Jump to content

מכבי נתניה - מכבי ת?א : נושא משחק

צהובעולה

Recommended Posts

הכדור הטוב היחיד שנתן העונה.

הקישור התייצב בתחילת המחצית הראשונה כמו שכתבו כאן, וקרס עוד פעם כשהוא היה על המגרש (לא בגללו).

חוץ מזה, רק לפני כמה מחזורים הוא לא היה בהרכב, וממש לא הורגש שהוא חסר.

לספור איבודים זה בעייתי, כי אני מעדיף כדור לרחבה שלא הגיע ליעד מפס על מטר, לשחקן שייתן כדור לרחבה שלא יגיע ליעד. אתה הרי לא עשית כלום בפס הזה.

וזה בדיוק העניין - שפס על מטר זה הכי טוב שאפשר לקוות מנוסא. אפילו היום הוא השיג כדור, ואז נתן לשחקן שהיה צריך לשנות את כיוון התנועה ולרוץ אחורה כדי להגיע אליו. בסטטיסטיקה יש לו חילוץ ומסירה מדוייקת, בפועל הוא תוקע את המשחק.

נתן גם יופי של כדור לזהבי בגול הראשון שלו מול אשדוד בבלומפילד. עזוב, אין צורך ללכת משחק משחק ולחפש איפה הוא מסר טוב ואיפה לא. הוא שחקן טוב מאוד, והקשר הכי טוב בקבוצה שלך, ככה פשוט.

כל פעם שלא היה בהרכב - הרגשנו בחיסרון שלו, אפילו במשחקי הגביע.

והדוגמה שכתבת - לא, זה לא נקרא לתקוע את המשחק, אלא לחטוף כדור. עדיף למסור אחורה לשחקן כשהכדור אצלך, מאשר להוביל להתקפת נגד של היריבה.

נתן גם יופי של כדור לזהבי בגול הראשון שלו מול אשדוד בבלומפילד. עזוב, אין צורך ללכת משחק משחק ולחפש איפה הוא מסר טוב ואיפה לא. הוא שחקן טוב מאוד, והקשר הכי טוב בקבוצה שלך, ככה פשוט.

והדוגמה שכתבת - לא, זה לא נקרא לתקוע את המשחק, אלא לחטוף כדור. עדיף למסור אחורה לשחקן כשהכדור אצלך, מאשר להוביל להתקפת נגד של היריבה.

ועוד יותר עדיף לעשות את זה מהר ובהחלטיות, ולא להתמהמה במשך כמה שניות לפני המסירה ולתת הזדמנות לשחקנים היריבים לחטוף את הכדור ולהפעיל לחץ (מיטרוביץ')

הוא לא מסר אחורה, הוא מסר הצידה לשום מקום במקום קדימה.

עזוב, בשורה התחתונה אני מעריך את הדברים החיוביים שעושה, אבל לא חושב שזה מצדיק מקום של זר. אם הוא הקשר הכי טוב בקבוצה זה אומר משהו על מצב הקישור בקבוצה.

הוא לא מסר אחורה, הוא מסר הצידה לשום מקום במקום קדימה.

עזוב, בשורה התחתונה אני מעריך את הדברים החיוביים שעושה, אבל לא חושב שזה מצדיק מקום של זר. אם הוא הקשר הכי טוב בקבוצה זה אומר משהו על מצב הקישור בקבוצה.

כן, הצידה, ואחורה מהשחקן. ועדיין, עדיף למסור ככה ולהיות עם הכדור, מאשר לא להיות עם הכדור.

הוא הזר הכי טוב במכבי, ואחרי שהתלוננו שנה שעברה שאין לנו קישור בחצי מהמשחקים, במשחקים שנוסא משחק כבר אין את התלונות האלה.

כן, הצידה, ואחורה מהשחקן. ועדיין, עדיף למסור ככה ולהיות עם הכדור, מאשר לא להיות עם הכדור.

הוא הזר הכי טוב במכבי, ואחרי שהתלוננו שנה שעברה שאין לנו קישור בחצי מהמשחקים, במשחקים שנוסא משחק כבר אין את התלונות האלה.

זה לא היה אחורה מהשחקן. זה היה הצידה. מי שזז אחורה היה השחקן שלקח את הכדור, שבמקרה הספיק.

אני לא התלוננתי אגב. אני חושב שהמצב בשנה שעברה היה הרבה יותר טוב. ואם תשים לב אני כן אמרתי כבר שלדעתי הבעיה היא הקישור הרבה יותר מחלוץ, ושאני מעדיף להביא קשר ושזהבי ישחק חלוץ מאשר חלוץ ושזהבי ישחק קשר.

בכלל, ממה שאני רואה כולם פה מתלוננים כל הזמן על הפקק באמצע. אני לא מבין את הסקת המסקנות שלכם, כי הרי אנחנו כבר ראינו איך נראה 4-3-3 עם שני קשרים שיודעים לשחק התקפה. ב-2012/13 אף אחד פה לא היה מחליף את זהבי או את ראדי בנוסא עם כל החילוצים שלו. אז אתם באמת לא חושבים שהבעיה היא לא שיש שלושה קשרים באמצע, ולא ההתקפה, אלא זה שיש לנו בקישור שחקנים שלא יודעים או לא מסוגלים לנהל משחק?

קשר מרכזי שלא יודע לנהל משחק - אין לו מקום במכבי. לצערי לאף אחד מהקשרים הנוכחיים אין מקום במכבי. אולי לרייכרט יהיה.

הדבר הראשון שמכבי צריכה זה לא חלוץ 9, ולא קשר אחורי קילר. מה שהיא צריכה יותר מכל זה פליימייקר.

במצב הנוכחי, אולי עדיף להחזיר את זהבי אחורה. ועדיין, זה צריך להיות פיתרון זמני עד הקיץ. בעונה הבאה הוא צריך להיות למעלה, בעדיפות בחילופי מקום עם שחקן אגף שיכול להיכנס לאמצע.

ואת ה2:2 מול מכבי פ״ת שגם דיא סבע השווה

לא דומה בכלל. המשחק הזה מול פ"ת שנה שעברה היה משחק של 5-0 בערך. היו לנו שם החמצות בשביל חצי עונה. זה התהפך ברגע שהם צימקו ל-1:2 סביב דקה 75, שם המשחק השתנה.