Jump to content

Recommended Posts

עקרונית כן.

אבל להחליף את קרלוס בשלב כזה היה מחסל אותו מנטאלית, ואנחנו חייבים אותו עד סוף העונה.

גם שיקול לגיטימי.

שורה, אני לא הולך עיוור אחרי פאקו, ואין ספק שניהול המשחק שלו לא היה מושלם, אבל בעיניי התיקו היום לא עליו - הוא על קרלוס.

לא אוהב את ההגזמה הזו. כן, זה היה פוגע לו בביטחון קצת. אבל לא סוף העולם. לצאת בדקה ה77 אחרי שער היתרון, או אפילו במחצית - לא אמור לגמור מנטלית. בלמים מוחלפים לפעמים, זה קורה. הוא מספיק בוגר ומנוסה כדי שיידע להתמודד עם זה ולהבין למה זה קרה.

בלם שנראה ככה פשוט לא יכול לסיים 90 דקות במשחק כזה. חייב להיות מוחלף.

מאמן שחצן ויהיר שבא בגישה של ללמד את הילידים כלומר אנחנו חסרי המושג כדורגל...

לא אוהב ולא מתחבר לכאלה מאמנים שבאים ועושים דווקא רק כדי להראות לנו כמה הם גאונים.

אם לא היה לנו את הכלים והאיכות להראות הרבה יותר טוב אז אין מה לעשות אבל יש לנו,הסגל שלנו

עולה באיכותו עשרות מונים על כל מה שיש לכל קבוצה אחרת בליגה להציע ואנחנו לא נראים ככה בגלל

שיטת משחק טיפשית והחלטות הרכב הזויות.אני מדבר עם הרבה אוהדים של הקבוצה וכולם אומרים

את אותו הדבר,שהם לא נהנים מהכדורגל שהקבוצה מציגה השנה.

פשוט מאמן לא טוב שאם נזכה באליפות זה יהיה למרותו ולא בזכותו.

אני אישית מקווה שלא ישאר כאן שנה הבאה אלא אם ישנה דרכיו ואני מתקשה להאמין שהוא יעשה את זה.

הגול השלישי היה מחדל של מיטרוביץ׳ וכדור ענק של ערן לוי.

טיבי לא משיג את קאיודה במאוץ הזה, מה שגם שזה לא באמת משנה, כי הוא הצליח איכשהו לפקשש את המצב בעצמו.

מה שקרלוס לא הצליח לעשות, זו פעולה שאני מצפה מכל שחקן בסגל של מכבי להשלים בקלות, זה פאקינג להעיף את הכדור 40 מטר ברגע שקאיודה נפל.

קרלוס שיגר דרדל׳ה היישר לרגל של סבע.

טיבי לא היה עוזר לך.

טיבי היה מגיע ועוד איך. שוב אפשר להפיל את הכל על קרלוס כי זה כיף. אבל יש מאמן שאחראי להגיב לכל סטיאוציה במשחק. ההגנה שלנו לא תפקדה בעליל. בתור מאמן שאתה חייב לעשות הכל כדי לתקן את זה. יושבים לך על הספסל טיבי ובן הרוש שמתאימים בול למשחק הזה.

אפשר ורצוי לבקר כשצריך. פאקו לא הכין את הקבוצה טוב ולא הגיב בזמן . זה הכל.

לא אוהב את ההגזמה הזו. כן, זה היה פוגע לו בביטחון קצת. אבל לא סוף העולם. לצאת בדקה ה77 אחרי שער היתרון, או אפילו במחצית - לא אמור לגמור מנטלית. בלמים מוחלפים לפעמים, זה קורה. הוא מספיק בוגר ומנוסה כדי שיידע להתמודד עם זה ולהבין למה זה קרה.

בלם שנראה ככה פשוט לא יכול לסיים 90 דקות במשחק כזה. חייב להיות מוחלף.

אני מבין לגמרי. גם אני הייתי שמח אם היה מוחלף.

כל מה שאמרתי הוא שאני מבין גם את השיקול למדוע להשאיר אותו על הדשא.

אם לפאקו יש אחריות לתיקו היום ? בהחלט. אבל היא משנית (שולית אפילו) לזו של קרלוס.

וואללה, גם לקריית שמונה יש חוליית התקפה מהירה מאוד. קרלוס כבר שילשל מולה כמה וכמה פעמים.

זה או שאתה נותן לטיבי עכשיו 270 דקות בשמונה ימים, או שאתה סומך על הבלם הזר, הוותיק והמוכח שלך שיעשה את הפאקינג עבודה שלו.

עם כל הכבוד לקרלוס, המשחק שלו היום היה שערורייתי. להפיל את זה על המאמן זה לא רציני בעיניי.

נכון מאד, אבל גם פאקו לא הכין נכון את הקבוצה הגנתית ממיטרו וראדי דרך עזרה מטבח ועד קרלוס, שלצערי כבר מזמן נגמר לנו מול העיניים

ניהול משחק טוב שלו, אם היה עושה חילופים במחצית היה רק מלחיץ את הקבוצה עוד יותר. הצליח להוציא תיקו ממשחק שהגיע לנו להפסיד בו.

ניהול משחק טוב שלו, אם היה עושה חילופים במחצית היה רק מלחיץ את הקבוצה עוד יותר. הצליח להוציא תיקו ממשחק שהגיע לנו להפסיד בו.

טוב אל תגזים, התעורר יפה במחצית השניה, אבל מי אימן והכין את הקבוצה קרלוס?

אז תוציא את דור פרץ!

טיבי לא היה אוכל את השטויות של הקאיודה הזה. הגול השלישי זה שוב היה קאיודה מול בלם איטי שלנו.

נכון, קרלוס במשחק הכי חלש שלו אי פעם. התפקיד של פאקו היה לפחות לגבות אות לפחות לקראת הסוף. לא קרה.

אז תוציא את דור פרץ, ואז מה? ואז קאיודה יבחר לשחק על טיבי פתאום?

אפילו בשלב מסויים כשדור וקרלוס החליפו מקומות, קאיודה גם זז בהתאם.

ולמה היה מגיע לנו להפסיד בו ?

מלך העולם.

מאמן גדול, עשה את מה שהיה צריך בספסולים האלו,

מעכשיו דברו שייגמר החודש, חותם שכולם פה יהיו שמחים שזה נגמר ככה.

מול קאיודה אתה מוותר על טיבי ועמב"ה ונותן לילד (שהוא גם ככה לא מהיר) ולשחקן הכי איטי בקבוצה שלך לשחק מולו? ואם כבר ראית את הטעות, אז לא להכניס את טיבי לסוף?

לא רציני ללכת כמו עיוור עם המאמן בכל מחיר ולא לבקר שבאמת מגיע לו. זה לא רציני.

אין ספק שאם הוא ניסה בכלל לתכנן את ההרכב שלנו בהתאמה לחוזקות של נתניה - הוא כשל היום. אבל, אני בכלל לא חושב שהוא יחס חשיבות היום לאם אנחנו משחקים מול נתניה עם ערן לוי וקאיודה בחוץ לבין אם אנחנו מול עכו ואבידור בחוד. ההרגשה שלי היא שהוא היה שומר את השחקנים החשובים בכל מקרה לקראת הגביע.

חלאס.

הרי אם היו שואלים אותכם מי צריך לפתוח היום בהגנה סביר להניח שזה היה טיבי וקרלוס.

וכנראה שקרלוס עדיין היה בעייתי כמו שהיה מול קאיודה.

רוני לוי עשה לפאקו - פאקו.

הלחץ הגבוה שלהם בחצי של מכבי הרג אותנו, 3 פעמים.

וזה עדיין רק הספיק להם לתיקו. (לא שלא הגיע להם יותר)

פאקו דווקא הגיב טוב מאוד עם החילופים ולא שידר פאניקה.

גם הוא לא היה יכול לדמיין שההגנה שלו והקישור האחורי יפשלו 3 פעמים.

ועדיין, אם במשחק הזה הרווחנו את השקט של סגל מלא מול קריית שמונה, קניתי.

חבל שלא ניצחנו כי ניצחון היום וניצחון מול ק"ש כנראה היה סוגר את הסיפור סופית, מצד שני, לא יזיק לשמור את הקבוצה במתח גבוה.

אם העונה נסיים (בתקווה) עם היעדים שהצבנו לעצמנו, אף אחד לא יזכור שפאקו פתח היום בלי טיבי וזהבי, בדיוק כמו שלא זוכרים שלקחנו גמר גביע הטוטו עם זהבי מחוץ לסגל.

מסכים. ואין מה לעשות, אי אפשר לנצח את כל המשחקים. צריך לבחור את הקרבות שאליהם אתה עולה בשיא הכח (אי אפשר לעלות לכולם ככה), ופאקו עשה את החשבון שלו.

טיבי יגיד לו עכשיו אתה נגדי, אל תשחק על קרלוס

טוב אל תגזים, התעורר יפה במחצית השניה, אבל מי אימן והכין את הקבוצה קרלוס?

יכול להיות שההכנה הייתה לקויה ואולי ההרכב לא מספיק טוב, אני מדבר כרגע על ניהול המשחק שלו. מאמן ישראלי היה נכנע ללחצים מהקהל, מחליף את גארסיה ואולי עוד שחקן במחצית, גומר לגרסיה את הבטחון וגם מלחיץ את שאר הקבוצה (ובנוסף זה גם מסכן עוד יותר את ערן להפצע\לקבל צהוב כשאנחנו מתקרבים לרצף משחקים קריטי).

בכל עונה יהיה את המשחק המשוגע הזה שהשחקנים מאבדים ריכוז או נופלים על יום לא טוב.

לא אסון. פאקו טעה אולי באי הצבתו של טיבי בהרכב, אבל בסדר, זה מסוג המשחקים שאתה לפעמים מאבד שליטה.

יכול להיות שההכנה הייתה לקויה ואולי ההרכב לא מספיק טוב, אני מדבר כרגע על ניהול המשחק שלו. מאמן ישראלי היה נכנע ללחצים מהקהל, מחליף את גארסיה ואולי עוד שחקן במחצית, גומר לגרסיה את הבטחון וגם מלחיץ את שאר הקבוצה (ובנוסף זה גם מסכן עוד יותר את ערן להפצע\לקבל צהוב כשאנחנו מתקרבים לרצף משחקים קריטי).

שמע בגדול יכול להיות שהרווחנו את הטריו נגד ק''ש, את הכסף סופרים במדרגות, נחכה ונראה,

מטומטם או מאמן גרוע הוא ממש לא, מאמנים אירופיים מועדונים אירופיים בנויים אחרת,

נחכה לראות אם הצליח לו.

אם ב3-2 הוא מוציא את מיטרוביץ, מכניס את טיבי ומעביר את דור פרץ קדימה זה היה מגדיל את הסיכוי.

לא זיהה שמיטרוביץ קרס תחת הלחץ שלהם, כל המשחק כתבתי שאיבודי הכדור שלו באמצע יעלו לנו בגול.

גם נגד הפועל היו לו 2 כאלו.

אני רק רוצה לציין שפאקו פתח במערך שכולם כל כך רצו. :sleep:

לא נכון.

מי היה 'ערן' ראדי ? ניקולה? או אולי גל ?

לאף אחד מהם אין התכונות של קשר מאחורי החלוץ .

ראדי הוא 50\50 קלאסי,אלברמן הוא אחורי קלאסי ,וניקולה הוא הכל חוץ מקשר מאחורי החלוץ.

מאמן שחצן ויהיר שבא בגישה של ללמד את הילידים כלומר אנחנו חסרי המושג כדורגל...

לא אוהב ולא מתחבר לכאלה מאמנים שבאים ועושים דווקא רק כדי להראות לנו כמה הם גאונים.

אם לא היה לנו את הכלים והאיכות להראות הרבה יותר טוב אז אין מה לעשות אבל יש לנו,הסגל שלנו

עולה באיכותו עשרות מונים על כל מה שיש לכל קבוצה אחרת בליגה להציע ואנחנו לא נראים ככה בגלל

שיטת משחק טיפשית והחלטות הרכב הזויות.אני מדבר עם הרבה אוהדים של הקבוצה וכולם אומרים

את אותו הדבר,שהם לא נהנים מהכדורגל שהקבוצה מציגה השנה.

פשוט מאמן לא טוב שאם נזכה באליפות זה יהיה למרותו ולא בזכותו.

אני אישית מקווה שלא ישאר כאן שנה הבאה אלא אם ישנה דרכיו ואני מתקשה להאמין שהוא יעשה את זה.

לא רוצה להעליב אותך או משהו, אבל הוא באמת יכול ללמד אותך דבר או שניים בכדורגל, לעומתו, בלי להכיר אותך אתה חסר מושג.

אז אתה מייצב את ההגנה. יש לך לפחות שחקן מהיר אחד בהגנה. שני שחקני הגנה איטיים מול קאיודה זה פשוט לא מתאים.

שחקן הגנה שלך נתן היום משחק חושך, זה או שאתה מציב לידו בלם אמיתי ומהיר , או שאתה משאיר ילד (מוכשר ככל שיהיה) שהתפקיד המקורי שלו הוא בכלל קשר אחורי והוא איטי להחריד. מה אתה עושה?

בנוגע להאשמה על קרלוס, נכון הוא היה זוועה. אבל נניח היה את הדרבי שלה4-2 ופידלף נתן שם את משחק האימים של חייו. אם הוא היה נשאר לשחק 90 דק' והיה נגמר 4-4, זו הייתה אשמה בלעדית של הבלם המזעזע ? והמאמן לא אחראי לזה? כלום?

לא מבין אנשים כאן .

בדרבי הפועל עברו את החצי בפעם הראשונה בדקה ה 7. אז כנ' שהוא יודע מה שהוא עושה.

לפקו יש את הדרך שלו והוא עושה שינויים מטורפים תוך כדי עונה, חלק זה כי לא הוא הכין את הקבוצה.

חלק כנראה בגלל שיטת האימון שלו וההתאמות שהוא חושב שצריך לעשות.

לדעתי מאמן ענק

כמה מסקנות לשנה הבאה עקב השימוש בסגל הרחב , יואב זיו חייב לעזוב ולהביא שץי בלמים אחד זר במקום קרלוס ואחד ישראלי אם טיבי עוזב אז במקומו צדק ועוד ישראלי כמו יניב לביא אפילו. חלוץ תשע זר ואנחנו מזיינים תליגה