Jump to content

בוטל המשחק

Recommended Posts

השחקנים עזבו, גם השוטרים והמאבטחים. רק אוהדי מכבי תל אביב נשארו וניצלו את ההזדמנות לטעום מהדשא המוצף של ק"ש

B9lWcf_CIAAmSIo.jpg

https://twitter.com/yona9999/status/565578288874397696

אני מבין את הכעס של כל האוהדים שנסעו אבל מה אתם מציעים שיעשו? זה כוח עליון. אם אי אפשר לשחק כדורגל אז אי אפשר לשחק כדורגל.

זה קורה כל פעם מחדש במגרש הזה. יום גשום בקריית שמונה ואי אפשר לשחק.

עזוב את זה שמראש מגרש כזה לא צריך להיות מאושר. ידעו את התחזיות מראש. כל המדינה נערכה לסופה היום, רק בהתאחדות לכדורגל החזיקו אצבעות וקיוו לטוב.

אי אפשר להתעלל ככה באלף ומשהו אוהדים שעצרו את החיים שלהם ונסעו ביום כזה שלוש שעות לכיוון לראות משחק.

שפעם אחת תיהיה במגרש הזה סופה כל כך חזקה שכל היציעים יקרסו והמגרש יעלה בלהבות

סעמעמק נמאס כבר כל פעם לבוא לשם עם סכנת ביטול המשחק מגרש מזדיין

אני מבין את הכעס של כל האוהדים שנסעו אבל מה אתם מציעים שיעשו? זה כוח עליון. אם אי אפשר לשחק כדורגל אז אי אפשר לשחק כדורגל.

מה כוח עליון יאוטיסט??? קצץ גשם. בבלומםילד/סמי זה לא היה מזיז כלום.

זה המגרש הכי צפוני בררץ. או דישפצו או שלא יארחו שם. זונות.

ואתה עוד אומר כוח עליון. לא פלא שאתה היוסר הכי טיפש בפורום.

מה היה אמור להיות ההרכב??? האם הספיקו לפרסם לפני הביטול???

לא פורסם אבל באינסטגרם פירסמו תמונה מחדר ההלבשה של חמישה שהיו אמורים לפתוח: חואן פאבלו,יובל שפונגין,ערן זהבי,דור מיכה ודן אייבינדר.

יאללה תרגיעו מה אתם מוציאים עליו את העצבים, זו המדינה זה הכדורגל שלנו וזה הפרצוף שלו. אנשים מדברים כאילו אנחנו באנגליה.

אין רביד בבקשה. תפסיק להגיב.

אתה מפגר. וזה מרתיח. אי אפשר לקרוא אותך.

ואתה בכלל אוהד כדורסל לא קשור לכלום. דיי צא מפה.

לא פורסם אבל באינסטגרם פירסמו תמונה מחדר ההלבשה של חמישה שהיו אמורים לפתוח: חואן פאבלו,יובל שפונגין,ערן זהבי,דור מיכה ודן אייבינדר.

החולצות שתלויות שם זה של כל הסגל, לאו דווקא ההרכב פותח.

העצבים פה הם אך ורק על המנהלת, שבמקום לחשוב על התרחיש הכל כך צפוי הזה חיכתה לרגע האחרון. לפני שנתיים היה מצב זהה לחלוטין ומשום מה החליטו לקיים את המשחק. לי זה קצת מרגיש כאילו מתאים לשירצקי שיבטלו אז ביטלו.

העצבים פה הם אך ורק על המנהלת, שבמקום לחשוב על התרחיש הכל כך צפוי הזה חיכתה לרגע האחרון. לפני שנתיים היה מצב זהה לחלוטין ומשום מה החליטו לקיים את המשחק. לי זה קצת מרגיש כאילו מתאים לשירצקי שיבטלו אז ביטלו.

לא קשור למינהלת. היא כשמה כן היא - ״מנהלת הליגה״ מנהלת את הליגה, זה גביע שההתאחדות אחראית לבזיון הזה...

כן אבל בדרך כלל שמים חולצות של שחקנים שפותחים...

לא ממש..

ההתאחדות אחראית על זה ת'אמת

אין רביד בבקשה. תפסיק להגיב.

אתה מפגר. וזה מרתיח. אי אפשר לקרוא אותך.

ואתה בכלל אוהד כדורסל לא קשור לכלום. דיי צא מפה.

,תסתכל קודם על עצמך יבנאדם מסכן וחסר חיים. 4-5 שנים לא היה לך שום דבר מספיק חשוב בחיים בשביל לפספס בשבילו משחק כדורגל. מרחם עליך מכל הלב יקריקטורה עלובה ופתטית של בנאדם. אתה בדרך הבטוחה להיות הפרדי הבא כבר בגיל 25 ואם יצור כמוך שונא אותי כנראה שאני עושה משהו כמו שצריך. עכשיו יאללה תבקש מהחיילים שלך בפורום להגיב לטובתך ונגמור עם זה.

ולכל השאר- אתם צודקים שהיו צריכים לעשות הערכת מצב מוקדמת ולהודיע שמבטלים את המשחק סביב הצהריים. וואלה לא עבר לי בראש שאפשר וצריך לעשות את זה. תודה למי שהגיב בצורה נורמלית והסב את תשומת ליבי ולמי שלא שולט בכעס שלו- תשתדלו לנסוע חזרה רגוע ולא עם עצבים.

חתיכת בזיון ענק. מרתיח מעצבן מרגיז בא לי לבעוט לי מישהו פצצה לביצים מרוב עצבים. כבר מלפני שבוע היה ברור שזה מה שיקרה ועדיין מתנהגים כאילו זה "כוח עליון". בזיון שאנשים צריכים לוותר על דברים ולצאת מוקדם מהעבודה ולשלם דלק ומה לא.... הלוואי שאפשר לתבוע מישהו כדי להחזיר קצת מהעלויות ולהרגיע קצת את העצבים. ואם לא, מאחל למי שאישר את המשחק שיבעט היום עם הזרת בארון.

השחקנים עזבו, גם השוטרים והמאבטחים. רק אוהדי מכבי תל אביב נשארו וניצלו את ההזדמנות לטעום מהדשא המוצף של ק"ש

B9lWcf_CIAAmSIo.jpg

https://twitter.com/yona9999/status/565578288874397696

העונש הצפוי על הפריצה לדשא: הורדת 2 נקודות, 4 משחקי רדיוס בנתניה, המשחק של מכבי חיפה מול אשדוד יתקיים בסמי עופר ולא בבלומפילד

ופנדל לבאר-שבע.

השערוריה הגדולה היא שמאשרים מגרש כזה בלי ניקוז נורמלי. כמו שעשו את המוות לסכנין עם התאורה שתתאים לסטנדרטים של צילום טלוויזיוני או עם שביל המילוט יכלו להציב אותם תנאים לק״ש. כל פעם שיש טיפה גשם המשחק שם בספק. זה יקרה שוב ושוב בחורף רק נגד קבוצות אחרות.

כמו שיאיר רשם, הבעיה היא לא בזה שביטלו את המשחק. הבעיה היא בזה שהיו צריכים להודיע על זה בצהריים. אם יש הערכה של סביר + שלא יהיה ניתן לקיים את המשחק בתנאים נורמליים, אז צריך פשוט לבטל ישר ולא לתת לאוהדים לנסוע סתם. אבל זה לא חדש שמתייחסים כאן לאוהדים כמו לזבל.

Ouriel Daskal

41 mins ·

לא יודעים לנהל כדורגל בישראל פרק 9,819,999

היה אמור להתקיים היום משחק רבע גמר גביע ענק בין שתי הקבוצות הטובות בישראל - מכבי תל אביב וקריית שמונה.

לא מובן לי למה לוקחים כל דבר רע מהכדורגל הספרדי ואימצו משחקי גומלין בגביע (מה שמקטין חשיבות של משחק ומוציא את העוקץ מהגביע) אבל ניחא. גם לא מובן לי למה הגביע משוחק באמצע השבוע ולא מוצאים זמן למשחקי סוף שבוע לגבי אבל גם זה ניחא.

המשחק היה אמור להתקיים היום ב-21:00. ביום חול. שאוהדים, כביכול, צריכים להגיע מתל אביב. אבל בשעה הזאת גם ילדים מקומיים לא יגיעו למשחק. זה פאקינג שעה מאוחרת למשחק כדורגל ביום חול.

מי אמור להגיע למשחק, צוות הטלוויזיה והמשקיף מההתאחדות?

מה שלא מובן לי זה איך לעזאזל, 3 שעות לפני משחק שסט של אוהדים של מכבי צריכים לנסוע כמה שעות טובות אליו - לקצה השני של המדינה למען האמת, מודיעה ההתאחדות לכדורגל שיש משחק - כי וואלה, המגרש נראה טוב. ואז, כמה דקות לפני המשחק, מודיעים על דחייתו (https://www.facebook.com/IsraelFootballAssociation/photos/a.535665976468348.126725.167135843321365/920058384695770/?type=1) - מה, ההורים שלכם אחים?

מה יעשו האוהדים שהגיעו? יחזרו חזרה? מישהו יפצה אותם על הדלק, על אובדן שעות העבודה? על עוגמת הנפש? משהו?

טמטום. פשוט טמטום.

ההתאחדות לכדורגל בבור של 60 מיליון שקל.

מדוע?

כי היא נוהלה בצורה נוראית וגרועה.

והיא לא תצא מהבור הזה כל עוד היא תמשיך לשים זין (סלחו לי על הצרפתית) על האוהדים.

כשבהתאחדות לכדורגל ובמנהלת הכדורגל יבינו שהאוהדים מעל הכל, אז אולי יתחיל להשתפר כאן הכדורגל - עד אז, איזה מסכנים האוהדים.

‎לא יודעים לנהל כדורגל בישראל פרק 9,819,999 היה אמור להתקיים היום משחק רבע גמר גביע ענק בין שתי הקבוצות הטובות בישראל - מכבי תל אביב וקריית שמונה. לא מובן לי למה לוקחים כל דבר רע מהכדורגל הספרדי ואימצו משחקי גומלין בגביע (מה שמקטין חשיבות של משחק ומוציא את העוקץ מהגביע) אבל ניחא. גם לא מובן לי למה הגביע משוחק באמצע השבוע ולא מוצאים זמן למשחקי סוף שבוע לגבי אבל גם זה ניחא. המשחק היה אמור להתקיים היום ב-21:00. ביום חול. שאוהדים, כביכול, צריכים להגיע מתל אביב. אבל בשעה הזאת גם ילדים מקומיים לא יגיעו למשחק. זה פאקינג שעה מאוחרת למשחק כדורגל ביום חול. מי אמור להגיע למשחק, צוות הטלוויזיה והמשקיף מההתאחדות? מה שלא מובן לי זה איך לעזאזל, 3 שעות לפני משחק שסט של אוהדים של מכבי צריכים לנסוע כמה שעות טובות אליו - לקצה השני של המדינה למען האמת, מודיעה ההתאחדות לכדורגל שיש משחק - כי וואלה, המגרש נראה טוב. ואז, כמה דקות לפני המשחק, מודיעים על דחייתו (https://www.facebook.com/IsraelFootballAssociation/photos/a.535665976468348.126725.167135843321365/920058384695770/?type=1) - מה, ההורים שלכם אחים? מה יעשו האוהדים שהגיעו? יחזרו חזרה? מישהו יפצה אותם על הדלק, על אובדן שעות העבודה? על עוגמת הנפש? משהו? טמטום. פשוט טמטום. ההתאחדות לכדורגל בבור של 60 מיליון שקל. מדוע? כי היא נוהלה בצורה נוראית וגרועה. והיא לא תצא מהבור הזה כל עוד היא תמשיך לשים זין (סלחו לי על הצרפתית) על האוהדים. כשבהתאחדות לכדורגל ובמנהלת הכדורגל יבינו שהאוהדים מעל הכל, אז אולי יתחיל להשתפר כאן הכדורגל - עד אז, איזה מסכנים האוהדים.‎

L