Jump to content

Recommended Posts

ולכמה כדורים כאלה הוא הגיע וכמה מהם הפכו להתקפות מסוכנות?

ההזדמנות הראשונה: איבוד של כדור פשוט של קרלוס. הגול הראשון: שוב זיו בפס פשוט אחורה מוסר חצי לקרלוס חצי לפאבלו שמתבלבלים ומאבדים. הגול השני: כדור פשוט של קרלוס שנבעט לגב של שחקן נתניה. הגול השלישי: היחידי שדומה למשחק כדןרגל, אבל גם שם הכדור הגיע ללוי מראש של שחקן מכבי, ואחרי שקאיודה אחבד קרלוס פשוט הניח את זה לבעיטה של סבע (שהשוער היה צריך לעצור).

איפה בדיוק שיטת המשחק של נתניה תרמה לשערים שלה??

רוני לוי הכניס להט לשחקנים של נתניה, וקשה להתווכח עם התוצאות שלו, אבל באמת שכמו שקסטור אומר לא היתה כאן איזו תכנית על טקטית. נתניה נלחמו ולא נראו כמו בחצי העונה לפני שהוא הגיע, אבל בסה"כ עם כל הדרמה והגולים היה משחק כדורגל די חלש. מהנה לצופים הניטרלים, אבל לא ברמה גבוהה. לא מדובר פה באיזה ניצחון טקטי של רוני לוי על פאקו, מדובר פה בהרכב שני שנתן שלושה גולים והפסיד בגלל מופע אימים שקרלוס לא אמור לתת גם אם הוא יותר איטי מקאיודה. אפילו עם כל זה שהקישור לא היה קיים במחצית הראשונה, הגולים הם בעיקר על ההגנה שהיתה אמורה להתמודד עם זה יותר טוב מאיך שהתמודדה. גם החצי הרכב ששיחק היום היה צריך לנצח.

הם לא מספיק טובים.

(כמעט) כל שחקן בסגל של מכבי, צריך להיות ברמה מספיק טובה לנצח את נתניה (או את הפועל אשקלון לדוגמא), והם לא.

תגיד אתה אמיתי ?

לא מספיק טובים....יש לך בערך את כל נבחרת ישראל בקבוצה,יש לך את השחקן הישראלי הכי גדול בדור

האחרון ערן זהבי ויש לך את הסגל הכי עמוק ואיכותי בפער עצום משאר קבוצות הפח בליגה שלנו.

זה שאנחנו נראים ככה זה לא בגלל השחקנים זה אך ורק בגלל המאמן שלא ממצה 50 אחוז מהיכולת והפוטנציאל

שקיימים בקבוצה.יותר נכון להגיד הוא מסרס את הקבוצה ומונע ממנה להראות את היכולת והאיכויות שטמונות בה.

ניסיונות שלא הובילו לאיומים על המסגרת שלך.

שלושה גולים ספגנו, שלושתם מטעויות קריטיות של שחקנים.

לא טעויות שהן חלק ממשחק כדורגל (כמו הכיסוי הגרוע של אל עביד על עדן בשער נניח).

אוקיי, אז זה באמת משנה אם המצבים שלהם (גולים או לא גולים) הגיעו מהתקפות מסודרות או כדורי עומק גאוניים? (היו גם כאלה)

בפועל יש לך בלם איטי מאוד מול חלוץ מהיר מאוד, זה די פשוט.

מה שאני אומר זה שהיה אפשר לצפות את הבעיות האלה עוד לפני המשחק, והיו כאלה שצפו את זה (ממש לא רק אני)

אוקיי, אז זה באמת משנה אם המצבים שלהם (גולים או לא גולים) הגיעו מהתקפות מסודרות או כדורי עומק גאוניים? (היו גם כאלה)

בפועל יש לך בלם איטי מאוד מול חלוץ מהיר מאוד, זה די פשוט.

בוא נסכם את זה ככה, אם הייתי מרגיש במהלך המשחק שיתרון המהירות של קאיודה על פני קרלוס חושף אותנו לבעיות חוזרות ונשנות שהקבוצה לא

מוצאת להן מענה - הייתי מסכים איתך.

בפועל, אני פשוט לא חושב שזה קרה.

קאיודה מהיר יותר גם מטיבי, ובכל המאוצים המסוכנים שהיו לו הלילה, היה לו גם יתרון מיקום על פני הבלם.

רוצה לאמר, אם טיבי עושה את הטעויות שקרלוס עשה היום, התוצאות היו זהות.

בדיוק אותם דברים אמרתם כל פאלו סוזה שהוא מאמן הגנתי שחצן מאמן ליצן , אחרי שעבר לבאזל הוא ניהיה אליל סתם פלצנים אתם הולכים אחרי התקשורות

תגיד אתה אמיתי ?

לא מספיק טובים....יש לך בערך את כל נבחרת ישראל בקבוצה,יש לך את השחקן הישראלי הכי גדול בדור

האחרון ערן זהבי ויש לך את הסגל הכי עמוק ואיכותי בפער עצום משאר קבוצות הפח בליגה שלנו.

זה שאנחנו נראים ככה זה לא בגלל השחקנים זה אך ורק בגלל המאמן שלא ממצה 50 אחוז מהיכולת והפוטנציאל

שקיימים בקבוצה.יותר נכון להגיד הוא מסרס את הקבוצה ומונע ממנה להראות את היכולת והאיכויות שטמונות בה.

די כבר יבן זונה יא אוהד הפועל שיוצא רק כשמאבדים נקודות שחרר כברררר

תגיד אתה אמיתי ?

אמא שלך זונה

למה לא מרחיקים אותו?

אתמול הוא טעה.

לא סותר את זה שהוא מאמן ענק.

גם לו מותר לטעות פעם באלף שנה.

הגיע הזמן שפאקו יפסיק לעשות דווקא וישחק עם ההרכב הכי חזק שלו

כן, איזה מניאק פאקו שהחליט לעשות דווקא למיכאל מכבי...

וואלה

15 נצחונות מ-20 משחקים והקבוצה לא מספיק טובה.

מקום ראשון אחרי הפחתת נקודה ומשחק שהתבטל.

לא מבין, אפשרי לנצח כל העונה?

באת למגרש קשה נגד קבוצה ביתית עם מאמן טוב, זה גם יכול לקרות.

גם ריאל הפסידה אתמול 4-0.

מה יש לכם מה?

מותר לאבד נקודות לפעמים

אין לי כלום ואין לי בעיה עם איבוד הנקודות.

אם רוצים להשתפר צריך להסתכל על הקבוצה בעין ביקורתית תמיד,

הביקורת בעיני היא לא על פאקו אלא על איכות הסגל הקיים (ובגלל זה אני מאוד שמח שהגיע גילי ורמוט).

לא מוצא צורך לקלל או לקחת קשה מדי את המשחק הזה, פשוט ללמוד ולעשות מקצה שיפורים לקראת העונה הבאה.

אין לי כוח לקרוא את כל העמודים, אבל כל הביקורת בתקשורת פח שלנו מתמקדת באי העלייה עם זהבי. המחדל הגדול של פאקו הוא המיסמאצ' בין קרלוס לקאיודה. מעדיף בהרבה את קרלוס מול ק"ש ואת טיבי על קאיודה. פשוט עבודת הכנה מזעזעת מצד פאקו למשחק, וזה משהו שכל ילד יכול לראות. עצוב.

לא מתאים לרמות האלה. תחילה, רוטציות בחלק ההגנתי בליגה? זה דבר שגם קייזר סוזה לא עשה, בטח לא במשחק קריטי כזה. אומנם אנחנו לפני משחק גביע מול ק״ש, אבל יש פה לראשונה גומלין בגביע, ולהגיע למשחק ליגה מול ק״ש עם 4 פור, זו הייתה צריכה להיות המטרה. גם אנשים שלא עברו קורס מאמנים יודעים שעל חלוץ מהיר שומר הבלם היותר מהיר בקבוצה, ההתעקשות על השלישייה באמצע כשאנחנו בפיגור/שיוויון לא מובן בעיניי. יש לך עוד חילוף פנוי, תעבה את החלק הקדמי! מכבי לא הצליחה ללחוץ אחרי שער השיוויון השלישי. הקרדיט לניקולה מוגזם, אבל זה מה יש בקבוצה. אני נגד ספסול השחקן הטוב ביותר בקבוצה שלך. לא ראיתי את זהבי על הספסל שנה שעברה, ואז עוד שיחקנו באירופה.. לא תגידו גביע.

פאקו כביכול מנסה לשנות את הסטיגמה שהלבישו על מכבי, שהכל בנוי על ערן.. אבל הוא בעצם סותר את עצמו. מצד אחד שלל ביקורות מהעלק תקשורת על ה433 הבנאלי, שלא זוכה להתייחסות בכלל מצדו, אבל זהבי עולה על הספסל, בגביע יושב ביציע.. לא לעניין.

מאמן צריך להשתמש בכלים הטובים ביותר שיש לו, התחושה היא שאנחנו בתחילת פברואר ופאקו עדיין עושה נסיונות.

יש פה מישהו שייצא מבסוט מהעונה הזו במידה ונפסיד אליפות וניקח גביע? אני לא חושב. הייתה כאן הזדמנות לשמור על פער 4, לנצח את ק״ש בליגה, להגדיל הפער ל7 ולשבור מנטלית את ק״ש.

אין לי כוח לקרוא את כל העמודים, אבל כל הביקורת בתקשורת פח שלנו מתמקדת באי העלייה עם זהבי. המחדל הגדול של פאקו הוא המיסמאצ' בין קרלוס לקאיודה. מעדיף בהרבה את קרלוס מול ק"ש ואת טיבי על קאיודה. פשוט עבודת הכנה מזעזעת מצד פאקו למשחק, וזה משהו שכל ילד יכול לראות. עצוב.

מסכים עם ההתחלה שלך, אבל לא עם הסוף. ק"ש של העונה משחקת בצורה מאוד דומה לאיך שנתניה שיחקה אתמול - התקפה מהירה שמנצלת טעויות, משחק מעבר מהיר מאוד, מרכז מגרש פיזי יחסית שעוזר לקבוצה להרוויח הרבה כדורים וללחוץ גבוה יותר, קישור מאוד דינמי ולוחץ.

ההבדל הוא שנגד נתניה יש לך קאיודה אחד להתמודד איתו, ונגד ק"ש יש לך לא מעט שחקנים, שאומנם פחות מהירים מקאיודה, אבל יותר מהירים מקרלוס בהרבה, ומוכשרים מבחינת טכניקה וסיומת יותר מקאיודה (מנגה, עבד, קהת, קולה).

מסכים שיש מיסמאץ בין קרלוס לקאיודה, אבל יש מיסמאץ מאוד דומה גם נגד ק"ש... לפאקו יש כאב ראש לא קטן איך מתמודדים עם ק"ש, לאור איך שהקבוצה נראתה נגד נתניה

העניין הוא שאתה יכול להרשות לעצמך למעוד בגביע כי יש עוד משחק. מול נתניה אלה 2 נקודות שלעולם לא יחזרו.

בגביע יש לך משחק אחד לתקן, בליגה יש לך עוד 15 מסכים שלמכבי אסור לוותר על אף נקודת ליגה כי אין לי פריבילגיה כזו, אבל אם מכבי רוצה ללכת על כל התארים, צריך לדעת לספוג את זה, ולהאמין בקבוצה ובמאמן, שהם עושים את זה בצורה מבוקרת, מתוכננת, שקולה, ולא בידיעה שמפסידים נקודות, אלא בידיעה שאולי יהיה קשה יותר. בלי קשר, הפסד לק"ש בחוץ בגביע ביום רביעי, יכול לתת להם בוסט מאוד רציני מורלית למשחק הליגה בינינו שיהיה 4 ימים אחרי זה.

אין לי כלום ואין לי בעיה עם איבוד הנקודות.

אם רוצים להשתפר צריך להסתכל על הקבוצה בעין ביקורתית תמיד,

הביקורת בעיני היא לא על פאקו אלא על איכות הסגל הקיים (ובגלל זה אני מאוד שמח שהגיע גילי ורמוט).

לא מוצא צורך לקלל או לקחת קשה מדי את המשחק הזה, פשוט ללמוד ולעשות מקצה שיפורים לקראת העונה הבאה.

עדיין לא הבנתי למה התכוונת שרשמת שיש בעיה.

לא בטוח שגם אתה יודע.

איזו בעיה יש לקבוצה שמובילה את הטבלה, מראה עליונות על הליגה והפסידה נקודות רק ב-5 משחקים?

יש לך הרכב שני שכל קבוצה כמעט היתה חולמת שזה יהיה ההרכב הראשון שלה, ויש לך ביקורת על הסגל?

בחיי תייהו בריאים מה אני אגיד.

לא משנה כמה יהיה טוב תמיד יבקרו ויחפשו את השלילי.

כנראה שזה הפטיש שלכם, תהנו.

עדיין לא הבנתי למה התכוונת שרשמת שיש בעיה.

לא בטוח שגם אתה יודע.

איזו בעיה יש לקבוצה שמובילה את הטבלה, מראה עליונות על הליגה והפסידה נקודות רק ב-5 משחקים?

יש לך הרכב שני שכל קבוצה כמעט היתה חולמת שזה יהיה ההרכב הראשון שלה, ויש לך ביקורת על הסגל?

בחיי תייהו בריאים מה אני אגיד.

לא משנה כמה יהיה טוב תמיד יבקרו ויחפשו את השלילי.

כנראה שזה הפטיש שלכם, תהנו.

אני מבין שאתה לא מבין מה אני אומר.

לא מחפש את השלילי, אין לי שום פטיש, אני גם לא יודע אם יוצא לך לקרוא מה אני כותב בד״כ ומה הגישה שלי.

זה שמכבי יותר טובה מכל הליגה לא אומר שכל השחקנים בה הם מספיק טובים.

אתמול ראית מה קורה לקבוצה שמוציאים ממנה את נוסא וזהבי (וטיבי) מול קבוצה לא ברמה גבוהה כל כך.

אני חושב שיש במכבי שחקנים שלא מתאימים להיות חלק מההרכב הפותח של מכבי, זהו, זה לא מסובך מדי.

עונה הבאה אני מאמין שיחליפו את השחקנים האלה.

אם אתה חושב שמכבי חסינה מביקורת אתה כנראה נמצא במקום הלא נכון, ביקורת זה דבר טוב (איך נראה לך ג׳ורדי עובד? הוא לא מבקר? הוא לא מביא שחקנים כדי להשתפר?)

צריך לקחת את הדברים בפרופורציות, ואפשר ללמוד הרבה מביקורת.

מכבי הכי טובה בליגה, אנחנו ניקח אליפות, אנחנו משחקים את הכדורגל הכי טוב, אבל זה לא מספיק טוב וזה מאוד תלוי ב2-3 שחקנים שהתחליף אליהם הוא לא ברמה גבוהה (למה אתה חושב הביאו את ורמוט?) ויש עוד הרבה לאן להשתפר.

כל מה שאני מנסה להגיד בקצרה היא שהאשמה היא לא על פאקו (שלדעתי הוא מאמן מעולה), אלא על הסגל שלו שיעבור מתיחת פנים לקראת העונה הבאה.

הדבר הכי מצחיק אותי פה בכל הנושא הלא מעניין בעליל הזה הוא שסוזה פתאום הפך לאלוהים שלכם אחרי ששנה שעברה היו פה בדיוק אותם נושאים עליו ועל השחצנות שלו. חבל שאני בדיוק הולך לעבודה ואין לי זמן לחפש כל מיני הודעות פה וסטטוסים בפייסבוק של סוזה-פוזה ושאר כינוים מביכים

הדבר הכי מצחיק אותי פה בכל הנושא הלא מעניין בעליל הזה הוא שסוזה פתאום הפך לאלוהים שלכם אחרי ששנה שעברה היו פה בדיוק אותם נושאים עליו ועל השחצנות שלו. חבל שאני בדיוק הולך לעבודה ואין לי זמן לחפש כל מיני הודעות פה וסטטוסים בפייסבוק של סוזה-פוזה ושאר כינוים מביכים

זה יהיה ככה גם עונה הבאה במידה ופאקו לא ימשיך.

בדיוק אותם דברים אמרתם כל פאלו סוזה שהוא מאמן הגנתי שחצן מאמן ליצן , אחרי שעבר לבאזל הוא ניהיה אליל סתם פלצנים אתם הולכים אחרי התקשורות

!!!!

לא מתאים לרמות האלה. תחילה, רוטציות בחלק ההגנתי בליגה? זה דבר שגם קייזר סוזה לא עשה, בטח לא במשחק קריטי כזה. אומנם אנחנו לפני משחק גביע מול ק״ש, אבל יש פה לראשונה גומלין בגביע, ולהגיע למשחק ליגה מול ק״ש עם 4 פור, זו הייתה צריכה להיות המטרה. גם אנשים שלא עברו קורס מאמנים יודעים שעל חלוץ מהיר שומר הבלם היותר מהיר בקבוצה, ההתעקשות על השלישייה באמצע כשאנחנו בפיגור/שיוויון לא מובן בעיניי. יש לך עוד חילוף פנוי, תעבה את החלק הקדמי! מכבי לא הצליחה ללחוץ אחרי שער השיוויון השלישי. הקרדיט לניקולה מוגזם, אבל זה מה יש בקבוצה. אני נגד ספסול השחקן הטוב ביותר בקבוצה שלך. לא ראיתי את זהבי על הספסל שנה שעברה, ואז עוד שיחקנו באירופה.. לא תגידו גביע.

פאקו כביכול מנסה לשנות את הסטיגמה שהלבישו על מכבי, שהכל בנוי על ערן.. אבל הוא בעצם סותר את עצמו. מצד אחד שלל ביקורות מהעלק תקשורת על ה433 הבנאלי, שלא זוכה להתייחסות בכלל מצדו, אבל זהבי עולה על הספסל, בגביע יושב ביציע.. לא לעניין.

מאמן צריך להשתמש בכלים הטובים ביותר שיש לו, התחושה היא שאנחנו בתחילת פברואר ופאקו עדיין עושה נסיונות.

יש פה מישהו שייצא מבסוט מהעונה הזו במידה ונפסיד אליפות וניקח גביע? אני לא חושב. הייתה כאן הזדמנות לשמור על פער 4, לנצח את ק״ש בליגה, להגדיל הפער ל7 ולשבור מנטלית את ק״ש.

אתמול היה משחק קריטי? יש לך עכשיו פעמיים קרית שמונה, עוד שלושה שבועות פעם שלישית ואז בערך גם מתחיל הפלייאוף. לא אומר שאתמול היה משחק לוותר עליו, אבל זה כן היה משחק שאפשר לתת לשחקן לנוח.

כמו כן, לאור מצב הכוחות בליגה, אף אוהד מכבי לא יצא מבסוט מעונה ללא אליפות, גם אם ברוב המשחקים היית מציג כדורגל שוטף ברמה של ברצלונה. אז מה הטענה פה בכלל?

העניין הוא שאתה יכול להרשות לעצמך למעוד בגביע כי יש עוד משחק. מול נתניה אלה 2 נקודות שלעולם לא יחזרו.

אתה הזוי? בגביע יש 2 משחקים, בליגה עוד 15!

פתאום לא אכפת לכם מהגביע?

ואם ערן היה משחק 90 דקות ומקבל צהוב, לא הייתם מתלוננים למה הוא משחק במשחק נגד נתניה?

בחיי - זה מדהים אותי. רוצים 0-9 כל משחק!

קאסטור, הייתה לך כאן הזדמנות גדולה לפתוח פער משמעותי בליגה. יש סדרי עדיפויות, האליפות קודמת לגביע, היה צריך לפתוח עם ערן וזה הכל. אז מה עכשיו? ערן יסחוב עכשיו 4 צהובים וכל משחק לפני משחק חשוב הוא יישב על הספסל?

תגיד אתה אמיתי ?

מה דעתך על פאולו סוזה?