Jump to content

הריגוש שהולך לאט לאט

AZIKIT

Recommended Posts

אהלן חברים אני בן 20 6 עונות מנוי כרגע לוחם אז בא פחות..הייתי חייב לכתוב את הנושא הזה וחשוב לי שיקראו על הרגש שנעלם ממכבי..צפיתי בקהל ובדרבים שונים מהעונות האחרונות וזה פשוט לא אותו קהל לא אותה קבוצה..לא יודע ממה זה נובע לפי דעתי בגלל ההנהלה והאוהדים שהיא מייצרת אוהדי פייסבוק וסלפי זו לא מכבי שגדלתי עליה..ולא צריך ללכת רחוק דרבי אלירן שהייתי בו הטירוף הרעב או ה4-0 סהכ לפני 2 עונות אבל אווירה שונה..אני גדלתי בתור תיכוניסט על קבוצה גרועה של שבחון ורודי ויאניק אבל אז אני זוכר היה רגש הקהל היה בא ומעודד הייתי מרגיש גאווה גם שכמעט ירדנו ליגה..אם לא נעצור את זה ונשנה את זה נהיה מכבי סל בלי רגש וקבוצה של סושי ושכל ילד זין טוען שהוא אוהד אותה

אל תתנו לזה ללכת בבקשה

שלכם אוהד מתוסכל שמקווה שיחזרו הימים היפים של שער 11 ושל כלל האוהדים.

למה אתה מתעסק ברגש? רק הקטע המקצועי חשוב!
יחי רייכארט החדש!

וברצינות , אין ספק שההתנהלות בקטע של רייכארט - ורמוט - מושאלים מורידה מהתמימות ומהרגש שהיו לכולנו בשילוב עם ההצלחות (בקטע לא מובן). מה גם שיכול להיות שהתבגרנו וגם זה משפיע.
לדעתי יש השפעה גם של התרבות , היום הרבה יותר קשה לרגש אותנו כי הסף ריגוש שלנו גבוה , תסתכל כמה אנשים תוך כדי משחק מוציאים את הפלאפון ולא יכולים אפילו 45 דק' להתרכז נטו במכבי

זה אותו קהל של אז + כמה אלפי אוהדי כורסה.

חוץ מזה, ההנהלה נותנת תחושת ביטחון מלאה + הצלחות ככה שהריגוש יורד באופן טבעי.

זה כמו לשחק עם צ'יטים.

זה אותו קהל של אז + כמה אלפי אוהדי כורסה.

חוץ מזה, ההנהלה נותנת תחושת ביטחון מלאה + הצלחות ככה שהריגוש יורד באופן טבעי.

זה כמו לשחק עם צ'יטים.

אז אתה אומר שכדאי שנסיים בתיקו עם ק"ש בשביל הריגוש? :D

אולי הבעיה היא בך אחי, וואלה כל משחק אני מתרגש עד טירוף בשעות שלפני, אפילו אם משחקים מול עכו, אולי בגלל זה אני נשאר גם בלי קול, אולי כל אחד צריך לקחת אחריות על עצמו ולחזור למצב של פעם שלא חושבים פה שניצחנו 3-0 לפני שהמשחק מתחיל ואז ניהיה קהל טוב יותר.

לא יודע, אני מתרגש כל פעם מחדש כמה ימים לפני משחק... וזה בוער לי בעצמות... ואני תמיד חוזר הביתה צרוד.. הריגוש צריך להיות כל אחד בתוכו.. אף אחד לא צריך להעיר אף אחד.. זה צריך לבוא ממך.. נכון שהרמת העידוד ירדה , כנראה צריך רענון שכבר מספיק מדברים עליו.. מה שבטוח לחזור לחולצות השחורות ולבבונים אני בטוח לא רוצה.. מעדיף כבר את המצב הקיים.. יש לנו היסטוריה לא רחוקה לראות מה זה עשה לנו... ואם לא מספיק תסתכלו מעבר לכביש..

אהלן חברים אני בן 20 6 עונות מנוי כרגע לוחם אז בא פחות..הייתי חייב לכתוב את הנושא הזה וחשוב לי שיקראו על הרגש שנעלם ממכבי..צפיתי בקהל ובדרבים שונים מהעונות האחרונות וזה פשוט לא אותו קהל לא אותה קבוצה..לא יודע ממה זה נובע לפי דעתי בגלל ההנהלה והאוהדים שהיא מייצרת אוהדי פייסבוק וסלפי זו לא מכבי שגדלתי עליה..ולא צריך ללכת רחוק דרבי אלירן שהייתי בו הטירוף הרעב או ה4-0 סהכ לפני 2 עונות אבל אווירה שונה..אני גדלתי בתור תיכוניסט על קבוצה גרועה של שבחון ורודי ויאניק אבל אז אני זוכר היה רגש הקהל היה בא ומעודד הייתי מרגיש גאווה גם שכמעט ירדנו ליגה..אם לא נעצור את זה ונשנה את זה נהיה מכבי סל בלי רגש וקבוצה של סושי ושכל ילד זין טוען שהוא אוהד אותה

אל תתנו לזה ללכת בבקשה

הקהל הוא אותו קהל ב90% מאותם דרבים. ההבדל שמאז הקהל נעשה שבע.. כשהיה ספק שנצליח לקחת אליפות, הקהל היה בשיאו (אצל אוסקר), ומאז אחרי 2 אליפויות, סף ההתרגשות עולה, התחושה ש"ממילא זה כבר שלנו", נצחונות גדולים זה כבר "ברגיל", ואוהדים מרשים לעצמם להיות אדישים\רק לקלל, כי הם מצפים לתצוגות כדורגל של ריאל מדריד (כי בראש שלהם אצל אוסקר\סוזה זה היה, אבל זה זכרון סלקטיבי מאוד, שנובע מזה שבעונות ההן זה לא "היה שלנו")... הבעיה היא לא בפרסום\שיווק של מכבי, וגם לא בפייסבוק.. זה אותו חטא היבריס שהפך את האוהדים של חיפה למה שהם היום, אחרי כמה אליפויות..

אל תתנו לזה ללכת בבקשה

ההסבר כל כך פשוט.

שיא ההנאה שלך היה בהישגים (עלובים ויפים) שהגיעו לאחר שנות חושך ארוכות ואיומות, שבהן כל גול שכבשנו נחגג כמו אליפות. רבאק, בגול של קמאנן נגד מכבי פ"ת במשחק הפרישה של נמני אנשים שמחו כמו בדרבי של זהבי. ועל מה - גול שהוציא אותך מהתחתית ואיפשר לניר לוין להכניס את נמני ל- 30 שניות של דשא. בדרבי המקלות (שאלירן ניצח) כמה שמחנו ועל מה - ניצחון דחוק 0-1 מפנדל לאחר 4 שנים של הפסדים ותבוסות.

באופן טבעי, כשמצליחים לאורך זמן וברציפות, כל הצלחה רגעית פחות מרגשת (כמו אדם עני שזוכה בפיס לעומת מליונר שזוכה בפיס. ברור מי יתרגש יותר).

עכשיו תעשה את הבחירה: 4 - 5 עונות חושך ואז אחת מוצלחת והכי כיפית שיש או הצלחה רצופה אבל שההצלחות הרגעיות במהלך העונה פחות כיפיות.

ההסבר כל כך פשוט.

שיא ההנאה שלך היה בהישגים (עלובים ויפים) שהגיעו לאחר שנות חושך ארוכות ואיומות, שבהן כל גול שכבשנו נחגג כמו אליפות. רבאק, בגול של קמאנן נגד מכבי פ"ת במשחק הפרישה של נמני אנשים שמחו כמו בדרבי של זהבי. ועל מה - גול שהוציא אותך מהתחתית ואיפשר לניר לוין להכניס את נמני ל- 30 שניות של דשא.

תפסתי את זה מהיציע :)

כשהייתי קטן בובה של דובי ריגשה אותי.וסוכריה

התבגרנו.

מה לעשות שעכשיו אנחנו אמורים להתרגש מניצחון על באיירן בצ׳מפיונס ולא מניצחון על נתניה

גם כמועדון אנחנו צריכים להתבגר

אני לפני כל משחק רואה סרטנונים של משחקים מ2008-2011. תעשו כמוני אף אחד לא יהיה שבע

ואלה השמות: יובל אבידור, קלמי, ניבאלדו, יבוריאן, סקוט סילי, דולי גונסון, קפילוטו

תעריכו מה שיש היום!!!

אם אני אתן לך את אותה הארוחה בדיוק, פעם אחת בסוף יום רגיל ופעם אחת אחרי צום כיפור, מאיזו מהן תהנה יותר? ברור שתהנה יותר מהאוכל אחרי צום, אבל זה לא אומר שלפני כל ארוחה אתה תצום כדי להתרגש ממנה יותר..

אתה נהנית בתקופה שהפסדנו והיינו פחי אשפה?

אני לא. אני נהנה לנצח. אני נהנה להיות אלוף.

זה שיש אוהדי כורסא שבאים למשחקים רק כדי לראות קונצרטים זה נושא אחר, אבל אם אתה מרגיש פחות מחובר לקבוצה כי היא מנצחת וזוכה בתארים לדעתי הבעיה היא בך.

מצטער אתם לא יורדים לסוף דעתי..דא זה עדיין לא תירוץ לזה שהעידוד במקום שיהיה יותר טוב רק נהיה פח זבל..וזה אשמת ההנהלה ששמה שירים בחימום או אוסרת להכניס יותר מx דגלים..אולי בקטע הזה זה יותר המשטרה אבל ההנהלה יכלה לעזור לארגון

מצטער אתם לא יורדים לסוף דעתי..דא זה עדיין לא תירוץ לזה שהעידוד במקום שיהיה יותר טוב רק נהיה פח זבל..וזה אשמת ההנהלה ששמה שירים בחימום או אוסרת להכניס יותר מx דגלים..אולי בקטע הזה זה יותר המשטרה אבל ההנהלה יכלה לעזור לארגון

גם אשמת ההנהלה שרק 20 אוהדים בשער 11 מעודדים ולא כל היציע.. מספיק כבר עם להאשים את ההנהלה בכל דבר..

גיבוב של שטויות. אם מישאלוף היה על הדשא היית נהנה יותר? אתה פשוט שבע, זו האישיות שלך. אני נהנה ורעב למכבי כל משחק מחדש. בא בצהוב, מעודד כמה שאני יכול מ8 הרדום.

שכל אחד ייקח על עצמו 2 משימות לכל משחק ותראו שאין כזה דבר "קהל שבע" - בואו בצהוב, שירו את כל השירים עם 11 בעוצמה.

אידאליזציה של העבר

לאורך כל ההיסטוריה אנשים חיים עם המנטרה ״פעם היה יותר טוב״

זה קורה באופן טבעי לכל בן אדם

לפני כמה שנים כשהיינו רקובים צפיתי בערוץ גולד במשחק שלנו משנות התשעים, השתגעתי איך היינו פעם אימפריה והפכנו לבדיחה

מאז הגלגל התהפך שוב

תעריכו, עוד 8 שנים שוב יפתח פה נושא געגועים להיום

אין מה לעשות, מי שמצפה שאליפות שלישית ברציפות תהיה מרגשת כמו אליפות ראשונה אחרי עשור, סופו להתבדות.

ונחשו מה, לפי הכיוון שהרוח נושבת אליו, אנחנו הולכים להגדיל עוד ועוד את הפער מהליגה ולהפוך אותה למשעממת משנה לשנה.

אני חושב שלא רחוק היום שאת הריגוש האמיתי נחווה רק באירופה.

גיבוב של שטויות. אם מישאלוף היה על הדשא היית נהנה יותר? אתה פשוט שבע, זו האישיות שלך. אני נהנה ורעב למכבי כל משחק מחדש. בא בצהוב, מעודד כמה שאני יכול מ8 הרדום.

שכל אחד ייקח על עצמו 2 משימות לכל משחק ותראו שאין כזה דבר "קהל שבע" - בואו בצהוב, שירו את כל השירים עם 11 בעוצמה.

גבר אתה אולי מעודד ואני גם..אבל רוב הקהל חוץ מ11 לא מעודד שער 10 בית קברות..אנשים באים למשחק ועל הזין שלהם צהוב ולעודד..אז כן אולי צריך שנהיה גרועים כדי שהקהל יעודד..אתה מדבר על עידוד פאקינג לפני שבועיים דרבי 2-0 מובילים במקום להרעיד את יפו מקללים את בן בסט