Jump to content

Recommended Posts

זה נכון, הדברים שלי לא סתרו.

אני חושב שחלק מהטעויות של פאקו, אם כבר דיברנו על הכנות טקטיות, היא שהוא לא עושה כאלה, ויש קבוצות בליגה שזה ממש פשע לא לנצל את החסרונות שלהן.

באמת נראה לך שפאקו לא מתכונן מראש לכל משחק? גם פאקו משנה את ההרכב לא מעט ורואים גם בסגנון משחק שהוא משתנה קצת בהתאם ליריבה, להגיד שהוא לא עושה הכנה טקטית למשחקים זה טיפשי. מה נראה לך שהוא עושה, זורק להם כדור ואומר להם "תשחקו"?

אני מבין לגמרי. גם אני הייתי שמח אם היה מוחלף.

כל מה שאמרתי הוא שאני מבין גם את השיקול למדוע להשאיר אותו על הדשא.

אם לפאקו יש אחריות לתיקו היום ? בהחלט. אבל היא משנית (שולית אפילו) לזו של קרלוס.

נכון, מצד שני, מאמן שעושה הכנה למשחק לא היה מעלה את קרלוס מלכתחילה, ואז שוב חוזרים לאשמה של המאמן (בלי קשר לקרלוס, שאשם גדול בכל השערים)

ציטוט מלפני המשחק:

לא יודע אם הייתי עולה עם קרלוס למשחק מול נתניה, כאשר הנשק המרכזי שלהם הוא כדורים ארוכים לקאיודה, שכנראה יבחר לעמוד כמה שיותר קרוב לקרלוס מאשר לטיבי.

הקטע המצחיק (העצוב) הוא שתיארתי לחברים מה יקרה אחד לאחד עוד לפני המשחק. ההבדל הוא שחשבתי שייגמר 2-1 לנתניה. לא ציפיתי שנבקיע 3, ובטח שלא ציפיתי שנקבל 3 גולים על הטעויות האלה.

נכון .

אז מה עדיף לתת ל3 קשרים שאף אחד מהם לא באמת מנהל את המשחק ולא מספק את הסחורה כקשר התקפי או 50/50 ?

או לתת לערן לשחק בקישור ביחד עם עוד 2 שחקנים, ואז גם הקישור שלך יצירתי, וגם יש לך התקפה ?

נוסא מסתדר יפה מאוד עם כל מרכז קישור שתעמיד מולו בליגה.

שים לידו את אלברמן/מיטרוביץ' ורוץ קדימה.

למה להוריד שחקן מההתקפה ? במה זה תורם לקישור ? להגנה ? להתקפה ? כלום.

הבעיה היא שערן הוא החלוץ הכי טוב בליגה (כן, גם אם אנשים מתעקשים כאן שהוא לא חלוץ).

גם נוסא צריך לתת תרומה התקפית בתור קשר מרכזי, והוא לא עושה את זה. ב-4-3-3 שני השחקנים שמקדימה בקישור צריכים לא להתמודד עם הקישור של היריבה, אלא עם ההגנה של היריבה. הקישור של היריבה הוא זה שצריך לשבור את הראש איך להתמודד איתנו, כשאנחנו אמורים לא לאבד את הכדור, ובמקום זה לבנות התקפות. זה לא קורה העונה, מצד אף שחקן במרכז הקישור שלנו.

אני כן מסכים שבמצב הנוכחי אפשר לתת לזהבי לשחק איתו בתור הרע במיעוטו, הבעיה היא שאתה הבאת את ורמוט בדיוק כדי להריץ אותו לקראת העונה, ועם כמה שתאשימו את פאקו, מכבי בנתה את הקבוצה הזאת עם זהבי כחלק מחוליית ההתקפה שלה. גם אוסקר שיחק איתו למעלה. אם אתם רוצים שיחשוב על העתיד, יש פה קונפליקט בין לשים את זהבי מאחור, לבין להריץ אותו עם ורמוט ובן בסט לקראת העונה הבאה.

באמת נראה לך שפאקו לא מתכונן מראש לכל משחק? גם פאקו משנה את ההרכב לא מעט ורואים גם בסגנון משחק שהוא משתנה קצת בהתאם ליריבה, להגיד שהוא לא עושה הכנה טקטית למשחקים זה טיפשי. מה נראה לך שהוא עושה, זורק להם כדור ואומר להם "תשחקו"?

כן, כשאתה פותח פעם אחרי פעם באותו מערך והבאנקר היחידי שלך הוא שחקן שלא ברורה התועלת שלו, אז כן, הרוטציה שלו נראית שרירותית(אם אתה רוצה אפשר לעבור על אי התאמות באופן ספציפי) ושהוא מאמין שזה לא משנה מי ישחק כי יש לו קבוצה חזקה בהרבה.

נכון, מצד שני, מאמן שעושה הכנה למשחק לא היה מעלה את קרלוס מלכתחילה, ואז שוב חוזרים לאשמה של המאמן (בלי קשר לקרלוס, שאשם גדול בכל השערים)

ציטוט מלפני המשחק:

הקטע המצחיק (העצוב) הוא שתיארתי לחברים מה יקרה אחד לאחד עוד לפני המשחק. ההבדל הוא שחשבתי שייגמר 2-1 לנתניה. לא ציפיתי שנבקיע 3, ובטח שלא ציפיתי שנקבל 3 גולים על הטעויות האלה.

הקטע העצוב באמת הוא שהסו קולד טקטיקה של נתניה לא באמת חלה, ולא באמת תקפה למשחק היום.

הגולים לא הגיעו מכדורים ארוכים לקאיודה וחוסר יכולת של קרלוס להתמודד איתם, אלה מטעויות אישיות ומחרידות של שחקנים שלנו.

הקטע העצוב באמת הוא שהסו קולד טקטיקה של נתניה לא באמת חלה, ולא באמת תקפה למשחק היום.

הגולים לא הגיעו מכדורים ארוכים לקאיודה וחוסר יכולת של קרלוס להתמודד איתם, אלה מטעויות אישיות ומחרידות של שחקנים שלנו.

אבל הפרשן בטלויזיה אמר אחרת ועכשיו לך תסביר את זה לכל מאמני הפורום

נו באמת. שהיה סוזה אמרו איפה אוסקר. עכשיו אומרים איפה סוזה. שנה הבאה יגידו איפה פאקו.

בסופו של דבר כל הגולים מטעויות מביכות ויום שחור בקריירה של שחקן. זה לא שנתניה עשתה תרגילים כדי להביא את קאיודה מול קרלוס. עם טעויות כאלה, גם יוסיין בולט לא היה תופס את קאיודה.

ומקשקשים פה על רוטציה שמוטציה כאילו אנחנו משחקים בארבע מסגרות.

למה בריאל נותנים לרונאלדו לנוח במשחקי ליגה אם זה לא פציעה או הרחקה והם משחקים פי שניים משחקים,כולל אירופה,גביע,

גביע הליגה,גביע בינלאומי ועוד מאה מסגרות.

בקושי משחקים פה משחק בשבוע ואם פעם בכמה זמן יש שני משחקים אז השחקנים ישרדו את זה הם לא עובדים בבניין.

ראו על זהבי בראיון בסוף המשחק כמה ההחלטה ההזויה של פאקו לא מובנת לו.כשסוזה עשה את הרוטציה שיחקנו גם בליגה

האירופית להזכירכם אז הרוטציה יכלה להתקבל אבל כאן אין שום סיבה הגיונית לשינויי ההרכבים האלה חוץ מהתעקשות לא מובנת

של המאמן הזה כמו ההתעקשות על שיטת השלושה קשרים אחוריים שנותנת לנו שליטה של 80 אחוז בכדור אבל שני מצבי הבקעה

בקושי במשחק.

פאקו אולי עוזר מאמן טוב אבל בתור מאמן ראשי הוא מאמן חלש מאוד.

אם הטקטיקה לא נוצלה זה אומר שלא נעשו טעויות טקטיות בהצבת ההרכב?

זה אומר שהיה לך מזל.

כשזלאטן ביקר את פפ הוא אמר שהוא סתם מאמן ועם ברצלונה שהיתה לו כל מה שצריך זה לתת כדור ולהגיד "שחקו"

הלוואי ופאקו יתן כדור ויגיד "שחקו".. מרגיש לי שהקבוצה איפה שהיא למרות פאקו ולא בזכות..

אולי אני דמיינתי, אבל ראיתי פעם אחר פעם את ערן לוי ושחקני הכנף של נתניה שולחים כדורי עומק לקאיודה.

חחח נו באמת.

ומקשקשים פה על רוטציה שמוטציה כאילו אנחנו משחקים בארבע מסגרות.

למה בריאל נותנים לרונאלדו לנוח במשחקי ליגה אם זה לא פציעה או הרחקה והם משחקים פי שניים משחקים,כולל אירופה,גביע,

גביע הליגה,גביע בינלאומי ועוד מאה מסגרות.

בקושי משחקים פה משחק בשבוע ואם פעם בכמה זמן יש שני משחקים אז השחקנים ישרדו את זה הם לא עובדים בבניין.

ראו על זהבי בראיון בסוף המשחק כמה ההחלטה ההזויה של פאקו לא מובנת לו.כשסוזה עשה את הרוטציה שיחקנו גם בליגה

האירופית להזכירכם אז הרוטציה יכלה להתקבל אבל כאן אין שום סיבה הגיונית לשינויי ההרכבים האלה חוץ מהתעקשות לא מובנת

של המאמן הזה כמו ההתעקשות על שיטת השלושה קשרים אחוריים שנותנת לנו שליטה של 80 אחוז בכדור אבל שני מצבי הבקעה

בקושי במשחק.

פאקו אולי עוזר מאמן טוב אבל בתור מאמן ראשי הוא מאמן חלש מאוד.

הנה, לא נתנו, והגיעו למשחק העונה עם הלשון בחוץ וקיבלו רביעייה.

אחוזי הצלחה של פאקו כולל הדרבי (נלקחו ארבע נקודות) - 75%

אחוזי הצלחה לא כולל הדרבי - 80%

השאלה היא אם באמת יכולנו להוציא יותר? תכלס כל הנקודות שהפסדנו נגד ביתר, בש בבית ונתניה היום היו ישירות תלויים בנו, קש בחוץ ובש בבית היינו מפסידים גם עם מוריניו על הקווים.

אולי אני דמיינתי, אבל ראיתי פעם אחר פעם את ערן לוי ושחקני הכנף של נתניה שולחים כדורי עומק לקאיודה.

ולכמה כדורים כאלה הוא הגיע וכמה מהם הפכו להתקפות מסוכנות?

ההזדמנות הראשונה: איבוד של כדור פשוט של קרלוס. הגול הראשון: שוב זיו בפס פשוט אחורה מוסר חצי לקרלוס חצי לפאבלו שמתבלבלים ומאבדים. הגול השני: כדור פשוט של קרלוס שנבעט לגב של שחקן נתניה. הגול השלישי: היחידי שדומה למשחק כדןרגל, אבל גם שם הכדור הגיע ללוי מראש של שחקן מכבי, ואחרי שקאיודה אחבד קרלוס פשוט הניח את זה לבעיטה של סבע (שהשוער היה צריך לעצור).

איפה בדיוק שיטת המשחק של נתניה תרמה לשערים שלה??

ניסיונות שלא הובילו לאיומים על המסגרת שלך.

שלושה גולים ספגנו, שלושתם מטעויות קריטיות של שחקנים.

לא טעויות שהן חלק ממשחק כדורגל (כמו הכיסוי הגרוע של אל עביד על עדן בשער נניח).

ניסיונות שלא הובילו לאיומים על המסגרת שלך.

שלושה גולים ספגנו, שלושתם מטעויות קריטיות של שחקנים. קריטיות (לא כמו הטעות של הבלם של נתניה בגול שעדן נניח).

הגול השני. אמנם טעות של קרלוס, אבל הכדור הגיע לקאיודה לעומק תוך כדי ניצול של קו הגנה גבוה מדיי ובלם איטי. אפילו שהכל קרה מהר מאוד.

הגול השני. אמנם טעות של קרלוס, אבל הכדור הגיע לקאיודה לעומק תוך כדי ניצול של קו הגנה גבוה מדיי ובלם איטי. אפילו שהכל קרה מהר מאוד.

לא לא.

הגול השני הוא שער מהתקפה מתפרצת. התקפה מתפרצת שנבעה מטעות מזעזעת של קרלוס.

גם אם טיבי עושה את אותה הטעות בדיוק, המהלך מסתיים בשער. (פעולה ענקית של ערן לוי עם הראש אגב).

אחלה פאקו שבעולם, צריך להיות עיוור כדי להבין שהבעיה היא באיכות השחקנים ולא במאמן.

אני זוכר מה אמרו על סוסה עונה שעברה, יותר גרוע ממה שאומרים על פאקו עכשיו.

אחלה פאקו שבעולם, צריך להיות עיוור כדי להבין שהבעיה היא באיכות השחקנים ולא במאמן.

אני זוכר מה אמרו על סוסה עונה שעברה, יותר גרוע ממה שאומרים על פאקו עכשיו.

איזו בעיה?

איזו בעיה?

הם לא מספיק טובים.

(כמעט) כל שחקן בסגל של מכבי, צריך להיות ברמה מספיק טובה לנצח את נתניה (או את הפועל אשקלון לדוגמא), והם לא.

הם לא מספיק טובים.

(כמעט) כל שחקן בסגל של מכבי, צריך להיות ברמה מספיק טובה לנצח את נתניה (או את הפועל אשקלון לדוגמא), והם לא.

וואלה

15 נצחונות מ-20 משחקים והקבוצה לא מספיק טובה.

מקום ראשון אחרי הפחתת נקודה ומשחק שהתבטל.

לא מבין, אפשרי לנצח כל העונה?

באת למגרש קשה נגד קבוצה ביתית עם מאמן טוב, זה גם יכול לקרות.

גם ריאל הפסידה אתמול 4-0.

מה יש לכם מה?

מותר לאבד נקודות לפעמים