Jump to content

האיש והסרט

הנדון

Recommended Posts

לא יודע למה אבל יש בי צורך לכתוב את נושא הערכה הזה לפני הדרבי במיוחד שיש אצלנו סוג של אנשים כפויי טובה ביציע שלא ממש מעריכים אותו. אבל מבחינתי שרן ייני הוא הקפטן שהייתי רוצה בקבוצה שלי וגם השחקן שהייתי רוצה בה. הקפטן שלנו שעבר איתנו את התקופות והרגעים הכי שחורים הוא היום מייצג את מכבי החדשה. ללא צבא תקשורתי, ללא פוליטיקה או רצון בהכרה במה שאתה עושה, מקצוען ומכביסט אמיתי שאתה באמת מאמין לו שהוא נותן את כל כולו על הדשא וגם מחוצה לו. איפה עוד תמצאו שחקן כזה שהוא קפטן בקבוצה הכי טובה בארץ והבנאדם פשוט נטול מניירות של כוכב (במובן החיובי) גם לא מחפש את זה והאיש הכי צנוע בכדורגל שלנו. מישהו שיעשה את העבודה השחורה ולא יוציא מילה על כך לא משנה באיזה תפקיד תשים אותו או שתגיד לו שהוא עולה מהספסל. המנהיג השקט שהתרומה שלו על המגרש היא לא רק יכולת טכנית כזאת או אחרת אין מישהו שיותר ראוי ממנו לסמל את מכבי החדשה שעושה את העבודה השקטה, שלא מעניין אותה שום דבר פרט לעבודה קשה, מקצוענות והתמדה. אז שכל הכפויי טובה יעשו סיבוב קפטנים בליגה יבדקו מהם הקפטנים של שאר הקבוצות ואחרי זה נראה אם מישהו יגיד משהו על שרן. אוהבים אותך קפטן שלנו ורק תביאו ת'דרבי

1489393-5.jpg

העצבת אותי בהודעה הזאת

זה מה שאני מרגיש. ערן אהוב עליי יותר משרן, לא בהרבה אפילו הפערים לא גדולים, אבל כן.

שרן הוא השחקן שהוא הכי אהוב עליי אחרי ערן.

כל פעם שפגשתי אותו דאגתי להגיד לו שאיזה כיף שיש לנו קפטן כמוהו, מהווה דוגמא להרבה דברים טובים על המגרש ומחוץ, התמזל מזלנו וזכינו.

חגיגות האליפות הראשונה במלכי ישראל , כל הקהל "רק תביאו תדרבי" , שרן עונה "אל תדאגו אנחנו נביא"

גם כשהם הובילו 2:0 לא היה לי ספק שבסוף ננצח

עוד דבר שזכור לטובה , אחרי פיצוץ הדרבי איך הוא הלך לברקו המזדיין ואמר לו שהוא צבוע מסריח

גאון

רשימת קפטנים של ליגת העל

מכבי חיפה- יוסי בניון חזר לפני יומים וכבר קיבל את סרט הקפטן עושה הצגות וחוגג כאילו זכה בצ'מפיונס ליגה, ילד זין מאז ומתמיד ויותר פצוע מאשר משחק זה קפטן?

הפועל תל אביב- שי אבוטבול לא באמת צריך להרחיב עליו זה קפטן? טוב את הפועל הוא באמת מייצג

הפועל באר שבע- אלינב ברדה שחקן שמתחזה כל 2 דקות, רב עם שחקנים בקבוצה שלו שקצת לא הולך זה קפטן?

בית"ר ירושלים- אופיר קראיף אחד שתמך בלה פמיליה כאשר הם ירקו על שחקנים בקבוצה שלו זה קפטן?

בני סכנין- חאלד חלאיילה אחד השחקנים הכי ברוטליים ולא ספורטיביים בליגה זה קפטן?

אשדוד- יא יא פטי מ

קריית שמונה- שידר צדק מ

הפועל עכו- מ גדול

מכבי פ"ת- נאור פסר מי זה?

הפועל חיפה- מ

הפועל פ"ת- מ

הפועל רעננה- מ

מכבי נתניה- ערן לוי הוא אמור לשמש מודל וחיקוי עבור שחקנים?

בקיצור האחד והיחיד שבאמת ראוי פה לסרט הקפטן זה שרן ייני שלנו מי ייתן והשנה הוא יניף גם את הגביע

אני זוכר את המשחק הראשון שראיתי אותו בבוגרים זה היה גביע הטוטו נגד סכנין היינו אולי 100 אוהדים ולא היה ברור מי זה הילדון הבלונדיני הזה שמתחמם.

כבר אז הייתה לי תחושה טובה.

(ולחשוב שכמעט הוא שוחרר השנה לויטסה, יכל להיות משמעותי מאוד)

רשימת קפטנים של ליגת העל

מכבי חיפה- יוסי בניון חזר לפני יומים וכבר קיבל את סרט הקפטן עושה הצגות וחוגג כאילו זכה בצ'מפיונס ליגה, ילד זין מאז ומתמיד ויותר פצוע מאשר משחק זה קפטן?

הפועל תל אביב- שי אבוטבול לא באמת צריך להרחיב עליו זה קפטן? טוב את הפועל הוא באמת מייצג

הפועל באר שבע- אלינב ברדה שחקן שמתחזה כל 2 דקות, רב עם שחקנים בקבוצה שלו שקצת לא הולך זה קפטן?

בית"ר ירושלים- אופיר קראיף אחד שתמך בלה פמיליה כאשר הם ירקו על שחקנים בקבוצה שלו זה קפטן?

בני סכנין- חאלד חלאיילה אחד השחקנים הכי ברוטליים ולא ספורטיביים בליגה זה קפטן?

אשדוד- יא יא פטי מ

קריית שמונה- שידר צדק מ

הפועל עכו- מ גדול

מכבי פ"ת- נאור פסר מי זה?

הפועל חיפה- מ

הפועל פ"ת- מ

הפועל רעננה- מ

מכבי נתניה- ערן לוי הוא אמור לשמש מודל וחיקוי עבור שחקנים?

בקיצור האחד והיחיד שבאמת ראוי פה לסרט הקפטן זה שרן ייני שלנו מי ייתן והשנה הוא יניף גם את הגביע

יניב לביא של רעננה קפטן מאוד ראוי להערכה לדעתי

סוף סוף מישהו פותח נושא כל כך נכון וכל כך מרגש.

שרן אולי לא התברך בכישרון מדהים,אך התברך בלב ונשמה,באהבה אמיתית ובמחויבות אינסופית למועדון.

אשששש על הקפטן.

מה גם שאני חושב שהוא אשכנזי ערס שזה השילוב הקטלני ביותר לקפטן האולטימטיבי.

באמת שזה השחקן שאני הכי אוהב במכבי החדשה!
השחקן שעבר איתנו את כל התקופות השחורות שלנו בעשור האחרון וזכה לחיות את הרנסאנס המחודש עם ג'ורדי.
מודל לחיקוי, צנוע, חברתי מאוד, עושה כל מה שמבקשים ממנו לא מתלונן, מלח הארץ.
זה המודל לחיקוי של מה קפטן צריך להיות.

משפט שהוא אמר שאני אוהב להיזכר בו שברקוביץ טען שהוא הותקף על ידי שרן ומה החנון הזה יכול לעשות לו אז הוא אמר לו אני באתי ודיברתי איתו עם ידיים מאחורי הגב ואם הוא פחד ממני כנראה שהוא החנון

כל שנה אומרים שרוצים להביא מגן ימני

אני באמת לא מסוגל לראות מישהו אחר משחק במקומו

הוא מוסיף כל כך הרבה לקבוצה

הוא למד שנה שעברה עם בת דודה שלי פסיכולוגיה

היא מספרת שהיא יושבת בשיעור ואומרת לחברה שלה תגידי מיזה החתיך הזה למעלה שלא מוציא אף פעם מילה מהפה

ואז החברה אומרת לה זה הקפטן של מכבי בכדורגל שרן ייני וזה.

בסוף הוא גם הזמין את כל הכיתה שם לחתונה שלו

אולי הוא לא התברך בכישרון רב אבל הבנאדם חכם (גם לומד פסיכולגיה בשביל עצמו) וגם צנוע שלמרות שהוא נחשב לסלב יושב כמו כולם ולא מבקש הנחות וכאלה או עושה רעש

לראות בגמר של הטוטו איך הנציגים של המנהלת והטוטו מבקשים ממנו להניף את הגביע על הפודיום, והוא מתעקש ללכת להניף עם כל הקבוצה.

אומר הכל