Jump to content

בן רייכרט

oshri1992

Recommended Posts

"אני שם הכל בצד,מקווה שהקהל ישכח לי את זה,עושה הכל בשביל מכבי ת"א"

הוא מקווה שישכחו לו,זאת אומרת שהוא מודע למה שעשה,ועדיין לא מתנצל.. פשוט מקווה שלא נתייחס לזה,שהוא איחל שואה,שהוא כתב "גוטמן הגבר,מוני בקבר" ובסה"כ,שהוא אוהד הפועל.

אחלה התנצלות

מתי תבינו שזה ממש לא מעניין אותו

מכבי, הפועל, ביתר או סכנין

הוא שחקן כדורגל לא אוהד (כמונו)

אותו מעניין 2 דברים:כסף והתקדמות מקצועית

הוא יעשה הכל בשביל ה2 דברים האלו

וכן הייתי מעדיף שישאר בהפועל אבל אפשר להבין אותו

אתה רואה פה התנצלות? חרטה על מה שעשה?

אני בסך הכל שמתי פה סרטון שרואים אותו פיזית אומר את מה שהפועל המציאו בפייסבוק וגרמו לכולם פה לצאת עליו

"סיפר רייכרט והתייחס גם לקריאות מהיציע. "עברה עליי תקופה לא קלה, שילמתי על הכל במזומן כמו שראיתם, אבל אני לוקח בסה"כ את הצד החיובי. היו הרבה אנשים שעודדו אותי ואני שמח ואני מקווה שהקהל ישכח לי את זה כי אני עכשיו במכבי ת"א ואעשה הכל עבור מכבי ת"א".

"היה לא קל לעבור את מה שעברתי, אבל עברתי את זה כבר ואני מאוד חזק. שילמתי על הכל במזומן. ראיתם. אבל אני שם הכל בצד, היה גם צד חיובי ואני לוקח אותו. בגיל 15 זאת הייתה טעות, הייתי ילד, אני חושב שהתבגרתי קצת מאז, וזהו סיימתי עם זה כבר", הוסיף"

אז יאללה שחררו כבר ממנו!!

כל אחד נהיה פה צדיק, רק שכחתם שחצי מהקבוצה שלכם הייתה מזוהה עם הצד השני של העיר!

"סיפר רייכרט והתייחס גם לקריאות מהיציע. "עברה עליי תקופה לא קלה, שילמתי על הכל במזומן כמו שראיתם, אבל אני לוקח בסה"כ את הצד החיובי. היו הרבה אנשים שעודדו אותי ואני שמח ואני מקווה שהקהל ישכח לי את זה כי אני עכשיו במכבי ת"א ואעשה הכל עבור מכבי ת"א".

"היה לא קל לעבור את מה שעברתי, אבל עברתי את זה כבר ואני מאוד חזק. שילמתי על הכל במזומן. ראיתם. אבל אני שם הכל בצד, היה גם צד חיובי ואני לוקח אותו. בגיל 15 זאת הייתה טעות, הייתי ילד, אני חושב שהתבגרתי קצת מאז, וזהו סיימתי עם זה כבר", הוסיף"

אז יאללה שחררו כבר ממנו!!

כל אחד נהיה פה צדיק, רק שכחתם שחצי מהקבוצה שלכם הייתה מזוהה עם הצד השני של העיר!

כל עוד הוא לא עושה מסע"ת ביחד עם ג'ורדי , ומעלה בסיאנס את מוני ומבקש ממנו סליחה - שלא יחזור לכאן .

רגב פאנן יא בן זונה, תלך כבר לרייכרט, תן לו חיבוק, ותצטלמו עם הצעיף.

תעשה את זה בשביל אבא שלך.

הדבר האחרון שהוא היה רוצה, זה שמכבי תפסיד כשרון כזה גדול, בשביל השטויות האלו.

דיי כבר.

רגב פאנן יא בן זונה, תלך כבר לרייכרט, תן לו חיבוק, ותצטלמו עם הצעיף.

תעשה את זה בשביל אבא שלך.

הדבר האחרון שהוא היה רוצה, זה שמכבי תפסיד כשרון כזה גדול, בשביל השטויות האלו.

דיי כבר.

מה? |:

ביצה קשה להבנה..

בגדול זה אמור להיות ציניות מהולה בסרקזם טהור,

בתכלס זה פשוט מביך.

כולם מסכימים שהוא עשה דבר מגעיל כשהיה יותר צעיר,כולם מסכימים שהוא שחקן פוטנציאל ענק,

השאלה אם מה אתם מוכנים לסלוח ?

הבנאדם גם אם לא כתב על הקיר בפייסבוק שהוא מתנצל מעומק ליבו ושלח זר פרחים למשפחת פנאן,בבירור שהוא מתחרט ויודע שטעה ואת זה הוא כן אמר.

אני בשביל הפוטנציאל שלו למרות האישיות החרא מוכן לסלוח.

עכשיו וואן משחקים לידיים של הפועל ומספקים ציטוטי חארטה של בן משפחה, ציטוט שיספק דלק לעוד 4 נושאים ו600 תגובות של כלום

ציטוט משעשע בהתחשב בעובדה שכשבישרו לרייכרט שהוא מושאל להפועל הוא העדיף ליפול בשבי דאע"ש, כמעט פיצץ את העסקה כי בהתחלה דיברו על העברה ולא על השאלה.

בסיום המשחק, רייכרט היה נסער מאוד ואמר לבני משפחתו: "כל חיי חיכיתי ליום הזה ללבוש את החולצה של הפועל ת"א, אבל אני מבין את הקונפליקט שנוצר ואני מקווה שהמצב ישתנה בהמשך".

אם זה מוואן ובן משפחה עלום שם שמע את זה והלך לכתב של וואן שפרסם את זה יום אחרי המשחק אז זה אמין* מאוד.

*פחות אמין מפרימו בחזקת הללי

זה שזה בוואן, וציטוט של ״מקורב״, והעובדה שקשה לי להאמין שיש בן אדם מספיק מטומטם כדי לומר את זה 4 חודשים לפני שהוא חוזר למכבי גורמים לי לפקפק מאוד במה שרשום..