Jump to content

נושא קהל(מיוחד)

Echoes

Recommended Posts

זה לא נושא של שימור או שיפור ביציעים או טענות כאלו ואחרות עם כל המושגים הרגילים סטייקים קהל רחב שער 10 גוש שער 2 וכו.

היום לא היה מצב לחנק בגרון בגלל שזה דרבי.

לא היה לחץ בגלל שאנחנו לא מקום ראשון.

זה לא היה דרבי מאני טיים של פלייאוף.

דקה 10 1-0 לנו.

מחצית ראשונה שהפועל משחקת שכונה ומבקשת ממכבי לאנוס אותה.

מחצית שניה קיבלתם את החילוף המתבקש חבורה של מאמנים בשקל למכבי שמה גול תוך כמה דק שבפועל עדיין נראית זוועה.

השופט מוכר אותנו 3 פעמים במשחק מעבר ל שריקות הקטנות הכי חד צדדיות בהיסטוריה.

כל מי שלא שר היום בכל הכוח,כל מי שלא השתגע היום ביציע בנסיון לדחוף את מכבי להביס את הסמרטוטים באדום, כל מי שלא עשה תמוות לשופט הבן זונה הזה, איך עשיתם אולה? ואיזה סטטוס תעלו לפייסבוק? שהרמתם צעיף בהפועל זונה או ששרתם 5 שורות בקונטרה?

אתם חבורה של בני זונות שרמוטות ותצאו מהסרט שאתם אוהדים של משהו לא מגיע לכם לראות את הקבוצה הזו מגיע לכם לקום בבוקר אוהדי הפועל ולא לדרוך בבלומפילד לעולם.

ביחס לציפיות שהיו לי העידוד היה סביר, עדיין יותר מדי אוהדים מזיינים תשכל במקום לתת ת'גרון

די עם השקר הזה עידוד סביר ללאס

אין לי ציפיות.רק רוצה שכל השרמוטות האלו יפסיקו לבוא למגרשים ושיפסיקו להגיד שהם אוהדים של מכבי

לא יודע מה עובר על הקהל שלנו..שבע מדיי? גרוע מדיי? עייף? תמיד היה כזה ולא שמנו לב?

מכבי מובילים ואוהדים במקום לשיר ולקרוע תגרון לפחות בדרבי 90 דקות ולתת אווירה חלומית הם עסוקים בלקלל את בן בסט וטל בן חיים שנפצע, פשוט אנשים לא שפויים יש בקהל שלנו.

לא יודע מה איתכם אני התייאשתי

זו עונה שצריך להסיק ממנה מסקנות ולפעול לשינויים משמעותיים מבחינת קהל.

ללא ספק אפשר וצריך לעשות משהו.

מילה טובה על התפאורה, מדהימה כרגיל, תענוג.

שער 11 בית קברות, אני מתבאס לשיר עם עצמי

דווקא 11 היום הרגיש בסדר, ב"אהו מכבי" 10-11 ממש עפו באוויר, לשבת ב-8 לעומת זאת.. פשוט זוועה, שרתי לבד 90 דקות אנשים מסתכלים עליי כאילו אני עושה משהו לא בסדר.

איזנ סביר 90 דק של כלום ושום דבר...לא החזקנו שיר 1 מעל 10 מאיות השנייה...מובילים 2 0 מדקה 50 והעידוד נשמע כאיחלו אנחנו בפיגור 4 0 עם 2 אדומים....במקום לשחרר כולם לקפוץ להנות אין פתרונות תפסיקו להעלות כל הזמן רעיונות מביכים איך לשפר כי היום הבנתי שאין פתרונות הקהל שלנו מביך חוץ מהארגון שעושה הכל טוב כל השאר פחי אשפה...כל השירים מיציע ליציע חייבים להיות מורדים סופית אבד עליהם הכלח אף אחד לא עונה כלום...עצוב שככה מצב לא מגיע לקבוצה כמו שלנו קהל כזה פחון

חרא אווירה ביציע, כל המשחק יש אנשים שמשגעים את המוח עם אינסוף קללות לשחקנים כמו ייני וזהבי, תלונות על העידוד (!!! אין גבול לחוצפה) ומנתחים את המשחק עם ההבנה הלא קיימת שלהם. מייאש

האמת שעד הדקה ה60+- היה אחלה עידוד.

מרגע זה הקהל פשוט נרדם.

לא סגור מה זה היה יותר מביך או עצוב.

מה שמשגע אותי שאותם אנשים שלא פותחים את הפה כל המשחק פתאום בסיום המשחק מתחילים לעודד, כאילו פאק.. איפה הייתם?!??

לא יודע כמה זה היה עוזר ובאמת שהצעות הייעול האלו הפכו מביכות אבל לטעמי היה מקום לשיר את הקונטרה, ראי שעל הקיר, הפועל חיזבאלה וכ"ו גם במהלך המשחק ולא רק בסיום.

אנשים יושבים בשערים 7, 13, ובוכים שאין עידוד. אין עידוד בגלל אנשים כמוכם חברים. עידוד יש רק בגוש בשער 11 נקודה.

השערים האלה די מתים, אבל ספציפית חברי הפורום בשערים האלה רובם מעודדים 90 דקות בדיוק כמו הגוש.

השערים האלה די מתים, אבל ספציפית חברי הפורום בשערים האלה רובם מעודדים 90 דקות בדיוק כמו הגוש.

חוץ מזה שאני חושב שגם לבן אדם שבאמת מעודד 90 דקות ויודע לסחוף את האנשים סביבו (גם אם מידי פעם) והוא עומד בשערים אחרים 7 \ 8 \ 13 יש השפעה אדירה על הקהל.

כי בלי הכמה חברה האלו היציעים האלו היו פי 100 יותר בית קברות ממה שהם היום.

סבבה, כל הכבוד להם. אבל אתה לא יכול לשבת בשער 7/13 או וואטאבר ולהתלונן שאין עידוד... 95 אחוז מהאנשים שיושבים בשערים האלו באו לראות כדורגל, ולא לעודד ככ. מפריע לך שמסביבך אין עידוד? בוא לגוש!!!

חוץ מזה שאני חושב שגם לבן אדם שבאמת מעודד 90 דקות ויודע לסחוף את האנשים סביבו (גם אם מידי פעם) והוא עומד בשערים אחרים 7 8 13 יש השפעה אדירה על הקהל.

כי בלי הכמה חברה האלו היציעים האלו היו פי 100 יותר בית קברות ממה שהם היום.

הקטע שזה לא סוחף אף אחד, בדרך כלל פשוט מסתכלים עלי מוזר או צועקים לשבת.