Jump to content

חואן פאבלו

loko

Recommended Posts

אתם כרגיל מגזימים.

ואני אמשיך להגיד שאין הבדל בינו לבין ברק לוי, ולאחרונה פאבלו היה מצויין אז ההעדפה שלו מובנת.

ואני עדיין מקווה שיגיע לפה שנה הבאה שוער יותר טוב. משניהם.

אוסיף שאם הוא היה ישראלי בשמחה הייתי משאיר אותו כשוער מחליף אם היה מוכן לזה, ושולח את ברק לעונת השאלה.

תופס מקום של זר, מבוגר, משחק רגל חלש להחריד. בנוסף לכך, בשער הראשון הוא טעה ביציאה שלו לקאיודה, בשער השלישי גם אשם. הסתירו לו או לא, אם הוא נוגע בכדור הוא חייב לקלוט/להדוף, הוא השמיט.

כמה יציאות לא ברורות, כמה איבודים ברגיל עם המשחק רגל המזעזע שלו, הצלה אחת גדולה, גול אחד שיכל לעשות יותר, גול אחד שהיה צריך לעצור עם הזין. וזה במשחק טוב שלו. הביתה.

טיפה הרס עם הגול השלישי כי יש לו חלק לא קטן בגול (הרוב עדיין של קרלוס במשחק איום ונורא) אבל עדיין הוא בתקופה אש ויש לו חלק נכבד בשיא של אי ספיגה ב7 משחקים וגם היום שיחק אותה בכמה הצלחות יפות.

קיצור יש לנו אחלה שוער רק שימשיך ככה ושלא יחזור בטעות לעשות שטויות...

וואלה ברק לוי הוא בן הטובים ביציאה אחד על אחד, לפחות גול אחד היום היה הודף

והיה חוטף מקרן או את העצמי של ייני. תפסיקו לשחק בנדמה לי.

פשוט מדהים איך כולם היו מזעזעים, הוא עשה עבודה טובה ברוב המשחק, חטף גול חצי באשמתו, ואתם שוב נופלים עליו

היציאות של פאבלו נבעו בעיקר מחוסר הבטחון שקרלוס הקרין. לטעמי היה בסדר גמור היום למעט השער השלישי שגם הוא רשום יותר על קרלוס בעיני.

תמיד מי שלא משחק יותר טוב.. אם ברק ישחק הוא יעשה את הטעויות שלו.

לא חושב שהוא עדיף על פאבלו, לעונה הבאה דרוש שוער יותר טוב משניהם.

היציאות של פאבלו נבעו בעיקר מחוסר הבטחון שקרלוס הקרין. לטעמי היה בסדר גמור היום למעט השער השלישי שגם הוא רשום יותר על קרלוס בעיני.

ברק לוי לוקח את הגול השני

אבל שוער לא מנוסה עושה פנדל ואדום בדקה 5 על ה1 על 1 שפאבלו לקח..

חושב שברק צריך להמשיך לפתוח בגביע, ושזה יהיה המבחן שלו לגבי עונה הבאה.. יצליח להמשיך להראות בסדר, אז שיהיה שוער ראשון, ולהביא איזה שוער בינוני וותיק לספסל (גורש\קאלה) כגיבוי, כי שוער לא מנוסה עולה בטעויות לפמים. אם לא יצליח להראות בסדר, אז להביא את מרציאנו או שוער זר אחר שברק ינסה לתת לו פייט.. בכל מקרה, פאבלו לא צריך להשאר, למרות שיש דברים שהוא נותן ששוערים אחרים לא ייתנו (משחק הגובה לדוגמא, שמאוד קריטי למשחקים באירופה).

אני ממתנגדיו הגדולים של פאבלו, וחושב שלברק מגיע הזדמנות לפחות עד סוף העונה, אבל ללא ספק כרגע הוא במגמת שיפור ובאמת קשה למצוא טעויות שלו..

מקווה שבגלל זה לא יאריכו לו את החוזה לעונה הבאה.

לא אשם בגול השלישי

למרות שהכדור חמק לו מהידיים כי זה היתה בעיטה מפתיעה למרות ששנה הבאה אם רוצים להתקדם צריך להביא שוער

אניימה היה חצי הגנה לא סתם גרסיה וטיבי כיכבו בעונה הזו

היום היה טוב.

השערים לא באשמתו כן גם לא השלישי.

עדיין צריכים וחייבים לשאוף ליותר.

סוף עונה להיפרד..

טוב? בגול השני הוא לא היה סגור איפה הוא נמצא לכן לא מתח את היד. נראה שחשב שהכדור בדרך החוצה. הגול השלישי היה באשמתו. הרבה בעיטות סתמיות ומלחיצות שדופקות את שחקני ההגנה. מסכים שהוא אכן נתן לאחרונה כמה משחקים טובים, אבל במשחק הזה יש לו אשמה לא קטנה.