Jump to content

גילי ורמוט

בוזגלו

Recommended Posts

לא חושב שיש היגיון בלתת לגילי מנוחה של שבוע כשיש לקבוצה שני משחקים חשובים. אם לא להרכב, לפחות שיהיה על הספסל ויקבל דקות במהלך המשחק, להשתפשף קצת לקראת משחק העונה בשבוע הבא.

לא חושב שיש היגיון בלתת לגילי מנוחה של שבוע כשיש לקבוצה שני משחקים חשובים. אם לא להרכב, לפחות שיהיה על הספסל ויקבל דקות במהלך המשחק, להשתפשף קצת לקראת משחק העונה בשבוע הבא.

לא חושב שזה קשור למנוחה, הבנאדם עשה אימון וחצי עם הקבוצה ועוד לא ממש ברור מה המצב שלו מבחינה גופנית ואפילו פאקו עוד לא החליט איפה הוא רוצה לשים אותו (לפי התקשורת), עדיף לתת לו כמה ימים ולא ישר לזרוק אותו למים.

לא חושב שזה קשור למנוחה, הבנאדם עשה אימון וחצי עם הקבוצה ועוד לא ממש ברור מה המצב שלו מבחינה גופנית ואפילו פאקו עוד לא החליט איפה הוא רוצה לשים אותו (לפי התקשורת), עדיף לתת לו כמה ימים ולא ישר לזרוק אותו למים.

הבן אדם שיחק באופן סדיר בחצי העונה האחרונה, קשה לי להאמין שהוא לא בכושר. אני מקבל את זה שהיו צריכים לעשות לו היום את המבדקים כי מכבי זה מועדון רציני שרוצה שתהיה לו תמונה מראש לדעת האם גילי כשיר לשלושה משחקים בשבוע למשל, אבל אני מאמין שבשביל לפתוח בהרכב בשני ולהיכנס מהספסל בגביע הוא כשיר.

ורמוט בימין, מיכה בשמאל, זהבי עם נוסא ומיטרוביץ כשבן בסט בחוד.

לוקח בשתי ידיים (עד הקיץ, באירופה אין לנו מה לחפש עם זה).

הבן אדם שיחק באופן סדיר בחצי העונה האחרונה, קשה לי להאמין שהוא לא בכושר. אני מקבל את זה שהיו צריכים לעשות לו היום את המבדקים כי מכבי זה מועדון רציני שרוצה שתהיה לו תמונה מראש לדעת האם גילי כשיר לשלושה משחקים בשבוע למשל, אבל אני מאמין שבשביל לפתוח בהרכב בשני ולהיכנס מהספסל בגביע הוא כשיר.

לוקח בשתי ידיים.

ממש לא התכוונתי ללא בכושר, להפך- אתה לא יודע עד כמה הוא כשיר ואם הוא עייף או לא ולא רוצים להעמיס עליו יותר מדי, מה גם שהוא בעל נטייה להפצע.

בכלל לא בטוח שהוא היה מביא את הנצחון היום לצורך העניין, למרות שאין ספק שהטריו ורמוט-זהבי-מיכה\טבח עם יצחקי\בן בסט בחוד לכשיתחבר זה פוטנציאל להתקפה מהטובות שהיו בליגה.

ורמוט בימין, מיכה בשמאל, זהבי עם נוסא ומיטרוביץ כשבן בסט בחוד.

יש יותר סיכוי שהפועל חיפה תיקח אליפות מאשר שתראה כזה הרכב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.