Jump to content

Recommended Posts

מצטער חברים. פעם ראשונה שאני מבקר מאמן בעידן ג'ורדי. אבל אני לא יכול לשקר עוד לעצמי.

נכון אפשר לצאת תיקו, ממש לא אסון. יש משחקים כאלה ואין מה לעשות נגד זה.

אבל ההרכב שפאקו עלה איתו הוא נטו אי הכרת היריב, נטו חוסר מודעת עצמי לנקודות החלשות שלך. התיקו הזה נטו על פאקו.

אחרי הזוועה של המחצית הראשונה, אני לא מבין איך טיבי לא עלה. זה זעק לשמיים. אחרי שערן(אלוהים) כבש, היה חייב לבוא שינוי. אני באמת שלא מבין את פאקו.

לצערי המשחק הזה חירבן את המצב רוח של קרלוס (שגם ככה לא היה בשמים) ודי זיין אותו לזמן הקרוב. דור פרץ לא בלם ואנחנו בבעיה ענקית- איך נחזיר את הביטחון להגנה עכשיו?. בעיה.

מקווה מאוד שפאקו יעשה חושבים. כי אם לא נבוא מוכנים למשחקים האלה אנחנו נחפור לעצמנו בור ענק.

וואללה, גם לקריית שמונה יש חוליית התקפה מהירה מאוד. קרלוס כבר שילשל מולה כמה וכמה פעמים.

זה או שאתה נותן לטיבי עכשיו 270 דקות בשמונה ימים, או שאתה סומך על הבלם הזר, הוותיק והמוכח שלך שיעשה את הפאקינג עבודה שלו.

עם כל הכבוד לקרלוס, המשחק שלו היום היה שערורייתי. להפיל את זה על המאמן זה לא רציני בעיניי.

וואללה, גם לקריית שמונה יש חוליית התקפה מהירה מאוד.

זה או שאתה נותן לטיבי עכשיו 270 דקות בשמונה ימים, או שאתה סומך על הבלם הזר, הוותיק והמוכח שלך שיעשה את הפאקינג עבודה שלו.

עם כל הכבוד לקרלוס, המשחק שלו היום היה שערורייתי. להפיל את זה על המאמן זה לא רציני בעיניי.

מסכים. יכול להיות שפאקו אפילו לקח בחשבון שקרלוס-קאיודה זה מאצ'-אפ שיעלה לנו גול במשחק הזה, אבל לא הייתה לו שום סיבה להניח שהוא יעלה שלושה.

וואללה, גם לקריית שמונה יש חוליית התקפה מהירה מאוד.

מול קאיודה אתה מוותר על טיבי ועמב"ה ונותן לילד (שהוא גם ככה לא מהיר) ולשחקן הכי איטי בקבוצה שלך לשחק מולו? ואם כבר ראית את הטעות, אז לא להכניס את טיבי לסוף?

לא רציני ללכת כמו עיוור עם המאמן בכל מחיר ולא לבקר שבאמת מגיע לו. זה לא רציני.

וואללה, גם לקריית שמונה יש חוליית התקפה מהירה מאוד. קרלוס כבר שילשל מולה כמה וכמה פעמים.

אתה לא מסכים שהיה מקום להחליף אותו - מתישהו בין סוף המחצית הראשונה לבין אחרי הגול של הזהבי?

אני לא מהמעריצים הגדולים שלו אבל מלבד חוסר השימוש בחילוף שלישי, לדעתי לא היה כזה נורא.

אין מה לעשות, קורה.

מהפסדים לומדים יותר מנצחונות, אני מקווה שנתניה לא יהיו בפלייאוף העליון...

דור פרץ לא כזה איטי ובסיוע של קארלוס חלוץ אחד לא אמור לעשות כל כך הרבה בעיות. משחק של אחד ל...

ערן ונוסא עם 4 צהובים, כ2 מ3 השחקנים החשובים בקבוצה הוא העריך שהוא יכול להסתדר בלעדיהם עד שלב מסויים במשחק. אם לוקחים בחשבון את משחק הגביע מול קריית שמונה אז אפשר להבין איך הוא קיבל את ההחלטה.

הטעות שלו שהוא חשף הגנה חלשה ולא מתואמת עם קישור שלא מסוגל לשחק תחת לחץ ולהחזיק משחק.

אתה לא מסכים שהיה מקום להחליף אותו - מתישהו בין סוף המחצית הראשונה לבין אחרי הגול של הזהבי?

עקרונית כן.

אבל להחליף את קרלוס בשלב כזה היה מחסל אותו מנטאלית, ואנחנו חייבים אותו עד סוף העונה.

גם שיקול לגיטימי.

שורה, אני לא הולך עיוור אחרי פאקו, ואין ספק שניהול המשחק שלו לא היה מושלם, אבל בעיניי התיקו היום לא עליו - הוא על קרלוס.

עזבו את ההגנה

למה לעזאזל להתעקש על הסירוס הזה של ה3 קשרים

גם זה לא תורם כלום הגנתית וגם אנחנו נשארים כמעט בלי כלום בהתקפה .

עד שהוא מכניס את ערן הוא מוותר על מיכה. למה ?!

יש גם משחקים כאלה בעונה והיה את זה גם בעונה של סוזה עם ה2-2 מול פ"ת וגם עונה לפני זה עם גרסיה, אם אתם כלכך מחפשים מישהו להאשים זה ממש לא פאקו.

אם היה עולה היום עם הרכב ראשון ואז עושה כמה שינויים בגביע ברביעי גם היית םאומרים שהוא מזלזל. ככה זה, כשיש סגל רחב אתה צריך להשתמש בו, ולפעמים זה יעלה בנק'.

עקרונית כן.

אבל להחליף את קרלוס בשלב כזה היה מחסל אותו מנטאלית, ואנחנו חייבים אותו עד סוף העונה.

גם שיקול לגיטימי.

שורה, אני לא הולך עיוור אחרי פאקו, ואין ספק שניהול המשחק שלו לא היה מושלם, אבל בעיניי התיקו היום לא עליו - הוא על קרלוס.

אז תוציא את דור פרץ!

טיבי לא היה אוכל את השטויות של הקאיודה הזה. הגול השלישי זה שוב היה קאיודה מול בלם איטי שלנו.

נכון, קרלוס במשחק הכי חלש שלו אי פעם. התפקיד של פאקו היה לפחות לגבות אות לפחות לקראת הסוף. לא קרה.

אז תוציא את דור פרץ!

טיבי לא היה אוכל את השטויות של הקאיודה הזה. הגול השלישי זה שוב היה קאיודה מול בלם איטי שלנו.

נכון, קרלוס במשחק הכי חלש שלו אי פעם. התפקיד של פאקו היה לפחות לגבות אות לפחות לקראת הסוף. לא קרה.

הגול השלישי היה מחדל של מיטרוביץ׳ וכדור ענק של ערן לוי.

טיבי לא משיג את קאיודה במאוץ הזה, מה שגם שזה לא באמת משנה, כי הוא הצליח איכשהו לפקשש את המצב בעצמו.

מה שקרלוס לא הצליח לעשות, זו פעולה שאני מצפה מכל שחקן בסגל של מכבי להשלים בקלות, זה פאקינג להעיף את הכדור 40 מטר ברגע שקאיודה נפל.

קרלוס שיגר דרדל׳ה היישר לרגל של סבע.

טיבי לא היה עוזר לך.

חלאס.

הרי אם היו שואלים אותכם מי צריך לפתוח היום בהגנה סביר להניח שזה היה טיבי וקרלוס.

וכנראה שקרלוס עדיין היה בעייתי כמו שהיה מול קאיודה.

רוני לוי עשה לפאקו - פאקו.

הלחץ הגבוה שלהם בחצי של מכבי הרג אותנו, 3 פעמים.

וזה עדיין רק הספיק להם לתיקו. (לא שלא הגיע להם יותר)

פאקו דווקא הגיב טוב מאוד עם החילופים ולא שידר פאניקה.

גם הוא לא היה יכול לדמיין שההגנה שלו והקישור האחורי יפשלו 3 פעמים.

ועדיין, אם במשחק הזה הרווחנו את השקט של סגל מלא מול קריית שמונה, קניתי.

חבל שלא ניצחנו כי ניצחון היום וניצחון מול ק"ש כנראה היה סוגר את הסיפור סופית, מצד שני, לא יזיק לשמור את הקבוצה במתח גבוה.

אם העונה נסיים (בתקווה) עם היעדים שהצבנו לעצמנו, אף אחד לא יזכור שפאקו פתח היום בלי טיבי וזהבי, בדיוק כמו שלא זוכרים שלקחנו גמר גביע הטוטו עם זהבי מחוץ לסגל.