Jump to content

שידור לאלבה

EranZeAvi

Recommended Posts

לא פשוט פעם שעברה קיבלו אותנו בזרי פרחים וכיבוד קל...

אולי גם פעם שעברה לא היה משהו אבל פעם הבאה אם בכלל יהיה לאוהדים אומץ לנסוע תיהיה בטוח שהאוהדים שלהם לא ישכחו את השלט אתמול ויעשו משהו יותר רציני מזריקת מטבעות

עקיצה יפה אבל שלט מיותר, עדיף לא להתגרות בקהלים מהסוג הזה. אנחנו לא נגיע לשם והם לא לפה, אבל במקומות נייטרלים כמו בפיינל פור יהיה לא נעים לפגוש אותם.

עקיצה יפה אבל שלט מיותר, עדיף לא להתגרות בקהלים מהסוג הזה. אנחנו לא נגיע לשם והם לא לפה, אבל במקומות נייטרלים כמו בפיינל פור יהיה לא נעים לפגוש אותם.

הם לא יהיו בהצלבה אפילו, אז בפיינל פור?

הם לא יהיו בהצלבה אפילו, אז בפיינל פור?

ושנה הבאה? ובמשחקים הבאים של מכבי בטורקיה?

בוא נגיד שלא חסר אופציות ריאליות למכבי להיתקל בקהל שלהם אם הם ממש ירצו. זה שככה או ככה אני בתור ישראלי אוהד מכבי לא הייתי טס כיום לטורקיה במיוחד בשביל משחק כדורסל? זה כבר משהו אחר. אבל בוא נגיד שלא חסר אצלם פסיכופטיים (עיין ערך הרצח של אוהד הכוכב האדום ממש לא מזמן) ושהקהל של מכבי כדורסל לא בדיוק ידוע כמאיים.

רק להזכיר שגלא שיחקו 3 משחקים ללא קהל, כענוש על זה שאוהדים שלהם רצחו אוהד של קבוצה יריבה (או משהו כזה)

הם רצחו אוהד של הכוכב האדום. עוד כמה שבועות הם מארחים אותם שוב.

ועדיין זו לא סיבה לוותר על השלט הזה בעיניי. הם הרוויחו אותו ביושר והם גם שונאי ישראל מסריחים ואני שונא אותם ואין לי בעיה להראות את זה בשלט.