Jump to content

טירונות 03 בסיס שבטה

Recommended Posts

בכללי איך המשמעת יש שם חדרים או אוהלים

איזה טירונים של איזה יחידות עושים שם טירונות

אם אין לך מידע אתה לא חייב להגיב אחי תדלג על הנושא

שבטה זה תותחנים. למיטב ידיעתי יש שם מבני מגורים ולא אוהלים, אבל אל תצפה להמון (כמובן שזה עדיף, בייחוד כשיש מיזוג).

משמעת טירונות לוחמים היא משמעת קשה. אני לא יודע איך המשמעת בחיל הזה ספציפית בהשוואה למקומות אחרים, אבל בכל אופן היא תהיה קשה, בטח בהשוואה למשמעת בטירונות 02 - זמנים קצרים, הישארות בקבוצה בנהלים הדוקים, בלי סיגריות וכד' עד שעת ט"ש וכו'.

רוב הזמן יש לו"ז ופעילות.

שבטה זה תותחנים. למיטב ידיעתי יש שם מבני מגורים ולא אוהלים, אבל אל תצפה להמון (כמובן שזה עדיף, בייחוד כשיש מיזוג).

משמעת טירונות לוחמים היא משמעת קשה. אני לא יודע איך המשמעת בחיל הזה ספציפית בהשוואה למקומות אחרים, אבל בכל אופן היא תהיה קשה, בטח בהשוואה למשמעת בטירונות 02 - זמנים קצרים, הישארות בקבוצה בנהלים הדוקים, בלי סיגריות וכד' עד שעת ט"ש וכו'.

רוב הזמן יש לו"ז ופעילות.

אני לא מתגייס לתותחנים,יש מצב שישימו אותי עם הטירונים שלהם כאילו?

איזו טירונות אתה הולך לעשות שם?

בכל מקרה אוהלים יש שם רק באימון מתקדם של הלוחמים, בטירונות יש מגורים שהם סבבה עם מיזוג, אבל זה אצל הלוחמים אחי...

שבטה יכול להיות אחלה בסיס ויכול להיות חרא, מאוד תלוי מה אתה עושה שם (לי היה חרא :thumbs: )

איזו טירונות אתה הולך לעשות שם?

בכל מקרה אוהלים יש שם רק באימון מתקדם של הלוחמים, בטירונות יש מגורים שהם סבבה עם מיזוג, אבל זה אצל הלוחמים אחי...

שבטה יכול להיות אחלה בסיס ויכול להיות חרא, מאוד תלוי מה אתה עושה שם (לי היה חרא :thumbs: )

טירונות לוחמים אחי

אני גם לא מצליח להבין איזה לוחמים עושים טירונות שם חוץ מתותחנים. אולי דברים השתנו מאז שהשתחררתי. בכל מקרה טירונות חורף זה לא נעים באף מצב אבל יהיה בסדר אחי, תבוא בגישה טובה וסכה כן תוכל להינות ולהפיק את המקסימום.

אני מתגייס לקראת סוף מרץ וסלבה לא לקרק"ל,לוחמה אלקטרונית וכל מחזור מתגייסים בין 10-20 איש אז אולי בגלל זה שמו אותנו עם תותחנים

לא זכור לי ששמעתי על זה אי פעם, אצלנו בטח לא היו מלוחמה אלקטרונית בין החיילים, ואני גם לא מצליח לחשוב איפה ישימו אתכם פיזית, אבל 99.9 אחוז שזה לא יהיה באוהלים בשבטה הקטנה.

ממה שאני יודע גם בשבטה הקטנה בנו עכשיו חדרי מגורים במקום האוהלים, אז נראה לי בקטע הזה אתה יכול להיות רגוע.

אם מתייחסים רק לנושא הפרקטי של הבסיס, אז מה שצריך להדאיג אותך שם זה האוכל. באמת, לא בקטע של הצחוק לרדת על האוכל בצבא וזה, הייתי בלא מעט בסיסים בשירות שלי, ותוסיף לזה את האוכל של המטבח של הגדוד, ובשבטה זה באמת היה קיצוני לרעה. כמובן שזה בקטנה, אבל תקווה שזה השתנה מאז, אולי התחלפו שם כמה נגדי מטבח וכו'.

בכל מקרה, זה בסיס לא רע בכלל. אחלה מגורים, אחלה שק"ם ואחלה אווירה באופן יחסי

ממה שאני יודע גם בשבטה הקטנה בנו עכשיו חדרי מגורים במקום האוהלים, אז נראה לי בקטע הזה אתה יכול להיות רגוע.

אם מתייחסים רק לנושא הפרקטי של הבסיס, אז מה שצריך להדאיג אותך שם זה האוכל. באמת, לא בקטע של הצחוק לרדת על האוכל בצבא וזה, הייתי בלא מעט בסיסים בשירות שלי, ותוסיף לזה את האוכל של המטבח של הגדוד, ובשבטה זה באמת היה קיצוני לרעה. כמובן שזה בקטנה, אבל תקווה שזה השתנה מאז, אולי התחלפו שם כמה נגדי מטבח וכו'.

בכל מקרה, זה בסיס לא רע בכלל. אחלה מגורים, אחלה שק"ם ואחלה אווירה באופן יחסי

כשהיינו בפעילות מבצעית באמ"ת היו שולחים לנו טבחים מהבסיס והיינו שולחים אותם הביתה ומבשלים לבד. באמת שאין להם מושג בקטע לא הגיוני.

והגיע הזמן שיסדרו שם את המגורים, דיברו על זה מהטירונות שלי בנוב9.