Jump to content

סיכום ניצחון קבוצת הבת על רעננה | בשיניים

ronash

Recommended Posts

מילא להפוך את אוסישקין למשתנה ציבורית אבל הפעם חולדאי באמת הגזים עם השטויות שלו ופיזר תמרורים חדשים ברחבי העיר

54d68332cd053.jpg

לא יודע בוא ננסה...

רגע שנייה,מגרד לי התחת הסאחי שלי...

אופס...!

כנראה שלראות מושאלים ממכבי...

לא את "דרך השלום", שזה כנראה השיר היחידי מהתקופה האחרונה שאתה מכיר (כי מה לעשות ששלמה ארצי לא הוציא משהו הרבה זמן)

למה נראה לך שאני שומע שלמה ארצי? ואני באמת לא מכיר יותר מדי שירים מהתקופה האחרונה. בכללי אני לא שומע רדיו, ואני גם לא שומע מוזיקה לפי הזמן שיצאה בו.

אני חושב שהדבר היחיד שאני באמת שומע ברגע שיוצא זה אלבומים של פרושאנטה.

מה תחומי העניין שלך חוץ ממכבי ב'?

בכלל, אני תמיד אומר שהמילה "סאחי" זה הדבר הכי "סאחי" שקיים.

אני מסרב להשתמש בה בכל אופן בעל משמעות אחרת מ"לא מעושן".

חוץ מזה שהם אופטימיים...הם חושבים שלסוייר יש רק משתמש אחד. הם לא מבינים שהוא יכול להקים עוד קבוצת בת שלנו בתוך הפורום שלהם.

מה שהולך פה מזכיר לי את שידורי החמאס ששידרו את ערוץ 2 עם אהוד יערי בשידור חי במהלך צוק איתן.

תודה, חיפשתי את האנלוגיה וזה שיגע אותי

חוץ מזה שהם אופטימיים...הם חושבים שלסוייר יש רק משתמש אחד. הם לא מבינים שהוא יכול להקים עוד קבוצת בת שלנו בתוך הפורום שלהם.

יכול לעשות 11 על 11 בין שני הפורומים רק עם היוזרים שלו

שאלות פתוחות שבוז'אן עוד לא פתר:

א. טבעוני?

ב. חילופי שטחים?

ג. מה נסגר עם המילה סאחי?

כמו מה שקורה עם כל הסמלים של הפועל גם המילה סאחי כבר איבדה מהמשמעות שלה

קבוצת בת בתוך קבוצת בת, איך לא חשבנו על זה...

חחחח מכבי זה מיינסטרים הפועל זה לא עדר. תקשיבו בואו אני יגלה לכם סוד. כל הקהלים בארץ אותו דבר. שמעתם ? אותו דבר. בצפון תל אביב יש אוהדי הפועל וגם אוהדי מכבי. בדרום ת"א גם, ברמת השרון גם וברחובות, גם. העדר הולך אחרי הקבוצה הטובה- וכשעכשיו זאת מכבי אז זאת מכבי, ב2010 חצי שכבה שלי הלכה לחגיגות אליפות שלכם ולא ידעה להגיד לי מי השוער השני של הפועל או לספר לי על דרבי הברד.. יריבות עניינים סבבה אבל כולנו ישראלים וכולנו עשויים מאותו חומר.

ברגעים כמו אלה, ששוב יום שבת בלילה ושוב אני לבד בבית, הכל חשוך מלבד פרצופי המואר מהמסך הזורח שמלפניי, ואני שואב את כל ההנאה הסדיסטית שלי מכדורגל ומאוננות (ולפעמים משניהם יחד) כי אין לי שום דבר אחר בחיים, ממש עצוב לי שבוז'אן קרקיץ' לא מגיב לי אישית.

חחחח מכבי זה מיינסטרים הפועל זה לא עדר. תקשיבו בואו אני יגלה לכם סוד. כל הקהלים בארץ אותו דבר. שמעתם ? אותו דבר. בצפון תל אביב יש אוהדי הפועל וגם אוהדי מכבי. בדרום ת"א גם, ברמת השרון גם וברחובות, גם. העדר הולך אחרי הקבוצה הטובה- וכשעכשיו זאת מכבי אז זאת מכבי, ב2010 חצי שכבה שלי הלכה לחגיגות אליפות שלכם ולא ידעה להגיד לי מי השוער השני של הפועל או לספר לי על דרבי הברד.. יריבות עניינים סבבה אבל כולנו ישראלים וכולנו עשויים מאותו חומר.

אל תנפץ לו את הסטיגמה. כולנו שכנים, גרים יחד במגדלי אקירוב, שומעים שלמה ארצי (לב לב), אוכלים ג'פאניקה לפני יציאות לסולו ומסיימים בקוקיז.

לא טבעוני, יש לי סמארטפון ופייסבוק וואטסאפ, לא שמאלני קיצוני. אשתדל מעכשיו להשתמש באפורים בשביל לתאר אתכם במקום סאחים, סבבה?

נו באמא שלך, הצלחת לקרוא את ההודעה על חילופי שטחים ולקשר את זה לפוליטיקה? מעשן נייס גיא ונשרפו התאים?

לאוהדי מכבי:

לא טבעוני, יש לי סמארטפון ופייסבוק וואטסאפ, לא שמאלני קיצוני. אשתדל מעכשיו להשתמש באפורים בשביל לתאר אתכם במקום סאחים, סבבה?

אז אתה הטייפקאסט של ה"מכביסט הממוצע"

בוא תעבור לפורום שלנו, ג'ורדי בא ללחוץ לך ת'יד, מה הסכום שאתה דורש?