Jump to content

מעקב אלופות אירופאי - לקראת העונה האירופאית 2015/16

forza

Recommended Posts

בשוויון נקודות בין לרנקה לאפואל תהיה זאת אפואל שתיקח את האליפות.

רק במידה ואפולון מנצחת תוכל לרנקה לקחת אליפות. אבל בכל תרחיש בו אפולון מנצחת אפואל לא לוקחת אליפות. מכאן שאין למשחק של לרנקה חשיבות מבחינתנו. אתה יכול לראות את כל התרחישים בהודעות הקודמות.

אני ראיתי ואני גם הבנתי את כוונתך.

מה שאני אמרתי, זה שיש חשיבות למשחק הזה כי במידה ואכן יקרה מצב של בית פנימי בין השלוש, לרנקה היא זו שתיקח את האליפות.

אני ראיתי ואני גם הבנתי את כוונתך.

מה שאני אמרתי, זה שיש חשיבות למשחק הזה כי במידה ואכן יקרה מצב של בית פנימי בין השלוש, לרנקה היא זו שתיקח את האליפות.

בגלל שגם לרנקה וגם אפולון נחותות מאיתנו מבחינת הדירוג אני לא מוצא את זהות האלופה הקפריסאית כרלוונטית לנושא. אנחנו תלויים בתוצאות בשני משחקים מהליגה הקפריסאית וזה הכל.

בגלל שגם לרנקה וגם אפולון נחותות מאיתנו מבחינת הדירוג אני לא מוצא את זהות האלופה הקפריסאית כרלוונטית לנושא. אנחנו תלויים בתוצאות בשני משחקים מהליגה הקפריסאית וזה הכל.

גם אומוניה נחותה ממך מבחינת דירוג, היחידה שלא נחותה ממך מבחינת דירוג זו אפועל והיא המעניינת כאן בת'כלס, לכן אנחנו בודקים את כל האופציות האפשריות לגבי הדחה של אפועל מהמקום הראשון.

כל עוד יש סיכוי שלרנקה תיקח את האליפות בקפריסין, המשחק שלה חשוב ומעניין. ברגע שהסיכוי זה יאבד, כך חשיבות המשחק הזה תרד, אבל כל עוד הסיכוי הזה בחיים, לא נפסול את האופציה.

גם אומוניה נחותה ממך מבחינת דירוג, היחידה שלא נחותה ממך מבחינת דירוג זו אפועל והיא המעניינת כאן בת'כלס, לכן אנחנו בודקים את כל האופציות האפשריות לגבי הדחה של אפועל מהמקום הראשון.

כל עוד יש סיכוי שלרנקה תיקח את האליפות בקפריסין, המשחק שלה חשוב ומעניין. ברגע שהסיכוי זה יאבד, כך חשיבות המשחק הזה תרד, אבל כל עוד הסיכוי הזה בחיים, לא נפסול את האופציה.

אבל לרנקה לא תיקח את האליפות מאפואל, היא תיקח אותה מאפולון.

אין תסריט בו המשחק של לרנקה משנה את זהות האלופה מאפואל ללא אפואל ולכן המשחק הזה לא משנה מבחינתנו.

אבל לרנקה לא תיקח את האליפות מאפואל, היא תיקח אותה מאפולון.

אין תסריט בו המשחק של לרנקה משנה את זהות האלופה מאפואל ללא אפואל ולכן המשחק הזה לא משנה מבחינתנו.

למה במקרה של שיוויון נקודות של אפולון עם אפואל האליפות הולכת לאפולון?

הן בשיוויון נקודות במפגשים בינהן, ועד כמה שידוע לי שערי חוץ לא נספרים פה, ולכן ההכרעה תיפול לפי הפרש שערים כללי, מה שאומר שלאפואל יש עדיפות.

לכן, תוצאת המשחק של לרנקה קריטית (במידה ואפואל תפסיד ואפולון תנצח כמובן).

למה במקרה של שיוויון נקודות של אפולון עם אפואל האליפות הולכת לאפולון?

הן בשיוויון נקודות במפגשים בינהן, ועד כמה שידוע לי שערי חוץ לא נספרים פה, ולכן ההכרעה תיפול לפי הפרש שערים כללי, מה שאומר שלאפואל יש עדיפות.

לכן, תוצאת המשחק של לרנקה קריטית (במידה ואפואל תפסיד ואפולון תנצח כמובן).

האמת שסמכתי פה על tkui שאמר שהיו 3 תוצאות תיקו וניצחון של אפולון, אבל באמת יש תיקו 5 בנקודות במפגשים הפנימיים ביניהן.

בגלל שיש את אותו מספר הנקודות במפגשים הפנימיים, עוברים להפרש השערים הפנימי ביניהן - גם שם יש תיקו.

בגלל שיש עדיין תיקו עוברים לבחינת שערי החוץ במפגשים הפנימיים ביניהן - פה כבר יש יתרון לאפולון ולכן אפולון זוכה באליפות במקרה של שוויון נקודות בינה לבין אפואל (הזוי לזכות באליפות בגלל שערי חוץ, אבל זה המצב).

ולכן אין משמעות למשחק של לרנקה :)

האמת שסמכתי פה על tkui שאמר שהיו 3 תוצאות תיקו וניצחון של אפולון, אבל באמת יש תיקו 5 בנקודות במפגשים הפנימיים ביניהן.

בגלל שיש את אותו מספר הנקודות במפגשים הפנימיים, עוברים להפרש השערים הפנימי ביניהן - גם שם יש תיקו.

בגלל שיש עדיין תיקו עוברים לבחינת שערי החוץ במפגשים הפנימיים ביניהן - פה כבר יש יתרון לאפולון ולכן אפולון זוכה באליפות במקרה של שוויון נקודות בינה לבין אפואל (הזוי לזכות באליפות בגלל שערי חוץ, אבל זה המצב).

ולכן אין משמעות למשחק של לרנקה :)

די בטוח שזה לא יקבע על ידי שערי חוץ אלא על הפרש שערים כללי.

די בטוח שזה לא יקבע על ידי שערי חוץ אלא על הפרש שערים כללי.

מתוך הערך של הליגה הקפריסאית בויקיפדיה:

Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head away goals scored; 5) goal difference; 6) number of goals scored

מתוך הערך של הליגה הקפריסאית בויקיפדיה:

Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head away goals scored; 5) goal difference; 6) number of goals scored

אז אם כך, במידה ויש שיוויון בין אפועל לאפולון, אפולון אלופים.

מחצית בפולין לגיה ב-0-0

סול בוי , מה קורה בשיוויון נקודות בפולין? על פי מה נקבעת זהות האלופה?

1. ניקוד כללי

2. ניקוד בסוף העונה הסדירה שלפני הפלייאוף והקיזוז

3. ניקוד פנימי בין הקבוצות בעונה הסדירה.

4. הפרש שערים פנימי בעונה הסדירה

5. הפרש שערי חוץ פנימיים בעונה הסדירה (רק במידה ויש שוויון של שתי קבוצות בלבד)

6. הפרש שערים כללי פנימי בין בעונה הסדירה (במידה ויש יותר משתי קבוצות שנאבקות על התואר)

7. הפרש שערים כללי

8. כמות שערי זכות

9. מיקום בטבלת "המשחק ההוגן"

1. ניקוד כללי

2. ניקוד בסוף העונה הסדירה שלפני הפלייאוף והקיזוז

3. ניקוד פנימי בין הקבוצות בעונה הסדירה.

4. הפרש שערים פנימי בעונה הסדירה

5. הפרש שערי חוץ פנימיים בעונה הסדירה (רק במידה ויש שוויון של שתי קבוצות בלבד)

6. הפרש שערים כללי פנימי בין בעונה הסדירה (במידה ויש יותר משתי קבוצות שנאבקות על התואר)

7. הפרש שערים כללי

8. כמות שערי זכות

9. מיקום בטבלת "המשחק ההוגן"

חבל שלא הכריעו ככה בארץ ב-09/10

קראתי את שני העמודים האחרונים והבנתי שהנושא הרבה יותר עמוק מזה...אנחנו בעצם צריכים שגם אפועל וגם לגיה לא יקחו אליפות כדי להיות מדורגים בסיבוב השלישי? או שרק אחת מספיקה לנו?

קראתי את שני העמודים האחרונים והבנתי שהנושא הרבה יותר עמוק מזה...אנחנו בעצם צריכים שגם אפועל וגם לגיה לא יקחו אליפות כדי להיות מדורגים בסיבוב השלישי? או שרק אחת מספיקה לנו?

תוסיף לכך את הליגה הרומנית, בה טרגו מובילה על פני סטאווה.

שתיים מבין השלוש צריך שהמדורגת הבכירה(אפועל, סטאווה ולגיה) לא יקחו אליפות.

סול בוי-אתה חייב לקבל מינוי באופ"א. סיכוי סביר שאתה והקירח היחידים שמבינים משהו מכל זה.

הקירח לא מבין כלום, הוא יודע רק להוציא את באזל. בקושי לנשום לבד הוא מצליח.

מנהל התחרויות באופ"א אם אני לא טועה.

בכללי אדם שפל ונורא.

מנהל התחרויות באופ"א אם אני לא טועה.

בכללי אדם שפל ונורא.

כמו שאמרתי - לנשום לבד הוא לא מצליח.

רק סול בוי.