Jump to content

הרכב לנתניה

אוהד צהוב

Recommended Posts

ניצחון היום וגביע הוא יצא ענק

הפסד נק' היום

יאכלו אותו חיי

לגמרי. צל"ש או טר"ש.

בכל מקרה, באמת שלא ברור איך ורמוט לא בסגל. כל פעם שאתה חושב שאי אפשר להפתיע אותך...

לגמרי. צל"ש או טר"ש.

בכל מקרה, באמת שלא ברור איך ורמוט לא בסגל. כל פעם שאתה חושב שאי אפשר להפתיע אותך...

דווקא מכל ההחלטות זו של ורמוט מובנת לי יותר מהשאר. הוא רק הגיע, לא רגיל ולא מתואם עם השחקנים, וגם כל המעבר הזה שם עליו לחץ מאוד גדול. עדיף להעלות אותו מהספסל במשחק בית או לתת לו דקות בגביע מאשר ישר ככה.

דווקא מכל ההחלטות זו של ורמוט מובנת לי יותר מהשאר. הוא רק הגיע, לא רגיל ולא מתואם עם השחקנים, וגם כל המעבר הזה שם עליו לחץ מאוד גדול. עדיף להעלות אותו מהספסל במשחק בית או לתת לו דקות בגביע מאשר ישר ככה.

בהינתן זה ששלושת המשחקים הבאים שלך הם מול הקבוצה הכי טוב בליגה (חוץ ממך) ושכולם מכריעים מאוד לגבי העונה, אם אתה מצפה ממנו לתרום משהו במפגשים האלה, היה עדיף להריץ אותו איזה 20-25 דקות לפני זה.

לא בטוח שהלחץ בלשחק משחק עונה או משחק נוקאוט בגביע, לא יותר גדול מהלחץ עכשיו.

בכל מקרה, בוא נקווה שאחרי המשחק הזה נגיד שפאקו יצא גדול.

צהבי, וואלה על פניו זה נראה ככה שהוא שומר שחקנים ליום רביעי אבל עם פאקו אני לא באמת יודע אם ברביעי נעלה בהרכב הכי חזק שלנו. וכן, תהיה התוצאה אשר תהיה היום אני ארשה לעצמי לבקר אותו רק אחרי המשחק ביום רביעי.

צהבי, וואלה על פניו זה נראה ככה שהוא שומר שחקנים ליום רביעי אבל עם פאקו אני לא באמת יודע אם ברביעי נעלה בהרכב הכי חזק שלנו. וכן, תהיה התוצאה אשר תהיה היום אני ארשה לעצמי לבקר אותו רק אחרי המשחק ביום רביעי.

ת'אמת אני סתם רשמתי את זה, אני בעצמי תוהה באיזה הרכב יעלה ברביעי. כי גם יש ק"ש בליגה ביום שני..

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.