Jump to content

ג'ורדי קרויף, אתה בטח לא קורא כאן בפורום, אבל שתדע.

Recommended Posts

לא צריך ללכת לאם, מספיק להסתכל על כמות השערים שכבש במכבי, ועל יכולת הכיבוש של השחקנים שלך חוץ מזהבי.

חוץ מזה, היה בא בחינם, אין פה שום סיכון(בניגוד לעקיצה הצרפתית בן-בסט).

לא יודע אם זו החלטה מזלזלת או יהירה, הזויה היא בטוח.

עטר שחקן ענק אבל אם נמשיך לקונן עליו זה יתנקם בנו.

קבוצת כדורגל זה לא שחקן אחד.

אף פעם לא נדע ונבין מה קרה כאן

ברור שיש כאן טעות

אבל לכו לדף הראשון של הנושא וכל מילה נכונה

ג'ורדי יכול לעשות עוד 8 טעויות כאלה ועדיין מעמדו כאל לא יתערער

גם אני לא מבין איך זה קרה אבל מותר לו ולא משנה השיקול גם אם זה במחיר של אובדן אליפות אחת או שתיים (אם בכלל וכאשר)

לא יודע, אבל אתה מסכים שבמכבי יש שחקנים טובים ועדיין הקבוצה לא נראית משהו?

ואתה מסכים שבחלק האחרון של העונה האחרונה שלו במכבי הוא היה חלש?

אם אתה מציע שהיינו מביאים אותו רק כדי שלא יגיע לקבוצות אחרות - לגיטימי, אבל זה לא היה כל כך בריא לנו עוד שחקן ממורמר על רוטציות.

בחלק האחרון של העונה הוא לא שיחק ככ, באותה שנה עטר כבש בקצב של זהבי העונה ועכשיו הוא ממשיך, רק עיוור יכול להטיל ספק ביכולות המקצועיות שיש לו.

וצהבי, אנחנו לא רק מקום ראשון ורבע גמר, אנחנו גם ניקח טראבל, עליי.

אני לא יוצא על אף אחד בגלל משהו שקשור לתארים, אנחנו ניקח אותם גם עם טב״ח.

אבל למה?? למה לא להחזיר אותו? למה להביא אותו בחינם ליריבה שלנו בתאכלס אפילו אם זאת לא העונה הזאת? למה לא לרצות גם את הקהל על הדרך, מישהו היה שופט אותו אם המעבר לא היה מצליח? למה לא לנסות? למה? עצוב לי, אני רואה אותו ונשבר לי הלב.

4 שערים, בישול, חמישה משחקים, בקצב הזה עובר את טבח שבוע הבא. הלוואי שיכבוש עוד 15 עד סוף השנה ונימני ידחוף אותו לחול איכשהו.

בחלק האחרון של העונה הוא לא שיחק ככ, באותה שנה עטר כבש בקצב של זהבי העונה ועכשיו הוא ממשיך, רק עיוור יכול להטיל ספק ביכולות המקצועיות שיש לו.

וצהבי, אנחנו לא רק מקום ראשון ורבע גמר, אנחנו גם ניקח טראבל, עליי.

אני לא יוצא על אף אחד בגלל משהו שקשור לתארים, אנחנו ניקח אותם גם עם טב״ח.

אבל למה?? למה לא להחזיר אותו? למה להביא אותו בחינם ליריבה שלנו בתאכלס אפילו אם זאת לא העונה הזאת? למה לא לרצות גם את הקהל על הדרך, מישהו היה שופט אותו אם המעבר לא היה מצליח? למה לא לנסות? למה? עצוב לי, אני רואה אותו ונשבר לי הלב.

4 שערים, בישול, חמישה משחקים, בקצב הזה עובר את טבח שבוע הבא. הלוואי שיכבוש עוד 15 עד סוף השנה ונימני ידחוף אותו לחול איכשהו.

מבין את התסכול שלך והוא מוצדק, אבל אף אחד לא מבטיח לך שהוא הולך להבקיע בכל המשחקים הבאים. אנחנו לא יודעים איזה שיקולים היו ליורדי, אולי יום אחד הוא יחשוף אותם ואז נוכל לדבר לעניין.

בנוגע ל"לרצות את הקהל", אסור שרצון הקהל יהיה זה שיקבע מי יהיה כאן ומי לא (לא אומר את זה בצורה שיכול להיות שאתה חושב שאני מתכוון, מאמין שהבנת אבל) כי אם זה היה ככה אז שחקנים כמו נוסא היו כרגע על הספסל. (סתם דוגמא, יש עוד 100 כאלה)

אני גם אהבתי אותו מאוד וכואב לי לראות אותו בחיפה אבל זה באמת לא עושה לי כלום. אני מעדיף לראות מה יקרה בעתיד ואז לאכול את הכובע (זה רק אם אצטרך, כי אם הוא יבקיע שערים בליגה ואנחנו ניקח תארים אז באמת שזה לא יזיז לי) במקום לאכול את הכובע לפני שנראה מה המשמעות של המעבר הזה..

אם חיפה בפלייאוף עליון אנחנו לא לוקחים טראבל. וגם על ב״ש תפור לעקוץ ולהשאיר אותנו עם גביע הטוטו.

ששש למה ספויילרים!

גם אם הוא היה פחות טוב במכבי, הוא לפחות לא היה הפרנצ'ייז פלייר של חיפה ל-3 שנים הבאות.

JacK, סתם שאלה;

נניח ועטר יסיים את העונה עם 5-6 שערים ואנחנו ניקח דאבל. עדיין תכעס על יורדי?

בינתיים יש לו ארבעה שערי ליגה בחמישה משחקים. בראשון הוא נכנס מחליף בדקה 62 והיה מעורב בשער חוקי שנפסל (ולא "מעורב" סטייל תיאור בעיתון של שחקן ישראלי בחו"ל, הוא עשה את הגול).

והדבר הכי כואב זה שהוא חתום לעוד 3 שנים החל מהקיץ. לא לעוד שנה. שהוא תיכף כבר אהוב הקהל שם, ובסוף הם עוד יפתחו לו את החוזה ויבטיחו שיסיים שם את הקריירה, בלי שיחזור למכבי.

הם עושים לנו זהבי, בלי הקטע של שנאה בין אלירן לבינינו (בתקווה שיישאר ככה).

בגול השני רץ בטירוף לאורך היציע המזרחי, רגע חזק

למי שחשב שהוא לא רוצה להיות כאן, הוא כמעט פרק את הכתף מרוב סיבובים בחגיגות אחרי הבישול ליוסי

מוכר לכם מאיפשהו? נשבר לי הלב. זה אפילו לא זה שהוא חתם שם, זה מה שהוא הופך להיות שם.

לפעמים אני לא מבין למה מתעקשים פה להיות מסכנים/סמרטוטים בכח כמו הפועל

גם לפריצה יש מספרים עצומים ביחס לכמות משחקים

בואו נדבר שעטר יבקיע גם נגד לא נמושות (הפועל ונתניה פאשלות וכדורי גובה בעמ זה נמושות)

היינו ביחד והיה נפלא עכשיו הוא עם כונפה מכוערת ולנו יש את פאקינג זהבי

כל הליגה זה הנמושות האלה, ובחצי שעה מול באר שבע (שהיתה הראשונה שלו בחיפה) הוא היה מעולה. חוץ מזה גם אצלנו הוא כמעט ולא הבקיע מול ה"גדולות", ועם כל הכבוד בניגוד לפריצה הוא כשיר לשחק יותר מחצי עונה מהספסל.

ואני מזכיר שהיה לנו גם אותו וגם את זהבי.

עטר שחקן ענק אבל אם נמשיך לקונן עליו זה יתנקם בנו.

קבוצת כדורגל זה לא שחקן אחד.

באמת שאם פותחים בשדים נושא ציטוטים מהשחקן זו ההודעה שפותחת את הנושא.

ולצערי אני נאלץ להסכים עם ג'ק ואבי בנימין:

ג'ורדי טעה בענק שלא החתים אותו ואוי לנו אם חיפה יהיו בפלייאוף העליון.

לפעמים גם צריכים לדאוג גם לצד המנטלי של האוהדים, הויתור עליו וההבאה של ורמוט גמרו אותי. (כן כן, החזרה של עטר הייתה סותמת הרבה פיות שעליהם אתם מתלוננים מאז יום שבת, גם אם לא במודע)

אני לא מאמין שהוא אשכרה ממשיך מאיפה שהוא הפסיק וזה פשוט להיות רעב, בטירוף, לעבור 3 שחקנים בלי להטעות אותם בכלל, מיקום מצויין, מחוייבת בהגנה, אין מה להגיד.

כואב מאוד, הם קיבלו את עטר עד 2018 ואנחנו את ולדרמוט. כאילו המחשבה על שרצקי7 ועטר משחקים ביחד עם מבשל כמו מיכה לא אמורה לגרום לכם לרייר?

כרגע הכישלון הכי גדול של גורדי, לחשוב על זה שההעברה שלו הייתה חופשית, לחשוב על זה שהוא מרוויח כחצי מבן-בסט. מתסכל.

חחח כל פעם שמישהו מסכים איתי ועם אבי הוא חייב להוסיף לצערי, לשם שינוי, עם כל הצער.

מי ישמע גיליתם שכהנא צדק D:

חחח כל פעם שמישהו מסכים איתי ועם אבי הוא חייב להוסיף לצערי, לשם שינוי, עם כל הצער.

מי ישמע גיליתם שכהנא צדק D:

האמת שכן, בהתחלה לא סבלתי אתכם בגלל שאתם שונאים את זהבי וזה אבל הפעם כתבתי לצערי בגלל התוכן ולא הכותב.

מה שנקרא, רמת מודעות עצמית: ברקו.

לא מבין מה הבעיה במה שאמרתי.

מסכים שהיינו צריכים להביא את עטר. מצד שני כמה שנים נבכה על זה ?

לא מבין מה הבעיה במה שאמרתי.

מסכים שהיינו צריכים להביא את עטר. מצד שני כמה שנים נבכה על זה ?

תלוי כמה זמן הוא יישאר שם. בוא נקווה שיעזוב בקיץ 2018.

לפחות עד שלא נרגיש בחסרונו עם תחליף ראוי, כל הניסויים הלא מוצלחים שלנו באגף שמאל והמחסור בחלוצים לא עוזר בנושא.

אני לא מבין את הבכי הזה.

צריך לראות איך הולכים קדימה ולא להתבוסס בחרא הזה.

די. עבר.

אתה אומר שנבכה עליו עד 2018?

אם היה עובר להפועל, כנראה היינו מפסיקים לבכות בגול הראשון שלו נגדנו ובחגיגות על גדר שער 5. אבל בגלל שחיפל׳ה לא ממש מזיזה לי, כנראה שאני אתבאס על זה לעד. אני באמת אוהב את אלירן, והוא גם היה מתבקש מקצועית. הבאסה הופכת לבכייה לדורות כשהוא מוכיח שזה נכון ושהוא הולך להיות השחקן הטוב בחיפה קל ב3 שנים הקרובות, השחקן היחיד שהיינו לוקחים אלינו, לכל הרכב עתידי, ב3 שנים הקרובות. עם/אם עטר אצלנו, טוב או לא טוב, אפשר היה לסגור את הליגה ל4 שנים. הוא הולך להיות היריב המרכזי שלי, זה שאני אמור לאחל לכישלונו. ואני אצטרך לעודד את ורמוט וזהבי מולו. אח״כ אתם מתפלאים למה לא מעודדים. לא כיף