Jump to content

בן בסט

Recommended Posts

מה מושג מה? כשהוא לא משחק יש לו פרצוף מבואס ומתוסכל על הפנים. לא צריך להיות מקורב ולא עיתונאי כדי פשוט לראות שיש לו פרצוף "לא שמח". בדיוק כמו לבן בסט. לא עושים מזה סיפור, ולא צריך לעשות מזה סיפור, אבל ההבדל היחיד הוא שהפרצוף של פריצה לא מרוח על העיתון יום למחרת.

כלומר אתה אומר שההבדל היחידי בין בבסט לפריצה זה התקשורת?

אין לך מושג כבר אמרתי?

שוב, איזה מושג? מה מושג? מדברים פה על זה שהוא "עושה פרצופים". ראדה עושה את אותם "פרצופים" אחד לאחד. איפה צריך להיות מושג פה? יש לי שתי עיניים.

סבבה, רגע אחרי דרבי שיכול היה להגיע למספרים יפים אלמלא הילדותיות של בן בסט, הטון יכול להיות קצת חריף מהרגיל. ככה זה דרבי, לוקחים את זה אישית.

אבל ביסטר, אנחנו יודעים שזה לא בגלל הדרבי, נכון? אנחנו יודעים שזה קורה כל פעם לשחקן אחר וכל פעם זה בגלל סיבה עלומה אחרת. תמיד יש שעיר לעזאזל, שמחפשים אותו בכל פינה ומייד הוא הופך ל"ילד זין" או "מחוק סופית" וש-"יזדיין מהקבוצה". לי אישית קשה לקבל את זה. אני לא רוצה לחשוב ככה על השחקנים בקבוצה שלי ומפריע לי שאנשים שתופסים מעצמם אוהדים מתבטאים בצורה הזו, בפרט שאני באמת לא חושב שהוא באמת עשה משהו שמגיע לו היחס הזה. שיחק לא טוב. תקופה לא טובה. יודע מה, אפילו רכש לא מוצלח. לא מסתדר. תבקרו חופשי, אבל כשאנשים יגיבו כפי שהם מגיבים פה, אני אגיב כפי שאני הגבתי פה.

אבל ביסטר, אנחנו יודעים שזה לא בגלל הדרבי, נכון? אנחנו יודעים שזה קורה כל פעם לשחקן אחר וכל פעם זה בגלל סיבה עלומה אחרת. תמיד יש שעיר לעזאזל, שמחפשים אותו בכל פינה ומייד הוא הופך ל"ילד זין" או "מחוק סופית" וש-"יזדיין מהקבוצה". לי אישית קשה לקבל את זה. אני לא רוצה לחשוב ככה על השחקנים בקבוצה שלי ומפריע לי שאנשים שתופסים מעצמם אוהדים מתבטאים בצורה הזו, בפרט שאני באמת לא חושב שהוא באמת עשה משהו שמגיע לו היחס הזה. שיחק לא טוב. תקופה לא טובה. יודע מה, אפילו רכש לא מוצלח. לא מסתדר. תבקרו חופשי, אבל כשאנשים יגיבו כפי שהם מגיבים פה, אני אגיב כפי שאני הגבתי פה.

שום שעיר לעזאזל. שחקן משחק לא טוב, מתמקדים בשחקן, אפילו אתה מסכים שיש מקום לביקורת. בקשר לטון, 90% זה הדרבי, ככה נראה הפורום בטיימינג הזה והצקצוקים לא הופכים אותך ליותר תרבותי.

דקה 65 האי-מסירה לזהבי.

בושה. בזיון. אין מילים לתאר את הסקנדל הזה.

זו לא בושה ולא ביזיון וניתן לתאר בקלות את מה שקרה שם - קבלת החלטות גרועה ואנוכית. שום דבר שלא ראינו משחקנים אחרים, לרבות מיודענו, מספר 7, האיש שהיה אמור לקבל את המסירה. אין פה שום סקנדל.

שום שעיר לעזאזל. שחקן משחק לא טוב, מתמקדים בשחקן, אפילו אתה מסכים שיש מקום לביקורת. בקשר לטון, 90% זה הדרבי, ככה נראה הפורום בטיימינג הזה והצקצוקים לא הופכים אותך ליותר תרבותי.

בוודאי שיש מקום לביקורת. אני שותף לה בעצמי. לצורת הביקורת פה בפורום לדעתי אין מקום. אתה רוצה לפטור אותי כמצקצק? לך על זה. אני מעריך ששנינו נחייה עם זה בשלום.

דקה 65 האי-מסירה לזהבי.

בושה. בזיון. אין מילים לתאר את הסקנדל הזה.

סוייר באלוהים אני בא לקריית שלום בשישי דופק לו בעיטה לראש על הדבר הזה.

כדורגל זה לא לגו, אתה יכול להביא את השחקן הכי טוב כמו לדוגמא את אלון מזרחי בזמנו שלא פגע בכלום במכבי ושנייה אחרי שעבר לאשדוד התחיל להפציץ שם.

כנראה שהוא לא מתאים למכבי, זה חבל כי לדעתי הוא שחקן טוב ויצליח במקום אחר.

עם כל העצבים עליו פאקו צריך לתת לו לפתוח ב2 המשחקים הקרובים, טב''ח מוצהב למשחק נגד ק''ש בחוץ.

נקלל אותו בפורום אם לא יהיה טוב תיזהרו!

יותר מדי אנשים מנסים לחנך כאן, כאילו עדן יושב וקורא את התגובות,

כאן לא חנה בבלי, ולמרות נצחון בדרבי יש תחושת החמצה, הוא הביא על עצמו את הביקורת, ולא רק מקצועית.

אני לא חושב שהוא שחקן כדורגל גרוע, אני אפילו יודע שהוא טוב מצפייה בו בעבר.

אבל אני משוכנע שהוא ילדה עם קוקיות, וזה מסכם הכל. הוא ההיפך מספורטאי.

זה אדם שכשקצת קשה, פשוט קורס. פאקו עושה לו שיחות כמו לילד קטן, כולל על הספסל אחרי משחק בו התנהג כמו "מסכני קטן".

אי אפשר לראות את זה, זה פתטי.

עם כל העצבים עליו פאקו צריך לתת לו לפתוח ב2 המשחקים הקרובים, טב''ח מוצהב למשחק נגד ק''ש בחוץ.

נקלל אותו בפורום אם לא יהיה טוב תיזהרו!

יותר מדי אנשים מנסים לחנך כאן, כאילו עדן יושב וקורא את התגובות,

כאן לא חנה בבלי, ולמרות נצחון בדרבי יש תחושת החמצה, הוא הביא על עצמו את הביקורת, ולא רק מקצועית.

מה הוא עשה שהוא צריך לפתוח?

כשיפתח לו הוא יהיה בילתי ניתן לעצירה, חכו זה יגיע, היום היה כל הפנים כי הוא איבד את הבטחון וניסה יותר מידי, משחק טוב או שניים והוא יחזור לעצמו, אל תהרגו אותו

אני איתך

וואלה אנשים אתם מגזימים רצח עם התגובות שלכם

איכס איזה נושא מגעיל

"אפס וזבל של בן אדם", איך הגעתם לזה יא מטורללים?

לא פוגע מבחינה מקצועית בסדר אפשר לבקר, אבל מה זה התגובות האלה?

מפתיע מאוד שהוא כזה חלש במכבי...

הלוואי והוא כבר ישנה את זה כי בנתיים הוא מצדיק את כל הייבושים שאכל מפאקו עד עכשיו.

כנראה שבאמת פאקו רואה הכל באימונים.

חסר ביטחון.

תירגעו עם התגובות.

אתם שוכחים שהוא סחב את הנבחרת קמפיין קודם.

עם קצת ביטחון רואים שיש לו סיומת טובה וטכניקה מצוינת.

ככה זה שאתה חסר ביטחון.

ירדתם מהפסים, כשזהבי היה חייב למסור פעמים לבן חיים לא דברתם ככה

כשבן חיים צריך למסור אז טוענים שהוא סתם טיפש

נכון , בן בסט לא חד, לא בבעיטה וגם לא בקבלת ההחלטות

אבל מי שמסתכל מחוץ לקופסא (וסוייר אתה מאלה שרואים את השידור החוזר) יכול היה לראות שהוא עשה המון תנועה, היה קרוב לכדור, עשה לחץ טוב, הגיע להזדמניות ( ששיכנסו כשהחדות תחזור) ובעיקר היה מעורב כל המצבים המסוכנים שהיו לנו בחצי השני כולל השער

יא בני זונות קבוצה מקום ראשון מקללים פה שחקנים

למה הוא עושה לכם משהו בכוונה

יש פה קללות כיאלו הוא אמר שהוא אוהד הפועל וחבל שמכבי ניצחו

קהל הצלחות מגעיל חרא עליכם ילדים זבל