Jump to content

שורה

Recommended Posts

ואם זה שכטר שהיה חותם אז זה היה "העיקר שזה לא ורמוט"

אז מבחינתי האישית אני אומר לך שלא. ( ואתה יכול לחפש תגובות שלי בזמנו שדיברו על זה שג'ורדי רוצה את שכטר וידין הכלבים )

מעט משעשע לחשוב על אותם אוהדים, מתוסכלים ונגעלים, שמדברים על פגיעה בזהות או בערכים של מכבי. מהי הזהות הזו? מהם הערכים הללו? מה זה בעצם המכביזם הזה שאנשים מתהדרים בו כנוצות לא להם? האם זו לא השאיפה שלנו להיות הטובים ביותר? האם לא צריכים את הטובים ביותר כדי להיות הטובים ביותר? על אילו ערכים בדיוק אתם מנסים להגן כשאתם מבכים על עסקה במסגרתה אנחנו מקבלים שחקן מצוין ובתמורה נותנים לשחקני ספסל להשתפשף?

מעט משעשע לחשוב על אותם אוהדים, מתוסכלים ונגעלים, שמדברים על פגיעה בזהות או בערכים של מכבי. מהי הזהות הזו? מהם הערכים הללו? מה זה בעצם המכביזם הזה שאנשים מתהדרים בו כנוצות לא להם? האם זו לא השאיפה שלנו להיות הטובים ביותר? האם לא צריכים את הטובים ביותר כדי להיות הטובים ביותר? על אילו ערכים בדיוק אתם מנסים להגן כשאתם מבכים על עסקה במסגרתה אנחנו מקבלים שחקן מצוין ובתמורה נותנים לשחקני ספסל להשתפשף?

תודה.

כל הזמן מדברים על שמעון מזרחי כגדול המכביסטים, וכנראה בצדק. הוא לא מביא שחקנים מהפועל?

הכי מצחיק זה מה שכתבו כאן, לא בטוח אם בנושא הזה או באחד המקבילים, "קונים אתכם באליפויות". אז במה יקנו אותנו אם לא באליפויות?

אין לי שום בעיה עם ורמוט ולמעשה למעט אבוקסיס אבוטבול וטועמה הייתי מקבל בכיף כל שחקן מאז שאני אוהד, הקטע עם ורמוט זה שהוא שיחק וזיגזג יותר מידי עם מכבי.

אבל מבחיניתי מהרגע שחתם שיהיה בהצלחה, היה שווה רק בשביל זה שהחלום הכנראה אחרון שלהם התנפץ להם בפנים.

איזה שטויות.. ואם ערן, שהוא השחקן הכי גדול בהיסטוריה יקבל שיבוש ויחליט שבא לו להשתין על הסמל של מכבי, זה לא יפריע לכם? העיקר שהוא מביא תארים?

כבוד עצמי. לדעתי זה גם ערך, נדבך עצמאי בתוך המכביזם. אם נהפוך את ההישגיות לחזות הכל ואת המכביזם למושג שטחי וחד-מימדי נוכל להתדרדר למחוזות לא מרנינים.

איזה שטויות.. ואם ערן, שהוא השחקן הכי גדול בהיסטוריה יקבל שיבוש ויחליט שבא לו להשתין על הסמל של מכבי, זה לא יפריע לכם? העיקר שהוא מביא תארים?

ורמוט השתין על הסמל?

בדיוק.

אחינו הבאת פה משהו קיצוני, ברור שכן היה משפיע, אבל לפחות מבחינתי שתי השמות "הלוהטים" שרצו בשנה שנתיים האחרונות- שכטר וורמוט לא היו שנואים ברמה שהייתי נגעל.

סורי זה אני, אני יכול להבין אבל שיש דעות אחרות שאנשים לא היו מוכנים לקבל שחקנים מסוימים.

כבוד עצמי. לדעתי זה גם ערך, נדבך עצמאי בתוך המכביזם. אם נהפוך את ההישגיות לחזות הכל ואת המכביזם למושג שטחי וחד-מימדי נוכל להתדרדר למחוזות לא מרנינים.

נחתים שחקנים כמו יניב גרין שניצחו אותנו ב-25 הפרש, ונזכה באליפות אירופה?

סבבה אחי, כל אחד גם רואה את זה בצורה אחרת, אני שם לב שאתה לדוגמא ממש לא שמח בלשון המעטה מההחתמה של ורמוט, אבל קוסמיק קיבל אורגזמה היום.

אני הייתי שמח אם ורמוט היה חותם בתחילת עונה, אתמול עוד העדפתי שלא יבוא כי לא האמנתי שהוא באמת יבוא, אבל וואלה עבר לי ברגע שחתם, כל אחד והגישה שלו.

אני מקבל בהבנה את הגישה שלך וגם את הגישה של אחרים טיפה יותר בוטים ממך, וגם חורה לי שמכבי השאילו להפועל שחקנים, זה החיים, קצת מעצבנים ובעיקר כרגע מאוד שמחים לפחות לי.

אני חושב על גור שלף, שדקה אחרי שעזב את מכבי הבהיר שהוא אוהד הפועל.

אוי, כמה קשה, צריך לשים נקודות שחורות על הסרטונים של נס ז׳לגיריס.

בשיא הכנות באמת שאף פעם לא שנאתי את ורמוט

באמת שהוא לא מזוהה איתם כמו אבוטבול או טועמה

בסה״כ הוא ילד טוב לא כמו כל שאר הסירחונות שם

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

עומר, כולם הבינו שאתה מבסוט על המעבר... יאללה מספיק

קצת זהות לא תזיק גם אם האקס פקטור לאליפות והוא לא

אתה לא חושב שאתה קצת יותר מדי נונשלנט בעניין ? לקלל אותו בשני ולהרים אותו על הכתפיים ברביעי, באמת ?

ולדעתי, ההנחה הזו לפיה יש איזה אלמנט אקסטרנליסטי שקובע כבוד עצמי מהו שגויה מיסודה בעולם הכדורגל. אין פה איזה עולם ערכים מוסרי שאנחנו יכולים להפר. יש לי כבוד עצמי אם אני הכי טוב, תמיד, ויש לי כבוד עצמי אם אני עושה כל מה שאפשר כדי להגיע לשם. ונראה שהערב יש לי לא מעט כבוד עצמי.

לא, אבל הם אומרים שבשם ההצלחה הכל מותר, בכוונה הבאתי דוגמה קיצונית.

אני לא אמרתי ואשמח אם תראה לי איפה זה נאמר. ברור שיש דברים שלא יעברו בשקט אצל שום אוהד, כמו שינוי שם המועדון או הצבע.

לגבי שחקנים מאז ומעולם זה היה נושא שנוי מחלוקת.

אני לא אמרתי ואשמח אם תראה לי איפה זה נאמר. ברור שיש דברים שלא יעברו בשקט אצל שום אוהד, כמו שינוי שם המועדון או הצבע.

לגבי שחקנים מאז ומעולם זה היה נושא שנוי מחלוקת.

כמה תגובות למעלה, של תמירי ועומר.

כמה תגובות למעלה, של תמירי ועומר.

לא רואה שם שום אמירה ש"בשם ההצלחה הכל מותר".

כפי שאמרתי מעבר שחקנים מיריבה זה תמיד שנוי במחלוקת, יש שמקבלים ויש שנגעלים אבל זה לא אומר שאלה שמקבלים מוכרים את המועדון בעד הצלחה.

עומר, כולם הבינו שאתה מבסוט על המעבר... יאללה מספיק

קצת זהות לא תזיק גם אם האקס פקטור לאליפות והוא לא

אתה לא חושב שאתה קצת יותר מדי נונשלנט בעניין ? לקלל אותו בשני ולהרים אותו על הכתפיים ברביעי, באמת ?

כמו שקסטור כתב הרגע, הבן אדם שנתן לשארפ את האסיסט בנס ז'לגיריס אוהד הפועל.

זה הפריע למישהו?

וכן, אני לא רואה בעיה עם לקלל מישהו שמשחק נגד מכבי ואז לעודד אותו כשהוא במכבי. זה קרה עם המון שחקנים, לא רק כאלה שהגיעו מהפועל.

תמשיכו עם השטויות של "עקרונות", מי ישמע איזה עקרונות היו פעם כשמיקי ברקוביץ' וג'רי בית הלוי עברו להפועל, וגבי לסרי עבר למכבי. אתם ממציאים פה איזה עבר מדומיין שבו הדברים האלה לא קרו.

ובאנגליה גריבס לא היה סמל של טוטנהאם אחרי שעבר מצ'לסי? ג'נינגס לא עבר בין טוטנהאם וארסנל, וחזרה?

זה קורה בכל העולם, וקרה בכל תקופה. ותמיד מי שמתבאס ומי שאמור להתבאס זה מי שעזבו אותו, לא מי שחתמו אצלו.

לכל המזלזלים באלו שהעסקה הזאת עושה להם בחילה:

נכון, מקצועית זו אולי עסקה טובה. אבל אני אוהד, ואני כאן בגלל הרגש. אם הייתי פועל רק לפי הראש, כנראה שלא הייתי משלם אלפי שקלים בשנה ועוזב את האישה והילדה פעם-פעמיים בשבוע בשביל לעודד 11 חולצות צהובות. אני עושה את זה בגלל הלב, לא בגלל הראש. והלב, מה לעשות, לא אוהב את מה שקרה היום.

אז אני פחות חריף מג׳ק ואבי בנימין, אבל העסקה הזאת ביאסה אותי.

לא נוטש את מכבי, לא גוזר את המנוי, לא מפסיק להגיע. אבל תנו להתבאס בלי להגיד שמגיע לי דן רומן ומושיקו מישאלוב.

אני חייב לציין שאחרי שגולשים בפורום השדים ואז נכנסים לנושא של "תסכול וגועל" אצלנו נראה קצת מצחיק... כאילו הצרות שלהם כלכך עצומות שאני מרגיש לא במקום להתלונן על בואו של גילי אלינו ועוד אחרי שמגלים מה התמורה שתנו להם.

לא מרחם עליהם למאית השנייה. כל הסמלים חוואה שלהם שבורחים מהקהל המתעמר שלהם בהזדמנות הראשונה. מייצרים שחקנים בלי עמוד שדרה, זונות קהל. אוכלים את הדייסה שבישלו עם כל השנאה שהכריחו את השחקנים שלהם להפגין. נמני הסמל האחרון בכדורגל. עלוב שאנחנו לא יכולים להעניש את ורמוט, ונותנים לו להינות מהפירות שהשגנו בסבל ועמל רב עשר שנים. בזמן שהוא רקד לנו על הדם ולא ידע לעמוד מול הקהל האלים שלו. אנחנו נשלם על זה.

לכל המזלזלים באלו שהעסקה הזאת עושה להם בחילה:

נכון, מקצועית זו אולי עסקה טובה. אבל אני אוהד, ואני כאן בגלל הרגש. אם הייתי פועל רק לפי הראש, כנראה שלא הייתי משלם אלפי שקלים בשנה ועוזב את האישה והילדה פעם-פעמיים בשבוע בשביל לעודד 11 חולצות צהובות. אני עושה את זה בגלל הלב, לא בגלל הראש. והלב, מה לעשות, לא אוהב את מה שקרה היום.

אז אני פחות חריף מג׳ק ואבי בנימין, אבל העסקה הזאת ביאסה אותי.

לא נוטש את מכבי, לא גוזר את המנוי, לא מפסיק להגיע. אבל תנו להתבאס בלי להגיד שמגיע לי דן רומן ומושיקו מישאלוב.

מקבל באהבה את מה שאתה אומר.

אבל מצד שני, לא חושב שלדבר על רגש או על כבוד עצמי זה בהכרח נכון במקרה הזה.

לי יש הרבה רגש למכבי. אני מתעצבן ושמח וכועס ועצוב בגלל משחקים כאילו מדובר בחיים ומוות.

אני יושב היום בעבודה, צריך להתכונן למחר לקראת ישיבה עם דירקטוריון של אחת החברות הגדולות במשק, עסקה של כמה מאות מיליונים, וכל מה שאני מצליח לעשות כל היום הזה, זה רק ריפרש לפורום ולוואן.

בתור מי שגדל בבית ספרדי, עם חינוך של פעם, הכבוד שלי חשוב לי לא פחות מ-99% מהאנשים כאן.

ועדיין, אני מבסוט מאוד מההחתמה הזו, ולא רק בגלל שזיינו את הפועל (למרות שגם זה ענק).

אז בדיוק באותה מידה שאתה, ומי שחושב כמוך, מרגישים את הצורך להיגעל, אני מרגיש צורך עז להיות מבסוט רצח.

אז בבקשה, תפסיקו כבר עם בלבולי מוח של חוסר זהות וכבוד, זה פשוט שטויות. כל אחד רואה את הדברים בצורה אחרת.

כרגע, ורמוט במכבי, זה מה יש. תעשו הכל כדי שעוד שנה נוכל לצחוק על התגובות בנושא הזה...