הוא לא הפעם הראשונה בה הנהלת הקבוצה ומחלקת השיווק של המועדון מבצעת הדרה לשער 11, ומונעת מהארגון לעשות את עבודתו. מלכאת מחשבת זאת היא פועל יוצא של חזון ההנהלה הנוכחית והוא חד משמעית מניעת התפתחות הארגון ושער 11. הדרך, שהיא מניעת הכנסת תפאורות, היא הדרך לגרום לקהל שתורם מכספו להטיל ספק על מהימנות הארגון ולשאול "איפה הכסף?".

למה אנחנו מחליטים לספר זאת דווקא עכשיו?

כי גם היום, יום משחק העונה, מחליטה הנהלת הקבוצה ומחלקת השיווק של המועדון לאפשר למשטרה לעשות ככל העולה על רוחה ולמנוע הכנסת תפאורה למשחק. המצב הזה הוא מאוד לנוח להנהלה הנוכחית, שמוכנה לדרוס את שער 11 לטובת המטרה הסופית והיא הגשמת חזון "כל משחק הוא חוויה", שבו התפאורה היחידה שתראה בבלומפילד היא שי סידי צורח לתוך המיקרופון ומסביבו אלפי בלונים בצורת זין.

כן, מכבי מצליחה וכולנו מאושרים, אבל אנחנו לא נעמוד בצד ונשתוק שזהו היחס שאותו ההנהלה ממשיכה לתת בעונות האחרונות. אין זה סוד שיחסי הארגון עם ההנהלה אינם יחסי אהבה בלשון המעטה, אך ברגע שזה פוגע ביציע, כאן נחצה הקו האדום.

אנו מודיעים להנהלת המועדון חד וחלק - תירוץ אירועי הדרבי הראשון הוא בבחינת פג תוקף עבורנו. במידה והמצב הנוכחי יימשך, ינקוט הארגון בצעדים נוספים מעבר להודעה זו.

ולכם, אלו שתורמים מכספם שבוע אחרי שבוע, אתם מוזמנים לפנות לאותה הנהלה מודרנית ומתקדמת, ולשאול אותם: מה אתם עשיתם עבור הקהל שלכם? צר לנו שהגענו למצב זה, אך הנהלה שמושיטה יד למשטרת ישראל ורחמנא לצלן גם להפועל ת"א, משחקת בבובות ואינסטגרם, איננה כזאת חכמה כפי שהיא חושבת.

MACCABI FANATICS

שלום לכולם,

כפי שאתם יודעים, אנחנו לא נוהגים לפנות ולכתוב בכל מה שנוגע למצב היציע ויחסי קהל-הנהלה אלא אם כן מדובר במקרים קיצוניים, וכעת הגענו לזה, ערב משחק העונה מול קריית שמונה.

הארגון, בשנתיים וחצי האחרונות, צבע את בלומפילד בתפאורות הכי יפות, צבעוניות ומתוחכמות שנראו בארץ. משחק אחרי משחק, עמל הארגון על מנת להפוך את שער 11 לדבר החם בארץ.

כשחזרנו לארח בבית שלנו בבלומפילד, מול הפועל ב"ש, נכוונו לראשונה מפגיעה חמורה בארגון ובקהל כולו, כאשר תפאורת החזרה הבייתה (140 מטר בד מעוצב וצבוע, אלפי דגלונים וגופיות) למעשה נזרקה לפח. שער 11 נותר ערום ממסרים וצבעים, בטענה כי מדובר במפגע בטחוני. חל איסור מלא על הכנסת תפאורה למשחק, בעת שאותם חוקים לא חלים על הנהלת הקבוצה, שבקלות רבה הכניסה 6000 בלונים לשערים 7-8, ללא כל בעיה.

מקרה זה הוא לא הפעם הראשונה בה הנהלת הקבוצה ומחלקת השיווק של המועדון מבצעת הדרה לשער 11, ומונעת מהארגון לעשות את עבודתו. מלכאת מחשבת זאת היא פועל יוצא של חזון ההנהלה הנוכחית והוא חד משמעית מניעת התפתחות הארגון ושער 11. הדרך, שהיא מניעת הכנסת תפאורות, היא הדרך לגרום לקהל שתורם מכספו להטיל ספק על מהימנות הארגון ולשאול "איפה הכסף?". למה אנחנו מחליטים לספר זאת דווקא עכשיו?

כי גם היום, יום משחק העונה, מחליטה הנהלת הקבוצה ומחלקת השיווק של המועדון לאפשר למשטרה לעשות ככל העולה על רוחה ולמנוע הכנסת תפאורה למשחק. המצב הזה הוא מאוד לנוח להנהלה הנוכחית, שמוכנה לדרוס את שער 11 לטובת המטרה הסופית והיא הגשמת חזון "כל משחק הוא חוויה", שבו התפאורה היחידה שתראה בבלומפילד היא שי סידי צורח לתוך המיקרופון ומסביבו אלפי בלונים.

כן, מכבי מצליחה וכולנו מאושרים, אבל אנחנו לא נעמוד בצד ונשתוק שזהו היחס שאותו ההנהלה ממשיכה לתת בעונות האחרונות. אין זה סוד שיחסי הארגון עם ההנהלה אינם יחסי אהבה בלשון המעטה, אך ברגע שזה פוגע ביציע, כאן נחצה הקו האדום.

אנו מודיעים להנהלת המועדון חד וחלק - תירוץ אירועי הדרבי הראשון הוא בבחינת פג תוקף עבורנו. במידה והמצב הנוכחי יימשך, ינקוט הארגון בצעדים נוספים מעבר להודעה זו.

ולכם, אלו שתורמים מכספם שבוע אחרי שבוע, אתם מוזמנים לפנות לאותה הנהלה מודרנית ומתקדמת, ולשאול אותם: מה אתם עשיתם עבור הקהל שלכם? צר לנו שהגענו למצב זה, אך הנהלה שמושיטה יד למשטרת ישראל ורחמנא לצלן גם להפועל ת"א, משחקת בבובות ואינסטגרם, איננה כזאת חכמה כפי שהיא חושבת.

MACCABI FANATICS

כואב כואב הלב שזה המצב..

חברה מדברים כאן בפורום על שהקהל הופך לאט לאט למכבי סל אני יכול להגיד לכם שזה עוד שלב בדרך להפוך אותנו למכבי סל.

בלי דגלים בלי תפאורות בלי טירוף שזה גם אחת הסיבות שאני בא לבלומפילד,יהיה משעמם!

חבל שההנהלה במקום להגיע להסדר קבוע עם הארגון פשוט עושה ההפך ובמילים אחרות לא רוצה תארגון ותתפאורות.

לא הכנסתם שלט לדרבי ששוב כמעט עלה למיץ׳ בכמה עשרות אלפי שקלים ?

אני בטוח שגמרת על התפאורה ב-4-0, נכון? אבל היא אלימה.

ועל התפאורה בדרבי 2-0? השם ישמור..היו שם כלי מלחמה.

ובתחילת העונה? גם אם תתעלם מהאבוקות - היא אלימה.

והתפאורת אליפות שהקבוצה היום פרסמה בסרטון שלה? פףףףףףף יש שם קוק.

בקיצור, אתה הולך לפי מצב הרוח של הרפי שכל בתקשורת ובבית הדין של ליצים בהתאחדות? אם כן, אז הדיון פה אבוד.

ההודעה של הארגון הכי במקום שיש. נקווה שהדברים יסתדרו.

אפשר לחשוב שזאת הסיבה שהקהל נראה כמו הצל של עצמו.

זאת לא הסיבה אבל זה בטח לא מוסיף.

יש לי בטן מלאה על הפאנטיקס במיליון ושתיים נושאים שונים אבל במקרה הספציפי הזה הם צודקים במאה אחוז.

איזה סיבה תהיה שלא יהיו תפאורות?

חבל.. דבר אחרון שצריך זה בלאגן בין הארגון להנהלה, אבל כל עוד הקבוצה תצליח כנראה שרוב הקהל הולך עם ההנהלה.

מקווה שההנהלה תתאפס ותבין שאסור להפסיד את שער 11

אני בטוח שגמרת על התפאורה ב-4-0, נכון? אבל היא אלימה.

ועל התפאורה בדרבי 2-0? השם ישמור..היו שם כלי מלחמה.

ובתחילת העונה? גם אם תתעלם מהאבוקות - היא אלימה.

והתפאורת אליפות שהקבוצה היום פרסמה בסרטון שלה? פףףףףףף יש שם קוק.

בקיצור, אתה הולך לפי מצב הרוח של הרפי שכל בתקשורת ובבית הדין של ליצים בהתאחדות? אם כן, אז הדיון פה אבוד.

ההודעה של הארגון הכי במקום שיש. נקווה שהדברים יסתדרו.

האמת שכן גמרתי ואני מאוד מעריך את מי שלוקחים חלק במלאכה

אבל ההודעה הזו לא מחדשת כלום אלא אם מישהו מהארגון יסכים לחשוף איזה ניסיונות נעשו לפנות להנהלה ולנסות ליישר איתם קו

האם ההנהלה זרקה אותם מהמדרגות ? התעלמה ? דרשה מהם להתנער מקריאות גזעניות ושירים מיתולוגים נגד טועמה ?

אז המצב הוא שהמשטרה מכניסה תפאורה להנהלה והמשטרה לא מכניסה תפאורה לפנאטיקס. קודם כל, זה חבל מאוד. אתם עושים עבודה נהדרת בתחום הזה וחבל מאוד שהשחקנים והאוהדים לא זוכים להנות מזה. שנית, על פניו נראה שהאשמה מוטלת על המשטרה לא פחות מאשר על ההנהלה, אלא אם כן המשטרה היא עושת-דברה של ההנהלה בעניין הזה, ואז לגיטימי להפנות את כל הביקורת כלפי ההנהלה. עבר הרבה זמן ואין לי מושג מה המצב כיום. שלישית (והכי חשוב), אם נקבל את ההנחה שהמשטרה היא לא פקטור בעניין, הרי שנשמע שכל העניין העצוב הזה נובע מהיחסים העכורים בין הפנאטיקס לבין ההנהלה. אני חושב שיש לא מעט דברים שהפנאטיקס יכולים היו לעשות לאורך העונה, ועדיין יכולים לעשות, על מנת לשפר את היחסים עם ההנהלה. אני לא טוען שזו אשמתכם הבלעדית, אבל בוודאי שיש לכם צד בעניין, ומוטב יהיה אם כל מיני התרסות כנגד ההנהלה תיעלמנה ואז הקייס שלכם יהיה חזק משמעותית. במילים אחרות - מי ששר שירים שההנהלה לא אוהבת, לא מעודד שחקנים שההנהלה מביאה ומניף שלטים שההנהלה לא רוצה - שלא יתפלא שההנהלה מפנה לו כתף קרה. אני לא חושב שזה מוצדק ובוודאי שההנהלה גם לא שה תמים במאבק הכוחות הזה. אני פשוט חושב שאולי עדיף להיות חכמים מצודקים ולהבין שאתם בעמדת נחיתות.

אני עם הארגון לגמרי מצד אחד.

מצד שני קשה לי לראות איזושהי תמיכה מהקהל הרחב, אי אפשר להתעלם מכולם כל השנה, לפעמים לעשות "דווקא", לא להיות בקשר עם הקהל הרחב ואז לחשוב שהוא יתן לך תמיכה, אין סיכוי כזה.

הארגון פונה בכוונה קבל עם ועדה כדי להראות בגרות ונכונות להגיע לפשרה.

אני עם הארגון לגמרי מצד אחד.

מצד שני קשה לי לראות איזושהי תמיכה מהקהל הרחב, אי אפשר להתעלם מכולם כל השנה, לפעמים לעשות "דווקא", לא להיות בקשר עם הקהל הרחב ואז לחשוב שהוא יתן לך תמיכה, אין סיכוי כזה.

אבל לקהל הרחב אין אגו ו'דווקא' לא? הוא מונע משיקולים טהורים ואהבת מכבי

אגב בנוסף לפוסט שפורסם, במשחק מול בש בשער 11 לא הייתה תפאורה. לעומת זאת בשער 5....

מה שבאתי לשאול.. מה שאומר שזה לא החלטת המשטרה בלבד.

עצוב.

האמת שכן גמרתי ואני מאוד מעריך את מי שלוקחים חלק במלאכה

אבל ההודעה הזו לא מחדשת כלום אלא אם מישהו מהארגון יסכים לחשוף איזה ניסיונות נעשו לפנות להנהלה ולנסות ליישר איתם קו

האם ההנהלה זרקה אותם מהמדרגות ? התעלמה ? דרשה מהם להתנער מקריאות גזעניות ושירים מיתולוגים נגד טועמה ?

יכולות להיות 100 סיבות למה אין תפאורה בעיקר המשטרה.

מי שמשווה בהודעה שלו חליפות ניילון לבלונים הוא במקרה הטוב לא אמין.

לפנטיקס יש קצר עם ההנהלה להנהלה יש קצר עם הקהל הבעיות האלה הן לצערי לא מהיום וחבל.

צריך רק לזכור שהרקע להקמת הפנטיקס היה בין השאר חוסר התקשורת וחוסר התמיכה של ההנהלה בשחקן ה12 והדרישה להקמת אירגון אחד.

אז הנה הקימו אירגון אחד כמו שהם דרשו ומסתבר שעדיין יש נתק בין ההנהלה לבין האוהדים