Jump to content

Recommended Posts

סוזה היה גדול טקטית מכל המאמנים בארץ והוא הוכיח את זה כבר ב-3-0 על חיפה, מחזור שלישי אא"לט.

זה לא אומר שאני לא מעריך את פאקו, אני מאמין שהוא תכנן את הקבוצה כך שתגיע לפלייאוף בשיא הכושר(תרתי משמי) ושכל שחקני הסגל יעמדו לרשותו אחרי ששיחקו דק' לא מועטות ויצא לו לבחון מי מתאים למה.

משחק כמו אתמול קורה, לא רואה בזה תכנון שגוי של מאמן.

המהירות של קאיודה לעומת קרלוס שיחקה תפקיד רק בשער השלישי, שגם אותו יכל קרלוס\חפ למנוע, שאר השערים היו בלתי צפויים ופשוט מטעויות וחוסר תיאום בהגנה.

התיאום מגיע כאשר שחקנים משחקים ביחד מן הסתם כך שהיה ונשחק שוב ברביעייה כזו נראה טוב יותר.

הדבר שהכי מעצבן זה ההתעקשות שלו לא לשחק התקפי

דקה 80, מה אתה צריך 3 קשרים ?!

יותר נכון, למה מיטרוביץ' מסיים 90 דקות כל משחק ?

ראינו מה קרה אתמול שטיפה לוחצים אותו .

אלישע לוי likes this.

יש לחלק עומס, יש לשמור כוחות, יש לשמור על הרגלים של ערן, אבל לשים את קרלוס מול קאיודה זה בערך כמו לשים את פארגו לשמור על סבוניס\יוגב אוחיון על סופו או עוד איזה מהלך לא אחראי מאיזה עולם שלא תרצו.

אני לא אוהב את הדעות של פאקו, מילא לבוא בתחילת העונה ולשקר לאנשים בעיניים אבל איפה שהוא בדרבי הבנתי שהוא צודק, הוא לא יודע לשחק התקפי, איבדנו שליטה בדרבי במחצית השנייה, אז אולי עדיף באמת ללכת בדרך שלו זה מביא תוצאות.

אתמול זה היה פשוט חוסר התאמה ליריבה וניהול משחק ברמה של קורצקי\איווניר\בלבול, של להגיד אני גדול אני יודע ובואו נסתמך על יכולת אישית.

חייב לנו נקודות.

הנה, לא נתנו, והגיעו למשחק העונה עם הלשון בחוץ וקיבלו רביעייה.

תגיד מה הקשר שהפסידו?גם מסי שיחק אתמול וברסה הביסו את בילבאו...

או שלא הבנת את הנקודה שניסיתי להבהיר או שבכוונה אתה לא מבין.

הנקודה היא שגם אנצלוטי וגם לואיס אנריקה וגם מוריניו וגם פפ וכל מאמן שמכבד את עצמו ואת קהל האוהדים שלו

עולה בטח ובטח במשחקי ליגה בהרכב הכי חזק שעומד לרשותו ולא עושה שכונה ומזלזל ביריבות כי הם יודעים שכל

נקודה ונקודה חשובה להמשך מאבק האליפות וכל אובדן של נקודות יכול לעלות להם בתואר.אז מה פאקו הדגול והגאון

יותר טוב מכל אלה,האיש שקריירת האימון שלו מסתכמת באימון קבוצה מצחיקה ממקסיקו נו באמת תעשה לי טובה.

הוא עלה אתמול בשחצנות ויהירות,בזילזול ביריבה והכי גרוע בזילזול בנו האוהדים ויורק לנו בפרצוף שבאים לראות את

מכבי משחקת בהרכב הכי חזק שלה ובאים לראות את זהבי משחק.

פאקו עלה לו השתן לראש והגיע הזמן שמישהו יוריד אותו לקרקע המציאות ואם ג'ורדי לא יעשה את זה ויפסיק את השכונה

שהוא עושה אנחנו האוהדים שיש כבר תסיסה הולכת וגוברת נגדו ושומעים את זה בכל מקום אנחנו נוריד אותו לקרקע ונגיד

לו חד משמעית שהוא לא מעל הקבוצה ולא מעל האוהדים ואם זה ימשך הוא ימצא את עצמו בחזרה בחור שממנו הוא בא

מאיזה חור עלוב במקסיקו.

תגיד מה הקשר שהפסידו?גם מסי שיחק אתמול וברסה הביסו את בילבאו...

או שלא הבנת את הנקודה שניסיתי להבהיר או שבכוונה אתה לא מבין.

הנקודה היא שגם אנצלוטי וגם לואיס אנריקה וגם מוריניו וגם פפ וכל מאמן שמכבד את עצמו ואת קהל האוהדים שלו

עולה בטח ובטח במשחקי ליגה בהרכב הכי חזק שעומד לרשותו ולא עושה שכונה ומזלזל ביריבות כי הם יודעים שכל

נקודה ונקודה חשובה להמשך מאבק האליפות וכל אובדן של נקודות יכול לעלות להם בתואר.אז מה פאקו הדגול והגאון

יותר טוב מכל אלה,האיש שקריירת האימון שלו מסתכמת באימון קבוצה מצחיקה ממקסיקו נו באמת תעשה לי טובה.

הוא עלה אתמול בשחצנות ויהירות,בזילזול ביריבה והכי גרוע בזילזול בנו האוהדים ויורק לנו בפרצוף שבאים לראות את

מכבי משחקת בהרכב הכי חזק שלה ובאים לראות את זהבי משחק.

פאקו עלה לו השתן לראש והגיע הזמן שמישהו יוריד אותו לקרקע המציאות ואם ג'ורדי לא יעשה את זה ויפסיק את השכונה

שהוא עושה אנחנו האוהדים שיש כבר תסיסה הולכת וגוברת נגדו ושומעים את זה בכל מקום אנחנו נוריד אותו לקרקע ונגיד

לו חד משמעית שהוא לא מעל הקבוצה ולא מעל האוהדים ואם זה ימשך הוא ימצא את עצמו בחזרה בחור שממנו הוא בא

מאיזה חור עלוב במקסיקו.

אני ממש רוצה שתענה לי, מה דעתך על סוזה?

פאקו מזלזל והוא עושה דווקא. הרבה זמן לא היה כאן מאמן כל כך מקובע, אצל סוזה הייתה שיטה מסויימת (ולהזכירכם גם אצלו טענו שמכבי לא דורסת), אבל לזכותו יאמר שהוא היה מחליף שיטות תוך כדי משחק בלי להתבייש. הוא גם היה מתאים את המשחק ליריבה. במקרה של פאקו לא משנה נגד מי משחקים, מכבי לא מגיעה מוכנה מבחינת הכרת היריב. מול קבוצות שמסתגרות עולים עם שלושה דפנסיבים ותוקעים את המשחק ומל קבוצה כמו אתמול שזה היה ברור שקאיודה יחגוג על הגנה, הוא מזלזל ועולה עם הרכב בעייתי מאוד. מעבר לזה לא לתקן את השגיאה הברורה שלך, זו כבר ממש טפשות לשמה.

גם לא אהבתי לקרוא את התגובה שלו אתמול (כמו הרבה תגובות מעצבנות שלו), מה זאת אומרת הוא מעדיף לשמור את הסיבות? מה זה? הוא לא חייב הסבר ל5000 אוהדים שהגיעו עד נתניה?

למישהו יש ספק שעכשיו כשורמוט הגיע הוא שוב לא ישתמש בו כמו שצריך? אני חושב שכבר במשחק הקרוב מול קריית שמונה, אנחנו נמשיך לתהות בלב, מה לעזאזל הוא עושה המאמן הזה?

גם לא אהבתי לקרוא את התגובה שלו אתמול (כמו הרבה תגובות מעצבנות שלו), מה זאת אומרת הוא מעדיף לשמור את הסיבות? מה זה? הוא לא חייב הסבר ל5000 אוהדים שהגיעו עד נתניה?

לא, הוא לא חייב הסבר לאף אחד, חוץ מג'ורדי ומיץ'. או שאולי אתה חושב שאחרי שהוא יסביר להם, הם צריכים להסביר לך ?

פאקו ענק,בהחלט שווה ערך לשתי הקודמים,דווקא בעיקר בגלל שלקח קבוצה שבעה בטירוף בלי חיזוק רציני אחרי סטירה מפחידה של הדחה משתי הטורנירים האירופאיים ומוביל אותנו בגאון בדרך לטראבל שלא היה בשתי העונות הקודמות

הוא בהחלט עושה את זה בסטייל מאוד רדוד ולא עם תצוגות

אבל כל עוד יש לנו כזאת קבוצה שבעה(ואפילו קצת זקנה אחרי אתמול) אני לא מאשים אותו לרגע

אני בטוח שאם היית מביא לו את מכבי בתחילת העונה לפני אוסקר גם היינו נמצאים לפחות בליגה האירופית

אוהדים שלנו אוהבים לשחק בפוטבול מנג'ר בלי לקנות את המשחק

מבקרים מאמן שמה שהוא שכח הם עדיין לא למדו בכלל

נכון,יש לו החלטות קצת שנויות במחלוקת,אבל גם לסוזה היה,רק שאף אחד לא זוכר את זה כי במזל אותם ההחלטות היו גיים-צ'יינג'ר

ואני דווקא התלהבתי מהכעס שלו אתמול,זה רק מראה שהשחקנים הולכים לחטוף על הראש בימים הקרובים וזה לא הולך לעבור בשקט המשחק אתמול

גם במחצית הם יצאו באטרף והגול היה בהתאם

פאקו מזלזל והוא עושה דווקא. הרבה זמן לא היה כאן מאמן כל כך מקובע, אצל סוזה הייתה שיטה מסויימת (ולהזכירכם גם אצלו טענו שמכבי לא דורסת), אבל לזכותו יאמר שהוא היה מחליף שיטות תוך כדי משחק בלי להתבייש. הוא גם היה מתאים את המשחק ליריבה. במקרה של פאקו לא משנה נגד מי משחקים, מכבי לא מגיעה מוכנה מבחינת הכרת היריב. מול קבוצות שמסתגרות עולים עם שלושה דפנסיבים ותוקעים את המשחק ומל קבוצה כמו אתמול שזה היה ברור שקאיודה יחגוג על הגנה, הוא מזלזל ועולה עם הרכב בעייתי מאוד. מעבר לזה לא לתקן את השגיאה הברורה שלך, זו כבר ממש טפשות לשמה.

למישהו יש ספק שעכשיו כשורמוט הגיע הוא שוב לא ישתמש בו כמו שצריך? אני חושב שכבר במשחק הקרוב מול קריית שמונה, אנחנו נמשיך לתהות בלב, מה לעזאזל הוא עושה המאמן הזה?

שאמרתי בתגובה הקודמת שאנשים אוהבים לשחק פוטבול מג'ר בלי לקנות את המשחק התכוונתי לזה

אתה יודע איך להשתמש בורמוט

תהיה בטוח שהוא יודע יותר ממך ולמד קצת על זה יותר ממך

ההרכב המאוד בעייתי הזה נובע מזה שיש לך בשבוע הקרוב 2 משחקים נגד היריבה הכי קשה שלך בליגה והוא לא מטומטם שימוטט את השחקנים מהרגליים

זאת בדיוק תגובה של מישהו שהשתן עלה לו לראש ומצפצף על האוהדים,יורק לנו בפרצוף ויש חלק כאן שאומרים שזה גשם.

לי אין ספק שהוא ימשיך להתעקש על שיטת השלושה קשרים אחוריים ויחליף כל פעם בין שלושת הקדמיים.

אז זהו שאם זה ימשך אנחנו לא נמשיך לתהות בלב אלא תצא קול צעקה גדולה תאמין לי שתרעיד את בלומפילד ותגרום לו להבין

או שישנה את דרכיו או שימצא את עצמו בחזרה בחור שממנו הוא בא.

http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=154886

פאולו סוזה- מאמן ליצן!

לא יאומן איזה גניבת דעת הולכת פה...הסגידה המטורפת לליצן הזה עוד תלמד באוניברסיטאות.

מאמן בונקריסט,הגנתי,אנטי כדורגל,שמסרס את הקבוצה והפך אותה לאחת המשעממות והבנאליות.

לא יאמן ההלל לליצן הזה עלק מאמן ענק והכי טוב שאימן כאן,מאמן שהוא בדיחה.

נראה שאוסקר עושה טובה שהוא פה בכלל,איפה לקום מהספסל ולגעור בשחקנים,איפה להחדיר

בהם קצת מוטיבציה,ברור לי שאוסקר לא חלם אחרי שהוא עבר לברייטון שהוא יצטרך לחזור שוב

למכבי,בטח פינטז על מועדון גדול באירופה,מבחינתו חזרה למכבי זה כישלון וחזרה להתחלה...

מלכתחילה לדעתי לא היו צריכים להחזיר אותו אבל זה כבר נעשה ונקווה לטוב כי זה מה שנשאר.

ביזיון שעוד לא קיבלת שיחה מג'ורדי, ליצן.

"להחזיר אותו לחור עלוב במקסיקו"

" אנחנו האוהדים נלמד אותו"

די כבר חבר'ה, תשתחררו מהסרט שאתם חיים בו. אי אפשר ללמד את כולם כדורגל, יש כאלה שיכולים ללמד גם אותנו ולפעמים שווה להקשיב לאיש מקצוע שראה דבר או שניים בחיים ולא למשה פרימו ותומר לוי בערוץ הספורט.

"יש רחשים נגד פאקו" - בסדר גמור, אם יחפשו יש גם רחשים נגד פפה אבל אין תנאי קבלה לרחשים ולכן כל טמבל יכול להגיד שהוא לא מרוצה.

היו דברים טובים והיו דברים פחות טובים במשחק אתמול, פאקו יביא אותנו באופן הכי טוב שיכול להיות לחלק הכי חשוב (גמר גביע המדינה, פלייאוף)

מאמן שמוביל את הליגה, התעצבן בדיוק כמוכם בגול שקיבלנו אתמול, תתחילו לתת קצת קרדיט.

שבעה משחקים פאבלו לא סופג אז הוא בסדר בסה"כ ואתמול הוא סופג רבע גול או גול באשמתו וישר המומחים כבר עושים סיכומים...להאריך או לא להאריך...חכו לסוף עונה ותתנו לג'ורדי להחליט. כנ"ל הרכש הכי טוב של מכבי בשנים האחרונות - קרלוס גרסיה. כל הכבוד לכל מי שעודד את קרלוס אתמול, שאפו.

סיכומים עושים בסוף, תפסיקו עם הגניבת דעת הזו כבר.

זאת בדיוק תגובה של מישהו שהשתן עלה לו לראש ומצפצף על האוהדים,יורק לנו בפרצוף ויש חלק כאן שאומרים שזה גשם.

לי אין ספק שהוא ימשיך להתעקש על שיטת השלושה קשרים אחוריים ויחליף כל פעם בין שלושת הקדמיים.

אז זהו שאם זה ימשך אנחנו לא נמשיך לתהות בלב אלא תצא קול צעקה גדולה תאמין לי שתרעיד את בלומפילד ותגרום לו להבין

או שישנה את דרכיו או שימצא את עצמו בחזרה בחור שממנו הוא בא.

אנחנו... אנשים שמשלמים כסף כדי לראות "כדורגל", ב"איצטדיוני" כדורגל, עם "שחקנים", ו"שופטים", אנחנו נשלח אותו, עם גביעי הצ'מפיונס שלו ל"חור שממנו הוא בא"... אתה אדם הזוי.

הגיע הזמן שמישהו יגיד לכם את זה, אבל עוד חלוץ לא בהכרח יעלה את הסיכויים להשיג גול. נכון, מפתיע, אני מבין. אבל כשהשלישייה ההתקפית שכבר משחקת לא מקבלת כדורים, להוציא אחד מהקשרים ולהכניס עוד חלוץ רק יתקע עוד יותר את המשחק.

אנשים פה צריכים לדעת את מקומם .

אם יש כאן מישו שלרגע חושב שהוא יותר טוב מפאקו,שיאשפז את עצמו דחוף כמה שיותר מהר.

פאקו אתמול הפסיד לנו נקודות נכון.במילים האלה.

עזבו אשמה של שחקן כזה או אחר, בסופו של דבר לא עלינו עם כל ההכי טובים שלנו ושילמנו על זה.

אבל-הוא עשה את זה משיקול דעת מוצדק לחלוטין.

בגדול,עדיף להפסיד נקודות בנתניה אבל להגיע למשחקים הבאים והקשים עם שחקנים כשירים 100%, מאשר לעלות איתם עכשיו ,וגם אחרי יומיים,וגם יומיים אחרי זה,ועוד פעם יומיים אחרי,כי אם הם יפצעו מעומס יתר ולא יהיו כשירים לפלייאוף מי יבכה על זה ?אנחנו.

חשבתם על זה ?לא .אז פאקו כן, ולכן ויתר על כמה מהבאנקרים בתקווה שהשאר יעשו את העבודה במשחק שלא אמור להיות מסובך.בסופו של דבר המשחק הסתבך וזה לא קרה,אבל עדיין אני מסכים איתו בחשיבה הגדולה.

חבל להיות קטנים,בואו נדבר עוד שבועיים.

אנשים פה צריכים לדעת את מקומם .
אם יש כאן מישו שלרגע חושב שהוא יותר טוב מפאקו,שיאשפז את עצמו דחוף כמה שיותר מהר.
פאקו אתמול הפסיד לנו נקודות נכון.במילים האלה.
עזבו אשמה של שחקן כזה או אחר, בסופו של דבר לא עלינו עם כל ההכי טובים שלנו ושילמנו על זה.
אבל-הוא עשה את זה משיקול דעת מוצדק לחלוטין.
בגדול,עדיף להפסיד נקודות בנתניה אבל להגיע למשחקים הבאים והקשים עם שחקנים כשירים 100%, מאשר לעלות איתם עכשיו ,וגם אחרי יומיים,וגם יומיים אחרי זה,ועוד פעם יומיים אחרי,כי אם הם יפצעו מעומס יתר ולא יהיו כשירים לפלייאוף מי יבכה על זה ?אנחנו.
חשבתם על זה ?לא .אז פאקו כן, ולכן ויתר על כמה מהבאנקרים בתקווה שהשאר יעשו את העבודה במשחק שלא אמור להיות מסובך.בסופו של דבר המשחק הסתבך וזה לא קרה,אבל עדיין אני מסכים איתו בחשיבה הגדולה.
חבל להיות קטנים,בואו נדבר עוד שבועיים.

אני באמת לא מבין למה אנשים כאן טורחים לקרוא את amitco ועוד להגיב לו.

מדובר בטרול מדרגה ראשונה. לא שמתם לב שהוא מגיב רק אחרי שמאבדים נקודות? תתעלמו ממנו והוא ייעלם. הכי טוב.

בכלל, אני התחלתי להתייחס כאן ל-amitco ולדומיו (יש עוד כמה משתמשים שאני ממעט לקרוא כי אני חושד בכוונותיהם / בהיותם אוהדי מכבי) כמו שאני מתייחס ל-One כבר חמש או שש שנים - פשוט מתעלם. לא נכנס, לא קורא, לא מגיב. הכי טוב. תאמינו לי.