Jump to content

כרטיסים לנתניה - חוץ

Recommended Posts

רשום בלאן 20-21 תחתון יושבים

מאיפה אני אמור לדעת שגם בעליון יושבים ? יש בלבול

מישהו יודע ויכול להסביר?

כל מה שפתוח בלאן במזרחי זה שלנו

עליון ותחתון

פתחו לנו גם את 606

שאנשים פה יתעוררו!!

10,000 אוהדי נתניה הבטיחו את מקומם במשחק מחר, הולך להיות קשה גם ביציע ובעיקר על הדשא, נתניה מגיעים בכושר טוב ומבחינת הקהל שלהם הם מתייחסים למשחק הזה כאל משחק עונה..

מצד שני בצד שלנו אנשים ישנים!! יש עוד כרטיסים בלאן ליציעים שלנו,נכון שנמאס כבר מהנסיעה הזאת לנתניה בימי ראשון אבל הפעם מדובר באופרה אחרת השעה יותר נוחה פחות פקקים ומה שהכי קריטי הפעם יש גם קהל נגדנו ולא רק קבוצה באצטדיון הזה.. מכבי צריכה אותנו.

רשום בלאן 20-21 תחתון יושבים

מאיפה אני אמור לדעת שגם בעליון יושבים ? יש בלבול

מישהו יודע ויכול להסביר?

גם העליון שלנו, בדקתי את זה בחנות של מכבי.

מישהו יכול לתת פה לינק בבקשה לאיפה שקונים את הכרטסים הכל באתר המזדיין הזה מבלבל אותי

http://www.nsport.co.il/he-IL/events/מכבי%20נתניה%20-%20מכבי%20ת%27א/2015-2-8_20.55/אצטדיון%20נתניה?hallmap

שאנשים פה יתעוררו!!

10,000 אוהדי נתניה הבטיחו את מקומם במשחק מחר, הולך להיות קשה גם ביציע ובעיקר על הדשא, נתניה מגיעים בכושר טוב ומבחינת הקהל שלהם הם מתייחסים למשחק הזה כאל משחק עונה..

מצד שני בצד שלנו אנשים ישנים!! יש עוד כרטיסים בלאן ליציעים שלנו,נכון שנמאס כבר מהנסיעה הזאת לנתניה בימי ראשון אבל הפעם מדובר באופרה אחרת השעה יותר נוחה פחות פקקים ומה שהכי קריטי הפעם יש גם קהל נגדנו ולא רק קבוצה באצטדיון הזה.. מכבי צריכה אותנו.