Jump to content

בן רייכרט

oshri1992

Recommended Posts

ביצה קשה להבנה..

בגדול זה אמור להיות ציניות מהולה בסרקזם טהור,

בתכלס זה פשוט מביך.

כולם מסכימים שהוא עשה דבר מגעיל כשהיה יותר צעיר,כולם מסכימים שהוא שחקן פוטנציאל ענק,

השאלה אם מה אתם מוכנים לסלוח ?

הבנאדם גם אם לא כתב על הקיר בפייסבוק שהוא מתנצל מעומק ליבו ושלח זר פרחים למשפחת פנאן,בבירור שהוא מתחרט ויודע שטעה ואת זה הוא כן אמר.

אני בשביל הפוטנציאל שלו למרות האישיות החרא מוכן לסלוח.

מה שהוא אמר.

המהלך של ג'ורדי טוב למכבי בכל ההיבטים המקצועיים אבל מנטלית רייכרט נמצא במצב של LOSE LOSE ,לא משנה מה הוא יעשה או לא יעשה,

עד סיום העונה מחכה לו תקופה קשה ושיסיים את ההשאלה ויחזור אני סומך על חלק מהקהל שימשיך לו את התקופה הקשה גם בעונה הבאה.

חבל.

המהלך של ג'ורדי טוב למכבי בכל ההיבטים המקצועיים אבל מנטלית רייכרט נמצא במצב של LOSE LOSE ,לא משנה מה הוא יעשה או לא יעשה,

עד סיום העונה מחכה לו תקופה קשה ושיסיים את ההשאלה ויחזור אני סומך על חלק מהקהל שימשיך לו את התקופה הקשה גם בעונה הבאה.

חבל.

הוא אולי lose lose, אבל הוא לפחות לא loose

זה דרגה לפני אל כדורגל?

לאלאלא.

זה מונחים שנעים על צירים שונים לגמרי.

אגדת כדורגל לא חייב להיות שחקן מדהים מבחינת איכות. מטראצי נניח.

איזה כיף לאוהדי מכבי נורדיה והפועל נורדיה שכבר יודעים וכבר החליטו בשביל אחרים שהם כבר יודעים שהחשפנית יהיה פירלו

תומר, ברור שהוא יהיה שחקן.

עומרי אפק, יוני הללי ואפי בירנבוים אמרו את זה וגם כתבו את זה בטור בוואלה שהוא יהיה שחקן.

ועכשיו בלי ציניות - ראיתי את המשחק של רעננה במקום את הדרבי של מדריד ובמידה ולריירכט היו קוראים אבו הילג'ה או משהו לא הייתם שמים לב שיש שחקן בכלל מאחורי המספר. על סמך מה החלטתם שהוא פירלו? על רבע משחק שראיתם אותו ברמת השרון?

דווקא זה גורם לי להאמין שהוא אמיתי

אתה חושב שלכתב של וואן יש איזשהו אינטרס להגן על בן רייכרט? ציטוט כזה זה דלק בשבילו ומעלה את המניות שלו בצהובון הזה.

הציטוט הוסר כי הוא הבין שהוא הוטעה ועלול לחטוף תביעה.

אתה חושב שלכתב של וואן יש איזשהו אינטרס להגן על בן רייכרט? ציטוט כזה זה דלק בשבילו ומעלה את המניות שלו בצהובון הזה.

הציטוט הוסר כי הוא הבין שהוא הוטעה ועלול לחטוף תביעה.

או שהוא ציטט משהו שלא היה לציטוט ולכן יכול לסבך אותו.

יכל לסבך אותו במה? את ההגנה המשפטית יש לו במקרה הזה, את ההגנה של אופירה כמובן שיש לו, אתה חושב שבגלל אי נעימות מאבא של בן רייכרט הוא יוותר על ציטוט בלעדי שמזניק את המניות שלו לשמיים?

אני לא בכל אופן.

אין לי ספק שהציטוט הוסר כי זה ציטוט בדוי, שקרי, לא אמיתי.

בטח הייתה דרישה מיידית ממקורביו של רייכרט להסיר את הציטוט, ולו יוגש תביעה כנגד וואן.

לא צריך לחפש בכח סיבות להרוס לעצמנו את החגיגות, יש לנו קבוצת בת באדום ושום דבר לא ישנה את העובדה הזו.

יכל לסבך אותו במה? את ההגנה המשפטית יש לו במקרה הזה, את ההגנה של אופירה כמובן שיש לו, אתה חושב שבגלל אי נעימות מאבא של בן רייכרט הוא יוותר על ציטוט בלעדי שמזניק את המניות שלו לשמיים?

אני לא בכל אופן.

בגלל אי נעימויות מהסוכן, בגלל אי נעימויות מג'ורדי, לא חסר. וגם אפשר לחשוב איזה סקופ היסטרי זה.

חחח לא הבנתי על מה הויכוח, ציטטו או המציאו (סיכוי טוב שמדובר ב-one), מישהו חושב שהוא לא מרגיש ככה?

אני לא חושב שהוא מרגיש ככה, למשל.

המשפט המדובר אפילו לא נכתב כציטוט. מביך ביותר הניסיונות האלה לחרחר מלחמה ובלאגן

חחח לא הבנתי על מה הויכוח, ציטטו או המציאו (סיכוי טוב שמדובר ב-one), מישהו חושב שהוא לא מרגיש ככה?

לדעתי הוא לא בהכרח מרגיש ככה, מאוד טבעי מבחינת כל שחקן, שעם כל הכבוד לאהדה שלו בגיל צעיר הוא יודע שזאת קבוצה בכמה רמות פחות מקצועית ממכבי, turn off לא קטן...

לדעתי הוא לא בהכרח מרגיש ככה, מאוד טבעי מבחינת כל שחקן, שעם כל הכבוד לאהדה שלו בגיל צעיר הוא יודע שזאת קבוצה בכמה רמות פחות מקצועית ממכבי .

אין לי ספק שהוא יודע שאנחנו כמה רמות מעל הפועל כמו כל בנאדם שמתעניין בכדורגל וזה למה הוא גם במכבי, דיברתי על איך הוא מרגיש לא על ההחלטה שהוא קיבל להיות בינתיים שחקן מכבי, כי זה הדבר הכי נכון כרגע מקצועית לקריירה שלו..

לא מיצתם את הדיון המטופש הזה כן אמר לא אמר הבן אדם לא שם זין על אף אחד וזה ידוע כל פעם אותו דיון דברו מקצועית עליו קצת היה הכי טוב על המגרש אתמול אנחנו כל הזמן מחפשים קשר לצד איגבור לדעתי רייכרט נלחם דירבל שחקן אדיר