Jump to content

בוטל המשחק

Recommended Posts

קריית שמונה והמגרש שלה לא יכול להיות שנותנים לקבוצה ואוהדים ליסוע 6/7 שעות על הכבישים.

1. שאיזי יכין מגרש חלופי לכל פעם שהצפי הוא סערה

2.שיתקן את הניקוז במגרש לו

3.על זה הם צריכים לקבל רדיוס אא לזלזל בקבוצה אחרת

קש לא זזו מבית וצוחקים

4.והחשוב ביותר

הפיתרון לעכשיו זה לבטל את המשחק הראשון

ויהיה משחק אחד בבלומפילד בלי גומלין

לא מגיע לקש גומלין(וזה לא רק עונש זה פיתרון טכני לבעיה שהם יצרו)

5. למה שחוטא יצא נשכר

גם הרשלנות שלהם נתנה לנו ליסוע סתם וגם בן חיים לא ישחק נגדם בליגה

איזי יושב בבית וצוחק

אחרי 5 וחצי שעות על הכביש הגענו הביתה.

בהתנהלות כזאת מבישה ויחס כזה נוראי לצרכן הרבה זמן לא נתקלתי.

ומה שהרבה יותר גרוע, שככה נראית המדינה שלנו בכל דבר ודבר.

האזרח ״הקטן״ לא שווה כלום.

אני לא מבין משהו....כל פעם שיש סערה וגשמים חזקים המגרש המחורבן הזה מוצף ואי אפשר לשחק בו גם אחרי ניקוז.

את התחזית ידעו מראש,למה לא להעביר לסמי עופר שהוא הרבה יותר איכותי? מטומטמים.

אחרי זה יבואו ויזיינו לי תמוח על למה לא בא קהל למגרשים

כי אפילו לגרעין הכי נאמן של אוהדים שהולכים לכל המשחקים כבר נשבר הזין

אז איזה אוהדים חדשים ירצו בכלל להכנס לקלחת הזאת?

כל ההחלטות שקשורות למשחק הזה מצד מקבלי ההחלטות נעשו תוך אפס התחשבות באוהדים

גם אמצע שבוע , גם שעה מאוחרת , גם חור בצפון ולהוסיף חטא על פשע אז לא להיות עם היד על הדופק לגבי המזג אוויר

שכבר אולי שבועיים מדברים על הסערה הזאת שאמורה לפול על המשחק וכל בר דעת הבין שיש כאן סכנה

שהמגרש יוצף , אבל לא , למה לקבל מסקנות בזמן ולהתחשב באוהדים? ניתן להם לסוע עד ללבנון ורק אז

נקבל את ההחלטה. באמת שבא לי להתנתק מהכדורגל המסריח הזה , תת רמה כל מה שקורה כאן.

בתור אחד שהיה אמור להיות במשחק ורק מבחן שיש לי מחר מנע זאת - חברים יקרים כמה אני מבין אתכם!

התאחדות ביזיון!!!!!

אין לי בעיה עם זה שביטלו משחק, מבחינה מקצועית ומזג האוויר התקבלה החלטה נכונה אבל התזמון פשוט בושה וחרפה!!

לא יכול להיות שבשעה 4 יאמרו שהמשחק יתקיים למרות מזג האוויר והגשם שצפוי בערב, ועשר דקות לפני תחילת המשחק יבטלו אותו!!!!

קריית שמונה ואיזי צריכים לחטוף על זה בבית הדין, כל פעם שמכבי מגיעה לשם יש בעיות עם המגרש!

ועכשיו לראות חדשות הספורט על שליימה השמן שאני בטוח ששמח על זה שאוהדי מכבי חוזרים סתם הביתה!

אני שואל ברצינות - מה עושים? איך משנים?

עזבו את הביזיון הספציפי של היום(ביזיון מטורף), אלא כל נושא היחס וההתנהלות לאוהדים.

למשל, הגיוני לי מאוד שישימו את המשחק הזה ביום רביעי עוד שבוע ויעבירו את המשחק שלנו בליגה מיום שני ליום ראשון. כמובן שיודיעו על זה מחר(שלושה ימים לפני) במקרה הטוב, אחרי שאנשים(אני למשל) סידרו משמרות כדי להיות פנויים בשני בערב. מתי נוכל להביא ילדים איתנו למשחקים בשעות נורמאליות בלי שהם יצטרכו לא להגיע לבית ספר יום אחרי בגלל עייפות? מתי יתייחסו פה לאנשים ולא לטוטו ווינר וכל השרמוטות האלה שמושכים פה בחוטים?. מתי איינשטיין ואופירה הטוחני מוח האלה יתחילו לדבר על הדברים האלה יותר במקום לראיין את מאיר כהן וחנן עדני? מתי יהיה אפשר פה לאהוד קבוצה כמו בן אדם בלי החוסר מודעות הזה מתי ואם יתקיים משחק והאם הפעם נוכל להביא איתנו מישהו שקטן מגיל 18 ואולי אולי אפילו נזכה למשחק ביום שבת שהוא היום החופשי שלנו בלי לדאוג לעבודה. נשבר כבר הזין, זה כבר אפילו לא משעשע, זה פשוט נמאס. חייבים לעשות משהו.

לא יצא לי הפעם לסוע, אבל שאלה לאלה שנסעו אתמול, בעקבות ויכוח עם חבר מאותו משחק שמכבי שיחקה שם כדורגל-שחיה (במשחק הזה היינו).

אין ספק שהדבר הכי נכון היה לעשות זה לבטל את המשחק מראש או להעביר לאצטדיון אחר,

אבל ברגע שזו לא אופציה, וכבר הגעתם לאצטדיון.. תעדיפו שיהיה משחק כי ״כבר הגענו״, או שתעדיפו שיבטלו כדי גם לחסוך סיוט בגשם זלעפות וגם כדי שמכבי תוכל לשחק את המשחק הרגיל שלה, לעומת הכדורגל-שחיה שנגמר ב0-0 כי אי היה אפשר למסור אפילו?