Jump to content

שורה

Recommended Posts

פעם המילה האהובה בפורום הייתה סטייק. מתי זה הפך להטיות של גנב דעת?

אתה יכול להגיד שה11 שהוא רשם זה לא גניבת דעת?

והתגובה של devil מחזקת אותי.

נו באמת. כל כך כואב כשזה כסף של אחרים? על אבי סטרול מישהו פה התלונן בזמנו? ויצחקי ועטר שגנבו אותנו כמעט שנה?

נו באמת. כל כך כואב כשזה כסף של אחרים? על אבי סטרול מישהו פה התלונן בזמנו? ויצחקי ועטר שגנבו אותנו כמעט שנה?

מה אתה רוצה, שלא יקללו את ורמוט?

הגיע הקפטן של הפועל! לא הקפטן של עכו, של פאקינג הפועל. ברור שאף אחד לא רוצה לראות אותו דקה אחת עם המדים של מכבי, זה דבר טבעי שיקרה. עם הזמן זה יתקבל בטבעיות כמו זהבי.

מה אתה רוצה, שלא יקללו את ורמוט?

הגיע הקפטן של הפועל! לא הקפטן של עכו, של פאקינג הפועל. ברור שאף אחד לא רוצה לראות אותו דקה אחת עם המדים של מכבי, זה דבר טבעי שיקרה. עם הזמן זה יתקבל בטבעיות כמו זהבי.

פליקס חלפון

את התגובות האלה הייתי מצפה מהקהל הרחב והמטומטם ולא מאנשים שחיים ונושמים את מכבי.. כנראה שאיבדנו את זה... יללה מה אני צריך תחרא הזה.. אתם כל הזמן אומרים מודרן פוטבול

ומה זה עושה אותכם כשאתם גומרים מכל החתמה של שחקן הפועל?

אין בכם שום רגש? אתמול איחלתם לו **** בראש

כמה אפשר להיות צבועים? כמהההה

אני מעולם לא איחלתי **** לבן-אדם. לא לורמוט וגם לא לחכמון. הכדורגל והספורט בכלל בעולם השתנה, שחקנים חוצים את הכביש בכל עונה ועושה רושם שאתה פשוט לא מסוגל לקבל את המציאות השונה.

e6d2229dd7fb1fda5aebd2ebc7814b3f.jpg

יללה... חגיגה... למה לא... אפילו אם אבוקסיס יחזור להיות שחקן פעיל ויחתום במכבי אתם תשתקו

תגיד לי אתה אמיתי? אתה משווה בין אבוקסיס לטוטו תמוז שהיה בהפועל כולה 3 עונות? רבאק, בבית"ר הוא היה יותר שנים.

תיכף תגיד שאתה מתבייש בהחתמות של בדש ובן בסט כי הם גם היו בהפועל מתישהו.

אני מתבייש בזה שההנהלה שלנו רצה רק אחרי שחקני הפועל

כאילו מה אתם רוצים? בוא נקנה את כל ה11 של הדאבל ב2010 נלביש אותם תמדים שלנו וסלאמתק.. זה באמת לא מפריע לך?..

כאילו מה אתם רוצים? בוא נקנה את כל ה11 של הדאבל ב2010 נלביש אותם תמדים שלנו וסלאמתק.. זה באמת לא מפריע לך?..

מה זה שחקני הפועל? טוטו תמוז שיחק בארץ בהפועל פ"ת, בית"ר י-ם (4 עונות- הכי הרבה מכל הקבוצות שלו) ועוד 3 עונות בהפועל.

הפכת אותו לאיזה אבוקסיס. ורמוט מזוהה עם הפועל. תמוז לא מזוהה עם הפועל, בדיוק כמו שטב"ח לא מזוהה עם הפועל. כולה שחקנים שעברו שם במהלך הקריירה. מה הלאה? לא להחתים גם שחקנים ששיחקו בהפועל כשהיו רק בקבוצות ילדים?

מה זה שחקני הפועל? טוטו תמוז שיחק בארץ בהפועל פ"ת, בית"ר י-ם (4 עונות- הכי הרבה מכל הקבוצות שלו) ועוד 3 עונות בהפועל.

הפכת אותו לאיזה אבוקסיס. ורמוט מזוהה עם הפועל. תמוז לא מזוהה עם הפועל, בדיוק כמו שטב"ח לא מזוהה עם הפועל. כולה שחקנים שעברו שם במהלך הקריירה. מה הלאה? לא להחתים גם שחקנים ששיחקו בהפועל כשהיו רק בקבוצות ילדים?

מה עם שחקנים שהיו בחיפה ? זה נראה לך הגיוני להחתים מישהו משם ? שלא לדבר על ביתר...

ואגב זה מצחיק כי אבוקסיס היה בבית״ר 7 שנים ובהפועל 6... אז לא הבנתי מה באת לעשות פה

אתה באמת משווה בין אבוקסיס לורמוט ?

ומה קשור תמוז עכשיו

זה קטע כזה שמכבי רוצה את השחקנים הכי טובים שיש...

פנו לפני זה לוויליאם נ׳גובו אבל הוא סירב...

תקיא מהחגיגות אתמול לראדי בסוף המשחק עם השירים הגזעניים שלך והחברים הילדים הקוקסינלים שלך ששרים את זה יין השחקנים יחד והוא עומד לבכות

הייתי מביא את אריאל הרוש רק כדי שיוכלו לשחזר באימונים את הדקה ה- 92

תקיא מהחגיגות אתמול לראדי בסוף המשחק עם השירים הגזעניים שלך והחברים הילדים הקוקסינלים שלך ששרים את זה יין השחקנים יחד והוא עומד לבכות

זה מכוון אלי? יש מצב שזאת אחת מהודעות השנה אם זה כוון אלי

אתה חי בסרט.

ולאוהדים כמוך מגיע לוני/רמון...

ואגב זה מצחיק כי אבוקסיס היה בבית״ר 7 שנים ובהפועל 6... אז לא הבנתי מה באת לעשות פה

מצטער לקלקל לך- אבוקסיס גדל בהפועל ת"א, ושיחק שם 10 עונות (מהעונה הראשונה בה עלה לבוגרת).

אבוקסיס היה הרבה יותר סמל בהפועל מאשר טוטו אי פעם חלם בכלל.

מי זה טוטו להפועל בכלל? כולה שחקן שהם הביאו מבית"ר ב-2010. הוא לא התקרב מעולם למעמד שהיה לאבוקסיס וגם לא לורמוט, אם כבר.

כמו שהנטייה של אוהדי הפועל להפוך כל אחד שדרך שם לאיזה אדום בנשמה מצחיקה, ככה מצחיקה הנטייה הזו לפסול כל אחד שהיה בהפועל (במחילה, בלי לפגוע בך).

תשמע, גם לי יש כמה ביקורות על ההנהלה, אבל זה כבר סתם טיפשות.

מחתימים את מי שטוב מספיק להיות במכבי ואפשר להביא, אם הוא היה\עכשיו שחקן הפועל לא אמור לעניין את ההנהלה וגם לא אותך, אתה אמור לדחוף את הקבוצה והם אמורים לדאוג להצלחה. עברו הימים שהקהל מחליט מי משחק ומי לא וטוב שכך.