Jump to content

הריגוש שהולך לאט לאט

AZIKIT

Recommended Posts

למוצי התכוונתי מבחינת ההתנהגות של ההנהלה כלפי אוהדים..מבחינת הישגים אני רוצה גם 80 אליפויות רק שהקהל יתעורר ולא יהיה שבע.

ולזה שהגיב אחריו אחי אני לא אריב איתך ולא יודע למה יצאת עליי ככה..יש פה כמה אנשים שמכירים אותי מ11 אוהד הפועל אני לא וגם בפורום משתמשים יעידו עליי כאוהד מכבי שכותב פה אבל די הפסקתי מאז הגיוס וגם אתה יכול להפגש איתי לפני משחק

שבת שלום שתהיה לך מהר דוב הקריר והמושלג

מי בכלל רוצה להיות מכבי כדורסל? השתגעת- 40 אליפויות ב-45 שנה..עשרות גביעי מדינה אחת מ-3 הקבוצות המפוארות באירופה. מה פתאום. תן לי אבי נמני מנג'ר מאבקי תחתית, 4 שנים ללא נצחון בדרבי. אוהדים שמגיעים לאימונים ומייצגים אותי בעיתונות, סכסוכים וקללות ביציעים, גזענות אלימות - צוות מקצועי שגוזר קופונים על שחקני פח שהוא מביא. אחחחח אני מתחיל להתגעגע. אולי כדאי להתחיל בעצומה למען החלפת גולדהר בעמותה שנקים. אני כבר שם מהכיס 10 ש"ח אם נביא 10000 אוהדים יהיה לנו 100000 שח ונוכל לקנות לזהבי את הצמיג באוטו החדש. צמיג רזרבי כמובן.

למוצי התכוונתי מבחינת ההתנהגות של ההנהלה כלפי אוהדים..מבחינת הישגים אני רוצה גם 80 אליפויות רק שהקהל יתעורר ולא יהיה שבע.

ולזה שהגיב אחריו אחי אני לא אריב איתך ולא יודע למה יצאת עליי ככה..יש פה כמה אנשים שמכירים אותי מ11 אוהד הפועל אני לא וגם בפורום משתמשים יעידו עליי כאוהד מכבי שכותב פה אבל די הפסקתי מאז הגיוס וגם אתה יכול להפגש איתי לפני משחק

שבת שלום שתהיה לך מהר דוב הקריר והמושלג

איי חורף בהר דב זה לא כיף ועברתי שם שניים כאלה.

לא יודע מה איתך שנאתי את התקופות השחורות,אולי לך ניצחון פעם ב10 משחקים היה מרגש

אבל אני הייתי חוזר כל משחק עם באסה של החיים וזה שצוחקים עליי בבית ספר דאז היה עוד יותר מבאס

ותמיד זה היה חוזר חלילה במיוחד בדרבים,בדרבי 4-2 באתי כל כך בטוח בעצמי אני לא אשכח את זה ובסוף חצי מהמשחק הייתי עם דמעות בעיניים ושנאתי כל שחקן שהיה קשור לדרבי הזה(במיוחד בוזגלו הבן זונה שההחטאת פנדל שלו הייתה אחד הדברים העצובים בחיים שלי בלי צחוק)

ורק שתדע,גם אז העידוד לא היה נדיר,אולי לך זה היה נראה משהו,אבל כאחד שזוכר כל פרט קטן מאותו דרבי מקולל אחרי גול כולם שתקו כמו דגים

אני לא אשכח אף פעם איך אנשים היו כותבים פה שהם לא יודעים איך הם יגיעו למקום שלהם יום למחרת,,שהם רוצים לקבור את עצמם,שאז להרים את הראש לא הייתה ציניות מצחיקה אלא משפט אמיתי ומדכא

מאידך,מאז שג׳ורדי בא,החיוך חזר לפנים,הגאווה חזרה,סוף סוף אפשר להכריז מול אנשים שאתה אוהד מכבי במקום להתבייש

סוף סוף ירד לי דמעות בעיניים משמחה,בדרבי 3-2

סוף סוף נהניתי מדרבים

אז כן,לא כל משחק הוא חוויה חחחחח,אבל זה כלום לעומת זה שאני הולך ברחוב מדי יום ושר את השירים של מכבי ומתגאה בזה

לא אוותר בחיים על הדבר הזה

לא מוכן שוב לחזור להיות כמו מה שהפועל עכשיו

שלא יגמר לעולם,גם אם זה אומר שפחות אהנה ממשחקים קטנים

בדרבי אני יכול להגיד לך שבכל אחד אני וכל השאר נהנה,בגול של ראדי אנשים פשוט קפצו אחד על השני בלי לחשוב פעמיים

וחזרתי ממנו צרוד ברמה מפחידה שיומיים לא הצלחתי להשחיל מילה בלי להישמע כמו בחורה בסוף משפט

כל כך קינאתי באוהדים של הפועל מה זה לנצח דרבי,הבדיחה עם הכלב הייתה ממש רצינית לגביי אני כבר אז שכחתי מה זה לנצח דרבי

היום הם מקנאים בי ובך,הם יודעים שהסיכוי שלהם לנצח דרבי שואף לאפס

ולהגיד את האמת?אין אושר גדול מזה בשבילי

לא רוצה שבחיים ירדו ליגה,רוצה שהמאזן כוחות הזה ישאר לתמיד אם זה אפשר,לדרוס אותם תמיד ישמח אותי לא משנה כמה גדולים נהיה גם אם נחתים את מסי ואצלהם ישחק פיליפ אבו למלם וליאור לוי ורמזי ספורי

פעם מכבי הייתה אהבה שלי אבל חד צדדית כזאת,שלא ממש מחזירה אהבה אלא דופקת לך סתירה

היום אני רק מחכה ליומולדת(במאי) כדי שמכבי יתנו לי במתנה את חגיגות האליפות

איזה הולך איזה.... אתה כנראה באמת עוד ילד.
חכה בערך לגיל 25-27... כשחלק מהשגרת חיים שלך זה לבדוק מתי המשחק של מכבי כדי להזיז משמרות ולהפוך עולמות כדי להגיע למרות שזה כולה מחזור ראשון(בגביע השוקו)
...אז תחזור לרשום פה על מה הלך ולאן
התרגשתי במדרגות השבוע בנתניה בדיוק כמו בכניסה במנהרה בר"ג(מינוס הדופק שזה כנראה בגלל הכושר)

לזה שרשם פה שמות של שחקני עבר - על שישי בבוקר לקרוא את זה עושה שחור בעיניים

לפותח - לא להתרגש? יש/היה לך:

-מאמן ששיחק ואימן בברצלונה

-מנהל מקצועי ששיחק בקבוצות הגדולות בעולם והוא בן של אחד הכדורגלנים והמאמנים החשובים והגאונים אי פעם בתולדות המשחק, שגם מגיע לפעמים

-המנכל שלך היה מנכל ריינגרס

-מאמן שהוא אחת מאגדות המשחק ובדרך להיות מאמן אגדה, אם הוא מבקש הקירח יורד לו תוך כדי שהוא מגריל צמפיונס

-מאמן שהוא עוזר אגדה

-פאקינג חנות רשמית למועדון

-שחקנים מחויבים למועדון, למקצוענות, ולהצלחת הקבוצה ולא לסטטיסטיקה ולמחנה שלהם

-האקדוחן והקפטן המרגשים בעולם

-הקבוצה שלך הכי ספורטיבית, הוגנת, ואמיתית. לא גונבת דעת, לא מתלוננת, לא מסיתה, לא מתקמבנת, לא מתבכיינת, לא משחקת או מתנהלת לא ספורטיבית כשהיא לא טובה מספיק, לא מנסה לנצח דרך תקנונים, הגבלות והמצאות, ותקיפות שחקנים

-לגבי נקודה אחרונה, חכה לעונה הבאה..

-אם זה לא הספיק אז יש לך את זה רק שנתיים וחצי

בוא נשאיר שחקנים מעשנים שנשכבים דקה 20 על הדשא, חברים מהשכונה שאספו דמי כיס ומנהלים קבוצה, ובכיינות קבועה אצל המומחים הגדולים קופמן את אופירה - לקבוצות אחרות

וכמו תמיד ה"ראדי, ראדי" המביך הזה, בלי קשר למציאות.

הראדי ראדי המביך הזה גם אני משער 8 שר. כי זה לא הכי כיף שכל פעם שהשחקנים וגם ראדי באים להודות לקהל שמים את ה4 שורות האלה בשיר היפה הזה וכל פעם אני רואה את ראדי הולך אחורה ונסגר בעצמו. די עם ה4 שורות האלה טועמה לא בהפועל יש לנו כותבים ומלחינים משובחים ביותר שכל רגע ורגע שיש לי אם זה בעבודה או סתם באמצע היום מזמזם שירים על מכבי ולא את השיר הזה. מיצינו כבר את זה אפשר לשנות מילים חלאס. זו דעתי לפחות קצת כבוד לשחקן ש80 דקות לפני כבש גול אדיר וכולם הריעו לו. אנחנו קהל אש ואפשר להתבגר קצת

לזה שרשם פה שמות של שחקני עבר - על שישי בבוקר לקרוא את זה עושה שחור בעיניים

לפותח - לא להתרגש? יש/היה לך:

-מאמן ששיחק ואימן בברצלונה

-מנהל מקצועי ששיחק בקבוצות הגדולות בעולם והוא בן של אחד הכדורגלנים והמאמנים החשובים והגאונים אי פעם בתולדות המשחק, שגם מגיע לפעמים

-המנכל שלך היה מנכל ריינגרס

-מאמן שהוא אחת מאגדות המשחק ובדרך להיות מאמן אגדה, אם הוא מבקש הקירח יורד לו תוך כדי שהוא מגריל צמפיונס

-מאמן שהוא עוזר אגדה

-פאקינג חנות רשמית למועדון

-שחקנים מחויבים למועדון, למקצוענות, ולהצלחת הקבוצה ולא לסטטיסטיקה ולמחנה שלהם

-האקדוחן והקפטן המרגשים בעולם

-הקבוצה שלך הכי ספורטיבית, הוגנת, ואמיתית. לא גונבת דעת, לא מתלוננת, לא מסיתה, לא מתקמבנת, לא מתבכיינת, לא משחקת או מתנהלת לא ספורטיבית כשהיא לא טובה מספיק, לא מנסה לנצח דרך תקנונים, הגבלות והמצאות, ותקיפות שחקנים

-לגבי נקודה אחרונה, חכה לעונה הבאה..

-אם זה לא הספיק אז יש לך את זה רק שנתיים וחצי

בוא נשאיר שחקנים מעשנים שנשכבים דקה 20 על הדשא, חברים מהשכונה שאספו דמי כיס ומנהלים קבוצה, ובכיינות קבועה אצל המומחים הגדולים קופמן את אופירה - לקבוצות אחרות

כל מילה בסלע. מקווה שאנשים לא מושפעים מיציע העיתונות שער השבת וכל תוכניות הבלוף בערוץ השידורים החוזרים.

ה-3-3 עם נתניה הראה אופי אדיר לקבוצה. עד לפני תקופת אוסקר היה אפשר לספור על יחד אחת מהפכים כאלה של מכבי. אחרי כל משחק אני יוצא בתחושה שיכולנו לפרק את הקבוצה השנייה פשוט הכדור לא נכנס. כמו נגד בית"ר שתוך 10 דקות 3 משקופים והייתה תחושה שהולך להיות קשה. פאקו לא אשם שהכדור לא נכנס. אני מרוצה ממכבי שלי

הקטע עם הריגוש דובר פה כבר כל כך הרבה פעמים

אני באמת שואל את עצמי

יש פה אנשים שכבר כל כך הרבה שנים ביציע בעיקר ב-10-11 ובקושי מועדדים אולי זה משובע אולי זה כי לא באמת בא להם לעודד אולי זה כי המנוי ל-11 הכי זול שיש.

אני לא מצפה מאנשים בשער 2 אשכרה לעודד כי רובם אנשים מבוגרים רובם באו לראות כדורגל פחות מעניין אותם עידוד

כי אלה אותם אנשים שברגע שלא ילך טוב יצאו כמה דקות לפני שנגמר המשחק

והם אלה אותם אנשים שיקללו את ייני ומיכה ואת כל מי שרק אפשר.

הדרבי שהיה הכי חשוב היה אמור להיות אחד הרגעים הכי טובים שהיה לנו בעידוד כולנו הגענו בעצבים אחרי הדרבי הקודם.

הגעתי שעתיים לפני המשחק כדי לעבור מ-8 ל-10 ואיתי עוד הרבה מאוד ילדים.

מישהו מהם מעודד? למישהו מהם זה מפריע.

היינו צריכים לצעוק על אנשים שישימו את החולצות הצהובות/לבנות.

מה כבר אפשר לעשות עם זה בידיוק.

חוץ מלשבת כל אלה שמעודדים קרוב לגוש כדי ליצור גוש אחד גדול שמעודד ואז אנשים יצטרפו אליו (כי ככה זה בני אדם ברגע שהרבה שרים או צועקים אנשים יצטרפו אליהם)

אז הנה שנה הבאה אנחנו לא נהיה בבלומפילד לא יהיה את החור המסריח הזה באמצע. ואז נראה באמת מה שווה יציע עידוד בלי חור במגרש עם גג וכו'

חכה בערך לגיל 25-27... כשחלק מהשגרת חיים שלך זה לבדוק מתי המשחק של מכבי כדי להזיז משמרות ולהפוך עולמות כדי להגיע למרות שזה כולה מחזור ראשון(בגביע השוקו)

התרגשתי במדרגות השבוע בנתניה בדיוק כמו בכניסה במנהרה בר"ג(מינוס הדופק שזה כנראה בגלל הכושר)

אחד לאחד.

מדוייק,

חוץ מהאוויר בריאות הכל נשאר אותו דבר...

אתם יודעים מה ה"בעיה" שלכם, אלו שהפסיקו לחוש ריגוש?

התרגלתם, כן, פשוט התרגלתם. כשמתרגלים למשהו הרבה פעמים כבר לא מתרגשים ממנו

נכון שהתרגשתם בפעם הראשונה שהיה לכם סמארטפון או רכב או לא משנה מה? ועכשיו? אתם בדוק לא מתרגשים כל יום ממה שיש לכם, כי התרגלתם

אותו הדבר עם ההצלחות של מכבי, הגענו לטופ, ועכשיו אנחנו במצב "סטטי", בלי פיקים ובלי שינויים

איך אמרו "משוררי" אמריקה? "don't know what you got till it's gone"

נכון שהשפרצתי פה קיטשיות, אבל ככה זה, התרגלתם

לדעתי לעניין העידוד יש כמה גורמים פרקטים.

העובדה ששער 11 לא מצליח להתרומם לאנרגיות של פעם מגיעה בגלל החור באמצע שגרם לשער 10 להיות מנותק, הקטנתו בצדדים שהיו פעם חלק בלתי נפרד ובסוף מה שנשאר זה שער אחד של 1000 איש, דווקא אני מזהה שיפור בשאר הקהל.

אני לא זןכר בעבר את כל בלומפילד מלבד הקונטרה שר שירים ארוכים כמו שנים רבות, העיר תל אביב וכו'.

השינוי יבוא אך ורק משער 11 לא משום מקום אחר.

אתם יודעים מה ה"בעיה" שלכם, אלו שהפסיקו לחוש ריגוש?

התרגלתם, כן, פשוט התרגלתם. כשמתרגלים למשהו הרבה פעמים כבר לא מתרגשים ממנו

נכון שהתרגשתם בפעם הראשונה שהיה לכם סמארטפון או רכב או לא משנה מה? ועכשיו? אתם בדוק לא מתרגשים כל יום ממה שיש לכם, כי התרגלתם

אותו הדבר עם ההצלחות של מכבי, הגענו לטופ, ועכשיו אנחנו במצב "סטטי", בלי פיקים ובלי שינויים

איך אמרו "משוררי" אמריקה? "don't know what you got till it's gone"

נכון שהשפרצתי פה קיטשיות, אבל ככה זה, התרגלתם

WELL SAID.

אני לפני כל משחק שומע לעצמי את דיסק אוהדים של המכבי פאנטיקס, וואלה באמת אחד המרגשים.. ישר אני מגיע לבלומפילד כולי באטרף... הבעיה היא שמהר מאוד כולם מסביבי מדכאים את האווירה

הקטע הוא שהיחידים שיכולים לגרום לשינוי זה רק הפאנטיקס , רק להם יש את הכוח הזה, חבל שהם לא עושים כלום (ככה זה נראה כלפי חוץ לפחות).

אולי הריגוש מהקבוצה לא הלך אבל אני אגיד לכם מה כן הולך זה הריגוש מהכדורגל באופן כללי, זה שהאוהדים נהפכו להיות האחרונים במחשבה של ההתאחדות,

נכון אפשר לחפור על זה ש"פעם היה יותר טוב", אבל אני יכול להסכים עם זה מאוד, פעם כל השבת זה כדורגל, לא שני ב9 בלילה ולא לחזור מקרית שמונה לפנות בוקר. ולא להפוך את כל הסדר יום שלך כי אתה יוצא למשחק ב6 בערב וחוזר ב12 בלילה (ואני גר רבע שעה מבלומפילד).

ואין מה לעשות שפעם רוב הקהל היה יותר רעב, לא היו יורדים לנו לחיים ומאפשרים לצבוע את היציע עם מליון כרזות דגלי פריסה שלטים ומה לא. היום מפחדים לצעוק משהו כי נקבל רדיוס וההתאחדות רק מחכה לנו בפינה.

ללא ספק הייתה לנו קבוצה ג'יפה עם מישאלוב קפטן(!), אבל הדברים ביציע לפחות היו קצת אחרת. ובאמת שאני מעריך כל דקה מהרגע שג'ורדי הגיע.

לא יודע מה איתך שנאתי את התקופות השחורות,אולי לך ניצחון פעם ב10 משחקים היה מרגש

אבל אני הייתי חוזר כל משחק עם באסה של החיים וזה שצוחקים עליי בבית ספר דאז היה עוד יותר מבאס

ותמיד זה היה חוזר חלילה במיוחד בדרבים,בדרבי 4-2 באתי כל כך בטוח בעצמי אני לא אשכח את זה ובסוף חצי מהמשחק הייתי עם דמעות בעיניים ושנאתי כל שחקן שהיה קשור לדרבי הזה(במיוחד בוזגלו הבן זונה שההחטאת פנדל שלו הייתה אחד הדברים העצובים בחיים שלי בלי צחוק)

ורק שתדע,גם אז העידוד לא היה נדיר,אולי לך זה היה נראה משהו,אבל כאחד שזוכר כל פרט קטן מאותו דרבי מקולל אחרי גול כולם שתקו כמו דגים

אני לא אשכח אף פעם איך אנשים היו כותבים פה שהם לא יודעים איך הם יגיעו למקום שלהם יום למחרת,,שהם רוצים לקבור את עצמם,שאז להרים את הראש לא הייתה ציניות מצחיקה אלא משפט אמיתי ומדכא

מאידך,מאז שג׳ורדי בא,החיוך חזר לפנים,הגאווה חזרה,סוף סוף אפשר להכריז מול אנשים שאתה אוהד מכבי במקום להתבייש

סוף סוף ירד לי דמעות בעיניים משמחה,בדרבי 3-2

סוף סוף נהניתי מדרבים

אז כן,לא כל משחק הוא חוויה חחחחח,אבל זה כלום לעומת זה שאני הולך ברחוב מדי יום ושר את השירים של מכבי ומתגאה בזה

לא אוותר בחיים על הדבר הזה

לא מוכן שוב לחזור להיות כמו מה שהפועל עכשיו

שלא יגמר לעולם,גם אם זה אומר שפחות אהנה ממשחקים קטנים

בדרבי אני יכול להגיד לך שבכל אחד אני וכל השאר נהנה,בגול של ראדי אנשים פשוט קפצו אחד על השני בלי לחשוב פעמיים

וחזרתי ממנו צרוד ברמה מפחידה שיומיים לא הצלחתי להשחיל מילה בלי להישמע כמו בחורה בסוף משפט

כל כך קינאתי באוהדים של הפועל מה זה לנצח דרבי,הבדיחה עם הכלב הייתה ממש רצינית לגביי אני כבר אז שכחתי מה זה לנצח דרבי

היום הם מקנאים בי ובך,הם יודעים שהסיכוי שלהם לנצח דרבי שואף לאפס

ולהגיד את האמת?אין אושר גדול מזה בשבילי

לא רוצה שבחיים ירדו ליגה,רוצה שהמאזן כוחות הזה ישאר לתמיד אם זה אפשר,לדרוס אותם תמיד ישמח אותי לא משנה כמה גדולים נהיה גם אם נחתים את מסי ואצלהם ישחק פיליפ אבו למלם וליאור לוי ורמזי ספורי

פעם מכבי הייתה אהבה שלי אבל חד צדדית כזאת,שלא ממש מחזירה אהבה אלא דופקת לך סתירה

היום אני רק מחכה ליומולדת(במאי) כדי שמכבי יתנו לי במתנה את חגיגות האליפות

כל מילה בסלע!!