Jump to content

מכבי תל אביב נגד גלאטסראיי

מיטשל

Recommended Posts

איזה עצבים עם רסקין

פעמיים צועק ווינר שוט כשיש עוד 5 דקות לסיום. איזה חוסר מושג! הוא חייב לעבור השתלמות אצל סוייר ולהבין מתי מדובר ב game over ומתי לא.

חבל שהתקלה שהייתה בשידור בתחילת המשחק נפתרה. העדפתי בהרבה לשמוע את השידור של 5+ לייב.

אי אפשר לשמוע אותו.

אני מעדיף את אורי לוי בערוץ 1 כבר.

אורי לוי זה השדרן הפעיל הכי גרוע כרגע על המסכים

הוא מהדור העתיק אבל אני אישית לא יכול לשמוע את רסקין, צורח כמו ילדה.

איך כולם שם משתתפים בעידוד. בני 70 50 20

על אפכם וחמתכם טורקיששש. והיו שם לפי שמעון קללות נגד ישראל.

מארס טורקי.

זה רק היה הגיוני שמתישהו שריקות ילכו לטובת מכבי, פאקינג נכנסו להארכה עם 27-15 לחובת מכבי בעבירות. זה הפרש פסיכי במשחק כזה צמוד. בלי ה-5 עבירות לחצי מהקבוצה מכבי הייתה גומרת את המשחק לפני הארכה.

כל כך מכבי המשחק הזה.

איכשהו שחקנים של 90% מהקו תמיד מחטיאים ברגעים המכריעים מולנו.

בנושא המקצועי חובה עוד גארד במקום היינס אם באמת רוצים להגיע עד הסוף. מקל זה בסדר גמור.

הניצחון הכי גדול שלנו העונה. יותר מברצלונה ומדריד.

מה שמעצבן זה שעכשיו יהיו כאלה שיגידו שניצחנו בעזרת השופטים כשבתכלס שיחקנו 5 מול 8 כל המחצית השניה. טוב, עד 15 השניות האחרונות לפחות. 18-28 בפאולים זה לא נורמלי. השופטים חירבנו בתחתון מהאווירה באולם.

מה אתה רוצה מגודס?

לקח כמה החלטות לא טובות לדעתי במקום לגמור את המשחק. לא היינו צריכים להגיע להארכה.

ההתקפות האחרונות היו די שכונה,וגם הקטע שזרק את נייט פתאום למים במקום לתת לג'ו לשחק.

אבל אני לא באמת כועס, זה נכתב בלהט הרגע. הייתי ממש מרוצה ממנו שבוע שעבר. נקווה שימשיך.

אחלה מכבי

אפשר לקבל בבקשה לקבל הסבר למה החסימה של טיוס בסוף לא הייתה חוקית?

אסור לחסום כשהכדור שנזרק בירידה לכיוון הסל

זה כדי למנוע מקרים של כל מיני 2.20 שיעמדו כל התקפה מתחת לטבעת ופשוט יהדפו כל כדור שמגיע.

טוב, זה מצחיק:

http://sports.walla.co.il/item/2826987

הטורקים זועמים מהתעלמות השופטים מחסימה בלתי חוקית שאלכס טיוס ביצע בשניות הסיום באיסטנבול. המאמן התעמת עם השופט ותקף: "להשעות אותו מיידית". בטוויטר הרשמי צייצו: "סקנדל ענק"

אחר כך, במסיבת העיתונאים, עתמאן פרק את כל התסכולים. "נשדדנו, זה ערב מביש ליורוליג. כל הזמן דופקים את גלאטסראיי. לא ייתכן שהליגה הזו רק בולעת את הכסף של הכדורסל הטורקי, ורק דופקת את הקבוצות שלו בכל פעם מחדש. מחיתי כבר כמה פעמים, כבר נמאס לנו. אין שום הגיון בכך שהספונסר הראשי של הליגה הוא חברה טורקית, ואיכשהו הקבוצות הטורקיות הן תמיד הקורבן. נלחמנו כמו אריות, אבל השופט גזל ממנו את הניצחון. אנחנו מתכוונים לערער על תוצאת המשחק ולדרוש את השעייתו של השופט".