Jump to content

טיול ללונדון

dilen

Recommended Posts

אני מתכנן טיול למשחק של צ׳לסי נגד פריז סן ז׳רמן בלונדון.

אם מישהו היה שם פעם ומכיר מלונות טובים שקרובים למקומות מרכזיים בעיר ולסטמפורד ברידג׳ או מסעדות כשרות באיזור אני אשמח אם ישתף.

תודה.

סטמפורד ברידג׳ זה לא במרכז העיר. אין בעיה להגיע לשם בתחתית, אבל מלון הייתי מחפש במרכז העיר ולא ליד סטמפורד. חפש באיזור אוקספורד סטריט, ראסל סקוור, פיקדילי, לסטר סקוור וכו׳. אם אתה רוצה הכוונה למלונות ספציפיים דבר איתי בפרטי. בכללי אם אתה רוצה המלצות אתה מוזמן לשאול, הייתי שם לפחות עשר פעמים. לגבי מסעדות כשרות אני פחות חזק בתחום הזה...

הייתי פעמיים בלונדון. כיף.

יש מרחק של 5-10 דק מהילטון פארק ליין מסעדה לבנונית מצוינת עם בשרים לא מהעולם הזה

הייתי בחג המולד.

לא יודע להמליץ לך לגבי מסעדות כשרות. סטמפורד ברידג' זה בדרום - מערב העיר, תחנת Fulham Broadway ברכבת התחתית.

איזור הבילויים זה הלסטר סקוור, שמה יש לך מועדונים, קזינו, מסעדות וכו'.

זה קרוב בהליכה לפיקדילי סקוור שגם שמה יש מלא דברים + אם תמשיך משמה עוד 10 דקות ברגל תגיע גם לאוקספורד סטריט.

אם תרצה עוד דברים אתה מוזמן לשאול ואנסה לעזור.

ממליץ לך ללכת לכמה שיותר משחקים, גם אם זה בליגה נמוכה מפריימר ליג,

יש לך כבר כרטיס למשחק?

פעם אחרונה שהייתי שם קניתי באתר של צ'לסי כרטיס לליגת אלופות (אז נגד גנט) במחיר עלות באתר שלהם

מומלץ לקנות חופשי שבועי לטיוב שאתה מגיע, מחיר מצחיק יש לך רכבות תחתית ואוטובוסים חופשי

וחוץ מהכדורגל יש בעיר מיליון אטרקציות, שווה גם ללכת לאיזה הצגה או שתים בין הכדורגל

מלון אתה יכול לבדוק ב hotels.com לפי מחיר ואיזור, הייתי בהולידי אין קזינגטון, אחלה מיקום ואחלה מלון

מסעדות כשרות זה לא התחום שלי

תבלה