Jump to content

עזרה בקניית מכשיר סלולר חדש

moshe888

Recommended Posts

האייפון 4 הוותיק מסיים חוזה , ההתלבטות היא בעיקר בין הLG-G3 לסמסונג אלפא .
למי שיש את אחד המכשירים ויכול לעזור עם ביקורות , אשמח .

לאדע לגבי הG3 , אבל קיבלתי מהעבודה את הG2 והוא מפלצתי. אני בעיקרון הייתי נאמן לאפל 5 שנים , אבל הסמרטפון הזה באמת מדהים. אז אתה יכול לדמיין איך הG3 :thumbs:

אני באופן אישי ממליץ על ג'י 3, אבל איך הגעת לסמסונג אלפא?

הכישלון הכי גדול בשנים האחרונות בשוק הסמארטפונים, סמסונג הפסיקו לייצר אותו אחרי מספר חודשים.

אני באופן אישי ממליץ על ג'י 3, אבל איך הגעת לסמסונג אלפא?

הכישלון הכי גדול בשנים האחרונות בשוק הסמארטפונים, סמסונג הפסיקו לייצר אותו אחרי מספר חודשים.

האמת שהמוכר בחנות עצמה היה עם אלפא ונורא המליץ עליו , אני באתי נעול על הg3 והוא הצליח לבלבל אותי

ONEPLUS ONE הזה איך זה עובד הקנייה שלו? אני פשוט מזמין באתר ומשלם רק את ה300$ האלה או שיש עוד תשלומים כמו מעמ מכס וכל מיני?

אתה צריך לשלם לחברת צד שלישי שתשלח לך את החבילה לארץ כי אין משלוחים לישראל, אני הזמנתי לכתובת בארצות הברית שקיבלתי מBUY2USA והם שלחו לי לארץ, סך הכל יצא לי 2000 כולל המשלוח ש"נתפס" במכס (דרך BUY2USA לוקחים לך כבר מראש את המס והכל, ממליץ לנסות את SHIPTO כי אפשר לחסוך 500 שקל), הזמנתי ב26 לנובמבר והמכשיר הגיע אלי כעבור 8 ימים.

מכשיר טיל, לא מתחרט לרגע שזנחתי את האייפון.

שווה כל שקל, זול מאוד יחסית למפרט החזק שלו, בקיצור מומלץ..

אם כבר נושא פלאפון חדש

יש מכשירים שהם בגודל של אייפון 5 שהם טובים?

מצטרף,מחפש מכשיר אנדרואיד איכותי אבל לא בגודל בובמסטי.. חשבתי על 1+1 אבל אחרי ששתי חברים שלי קיבלו אותו הבנתי שהוא גדול עליי.

מפלצת ב1400 שקל? לא יודע אמרו שיש בוא מלא באגים מלא תקיעות..

א. המייזו הרגיל מכשיר אדיר, זה שאנשים חושבים שאם מכשיר זול אז הוא פחות טוב (כי לא משקיעים כל כך בפרסום ושיווק שלו) זה כבר מראה כמה העם שלנו מטומטם.

מי אמר לך שיש בו באגים? בינתיים כל הביקורות שאני קורא עליו משבחות ויש לחבר מהעבודה את המכשיר והוא מצויין.

ב. אני מדבר על הפרו, אני חושב שבאג מוכרים אותו במשהו כמו 2500 שקל והוא מפלצת מבחינת ביצועים (כרגע מקום ראשון באנטוטו).

קניתי את הMX4, מכשיר נהדר.. מבסוט ממנו לגמרי והוא עולה 1600 בבאג, מצלמה פסיכית!!

החיסרון היחיד הוא שאת האביזרים שלו יש רק בבאג, והמבחר לא גדול

לפי מה שהבנתי עוד שבועיים מגיע הגרסא החדשה שלו שתהיה מאוד דומה לנוט 4 (בשונה מהMX4 שמאוד מזכיר את האייפון 6 שזה מעולה*, ויעלה 2100.

קניתי את הMX4, מכשיר נהדר.. מבסוט ממנו לגמרי והוא עולה 1600 בבאג, מצלמה פסיכית!!

החיסרון היחיד הוא שאת האביזרים שלו יש רק בבאג, והמבחר לא גדול

לפי מה שהבנתי עוד שבועיים מגיע הגרסא החדשה שלו שתהיה מאוד דומה לנוט 4 (בשונה מהMX4 שמאוד מזכיר את האייפון 6 שזה מעולה*, ויעלה 2100.

איך הסוללה שלו?

עכשיו אחותי הזמינה את הMX4 הרגיל 32GB .

באמת נראה מכשיר מעולה.

בכל מקרה יש תמיכה מעולה לעברית בארץ אצל היבואן והוא מתקן את כל הבאגים מהר, ראיתי שמאז שיצא המכשיר בארץ כבר היו איזה 3 עדכונים.

וגם עוד מעט בטח תצא גרסה שמבוססת על האנדדרואיד 5 ככה שהבטריה תהיה הרבה יותר טובה והמכשיר יהיה הרבה יותר טוב.

והבנתי שגם אפשר במצלמה לצלם הכל ידני שלי זה ממש חשוב.