Jump to content

Recommended Posts

סה"כ רצה לחלק כוחות וזה השלב בעונה שחייבים לעשות את זה בשביל להשיג יתרון במאני טיים עוד חודש חודשיים.

הטענה הרווחת היא שלמכבי יש יתרון כי היא מחזיקה את הסגל העמוק בליגה, אבל כשהמאמן רוצה לממש את הסגל הזה באים אליו בטענות שהוא לא הולך עם אותם 11. לך תבין...

הדקות האלה לטיבי ערן נוסא ובן הרוש קריטיות להמשך. ובסופו של יום שחקני הרוטציה ( עדן, זיו, ואלברמן) היו היותר טובים במכבי. מי שהיה מתחת לרמה זה דווקא ראדי/מיטרוביץ/קרלוס וטבח.

אז לא מבין מה אתם רוצים מפאקו.

לא חושב שהוא שחצן. אני כן חושב שיש משחקים שהוא מראש מתכנן בהם מנוחה לשחקנים לאור היריבה. אני בטוח שהוא אפילו לוקח בחשבון שפעם םעמיים בעונה זה גם יעלה בנקןדות, בשורה התחתונה זה עובד... כל המאמנים שיש להם תפריבילגיה עושים את זה.

גם סוזה עשה את זה בשנה שעברה. זה חלק מהעניין של לרוץ בכמה מסגרות. חייבים לחלק עומסים ולפעמים משלמים מחיר בדרך. אבל הרעיון זה לקבל את הפיק במרץ אפריל.

רוטציה זה אמנות, זה לא להוציא פשוט בבת אחת את כל שחקני המפתח שלך במשחק ולהשלים ל-11 איכשהו.

כל הזמן אנחנו מסתכלים על המשחק הבא ומה יהייה בגביע ואיך נחלק את סגל השחקנים. בולשיט !!!!!! מאמן גרוע ושחצן סירס הרבה שחקנים חושב שהוא חכם. כל החיים שלו היה עוזר מאמן . לא היה ולא יהייה מאמן.אין לו חדוות משחק . הלוואי שילך בסוף השנה.

על הזין המשחק היום.

לי זה לא מרגיש שפאקו בונה פה משהו שבאמת יכול להמשיך קדימה מעבר לאליפות בליגה הזו.

ועל זה הביקורת הגדולה.

יש לא מעט dead wood בסגל שלו. הוא מפיק ממנו את המיטב לדעתי. בקיץ צריכים להחליף כמה וכמה שחקנים, עד אז אין מה לדבר על לבנות משהו מעבר.

יש לא מעט dead wood בסגל שלו. הוא מפיק ממנו את המיטב לדעתי. בקיץ צריכים להחליף כמה וכמה שחקנים, עד אז אין מה לדבר על לבנות משהו מעבר.

זה נכון אבל פאקו לא מוציא את המיטב .

הוא מתעקש על סירוס ההתקפה .

המיטב כרגע זה אלברמן/ניקולה, נוסא, ערן .

מיכה/ורמוט, בן חיים, יצחקי/בן בסט .

הם לא מכירים את המושג דמוקרטיה וחופש ביטוי...

מבחינתם מי שלא בדיעה שלהם לא אוהד הקבוצה,איראן זה כאן מה לא ידעת.

מי שלא כותב נכון ומפסק משפטים כמו שצריך, דעתו נחשבת פחות!

כל הזמן אנחנו מסתכלים על המשחק הבא ומה יהייה בגביע ואיך נחלק את סגל השחקנים. בולשיט !!!!!! מאמן גרוע ושחצן סירס הרבה שחקנים חושב שהוא חכם. כל החיים שלו היה עוזר מאמן . לא היה ולא יהייה מאמן.אין לו חדוות משחק . הלוואי שילך בסוף השנה.

כשיש סגל רחב ו3 משחקים ב-8 ימים חייבים לחלק את הדקות, תאמין לי שאם היה יכול הוא היה עולה עם ה-11 הכי חזקים לכל משחק, אף מאמן לא אוהב לעשות רוטציות, זה הכרחי.

זה נכון אבל פאקו לא מוציא את המיטב .

הוא מתעקש על סירוס ההתקפה .

המיטב כרגע זה אלברמן/ניקולה, נוסא, ערן .

מיכה/ורמוט, בן חיים, יצחקי/בן בסט .

דווקא בהרכב שהוא העלה היום הוא ניסה להרוויח דינאמיות ומשחק מהיר מצד ראדי מיכה ובן בסט, ממש לא לתקוע את המשחק, אבל ראדי לא עשה מספיק עם הכדורים שקיבל, והשניים האחרונים לא זכו למסירה אחת טובה ממי שאמור להיות ה"פליימייקר" שזה מיטרוביץ'.

זה נכון. אבל הייתי מצפה ממאמן שיידע שיש שילוב של שחקנים שאי אפשר להרכיב יחד. למשל גרסיה מול חלוץ מהיר ויואב זיו. נראה לפעמים שאין הרבה מחשבה מאחורי הרוטציה שלו בניגוד לסוזה, למשל, שאצלו הכל היה לפי צרכים טקטיים.

בכל מקרה, את פאקו צריך למדוד בסוף העונה, גם לסוזה היו איבודי נקודות כאלה, צריך לזכור.

רוטציה זה אמנות, זה לא להוציא פשוט בבת אחת את כל שחקני המפתח שלך במשחק ולהשלים ל-11 איכשהו.

האומנות היא לחלק את העומסים ככה שבכל משחק תהיה מספיק איכותי לנצח את היריבה (אתה מוותר על הצגות ודריסות שיכלת אולי להשיג בהרכב המלא).

אני חושב שאלמלא יום נאחס נדיר של קרלוס זה מה שהיה קןרה.

מאמן, הטוב ביותר שיהיה, לא יכול לשלוט באיך משחק מתפתח במאה אחוז. נפל על יום מביך של ההגנה ואיבד נקודות. בטוח שהוא לוקח בחשבון שגם כאלו יהיו.

השורה התחתונה היא החשובה. בעוד 8 ימים נדע אם הוא פעל בחוכמה.

מאמן ענק שמנסה להביא אותנו לישורת האחרונה עם כמה שיותר שחקנים על כמה שיותר תארים, טעה טועה ויטעה, עובדה ששמר שחקנים לגביע

וזה קורה לא רק בארץ, אלא בכל העולם.

יכול להיות שבתור עוזר מאמן הוא פנטסטי אבל לא כל עוזר מאמן מצוין יכול להפוך למאמן מצוין...

אלה תפקידים שונים לגמרי,צריך להוביל דרך,להתוות דרך ובמכבי אנחנו לא רואים כלום מזה.

ולא שאין לנו את הכלים לכך,עומדים לרשותו כל הכלים האפשריים,הסגל הכי עמוק ואיכותי בפער עצום מכל קבוצה

אחרת וזה לא נראה על המגרש,הוא לא מצליח להוציא את המיטב מהקבוצה אם זה בשיטה לא נכונה,תפיסה עקומה

ולא מתאימה או בהרכבים לא נכונים.פשוט מאמן ראשי לא מספיק טוב בטח לא אחד שהייתי רוצה שיוביל אותנו לשנים

הבאות ולמטרות של הקבוצה.

האומנות היא לחלק את העומסים ככה שבכל משחק תהיה מספיק איכותי לנצח את היריבה (אתה מוותר על הצגות ודריסות שיכלת אולי להשיג בהרכב המלא).

אני חושב שאלמלא יום נאחס נדיר של קרלוס זה מה שהיה קןרה.

מאמן, הטוב ביותר שיהיה, לא יכול לשלוט באיך משחק מתפתח במאה אחוז. נפל על יום מביך של ההגנה ואיבד נקודות. בטוח שהוא לוקח בחשבון שגם כאלו יהיו.

השורה התחתונה היא החשובה. בעוד 8 ימים נדע אם הוא פעל בחוכמה.

לא נראה לי שהבעיה היום הסתכמה בקרלוס. זה הרגיש יותר כמו משחק שהוא הקריב מאשר חלוקת עומסים.

זה נכון. אבל הייתי מצפה ממאמן שיידע שיש שילוב של שחקנים שאי אפשר להרכיב יחד. למשל גרסיה מול חלוץ מהיר ויואב זיו. נראה לפעמים שאין הרבה מחשבה מאחורי הרוטציה שלו בניגוד לסוזה, למשל, שאצלו הכל היה לפי צרכים טקטיים.

בכל מקרה, את פאקו צריך למדוד בסוף העונה, גם לסוזה היו איבודי נקודות כאלה, צריך לזכור.

לא חושב שיש טעם להשוות בינו לבין סוזה, סוזה עשה מהרוטציה אמנות וזה חלק מהשיטה שלו להקשות על היריבות להתכונן למשחק, זה הפך ממש לכלי טקטי אצלו ולא סתם דרך לחלק עומסים. לכל מאמן יש את הסגנון שלו וההתנהלות שלו עם הסגל.

אף אחד לא חיכה לזה כדי לצאת נגדו .

הוא טועה במשך כל העונה ולא מבין שה3 קשרים האלה זה סתם להסתבך . או שהוא יבין או שנמשיך לאבד משחקים בגלל זה.

הבעיה היא לא שיש שלושה קשרים, הבעיה היא הזהות שלהם. אף אחד מהם לא מסוגל לנהל משחק, וזה מה שהקישור אמור לעשות במערך הזה.

יש כאן קצת פאשלה של ג'ורדי, כי זאת קבוצה שנבנתה בשביל 4-3-3 (בטח בהתחשב בזה שאוסקר היה אמור לאמן אותה).

צריך להחליף בערך את כל הקישור בקיץ.

הבעיה היא לא ההרכב. הבעיה היום הייתה שהוא לא השתמש בחילוף השלישי ב3-2.

היה חייב להכניס עוד שחקן הגנה וללכת קצת אחורה, הסיכוי היחידי של נתניה לתת גול זה רק במעבר או בבעיטה חופשית. שחקן הגנה נוסף היה מקטין את הסיכוי של נתניה.

היה חייב להכניס עוד שחקן הגנה וללכת קצת אחורה, הסיכוי היחידי של נתניה לתת גול זה רק במעבר או בבעיטה חופשית. שחקן הגנה נוסף היה מקטין את הסיכוי של נתניה.

האמת שבשלב הזה לא הייתי מתנגד שיוציא את קרלוס ויכניס את בדש מהיציע

נו באמת. שהיה סוזה אמרו איפה אוסקר. עכשיו אומרים איפה סוזה. שנה הבאה יגידו איפה פאקו.

בסופו של דבר כל הגולים מטעויות מביכות ויום שחור בקריירה של שחקן. זה לא שנתניה עשתה תרגילים כדי להביא את קאיודה מול קרלוס. עם טעויות כאלה, גם יוסיין בולט לא היה תופס את קאיודה.

ראינו כמה זה עזר מול בית"ר

הבעיה היא לא שיש שלושה קשרים, הבעיה היא הזהות שלהם. אף אחד מהם לא מסוגל לנהל משחק, וזה מה שהקישור אמור לעשות במערך הזה.

יש כאן קצת פאשלה של ג'ורדי, כי זאת קבוצה שנבנתה בשביל 4-3-3 (בטח בהתחשב בזה שאוסקר היה אמור לאמן אותה).

צריך להחליף בערך את כל הקישור בקיץ.

נכון .

אז מה עדיף לתת ל3 קשרים שאף אחד מהם לא באמת מנהל את המשחק ולא מספק את הסחורה כקשר התקפי או 50/50 ?

או לתת לערן לשחק בקישור ביחד עם עוד 2 שחקנים, ואז גם הקישור שלך יצירתי, וגם יש לך התקפה ?

נוסא מסתדר יפה מאוד עם כל מרכז קישור שתעמיד מולו בליגה.

שים לידו את אלברמן/מיטרוביץ' ורוץ קדימה.

למה להוריד שחקן מההתקפה ? במה זה תורם לקישור ? להגנה ? להתקפה ? כלום.

לא חושב שיש טעם להשוות בינו לבין סוזה, סוזה עשה מהרוטציה אמנות וזה חלק מהשיטה שלו להקשות על היריבות להתכונן למשחק, זה הפך ממש לכלי טקטי אצלו ולא סתם דרך לחלק עומסים. לכל מאמן יש את הסגנון שלו וההתנהלות שלו עם הסגל.

זה נכון, הדברים שלי לא סתרו.

אני חושב שחלק מהטעויות של פאקו, אם כבר דיברנו על הכנות טקטיות, היא שהוא לא עושה כאלה, ויש קבוצות בליגה שזה ממש פשע לא לנצל את החסרונות שלהן.