Jump to content

שידור לאלבה

EranZeAvi

Recommended Posts

זה היה וואחאד וולה לדלי.

אין ספק, אבל טוב שהפסדנו את המשחק הזה, כדי שאולי ההנהלה תבין שצריך חיזוק, ואי אפשר להמשיך עם היינס שלא תורם כלום פרט לפעם ב.. שהוא קולע כמה שלשות בפוקס, והרי שעל תרומה מאוחיון אי אפשר לבנות כי הוא ממש לא יציב, ופארגו... אמרתי שבוע שעבר שהיה לו משחק גרוע, וכנראה בגלל השלשה ההיא אנשים הסתנוורו. אז הנה הגיע עוד משחק נפל שלו (ושוב הוא קלע שלשת מומנטום...).

זה טוב, כי מכבי לא קבוצה שיכולה לבזבז את האנרגיה שלה במאבקים מול ריאל וברצלונה על מקומות 1-2. אנחנו צריכים לסיים במקום השלישי, זה הגודל האמיתי שלנו. אם יהיה לנו מזל ונסיים במקום השני? מעולה, אבל אני חושב שאנשים קצת קפצו מעל הפופיק בחודש האחרון.

נצחון היום זה כבר 1-6.

הפסדים לריאל וברצלונה בסיבוב השני ונצחון ביתר המשחקים (פאו, הטורקים וז'לגיריס בית, הכוכב האדום ואלבה חוץ) ואתה מקום שני עם ביתיות.

אני חושב שהיינס בדרך למטוס, לא מקבל קרדיט.

תוכל להרחיב?

מהכתבות היה שלט דריקס ביקש להוריד אחד דחף אותו ואז מאבטחים

מה היה באמת?

יש כמה שרמוטות שיושבים בשורה הראשונה מעל הספסל של מכבי שבאופן קבוע עושים בבעיות עם התפאורות כי זה מסתיר להם...

הם רבו עם אנשי הגייט שהרימו את השלט וההנהלה הבהירה בצד של מי היא בצורה הכי מכוערת שיש.

בניגוד למה שכתוב בתקשורת לתוכן השלט אין שום קשר לארוע

יש כמה שרמוטות שיושבים בשורה הראשונה מעל הספסל של מכבי שבאופן קבוע עושים בבעיות עם התפאורות כי זה מסתיר להם...

הם רבו עם אנשי הגייט שהרימו את השלט וההנהלה הבהירה בצד של מי היא בצורה הכי מכוערת שיש.

בניגוד למה שכתוב בתקשורת לתוכן השלט אין שום קשר לארוע

אבל זה לא בשלב שזה מפריע שיצלמו אותם דקה-שתיים לסיום בפיגור מחייכים ושמחים ולובשים איזה שקר/ורוד (היום). משגע. תודה על ההבהרה. דריקס היה עצום ואהוב כשחקן, כעסקן אני מקווה שיישאר בכדורסל ולא יתקרב אפילו לכדורגל.

קנטור מה שאתה מתאר לגבי ההנהלה עצוב מאוד. אולי אחרי ההפסד היום ההנהלה תבין שהיא צריכה קודם כל בראש ובראשונה לתמוך באוהדים המסורים, אלה שהיו ויהיו שם בכל זמן, מקום ומצב.

ואם אפשר, על הדרך, שיבינו שצריך להחליף את היינס (תחושה שלי שמקל יגיע במקומו).

ועדיין לא מבין למה שער 11 חזרו לעודד, חסרי עמוד שדרה.

ואפשר לתת קצת יותר כבוד לאנשים שאחראים על הדברים החיוביים שעוד קורים בהיכל, ולתת להם קרדיט שלהחלטות שלהם יש עוד שיקולים שאולי אתה לא חשוף אליהם.