Jump to content

נושא קהל(מיוחד)

Echoes

Recommended Posts

סבבה, כל הכבוד להם. אבל אתה לא יכול לשבת בשער 7/13 או וואטאבר ולהתלונן שאין עידוד... 95 אחוז מהאנשים שיושבים בשערים האלו באו לראות כדורגל, ולא לעודד ככ. מפריע לך שמסביבך אין עידוד? בוא לגוש!!!

רוצה להיות בגוש מאד, אין לך מושג עד כמה. כרגע מכל מני סיבות לא יכול.

אני בעיקר עצבני על הקהל בשערים האלה, על הגוש אין לי תלונה אחת.

איזה מגזימים. היה בסדר יחסית לדרבי, לא יותר לא פחות.
אם יש קהל שזכה בתצוגה המביכה ביותר בדרבים אי פעם זה הזונות מהצד השני, מנזר שתיקה.

מלבד התפאורה, קהל ציון 0.

מאחל לכל אותם אנשים שמתיימרים לאהוד את מכבי ונמצאים ביציעים שלנו דברים רעים (אני בטוח שחלקם כאן אז תקראו יא בנים של זונות).

אכלתי חרא עם הקבוצה הזו במשך שנים במגרשים ועד שהגיעו רגעי נחת, במקום להתרפק על זה ולהנות

אני רב עם אנשים שמקללים את הקפטן האגדי שלי ואת השחקן הכי טוב שאי פעם היה פה בארץ, בדרבי שאנחנו מובילים ורומסים את היריבה מהמקום הראשון בטבלה.

נשבר הזין. יצאתי עצוב מדרבי שניצחתי פעם ראשונה בחיים, ולא בגלל שהיינו יכולים לרמוס אותם, אלא בגלל הסיבות הנ"ל.

אפילו החגיגות בג'ינה היו סאחיות.

לא יודע איפה לכתוב,אבל חייב להגיד שהשלט של הפנאטיקס טיפה לא במקום עם ה"לרצוח"

אנחנו לא הם

הייתי מוסיף גם, "להתעלל בגופה". תפאורה מושלמת, משפט שהיה במקום!

ה"אנחנו לא הם" הזה זה משפט שמבטא את כל החרא שנהיה בקהל שלנו, יפי נפש סמרטוטים שתופסים טרמפ על הגל הטוב של הקבוצה.

בברכת,

טועמה מחבל, כל אדום צריך לרגום, אין אדומים אין פיגועים, טועמה מחבל, אחושרמוטה מחבל.

סבבה, כל הכבוד להם. אבל אתה לא יכול לשבת בשער 7/13 או וואטאבר ולהתלונן שאין עידוד... 95 אחוז מהאנשים שיושבים בשערים האלו באו לראות כדורגל, ולא לעודד ככ. מפריע לך שמסביבך אין עידוד? בוא לגוש!!!

נתחיל מזה ש"הגוש" ממש לא נקי מביקורת, הוא פח זבל אחד גדול ולא שמינית ממה שהיה לפני 5-8 שנים.

ונמשיך בזה שגם כשאני רוצה לעבור, ואני רוצה, אני לא יכול בגלל שטרמפיסטים וילדי אייפונים תופסים לי ולעוד כמה אוהדים נורמלים כמוני (יוצא באופן קבוע צרוד מ7) את המקומות ב11

שנה הבאה שעוברים למושבה ישנה הזדמנות פז לעשות חלוקה מחדש ביציעים... הלוואי ויקרה, אולי המצב ישתפר במעט.

איזה מגזימים. היה בסדר יחסית לדרבי, לא יותר לא פחות.

אם יש קהל שזכה בתצוגה המביכה ביותר בדרבים אי פעם זה הזונות מהצד השני, מנזר שתיקה.

עשו לנו בית ספר בעידוד היום.

עשו לנו בית ספר בעידוד היום.

איזה בית ספר גוש עלוב של 80 איש שלהם עודד כל השאר כלום ושום דבר לא פתחו תפה כל המשחק...תצוגה רעה לשתי הצדדים...כשהפועל בכלל לא היו קיימים

אתה אומר בוא לגוש כאילו זה כזה פשוט, א' תמצא לי מנוי ל11 אני חותם עכשיו, אני יושב ב7 בלית ברירה בגלל מנוי לוחם זה מה שהצלחתי להשיג. ב' זה לא גישה נכונה להגיד בואו לגוש כולם, יש התעוררות מסוימת של כל היציעים ברגעי שיא, בשירים חזקים או בשורות מוכרות אבל זה דועך אחרי סבב אחד של השיר במקרה הטוב, 30 שניות בפחות טוב, כמעט ולא שומעים מה שרים בגוש מ7. ג' גם הגוש הוא לא מה שהיה פעם מ7 רואים מצוין שהגוש הוא 5 שורות על 9 כיסאות מעל האיש גדר שבאמת קופצים ונותנים תגרון שאר 11 מזמזם תמנגינה או עומד כמו עציץ עם האייפון.

חייבים עוד שער עידוד אחד לפחות או איזה סוג של שלוחות עידוד ליציעים אחרים 11 אמור להיות המנצח של התזמורת לא סולן..

גם חייבים לשיר פיזית יותר שירים ופחות זמן על כל שיר, כי הפיקים של העידוד הם בתילת שירים או בפזמון הראשון מסבב שני ואילך הגוש שר לבד.

טוב תקשיב טובבב לא שמעתי אותם אפילו פעם אחת

ואת עשרת אלפים האוהדים שלנו שמעת? אני לא.....הפועל זונה בדקה 981 שהמשרוקית בפה זה לא נחשב.

(בשער 7 שמעו רק אותם לאורך כל המשחק)

סבבה עידוד חרא כל מה שתגידו, מה אתם רוצים שחררו כבר נמאס מהבכי השבועי הזה על העידוד.

זה מה יש. נמאסתם כבר

שתפסיקו לחיות בסרט שאנחנו בוקה אז אולי לא נראה נושאים כאלה כל שבוע.

כל מי שלא שר היום בכל הכוח,כל מי שלא השתגע היום ביציע בנסיון לדחוף את מכבי

אתם חבורה של בני זונות שרמוטות ותצאו מהסרט שאתם אוהדים של משהו לא מגיע לכם לראות את הקבוצה הזו מגיע לכם לקום בבוקר אוהדי הפועל ולא לדרוך בבלומפילד לעולם.

!!!!

הגיע הזמן שיבטלו את החידוש מנויים .

אולי ייצא מזה משהו .

ולא אכפת לי כמנוי להידפק מזה .

אמן שיהיה דם חדש ויבואו לבלומפילד מי שרוצה לעודד .

ב11 (מניח שבכל האצטדיון) יש לנו תופעה של בני 15-18 שעושים סלפי לאינסטוש כמו איזה גייז, אבל לבושים ומתנהגים כמו ערסים, בכללי זה משהו שעובר על רוב הנוער בארץ,

לא מבין מאיפה זה הגיע, חבל שזה הגיע ליציע.

הם בדרך כלל גם לא מעודדים, כל פעם שיוצא לי להגיע למשחק אני נדהם מהכמות, כי לפני הצבא שהייתי מגיע כל שבוע זה לא היה.

חלק גדול מהקהל היום בא למשחק כי מכבי זה מגניב, זה באופנה, כי הם רוצים להעלות תתמונה השבועית עם הצעיף.

אבל אין מה לעשות, עם ההצלחות באים אוהדי ההצלחות, האנשים האלה שבעים ומי שלא חווה את העונות הרעות לא יודע להעריך ולוקח את מה שאנחנו מקבלים ממכבי כמובן מאליו.

סבבה עידוד חרא כל מה שתגידו, מה אתם רוצים שחררו כבר נמאס מהבכי השבועי הזה על העידוד.

זה מה יש. נמאסתם כבר

שתפסיקו לחיות בסרט שאנחנו בוקה אז אולי לא נראה נושאים כאלה כל שבוע.

בוקה לא תהיה גם עוד אלף שנה.

רבאק אפילו על העידוד כבר ויתרתי, אבל לקלל את השחקנים שלך בלי סוף? חצי בלומפילד ככה היום.

אני אישית מעדיף 5000 איש בבלומפילד שבאים לדחוף את הקבוצה ויוצרים אווירה מדהימה מאשר בלומפילד מלא בחלאות שיש היום

שבאים לפרוק את התסכול שלהם במגרש

שמקללים שחנים ואחרי 5 דקות צועקים את השם שלהם חזרה לסידי.

שיוצאים דקה 75 מהמגרש

שאומרים לך לא לעודד כי אתה עושה להם כואב באוזניים (אמיתי לגמרי).

נמאס אחי, נמאס.

אני לא יודע כמה זמן אתה במגרשים אבל אם תיזכר איך היציע היה נראה לפני 8 שנים

אפילו 5 שנים, אני בטוח שתבין על מה כל ה"בכיינים" פה מתלוננים.

דווקא אצלנו בגוש בשער 7 שרו כמעט כל המשחק. אני אישית חזרתי בלי גרון כמעט כולי צרוד. בהזדמנות זו אני קורא לכל מי שב-7 ורוצה לעודד שיצטרף אלינו לגוש, צמוד לגדר של 8, יש שם דגל ענק, לא קשה לפספס. בסופו של דבר מה שהכי משפיע על העידוד זה 10-11. כמו בהרבה משחקים היו לא קצת רגעים שבקושי שמענו אותם. 10-11 חזק מקפיץ את כל האיצטדיון ולצערי זה לא קורה כבר כמה עונות. הגוש ב-11 מנסה לעודד כמה שיותר אבל הוא קטן מדי וכל מי שמסביב פשוט שותקים רוב המשחק. כמו שאמרתי כבר בעבר, לדעתי רק מעבר לאיצטדיון חדש שיאפשר ערבוב מחדש של הארגון עם אוהדים משערים אחרים שגם רוצים לשיר זה מה שאולי יציל אותנו בין אם זה המושבה כפי שמסתמן שיהיה בעונה הבאה או בין אם זה בעזרת השם מתישהו איצטדיון חדש משלנו.

דרך אגב, יחסית לקהלי חוץ אחרים שפגשנו בבלומפילד שאותם שומעים טוב מ-7, הפעם רוב המשחק בקושי שמעו את הקהל של הפועל, רק את התופים בעיקר.

דווקא אצלנו בגוש בשער 7 שרו כמעט כל המשחק. אני אישית חזרתי בלי גרון כמעט כולי צרוד. בהזדמנות זו אני קורא לכל מי שב-7 ורוצה לעודד שיצטרף אלינו לגוש, צמוד לגדר של 8, יש שם דגל ענק, לא קשה לפספס. בסופו של דבר מה שהכי משפיע על העידוד זה 10-11. כמו בהרבה משחקים היו לא קצת רגעים שבקושי שמענו אותם. 10-11 חזק מקפיץ את כל האיצטדיון ולצערי זה לא קורה כבר כמה עונות. הגוש ב-11 מנסה לעודד כמה שיותר אבל הוא קטן מדי וכל מי שמסביב פשוט שותקים רוב המשחק. כמו שאמרתי כבר בעבר, לדעתי רק מעבר לאיצטדיון חדש שיאפשר ערבוב מחדש של הארגון עם אוהדים משערים אחרים שגם רוצים לשיר זה מה שאולי יציל אותנו בין אם זה המושבה כפי שמסתמן שיהיה בעונה הבאה או בין אם זה בעזרת השם מתישהו איצטדיון חדש משלנו.

דרך אגב, יחסית לקהלי חוץ אחרים שפגשנו בבלומפילד שאותם שומעים טוב מ-7, הפעם רוב המשחק בקושי שמעו את הקהל של הפועל, רק את התופים בעיקר.

אחי באמת שאני לא יודע על מה אתה מדבר.

הייתי עם 3 חבר'ה 15 מטר אלכסונית וימינה ממכם ושמעתי רק אותם לאורך כל המשחק.

ניסינו לעקוב אחרי 11 כמה שיכולנו , משימה מאוד קשה.

אחי באמת שאני לא יודע על מה אתה מדבר.

הייתי עם 3 חבר'ה 15 מטר אלכסונית וימינה ממכם ושמעתי רק אותם לאורך כל המשחק.

ניסינו לעקוב אחרי 11 כמה שיכולנו , משימה מאוד קשה.

בכל זאת אנחנו לא הרבה אנשים, אז סביבנו שמענו בעיקר את עצמנו. שזה יחסית שיפור מבחינתנו חחח... לשער 7 יש פוטצינאל לא רע להפוך לפחות בחלקו ליציע עידוד בעיקר כי הוא לא מסומן. תצטרפו אלינו פעם הבאה וככל שנגדיל את הגוש אולי נצליח להישמע יותר

בוא נסביר לך משהו אח יקר...גם עם הקהל של אריס היה יושב ב11 ואתה יושב בשער 7 קרוב ל5 ברור שתשמע ת40 מעודדים שלהם ותתופים שלהם זה לא אומר שהם באמת עודדו...כל הצדדים שלהם חוץ מהגוש לא היה קיים בכלל חד משמעי אין פה ספק אפילו

בוא נסביר לך משהו אח יקר...גם עם הקהל של אריס היה יושב ב11 ואתה יושב בשער 7 קרוב ל5 ברור שתשמע ת40 מעודדים שלהם ותתופים שלהם זה לא אומר שהם באמת עודדו...כל הצדדים שלהם חוץ מהגוש לא היה קיים בכלל חד משמעי אין פה ספק אפילו

אתם סוטים מהעיקר, הביקורת שלי היא על הקהל שלנו.

לא באתי להלל את הקהל ה"משובח" של הפועל, ברור לי שהם לא היו טובים היום,

אבל הם היו יותר טובים מהקהל הפח שלנו ששתק כל המשחק, זו דעתי.

יכול להיות שהגזמתי עם ה"עשו לנו בית ספר" אבל זה בעיקר תסכול שלי מהקהל שלנו שחד משמעית, לרובו המוחלט, לא מגיעה קבוצה כזו.

אתם סוטים מהעיקר, הביקורת היא על הגוש שלנו.

לא באתי להלל את הקהל ה"משובח" של הפועל, ברור לי שהם לא היו טובים היום,

אבל הם היו יותר טובים מהקהל הפח שלנו ששתק כל המשחק, זו דעתי.

אנחנו היינו גרועים להחריד אין ספק..הנקודה שאני בא להבהיר היא שאם הייתה יושב ב8 קרוב ל11 גם הייתה שומע תגוש שלנו ואת שלהם הייתה שומע כאוויר....2 הקהלים היו מתחת לכל ביקורת אבל הפועל לא מעניינת אותי..לנו אין תקווה כנראה אם במשחק כזה של 100 אחוז שליטה ....2 0 דקה 50 ,,...מקום ראשון בליגה ועוד ועוד ולא מצליחים לייצר עידוד פושר אפילו אז אנחנו באמת ללא פתרון וצריך לצערנו להשלים עם המצב העגום הזה

כמו שנכתב במשך כל העונה האחרונה, הקהל של מכבי ביזיון.

אבל בדרבי אחרי 2.5 אליפויות ושליטה מוחלטת בליגה מכבי הופכת למותג ופתאום יש אנשים שמתחזקים מנוי ופעם ההוא בא והחבר ההוא בא - יש יציעים שזה מתקבל וזה תוצר של הצלחה אבל כשזה קורה ב10 ולפעמים ב11 זה שכונה.

הקהל של הפועל זבל ואל תנסו להעצים אותם סתם. במשחק כזה יש אפקט לקהל חוץ בקבוצה לא מצליחה שבאה כאנדרדוג מובהק - באים רק הקומץ ואז כולם שרים. למרות שהיום הקהל של הפועל היה חלש.

הכדורסל גלש ליציע..אנשים שעומדים ביציאה החל מדקה 85, סלפי עם מכביניו\שי סידי - די חלאס זה מוגזם אנשים, תבואו לעודד קצת את קבוצה ולהתעסק באווירה, את האימון תשאירו לפאקו ואת ההצגות תראו בחמישי במנורה\נוקיה או בקאמרי בשישי.

"אנחנו לא הם" זאת בדיוק הבעיה, אוהדים שבאו להמציא את הגלגל, לעשות מחאות מטופשות נגד הארגון, להוביל קהל מתורבת.

הלו, צאו מזה,אנחנו עמחה, אנחנו מכבי אנחנו שורפים דגלים, אנחנו מקללים את טועמה אנחנו רוצחים אונסים שוחטים וכל מה שאפשר.

יאללה דיי נמאס, קהל נאור תשאירו את האקדמיה בבית תחזירו לי את בלומפילד הארד קור

בוקה לא תהיה גם עוד אלף שנה.

רבאק אפילו על העידוד כבר ויתרתי, אבל לקלל את השחקנים שלך בלי סוף? חצי בלומפילד ככה היום.

אני אישית מעדיף 5000 איש בבלומפילד שבאים לדחוף את הקבוצה ויוצרים אווירה מדהימה מאשר בלומפילד מלא בחלאות שיש היום

שבאים לפרוק את התסכול שלהם במגרש

שמקללים שחנים ואחרי 5 דקות צועקים את השם שלהם חזרה לסידי.

שיוצאים דקה 75 מהמגרש

שאומרים לך לא לעודד כי אתה עושה להם כואב באוזניים (אמיתי לגמרי).

נמאס אחי, נמאס.

אני לא יודע כמה זמן אתה במגרשים אבל אם תיזכר איך היציע היה נראה לפני 8 שנים

אפילו 5 שנים, אני בטוח שתבין על מה כל ה"בכיינים" פה מתלוננים.

אני לא מדבר על הנבלות האלה, זה אנשים שאני מייחל שישללו להם את המנוי.

דיברתי על הטענות שיש על העידוד כל שבוע.

אני 12 שנה במגרשים ואין ספק שהיו עונות שהעידוד היה יותר חזק וסוחף.

אבל באמת שנמאס כל שבוע לראות נושא על זה שכמה העידוד חרא, זה הרמה של הקהל בתקופה הזאת וזהו, למה לא להפנים את זה כבר?

חוץ מזה שבאמת מגזימים פה עם ההקצנות, העידוד לא עד כדי כך נורא.

לדעתי הירידה הזאת היא בגלל השליטה המוחלטת שלנו בשנים האחרונות.

שיהיה לנו משחק עם אתגר אמיתי (ע"ע פרנקפורט ובאזל עונה שעברה), הקהל נותן הרבה יותר מעצמו עם תצוגות תכלית.

עם כמה שזה ישמע מוזר, דרבי (בתקופה הנוכחית) לא יכניס את הקהל למצב הזה מהטעם הפשוט שיחסי הכוחות ברורים.

היה ברור לכולם שננצח היום, ברור לכולם שניקח אליפות.

מבטיח לך שאם היינו עכשיו בשמינית גמר ליגת אירופית עם אתגר מקצועי אמיתי, הקהל היה נראה אחרת.

בקיצור, צאו מהסרט של כל שבוע 90 דקות חייב להיות טירוף ואוי ואבוי אם לא, באמת שמיצינו.