Jump to content

מכבי תל אביב נגד גלאטסראיי

מיטשל

Recommended Posts

גלאטסראיי חוזרים לבית אחרי שבמשחק שלהם נגד הכוכב האדום בלגרד בנובמבר נרצח אוהד סרבי ומאז הם לא הורשו לשחק באיצטדיון, תהיה אווירה חמה מאוד ואבטחה כבדה.

קרלוס ארויו מגלא ייעדר.

בהצלחה.

הולך להיות חם בטירוף.

אגב, היום גם ריאל מארחת את ברצלונה, לא בטוח איזה תוצאה תהיה שם יותר טובה לנו...

ניצחון של ריאל כמובן. לא חושב שמכבי יכולה להתחרות איתה על מקום ראשון בבית. סיכויים מאוד גבוהים שנפסיד בספרד גם לריאל וגם לברצלונה, אז ככה שאני מעדיף ניצחון כפול של ריאל שייתן לנו קצת מרווח לטעויות בקרב על המקום השני.

ניצחון של ריאל כמובן. לא חושב שמכבי יכולה להתחרות איתה על מקום ראשון בבית. סיכויים מאוד גבוהים שנפסיד בספרד גם לריאל וגם לברצלונה, אז ככה שאני מעדיף ניצחון כפול של ריאל שייתן לנו קצת מרווח לטעויות בקרב על המקום השני.

סטטיסטיקה נטו מראה, שעדיף לנו לסיים את הTOP16 בלי יתרון ביתיות

חח אני לא יודע על איזה סטטיסטיקה הסתכלת, אבל אני לא חושב שיש סטטיסטיקה שפועלת נגדנו בסדרות לאורך השנים ביד אליהו (וכן אני יודע שעברנו את ויטוריה ומילאנו בלי יתרון ביתיות והפסדנו לפרטיזן עם)

חח אני לא יודע על איזה סטטיסטיקה הסתכלת, אבל אני לא חושב שיש סטטיסטיקה שפועלת נגדנו בסדרות לאורך השנים ביד אליהו (וכן אני יודע שעברנו את ויטוריה ומילאנו בלי יתרון ביתיות והפסדנו לפרטיזן עם)

ושוב, רשמתי, שזה רק סטטיסטיקה יבשה

רפי נו חלאס עם השטויות, בגלל הפסד פעם אחת לפרטיזן (שהפתיעה בגדול) אתה קובע ש'סטטיסטית עדיף לנו לסיים מקום שלישי'? מילא היית מבסס את זה על סמך מקרים חוזרים ונשנים של הדחות אחרי שסיימנו במקום השני. בפועל? לא רק עבור מכבי אלא עבור כל קבוצה נורמלית, עדיף להיות עם יתרון ביתיות, במיוחד בהיכל שלנו שלמרות כל ההסתלבטויות של אנשים כאן - נחשב אחד הביתיים באירופה. ולמקרה שרצית סטטיסטיקה, קיבלת:

2004/5 - שיטת משחקים של בית-חוץ מול פזארו, 28 הפרש לנו בבית (60-88) ו-3 הפרש לנו בחוץ (100-103).

2005/6 - סדרה של הטוב מ-3 מול אולימפיאקוס, עם יתרון ביתיות. שני ניצחונות ביתיים (78-87, 73-77) והפסד חוץ (76-70).

2006/7 - סדרה של הטוב מ-3 מול צסק"א, ללא יתרון ביתיות. שני הפסדי חוץ (80-58, 71-92) וניצחון ביתי (56-68).

2007/8 - סדרה של הטוב מ-3 מול ברצלונה, עם יתרון ביתיות. שני ניצחונות ביתיים (75-81, 75-88) והפסד חוץ (83-74).

2009/10 - סדרה של הטוב מ-5 מול פרטיזן בלגראד, עם יתרון ביתיות. ניצחון בודד בבית (78-98) ו-3 הפסדים - אחד בבית (85-77) ושניים בחוץ (81-73, 76-66).

2010/11 - סדרה של הטוב מ-5 מול קאחה לבוראל, בלי יתרון ביתיות. 3 ניצחונות - שניים בבית (60-81, 77-99) ואחד בחוץ (81-83), הפסד אחד בחוץ (76-70).

2011/12 - סדרה של הטוב מ-5 מול פנאתינאייקוס, בלי יתרון ביתיות. 2 ניצחונות - אחד בבית (62-65) ואחד בחוץ (92-94), 3 הפסדים - אחד בבית (78-69) ושניים בחוץ (93-73, 86-85).

2012/13 - סדרה של הטוב מ-5 מול ריאל מדריד, בלי יתרון ביתיות. 3 הפסדים - שניים בחוץ (79-53, 75-63) ואחד בבית (69-57).

2013/14 - סדרה של הטוב מ-5 מול ארמאני מילאנו, בלי יתרון ביתיות. 3 ניצחונות - שניים בבית (63-75, 66-86) ואחד בחוץ (99-101), הפסד אחד בחוץ (91-77).

סה"כ, ב-10 השנים האחרונות (לא מחשיב את ההתמודדות עם פזארו בגלל שיטה שונה) -

עם יתרון ביתיות: 2 העפלות לפיינל פור, הדחה אחת.

בלי יתרון ביתיות: 2 העפלות, 3 הדחות.

מאזן כולל בבית: 11 ניצחונות, 3 הפסדים.

מאזן כולל בחוץ: 12 הפסדים, 3 ניצחונות.

אמרת משהו...?

גולן אני יחדד את מה שאמרתי

מבחינב סטטיסטית בלבד, ובהתחשב בסדרה של הטוב מ5

טוב לנו(רק מבחינה סטטיבטית) לסיים בלי ביתיות

תגיד, אתה רציני? הבאתי לך עכשיו סטטיסטיקה מ-10 השנים האחרונות, שמראות שבסדרה עדיף יתרון ביתיות. גם במאזן כללי של ניצחונות מול הפסדים בבית-חוץ בשלב הזה ההבדלים תהומיים.

זה שמאז המעבר לשיטה של הטוב מ-5, היית עם יתרון ביתיות רק פעם אחת והפסדת, לעומת 4 פעמים שהיית בלי, זה לא סטטיסטיקה קבילה מבחינתי וכל מי שחושב בגלל זה שצריך לסיים מקום שלישי הוא הזוי. לוקח יתרון ביתיות כל הזמן ומול כל קבוצה.

תגיד, אתה רציני? הבאתי לך עכשיו סטטיסטיקה מ-10 השנים האחרונות, שמראות שבסדרה עדיף יתרון ביתיות. גם במאזן כללי של ניצחונות מול הפסדים בבית-חוץ בשלב הזה ההבדלים תהומיים.

זה שמאז המעבר לשיטה של הטוב מ-5, היית עם יתרון ביתיות רק פעם אחת והפסדת, לעומת 4 פעמים שהיית בלי, זה לא סטטיסטיקה קבילה מבחינתי וכל מי שחושב בגלל זה שצריך לסיים מקום שלישי הוא הזוי. לוקח יתרון ביתיות כל הזמן ומול כל קבוצה.

סטטיסטיקה שמסטטיסטיקה

אני מדבר על השיטה הנוכחית של הטוב מ5

אתה רוצה לערבב דברים משיטות קודמות תפאדל

לא על זה אני מדבר אבל

גולן אני יחדד את מה שאמרתי

מבחינב סטטיסטית בלבד, ובהתחשב בסדרה של הטוב מ5

טוב לנו(רק מבחינה סטטיבטית) לסיים בלי ביתיות

ובום!

סטטיסטיקה שמסטטיסטיקה

לא על זה אני מדבר אבל

סטטיסטיקה שמסטטיסטיקה

לא על זה אני מדבר אבל

שמע, מותר להודות שאתה טועה.

מצד אחד - אומר בהתחלה שמבחינה סטטיסטית עדיף להיות בלי יתרון ביתיות.

מצד שני - אומר סטטיסטיקה שמסטטיסטיקה על עובדות.

על סמך פעם אחת שהיית עם יתרון ביתיות בטוב מ-5 אתה לא יכול לקבוע שום דבר, בטח לא להשליך על זה שלא עדיף לך לארח. אבל אם אתה רוצה להמשיך להיות מקובע ולהסתמך על שטויות שזרקת לאוויר? לבריאות.

ובום!

חחחח מביכים באמת

אני מדבר על סטטיסטיקה מאז השיטה החדשה ואתם מנסים בכוח לדחוף לי מילים לפה

יכולים לטמטמם בן אדם

אני ירשום לכם שוב בפעם האחרונה אתם יוצאים מביכים מהודעה להודעה

מאז הונהגה השיטה החדשה הטוב מ5 עדיף להיות בלי ביתיות(מבחינת מכבי)

לא זה לא דעה זה עובדה

חחחח מביכים באמת

אני מדבר על סטטיסטיקה מאז השיטה החדשה ואתם מנסים בכוח לדחוף לי מילים לפה

יכולים לטמטמם בן אדם

אני ירשום לכם שוב בפעם האחרונה אתם יוצאים מביכים מהודעה להודעה

מאז הונהגה השיטה החדשה הטוב מ5 עדיף להיות בלי ביתיות(מבחינת מכבי)

לא זה לא דעה זה עובדה

הייתי ממשיך להסביר לך כמה אתה חסר מושג, אבל זה יהיה בזבוז זמן כי אתה מתעקש להמשיך ולהאמין בשטויות. לא פעם הראשונה שזה קורה איתך דרך אגב.

תהיה בריא.

הייתי ממשיך להסביר לך כמה אתה חסר מושג, אבל זה יהיה בזבוז זמן כי אתה מתעקש להמשיך ולהאמין בשטויות. לא פעם הראשונה שזה קורה איתך דרך אגב.

תהיה בריא.

גבר אין מה להסביר

רשמתי לך עובדה מוגמרת שהיא לא נתונה לשיקול דעת או להבעת דעה

רוצה תקבל לא רוצה זכותך

רק אל תנסה להוציא אותי מפגר