Jump to content

נושא קהל(מיוחד)

Echoes

Recommended Posts

אני לא מדבר על הנבלות האלה, זה אנשים שאני מייחל שישללו להם את המנוי.

דיברתי על הטענות שיש על העידוד כל שבוע.

אני 12 שנה במגרשים ואין ספק שהיו עונות שהעידוד היה יותר חזק וסוחף.

אבל באמת שנמאס כל שבוע לראות נושא על זה שכמה העידוד חרא, זה הרמה של הקהל בתקופה הזאת וזהו, למה לא להפנים את זה כבר?

חוץ מזה שבאמת מגזימים פה עם ההקצנות, העידוד לא עד כדי כך נורא.

לדעתי הירידה הזאת היא בגלל השליטה המוחלטת שלנו בשנים האחרונות.

שיהיה לנו משחק עם אתגר אמיתי (ע"ע פרנקפורט ובאזל עונה שעברה), הקהל נותן הרבה יותר מעצמו עם תצוגות תכלית.

עם כמה שזה ישמע מוזר, דרבי (בתקופה הנוכחית) לא יכניס את הקהל למצב הזה מהטעם הפשוט שיחסי הכוחות ברורים.

היה ברור לכולם שננצח היום, ברור לכולם שניקח אליפות.

מבטיח לך שאם היינו עכשיו בשמינית גמר ליגת אירופית עם אתגר מקצועי אמיתי, הקהל היה נראה אחרת.

בקיצור, צאו מהסרט של כל שבוע 90 דקות חייב להיות טירוף ואוי ואבוי אם לא, באמת שמיצינו.

ומה יקרה אם תקח את ליגת האלופות? תפסיק לעודד בליגה?

או שתגיע 3 פעמים לרבע גמר ליגה אירופאית..אז תעודד רק באירופה?

התירוץ של קהל שבע הוא לא תירוץ בדיוק כמו שאתה לא מקבל שהקבוצה מיצתה את עצמה ברמה המקצועית.

אתה בא נטו בשביל לראות את מכבי, המטרה היא לעלות את הרמה ולא לרדת - גם בקהל.

אני וחבר הגענו בידיוק ברגע שפתחו את המעבר משער 8 ל- 11

נכנסו והתמקמנו די למעלה בערך לקראת המעבר בין 10 ל 11

מתחתינו הגיעו חבורה של 7-8 אנשים

באמת שאנחנו כל המשחק נותנים את הגרון צועקים לאנשים יאללה זה דרבי תתעוררו כבר יאללה ידיים

ובאמת אין עם מי לדבר

למה לעזעזל אתם יושבים ביציע עידוד כוס עמק למההה

ומה יקרה אם תקח את ליגת האלופות? תפסיק לעודד בליגה?

או שתגיע 3 פעמים לרבע גמר ליגה אירופאית..אז תעודד רק באירופה?

התירוץ של קהל שבע הוא לא תירוץ בדיוק כמו שאתה לא מקבל שהקבוצה מיצתה את עצמה ברמה המקצועית.

אתה בא נטו בשביל לראות את מכבי, המטרה היא לעלות את הרמה ולא לרדת - גם בקהל.

לא אמרתי שזה בסדר, אני אישית מעודד תמיד ומעריך כל רגע שאנחנו חווים עכשיו.

אבל לא אצל כולם זה ככה, בארגנטינה זה ככה, בגרמניה זה ככה, לא בישראל.

לא באתי להצדיק את זה, רק הסברתי את המצב ולמה לדעתי זה קורה.

והבכי המחודש הזה כל שבוע לא יעזור כי זה המצב.

יש אנשים לא בזין שלהם לעודד, מה תעשו תרביצו להם?

זה שהם מנויים ל-11 זה אבסורד בפני עצמו כשיש אנשים בשערים אחרים שכן רוצים.

אם יהיה הרענון הזה זה יכול לשפר את המצב (לא יודע אם זה יגיע לרמה שמדמיינים פה).

אין מה לעשות כרגע בעניין הזה, פותחים על זה נושא בכי על זה כל כמה ימים, במה זה מועיל לא הבנתי?

יש פה עוד אנשים שמגיבים שידוע שהם מהחברות קוקסינלים שדירדרה את כל בלומפילד לאולם אופרה אין לכם בושה עוד להגיב בנושא שנאה אליכם ולהמשיך לבלבל תמוח לכם אני מאחל לקבל שיתוק בכל הגוף בכל יום שמכבי משחקת בו

אני לא חלק משער 11, אבל לדעתי פיצול הגוש לכל רוחב היציע ב 11 זה יכול להיות פיתרון טוב..

אי אפשר לצפות מ"כל הקהל" לתצוגה טובה שבשער 11 רק הגוש מתפקד ולא כל היציע, חייבים להתחיל לטפל מהבעיה מהשורש שלה, שיחות מוטיבציה כבר לא עוזרות

קודם כל בשער 10 יש אנשים שמעודדים , יחסית מעט ממש אבל עדיין, אני בשער 10 וחזרתי צרוד אין לי קול לדבר..

ובלי קשר, הגוש של הפאנטיקס פשוט פרוס גרוע, צריך לפרוס אותו יותר למעלה ולצדדים כמו שאצל הפועל עושים וזה גורר יותר אנשים לעודד (ועובד להם)

וכל אלה שאומרים שעדיף שיישארו רק ה5000 האוהדים שתמיד היינו- על מי אתם עובדים, כל ה5000 האלו גם עכשיו בבלומפילד, מה אכפת לכם משאר השערים?

אתם בשער 11? (גם 10, אבל אשכרה 11!) תפתחו את הפה!! אין קשר בכלל בין אוהדי הצלחות, עצם זה שנמצאים אוהדי הצלחות לא אמור להשפיע על העידוד שלכם

פשוט זוועה... וזה רק הולך ונהיה יותר גרוע.

סעמק הקהל שלנו מתחיל להיות כמו של הזבלות הירוקות. אנשים לא פותחים את הפה אפילו כשמובילים בשני שערים בדרבי וזה כבר שיא.

אנשים פה התרגלו ליותר מידי טוב בשנים האחרונות ולא מעריכים שום דבר. להיפך, הקבוצה נותנת הכל כדי לזיין את הליגה ורוב הקהל (בעיקר במשחקי בית) פשוט רוצה עוד ועוד אז פשוט סותמים את הפה. שערים 7-8 כבר שנים שערי משפחות של סמרטוטים שעושים טובה שעומדים אבל בשער 11 זה רק הולך ומחמיר. יש את הגוש, מסביב פה ושם כמה אוהדים וזהו.

עצוב שזה ככה במיוחד עם הכמות והרמה של השירים שלנו שבאמת שהכי יפים שיש

אולי ברגע שאנשים יכניסו לראש שכל אחד ואחד שיתן את הגרון זה יראה אחרת אולי אז דברים ישתנו כי במצב הקיים של הקבוצה (טפו טפו טפו) השחקנים ובכללי כל המועדון ראויים לעידוד שירעיד את בלומפילד כל משחק!

הדבר הבאמת מייאש, לא יודע אם זה רק אני, זה המהירות שבא שרים לדוגמא ב7 שם אני יושב את השירים. עד שכל הקהל נכנס לאטרף ושר הוא רץ ואתה מסים שורה ואז שומע מיד אחרי זה את 11 שר אותה.

אותי הדבר הכי מעצבן זה שכל משחק אני צריך לצאת שעתיים לפני מהבית להגיע לשער 8 ולחכות שיפתחו לי את הכניסה לשער 10.

ואני קופץ ומעודד וכל זה.ויש אנשים שנכנסים איתי ביחיד משער 8 ולא מוציאים מילה מהפה או כאלה שכבר ב-10 וגם לא מוציאים מילה מהפה.

אז למה לעזעזל אתם שם.

אני מת כבר שנעבור לאיצטדיון יותר גדול ככה כל האנשים השבעים יעברו ליציע אחר ואז יגיע דם חדש לשער 11

אתמול בכלל לא שמעו את הקהל של הפועל הדבר היחידי ששמעו זה את התופים (יש להם משהו כמו 4 ולנו 2) ובנוסף יש להם תוף מיוחד כזה כמו בקהלים דרום אמריקאים

אתמול בכלל לא שמעו את הקהל של הפועל הדבר היחידי ששמעו זה את התופים (יש להם משהו כמו 4 ולנו 2) ובנוסף יש להם תוף מיוחד כזה כמו בקהלים דרום אמריקאים

יש לנו 4 תופים

10 כיסאות משמאל לגוש מתחיל ביזיון שאין לי מילים עליו

בני שרמוטות כאלה מה אתם עושים ביציע אנשים מתחננים למנוי שנים לבוא לתת את הנשמה ואתם תדגל של התפאורת עלית שחקנים לא בכבוד שלכם להרים