Jump to content

אי אפשר כבר לראות את התנפלות על פאקו

סהר_בכר

Recommended Posts

זה פשוט מגעיל , הוא המאמן הכי טוב שהיה לנו , הקבוצה איתו כבשה הכי הרבה שערים

הוא משחק עם הסגל הכי חלש ב3 שנים אחרונות .

ועדין הקבוצה שולטת כל המשחק ,מעל 15 אימיום על השער כל משחק , ועדין לא מפרגנים לו

בתחילת העונה שאסוקר בא מכבי שיחקה על הפנים , אוסקר בכלל לא אמין בקבוצה ואיך שהביאו את בן בסט ואיגבור זרק אותם הרכב , אחרי אימיון אחד.

בא פאקו החזיר את מכבי למסלול הניצחונות היו פה תוצאות של 3 4 גולים במשחק ,

ועכשיו כולם סוגדים לפאלו ואוסקר.

שהכי מצחיק שנה שעברה על השנה ביקרו את פאלו סוזה אמרו שהוא לא מאמן והוא הגנתי והוא לא סופר שחקנים והוא והוא והוא , בסוף הוא הלך לבאזל ועושה שמה חייל.

אוסקר גריסה חזר עונה ואמרו שמכבי נראת רע , גם בעונה הראשונה של אוסקר אמרו שמכבי לא סוחפת רק יעלה. ושוב חוזר המנגינה רק שהפעם הכל שלנו הולך אחרי התקשרות

בכל מקום מגיבים נגד פאקו. לפי דעתי פאקו המאמן הכי טוב שהיה למכבי .

פאקו מתמודד עם סגל חלש יחסית משאר העונות

פריצה זה לא זה בן בסט זה לא יצחקי לא בסגל

מי נשאר שיודע לעשות מספרים ? רק ערן זהבי כל השער לא שחקנים של מספרים

כדי להתחיל לתת לפאקו תמיכה אחרת , גם הוא יעזוב אותנו , ולכו תדעו מי יבוא פעם הבא

גארסיה, סוזה או פאקו?

בוחר בסוזה קל. המאמן הכי הכי טוב שהיה לנו.

מעבר למשחק עם הגולים וכו', סוזה היה יודע להפתיע, לתת את המאצאפ הכי טוב מול כל יריבה, להוציא מקסימום מהשחקנים, ולא התבייש לעשות חילוף בדקה 30 כדי לגמור משחק.

באזל זה רק המ.ש.ל שלו.

פאקו הוא החלש מבין השלושה ואני מקווה שהוא לא ישאר פה. יש לו נסיבות מקלות - הסגל פחות חזק וכו וכו, ועדיין, הוא פחות טוב ובצורה ניכרת.

בדרבי של אתמול זו פעם ראשונה העונה שהוא בא עם תוכנית משחק מובנת (השינוי בשיטת המשחק בדקה 38 שבן חיים עבר לאמצע והחליף צד - רואים שהיה מתוכנן וגם לפי אתרי האינטרנט עשה שיחות ארוכות עם בן בסט שזה עוד חילוף מתוכנן). סוזה לעומתו היה כבר עולה עם שני קשרים ועוד חלוץ וגור את המשחק.

עוד דבר - הקבוצה לא בטירוף. לא גומרת משחקים מהר כמו בעבר. סוזה היה גומר משחק בעשר דקות ואז היה 80 דקות של גארבג, אבל לפחות היו עולים בטירוף. היום לא.

על גארסיה אין לי מילה אחת רעה. כדורגל שבלוני אבל מלהיב. פשוט אבל יעיל.

מסכים איתך עם הכל חוץ מדבר אחד... הוא כמעט המאמן הכי טוב שהיה לנו. אחרי מאמן נחמד אחר בשם פאולו סוזה.

אבל פאקו הוא באמת מאמן טוב שלא מקבל את הכבוד הראוי לו.

הוא עשה לא מעט טעויות (נגד בית"ר בסמי שמט במו ידיו 2 נקודות) וגם החילופים שלו לא תמיד טובים אבל בטווח הארוך צריך להסתכל על תוצאות וזה לא משנה כמה הכדורגל של מכבי עכשיו יפה או לא יפה לעין. מכבי של פאקו לא פחות יעילה מהשנים האחרונות גם התקפית וגם הגנתית ובעזרת השם אם הוא יביא לנו טראבל אז הוא אכן יסתום פה הרבה פיות של קנאים ממורמרים.

חוץ מזה הביא לנו עוד דרבי :yahoo:

מסכים איתך עם הכל חוץ מדבר אחד... הוא כמעט המאמן הכי טוב שהיה לנו. אחרי מאמן נחמד אחר בשם פאולו סוזה.

הוא עשה לא מעט טעויות (נגד בית"ר בסמי שמט במו ידיו 2 נקודות) וגם החילופים שלו לא תמיד טובים אבל בתווך הארוך צריך להסתכל על תוצאות וזה לא משנה כמה הכדורגל של מכבי עכשיו יפה או לא יפה לעין. מכבי של פאקו לא פחות יעילה מהשנים האחרונות גם התקפית וגם הגנתית ובעזרת השם אם הוא יביא לנו טראבל אז הוא אכן יסתום פה הרבה פיות של קנאים ממורמרים.

מחזק.

וטווח* אחי , מצטער הייתי חייב.

גם כשסוזה היה אמרו עליו שהוא משעמם, אין נצחונות גדולים ועוד כל מיני שטויות.

פאקו תותח. אוסקר שבא השנה זה לא אותו אוסקר של השנה הראשונה. לא יודע מה קרה שם(כמו שמיטרוביץ' היה חצי רגיל בחוץ) אבל יש לו הרבה קרדיט להתקדמות של מכבי בשנים האלו.

אנחנו לא קבוצה של שחקנים גדולים. אנחנו קבוצה גדולה.

זה שהתקשורת מאכילה אותנו בהרבה זבל לא אומר שצריך להקשיב להם.

השנה אין חלוצים במכבי , וזה הבעיה המרכזית , תחילת העונה מכבי כל משחק עם 2 4 גולים . זהבי חלוץ מדומה

אבל גם הינו סופגים גול או 2

אז מה אמרו שהגנה של מכבי חלשה ואם הגנה כזאת אי אפשר לקחת אליפות

עכשיו שלא ספגנו 7 משחקים רצוף

אבל אנחנו לא כובשים בצרורות אז פאקו מאמן פחדן

פאקו לפי דעתי גאון

לא מבין את האנשים מסביבי במשחקים...

אתם פאקיניג פישרים שבחיים לא יצליחו לאמן אפילו את הביצה השמאלית שלי

איך אפשר להעביר ביקורת ולחשוב שהם יודעים הכל?איך?

הוא עשה לא מעט טעויות (נגד בית"ר בסמי שמט במו ידיו 2 נקודות) וגם החילופים שלו לא תמיד טובים אבל בתווך הארוך צריך להסתכל על תוצאות וזה לא משנה כמה הכדורגל של מכבי עכשיו יפה או לא יפה לעין. מכבי של פאקו לא פחות יעילה מהשנים האחרונות גם התקפית וגם הגנתית ובעזרת השם אם הוא יביא לנו טראבל אז הוא אכן יסתום פה הרבה פיות של קנאים ממורמרים.

צודק אבל טעויות דומות היו גם אצל אוסקר וגם אצל סוזה (נזכיר רק את החילופים ההזויים נגד מכבי פ"ת שתרמו להם לחזור מפיגור 2 לשוויון בבלומפילד). מאמנים צעירים, תמיד יהיו להם טעויות. גם מאמנים ותיקים ומצוינים טועים לפעמים. זה לא מדע מדויק.

אולי אני מתבלבל, אבל השליטה והחזקת הכדור המוחלטת של מכבי העונה זה משהו שלא זכור גם בעונות הקודמות. לא זכור לי משחקים שלמים שקבוצות בקושי עוברות את החצי וכמעט תמיד כל מה שקבוצה יריבה מצליחה לעשות זה או פוקס או כי מכבי הורידה הילוך.

בשבעת המשחקים האחרונים פאקו הצליח להוריד לאפס את ספיגת השערים (מלפחות שער למשחק), גם על זה מגיע לו קרדיט.

הבעיה העיקרית היא אי ניצול מצבים, ובמכבי העונה החלוצים לא פוגעים.

לטעמי סוזה המאמן הכי גדול שהיה לנו.. אבל פאק באמת לא כזה רחוק.

התגובות כלפיו פשוט מעוררות רחמים.. לפעמים אני שומע הצעות של אנשים ואני תוהה אם הם מחוברים למציאות.

בדיוק. אני נהנה מהשליטה במגרש.

כי מה שקרה בסיבוב הראשון שהיו קבוצות שנתנו גול, שתיים והסתגרו למרות שקיבלו 3 או 4 אחר כך.

אבל לפאקו לא מתאים עכשיו לספוג בכלל אז הוא חייב לשלוט במרכז עם 3 קשרים חזקים (אלברמן, מיטרוביץ', מוסא, ראדי. מי שלא תשים זה טוב).

מאז אתה 7 משחקים לא סופג. זה שיא מטורף.

סוזה זה ליגה אחרת.

אבל לפאקו יש דרך לעבור ואני בוודאי מעדיף אותו על כל מאמן אחר בליגה. בפער.

שרק ידרוס ב3 משחקים מתוך ה6 נגד ב''ש וק''ש, וקדימה עם הפנים לאלופות, הוא כנראה לא יעזוב בקיץ

כל המבקרים שלו שוכחים שהוא בקבוצה עם סגל שלא הוא בנה, ונמצא פה בערך 4 וחצי חודשים, ועדיין מוביל את הליגה, זכה בטוטו וגם עם סיכוי לא רע לזכות בגביע.

סוזה זה ליגה אחרת.

אבל לפאקו יש דרך לעבור ואני בוודאי מעדיף אותו על כל מאמן אחר בליגה. בפער.

לפאקו ממש אין דרך לעבור הבן אדם היה עוזר מאמן ליברפול ב2005 כשלקחו תצמפיונס אז ההפך הוא הנכון יש לו עוד כמה דברים ללמד בארץ החסרת מושג שלנו

מסכים במיליון אחוז. את סוזה כינו באותם כינויים שפאקו מקבל ("ליצן" זכור לי במיוחד). אין כבוד למאמנים זרים בארץ, אבל לפחות זה משתפר כי הם באמת מראים תוצאות ועם זה קשה להתווכח. פאקו מוציא מהקבוצה הזאת דברים מדהימים, מת שהוא יישאר לקמפיין אירופי. משחק הלחץ שלנו בדרבי הוא הכי טוב שראיתי בשנים האחרונות.

מסכים במיליון אחוז. את סוזה כינו באותם כינויים שפאקו מקבל ("ליצן" זכור לי במיוחד). אין כבוד למאמנים זרים בארץ, אבל לפחות זה משתפר כי הם באמת מראים תוצאות ועם זה קשה להתווכח. פאקו מוציא מהקבוצה הזאת דברים מדהימים, מת שהוא יישאר לקמפיין אירופי. משחק הלחץ שלנו בדרבי הוא הכי טוב שראיתי בשנים האחרונות.

הם מראים תוצאות כי אנחנו הקבוצה היחידה בכל הביצה הזאת שהבינה שאנחנו צריכים להגיע אל המנטליות שלהם ולא להפך כמו שקורה עם כל מאמן זר אחר שהיה בקבוצות אחרות

משהו מדהים ששמתי לב אליו אתמול במשחק. יכול להיות שמישהו כבר העלה את זה ולא ראיתי...

אחרי הגול של ראדי, ראדי רץ לחגוג בחצי שלנו, ואחריו כל שחקני השדה של מכבי... במצב כזה הפועל יכולה לחדש את המשחק במצב שמכבי עוד עושים "ערמת ילדים" ולכבוש שער קל... (דרך אגב מקרה כזה כבר קרה בליגה לפני המון שנים אני לא זוכר באיזה משחק)

פאקו פשוט יצא מהאיזור הטכני של המאמן ורץ כדי לעצור את השחקן שדה האחרון של מכבי מלעבור את החצי, ישאר בחצי של הפועל וימנע את חידוש המשחק... יצא גדול בלי שאף אחד שם לב.

גארסיה, סוזה או פאקו?

בוחר בסוזה קל. המאמן הכי הכי טוב שהיה לנו.

מעבר למשחק עם הגולים וכו', סוזה היה יודע להפתיע, לתת את המאצאפ הכי טוב מול כל יריבה, להוציא מקסימום מהשחקנים, ולא התבייש לעשות חילוף בדקה 30 כדי לגמור משחק.

גם אני בוחר בסוזה, אבל הוא כבר בחר בבאזל, מה לעשות. והגיע הזמן באמת שנעודד גם את פאקו ונראה לו שהוא רצוי פה ואנחנו מעריכים את העבודה שהוא עושה. לגביי זה שאמרת שאתה מקווה שהוא לא ימשיך, זה אומר שאתה כנראה רוצה שגם השנה לא נגיע לכלום באירופה. השלבים הכי קשים לזר שמגיע למערכת, זה החודשים הראשונים. בין אם זה שחקן זה ועל אחת כמה וכמה אם זה מאמן. אנשים לא יושבים בחו"ל ורואים קלטות של מכבי. עד שמאמן חדש בא ולומד את הקבוצה ואת סגנון המשחק שהיא רגילה אליו הופ כבר אוגוסט והופ כבר עפנו מאירופה. להזכירך גם סוזה התחיל אצלנו עם טעות קריטית במשחק הבית מול באזל כשהוציא את זהבי והכניס את מרגוליס מתוך מחשבה להכניס חלוץ, וזו טעות נטו של מאמן שלא מכיר את הקבוצה שלו. חודשיים אחרי הוא היה מוכן להוציא את השוער אבל רק לא את זהבי במאני-טיים. ואל תשכח גם שעם סוזה הגענו לשלב הבתים באירופאית אחרי שהקירח הגריל לנו את פאוק שהודחה מהמפעל ועלינו אוטומטית. בכלל לא בטוח שבשלב ההוא של העונה היינו מנצחים את הקבוצה בשלב הנוק-אאוט ומגיעים לבתים.

גם אני בוחר בסוזה, אבל הוא כבר בחר בבאזל, מה לעשות. והגיע הזמן באמת שנעודד גם את פאקו ונראה לו שהוא רצוי פה ואנחנו מעריכים את העבודה שהוא עושה. לגביי זה שאמרת שאתה מקווה שהוא לא ימשיך, זה אומר שאתה כנראה רוצה שגם השנה לא נגיע לכלום באירופה. השלבים הכי קשים לזר שמגיע למערכת, זה החודשים הראשונים. בין אם זה שחקן זה ועל אחת כמה וכמה אם זה מאמן. אנשים לא יושבים בחו"ל ורואים קלטות של מכבי. עד שמאמן חדש בא ולומד את הקבוצה ואת סגנון המשחק שהיא רגילה אליו הופ כבר אוגוסט והופ כבר עפנו מאירופה. להזכירך גם סוזה התחיל אצלנו עם טעות קריטית במשחק הבית מול באזל כשהוציא את זהבי והכניס את מרגוליס מתוך מחשבה להכניס חלוץ, וזו טעות נטו של מאמן שלא מכיר את הקבוצה שלו. חודשיים אחרי הוא היה מוכן להוציא את השוער אבל רק לא את זהבי במאני-טיים. ואל תשכח גם שעם סוזה הגענו לשלב הבתים באירופאית אחרי שהקירח הגריל לנו את פאוק שהודחה מהמפעל ועלינו אוטומטית. בכלל לא בטוח שבשלב ההוא של העונה היינו מנצחים את הקבוצה בשלב הנוק-אאוט ומגיעים לבתים.

אני מסכים שצריך המשכיות ויציבות. וגם לסוזה הגדול לקח שלושה חודשים להבין מי זה ערן זהבי.

אבל, פאקו עושה עלינו סטז, וחבל.

בלי קשר, צריך לקבל עידוד ותמיכה. לסוזה וגארסיה היו שרים כל משחק.

משהו מדהים ששמתי לב אליו אתמול במשחק. יכול להיות שמישהו כבר העלה את זה ולא ראיתי...

אחרי הגול של ראדי, ראדי רץ לחגוג בחצי שלנו, ואחריו כל שחקני השדה של מכבי... במצב כזה הפועל יכולה לחדש את המשחק במצב שמכבי עוד עושים "ערמת ילדים" ולכבוש שער קל... (דרך אגב מקרה כזה כבר קרה בליגה לפני המון שנים אני לא זוכר באיזה משחק)

פאקו פשוט יצא מהאיזור הטכני של המאמן ורץ כדי לעצור את השחקן שדה האחרון של מכבי מלעבור את החצי, ישאר בחצי של הפועל וימנע את חידוש המשחק... יצא גדול בלי שאף אחד שם לב.

נראה לי שאתה מתכוון למשחק שלנו בימק"א נגד בית"ר שהשחקנים של בית"ר חגגו ומכבי כבשו. אממה, הגול של בית"ר נפסל בכלל בטענת נבדל ולא היה כאן אלמנט של חידוש משחק אחרי גול...