Jump to content

עכשיו זה רישמי: גילי ורמוט חתם במכבי ל 3.5 שנים

MTA For Ever

Recommended Posts

ורמוט לא שווה 2 שחקנים שנעביר להם.. אלה שחקני העתיד שלנו.. ורמוט בן 29 כבר.. אם באמת זה נכון אז אני לא יודע מה עבר על ג'ורדי.. מילא תקנה אותו רק בכסף.. אבל בשחקנים גם.. זה ממש מוזר והזוי.. ומה שעצוב שהם יהיו השחקנים הכי טובים בהפועל.

אם אני שם שנייה בצד את היריבות והאגו אדום-צהוב וחושב נייטראלי ללא רגש,מקצועי נטו (ג'ורדי) :

*שכטר ועטר בחיפה יסירו חלודה העונה יפתחו את העונה הבאה בכושר.

*טוני סגור בב"ש(מחזיק ממנו שחקן גדול שמחזיק התקפה לבד - בקבוצת צמרת הוא שחקן קלאץ)

*ערן זהבי - סיכוי לא רע שהוא עוזב בקיץ ,גם אם כן גם אם לא ,

גילי ורמוט לא נשאר בהפועל וזה ודאי,אין להם כסף וזה ידוע כבר שנה ,

אישית? מעדיף אותו אצלי מאשר בחיפה ,גם אם ערן עוזב או נשאר.

לגבי היכולת המקצועית נטו שלו:

יש לורמוט את יכולת הדריבל והשליטה בכדור הכי טובה בארץ,'כשנדבק' לו קשה מאוד להוציא לו את הכדור,נכון הוא לא גולר,

אבל(אבל גדול) כשהוא משחק עם שחקני כדורגל שעושים תנועה,שיודעים לסיים ,בקבוצה שחושבת התקפה ויושבת על היריבה 80% מהזמן הוא אקס-פטקור מטורף.

לסיכום(בהנחה שהוא עובר)

אם יכולתי לקבוע את העתיד הייתי משאיר אותו בהפועל עד סוף חייו,בגלל שזה לא יקרה +יעקב שחר התעורר וקלט את עניין הישראלים הבכירים+ערן בפגרת הקיץ :

מעדיף אותו אצלי.

יש לורמוט עוד שנתיים טובות לתת. ג'ורדי פינק אותו בעוד שנה.

זה הצעד שיתרום לנו לאליפות בעונה הבאה. אם היה מגיע לחיפה זה היה רע מאוד.

כרגע אנחנו עם הקישור של הנבחרת, רק להשאיר את ערן.

מרגוליס? מאז הנוער לא נתן משחק אחד טוב במכבי, לא ניצל אף צ'אנס שקיבל ולא הראה שום התקדמות. מעולם לא התלהבתי ממנו וגם לא עצוב שיעזוב. יש לנו המון שחקנים מצוינים על העמדה שלו.

רייכרט? כישרון גדול שגם הראה ניצוצות בדקות ששיחק, קשה להגיד לאן יתפתח. מה שבטוח זה שבמכבי לא בונים עליו לזמן הקרוב.

לדעתי, שניהם במערכת הרקובה של הפועל לא יהיו סיפור הצלחה מסחרר. מצד שני, לקחת מהם את ורמוט בשלב הזה של חלון ההעברות ובמצב הנוכחי שלהם יכול להתברר כמכה אנושה עבורם. ראינו אתמול שהוא היחיד שם שיודע לשחק כדורגל, בלעדיו הם לא מצליחים לעבור את החצי מול קבוצות ליגה לאומית. איך שאני רואה את זה? כלכלית זה טוב להפועל, משתחררים מחוזה כבד ומקבלים סכום יפה ושחקנים עם פוטנציאל למכירה עתידית. מקצועית? נוראי עבורם. לא מרגוליס ולא רייכרט בכושרם הנוכחי הם אלה שיצילו אותם במאבקי תחתית, ועם הזמן שנותר להם להחתים שחקנים קשה לי לראות אותם מביאים מישהו איכותי. מסתמן כמו עונה של מאבקים עם הפועל פ"ת על מקום בליגת העל. תענוג.

מבחינתנו? ורמוט זה שחקן משמעותי, יכול להיות תוספת רצינית מאוד במחץ ההתקפי. שילוב טוב שלו עם זהבי שווה לנו הרבה יותר מה-4 גולים שהוא כובש בעונה, יש לו טכניקה אדירה וראיית משחק מצוינת שבשילוב עם התנועה לעומק של זהבי וטב"ח תהיה קטלנית מול הרבה מאוד קבוצות, לא רק בליגה. אני מבסוט מאוד, ותחסכו ממני את נאומי ה'זהות'. כן, אני מבין את מי שזה מפריע לו, אני אישית לא נותן לזה להפריע לי ליהנות ממכבי. עד עכשיו, ההחתמות של אקסים של הפועל התבררו כמוצלחות מאוד בסה"כ, גם מקצועית וגם חברתית. לא רואה סיבה שורמוט יהיה שונה משאר המקרים.

הפוך גוטה, מצילים כלכלית ומקצועית אם כבר

שכחת שמדובר בהנהלה של הפועל, הם כבר ידעו מה לעשות עם ה-650 אלף יורו האלה שיכניסו אותם לגרעון שוב.

לא שווה 650 אלף יורו ואת רייכרט בחיים

למרות שאני לא מאוהבי רייכרט לא הייתי רוצה לתת לו אותם , יעשו עליו קופה עונה הבאה.

בטח יעבור לב"ש\חיפה אם לא יגיע רוכש.