Jump to content

שורה

Recommended Posts

מקצועית, בקבוצה עם כל כך הרבה מנהיגים טבעיים וחדר הלבשה מגובש, וורמוט רק צריך לעשות את הקטע שלו והקטע שלו מעולה.

רגשית, זה מרגיש כמו סיפור כבשת הרש.

סלח לי אולי אני לא מכיר את סיפור כבשת הרש מספיק טוב אבל מכבי לא גנבה מהפועל כלום, אף אחד לא הכריח אותם למכור, ולא נשכח שרק לפני שבוע שבועיים הם צירפו 2-3 שחקנים.

אז הם מועדון של מפגרים שמשלם על הטעויות שלו, ואם יש להם לבוא בטענות לימשהו אז רק לורמוט שעזב אותם שהם נלחמים על הירידה, שבוודאות יהיה לו ביקוש בסוף עונה, פשוט שם עליהם זין.

סורי לא מגיב לפיקטיבים

מה הקשר פיקטיבי?

מצטער להגיד לך גבר, אתה רושם כאן שטויות ובערימות, רמת ההיגיון שלך ברצפה ואתה מקצין תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות.

מציאות = ורמוט הישראלי הבכיר בשוק וזה שהיה הכי ריאלי עבור מכבי להביא. הפלצת לפני כמה הודעות את רפאלוב כאילו הוא דפק בדלת של המשרדים בקרית שלום ואמרו לו 'סורי ליאור, מעל 150 אלף יורו לעונה לא נותנים לך'. הבנאדם משחק במועדון יותר טוב ובליגה יותר בכירה והולך לו שם מצוין, אין לו שום סיבה להגיע לכאן חזרה, להבדיל מ-2 הליגיונרים שחזרו לחיפה עם הזנב בין הרגליים אחרי כישלון חרוץ באירופה. את עטר הרבה כאן רצו לראות, אבל זה לא שהוא לא הוחתם כי אין לו עבר בהפועל, נכון? לצוות המקצועי היו את השיקולים שלהם, מקצועיים או לא.

ההיגיון שלך = ג'ורדי מביא שחקנים רק כי הם בהפועל, לא ממצמץ אפילו לכיוון כאלה אחרים, ושנה הבאה יביא עוד שחקן של הפועל רק כי זה משרת את האג'נדה שלו לקחת שחקנים משם.

רשמתי כבר הודעה בנושא וכמובן שלא התייחסת (כי למה שתגיב להודעה נורמלית שמוציאה את כל הטיעונים שלך כמגוחכים?), אז אני רק אתמצת אותה ואומר שג'ורדי מביא למכבי את הישראלים הכי בכירים שהוא יכול להביא ורואה שיתרמו לה מקצועית. ככה זה היה עם זהבי (תראה איפה הוא היום), ככה זה היה עם טב"ח ועכשיו זה ככה עם ורמוט. מה לעשות שבשנים האחרונות רוב הכישרונות הישראלים הגדולים הגיעו מהפועל שנתנה כמה עונות מצוינות באירופה ובזירה המקומית.

מה הקשר פיקטיבי?

מצטער להגיד לך גבר, אתה רושם כאן שטויות ובערימות, רמת ההיגיון שלך ברצפה ואתה מקצין תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות.

מציאות = ורמוט הישראלי הבכיר בשוק וזה שהיה הכי ריאלי עבור מכבי להביא. הפלצת לפני כמה הודעות את רפאלוב כאילו הוא דפק בדלת של המשרדים בקרית שלום ואמרו לו 'סורי ליאור, מעל 150 אלף יורו לעונה לא נותנים לך'. הבנאדם משחק במועדון יותר טוב ובליגה יותר בכירה והולך לו שם מצוין, אין לו שום סיבה להגיע לכאן חזרה, להבדיל מ-2 הליגיונרים שחזרו לחיפה עם הזנב בין הרגליים אחרי כישלון חרוץ באירופה. את עטר הרבה כאן רצו לראות, אבל זה לא שהוא לא הוחתם כי אין לו עבר בהפועל, נכון? לצוות המקצועי היו את השיקולים שלהם, מקצועיים או לא.

ההיגיון שלך = ג'ורדי מביא שחקנים רק כי הם בהפועל, לא ממצמץ אפילו לכיוון כאלה אחרים, ושנה הבאה יביא עוד שחקן של הפועל רק כי זה משרת את האג'נדה שלו לקחת שחקנים משם.

רשמתי כבר הודעה בנושא וכמובן שלא התייחסת (כי למה שתגיב להודעה נורמלית שמוציאה את כל הטיעונים שלך כמגוחכים?), אז אני רק אתמצת אותה ואומר שג'ורדי מביא למכבי את הישראלים הכי בכירים שהוא יכול להביא ורואה שיתרמו לה מקצועית. ככה זה היה עם זהבי (תראה איפה הוא היום), ככה זה היה עם טב"ח ועכשיו זה ככה עם ורמוט. מה לעשות שבשנים האחרונות רוב הכישרונות הישראלים הגדולים הגיעו מהפועל שנתנה כמה עונות מצוינות באירופה ובזירה המקומית.

מאסתי להתווכח... סבבה לגמרי לך תחבק את גילי לבלב (באמת שהיום הזה מדכא אותי)

מחרפן אותי שאנשים שופטים אותו לפני דקת משחק אחת שלו

מספיק את רייכרט שפטו לפני שהוא נגע בכדור (לא נתנו אפילו הזדמנות לבקש סליחה וכל זה )

אל תשכחו דבר אחר יש לנו את גורדי ואנחנו צריכים לסמוך עליו.

אם הוא מחתים שחקן בעמדה כזאת כנראה הוא יודע משהו שאנחנו לא יודעים עליו. אין מה לעשות.

וכל עוד זה לא שי אבוטבול הכל בסדר.

לפני שהוא יתחיל לקבל שריקות בוז וכל זה בואו קודם נראה איך הוא משחק

ורק אז שיהיו פה ביקורות.

ואמיר כתבת שאתה רוצה ששחקני בית של מכבי ישחקו

בינתיים יש לך מספיק שחקני בית שמשחקים (ברק לוי ייני דור פרץ מיכה וגם מרגוליס לפעמים) אבל מה לעשות שבינתיים אין לך שחקנים שיותר טובים מורמוט

מספיק את רייכרט שפטו לפני שהוא נגע בכדור (לא נתנו אפילו הזדמנות לבקש סליחה וכל זה )

חחחחחחחח.

הוא פשוט התחנן לבקש פשוט לא היה לנו זמן לשמוע את זה הא?

חחחחחחחח.

הוא פשוט התחנן לבקש פשוט לא היה לנו לזמן לשמוע את זה הא?

אחי שלא תבין לא נכון

אני מדבר על ההתחלה של הבנאדם

מאחרי האימון הראשון שהוא שלח אנשים שיאיימו על מי שמקלל אותו

ועוד דברים ששמעתי מחברים שהוא עושה לאוהדים. מגיע לו החוסר כבוד

אני מדבר על ההתחלה שלו =לפנ האימון הראשון

מה הקשר פיקטיבי?

אני לא חושב כמוהו אבל אני לא מבין את ההתלהמות נגד אנשים שזה מפריע להם.

לא טוב להם? וולקאם

אימון ראשון גילי על הכתפיים בצהוב, לא יכול להפסיק לצחוק

amir1008

תפסיק. בבקשה.

למה זה טוב?

ורמוט במכבי נקודה. תתמודד עם זה.

אני לא מחפש להסביר לך שדחפו לו את המילה (שש"ל) לפה, לפני שידע מה הפירוש של זה בכלל.

או להגיד לך שהזונה ה-12 שלבש זה משהו בלתי נמנע.

הוא לא התגרה באוהדי מכבי לעולם, אחד השחקנים ההוגנים ששחקו נגדנו בדרבים.

כל זה כנראה לא ברור לך. אז פשוט תחיה עם העובדה שמכבי התחזקה, בכוכב הפועל, ושהם מרוסקים נפשית, בדיוק כמוך.

לא נאה לך, אתה באמת מוזמן לגזור את המנוי כמו שכבר איימת קודם שתעשה.

ברוך הבא גילי.

האדומים אוכלים ת'לב.

amir1008

תפסיק. בבקשה.

למה זה טוב?

ורמוט במכבי נקודה. תתמודד עם זה.

אני לא מחפש להסביר לך שדחפו לו את המילה (שש"ל) לפה, לפני שידע מה הפירוש של זה בכלל.

או להגיד לך שהזונה ה-12 שלבש זה משהו בלתי נמנע.

הוא לא התגרה באוהדי מכבי לעולם, אחד השחקנים ההוגנים ששחקו נגדנו בדרבים.

כל זה כנראה לא ברור לך. אז פשוט תחיה עם העובדה שמכבי התחזקה, בכוכב הפועל, ושהם מרוסקים נפשית, בדיוק כמוך.

לא נאה לך, אתה באמת מוזמן לגזור את המנוי כמו שכבר איימת קודם שתעשה.

ברוך הבא גילי.

האדומים אוכלים ת'לב.

חשוב להדגיש את המשפט הזה.

באמת שאם שכטר הכלב הזה היה מגיע אלינו הייתי מרגיש אחרת.

מאסתי להתווכח... סבבה לגמרי לך תחבק את גילי לבלב (באמת שהיום הזה מדכא אותי)

כן, תלך תחתוך את המנוי (במקרה הטוב תביא למישהו שמוכן להתאבד בשביל המנוי וידע להעריך אותו) אין לך שום הגיון ואתה מפיל את הטיפשות שלך על אנשים אחרים.

זה מה יש, אם אתה כל כך רוצה לחזור 4 שנים אחורה ולדעת מה זה 10 שנים של השפלה חזקה וכואבת כנראה שאתה לא באמת אוהד מכבי.

השיר מבוסס על השיר "תפילה" של עופרה חזה, לחן של הנרי ברטר:

הוא בהפועל והוא לתמיד

כן הוא אדום לעולם

את הנשמה והלב הוא נותן

בכל משחק הוא נלחם

יש לו מספר מחייב על הגב

אז בואו נאמר לו עכשיו

שלנצח אותו נאהב

נה נה נה

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה נה נה

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה הו גילי ורמוט

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה נה נה

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה נה נה נה

נה נה נה נה נה נה

נה נה נה נה נה נה !

צריך לשנות קצת את המילים ושיר פצצה :)

השיר מבוסס על השיר "תפילה" של עופרה חזה, לחן של הנרי ברטר:

הוא בהפועל והוא לתמיד

כן הוא אדום לעולם

את הנשמה והלב הוא נותן

בכל משחק הוא נלחם

יש לו מספר מחייב על הגב

אז בואו נאמר לו עכשיו

שלנצח אותו נאהב

נה נה נה

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה נה נה

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה הו גילי ורמוט

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה נה נה

גילי ורמוט עולה עולה

נה נה נה נה נה נה נה נה

נה נה נה נה נה נה

נה נה נה נה נה נה !

צריך לשנות קצת את המילים ושיר פצצה :)

לשנות קצת את המילים?

אוי ואבוי אם נשיר את אותו שיר.

לא חסרים שירים בעולם הזה. תעיף ת'חרא הזה מהאוזניים שלי.

אני לא מבין על מה אתם מתלוננים הרי אדום יותר בוהק ממנו הסמל שלכם כבר שנתיים, לפחות תפתחו איזשהו קו ותעמדו בו, לורמוט לא היה מנוי לשער 5, לא הביא להם אליפות ברגע האחרון וסחב אותם שנה אחרי זה, לא הפציץ בצ׳מפיונז.

כאילו אתם באמת אהבלים ולא חשבתם שדבר כזה יכול לקרות?

אם אייכמן היה שחקן קטלני וג׳ורדי היה יכול להחתים אותו הוא היה מחתים

העיקר שיש לך תמונה של ג'ורדי

לשנות קצת את המילים?

אוי ואבוי אם נשיר את אותו שיר.

לא חסרים שירים בעולם הזה. תעיף ת'חרא הזה מהאוזניים שלי.

אוי ואבוי אם נשנה את המילים.

חייבים לשיר את זה, ככה, כמו שזה.

אנשים מתעסקים יותר מדי בשמחה לאיד למרות שאני חושב שהבדיחה על חשבוננו לא פחות

הפועל 2010 זה כאן

כמה שחקנים מהפועל 2010 משחקים היום במכבי?