Jump to content

ג'ורדי קרויף, אתה בטח לא קורא כאן בפורום, אבל שתדע.

Recommended Posts

לרגע חששתי שהפאנץ' שלך יהיה שונה, אבל כל הכבוד. פסטיבל עטר בפורום פחות או יותר נגמר, עכשיו נראה איך זה יסתיים בפועל.

דרך אגב ברור שזאת לא הסיבה העיקרית למה עטר לא פה אבל בטח שאותם אוהדים שהיו אחרים על פסטיבל עטר וחשבו שהם עוד בתקופת לוני ועשו קמפיין אינטרנטי ולא אינטרנטי להבאת עטר לא תרמו לו להפך. אם יש משהו שלמדנו בתקופת ג'ורדי זה שהדבר האחרון שיקדם שחקן אצל ג'ורדי זה ספינים ופסטיבלים מתוקשרים.

דרך אגב ברור שזאת לא הסיבה העיקרית למה עטר לא פה אבל בטח שאותם אוהדים שהיו אחרים על פסטיבל עטר וחשבו שהם עוד בתקופת לוני ועשו קמפיין אינטרנטי ולא אינטרנטי להבאת עטר לא תרמו לו להפך. אם יש משהו שלמדנו בתקופת ג'ורדי זה שהדבר האחרון שיקדם שחקן אצל ג'ורדי זה ספינים ופסטיבלים מתוקשרים.

זה שטויות גבר.

לא יקדם? צודק.

אבל להגיד להפך? תלוש מהמציאות.

צאו מהסרט שג'ורדי מתייחס למשהו בכלל. הוא עושה מה שהוא מבין וזהו.

הקהל וספינים כאלה ואחרים לא משפיעים עליו, לא לטובה ולא לרעה.

• מנהלים ראשיים

כמה דברים:

1. ככל הנראה ג'ורדי לא ימשיך שנה הבאה בקבוצה. ולכן הוא לא לקח את ההחלטה הזו לבד.

אני רוצה להאמין שבשלב הזה יש איזשהיא חפיפה מול סמכות מקצועית כלשהיא.

לסרוגין, מיץ' מעורב ומקבל החלטות פיננסיות עד שיחליט על מחליף.

(שוב הכל בהנחה והוא באמת לא ימשיך).

2. סאגת עטר הוכיחה פעם נוספת, כמה קהל בארץ הוא צבוע לא השחקן.

עטר רוצה לשחק כדורגל, אני בטוח שעשה לא מעט כדי לנסות לחזור למכבי. בשלב הזה מכבי לא רוצה אותו וזה בסדר גמור ומקובל.

יחד עם זאת, התפקיד שלו הוא לשחק כדורגל.

בעברי עבדתי בבזק בינלאומי, אם הייתי הולך לעבוד ב 012 או ב נטוויז'ן בטח שלא הייתי שואל מישהו. זה מה אני יודע לעשות.

מה גם שהוא עבר כולה למכבי חיפה, לא להפועל (אפשר לחשוב).

3. לכל התמימים כאן, למישהו יש ספק שאם יום אחרי המשחק נגד חיפה שחר היה מציע לזהבי חוזה של 10 מליון שקל בשנה הוא היה מסרב?

למרות כל המוטות וכל השירה על אישתו.

זה הכדורגל המודרני. שחקנים הוכיחו שהם רוצים הם יכולים לכבד את המועדון שהביא אותם לגדולות וזה עובר בסדר גמור.

עטר לא התחתן איתנו והוא לא חייב לנו כלום. היה פה, נתן אליפות עשה סיבוב יפה יצא לאירופה ורצה לחזור לארץ.

חובת ההוכחה עליו לטוב לרע ולמכוער.

כמה דברים:

1. ככל הנראה ג'ורדי לא ימשיך שנה הבאה בקבוצה. ולכן הוא לא לקח את ההחלטה הזו לבד.

עטר רוצה לשחק כדורגל, אני בטוח שעשה לא מעט כדי לנסות לחזור למכבי. בשלב הזה מכבי לא רוצה אותו וזה בסדר גמור ומקובל.

בעברי עבדתי בבזק בינלאומי, אם הייתי הולך לעבוד ב 012 או ב נטוויז'ן בטח שלא הייתי שואל מישהו. זה מה אני יודע לעשות.

3. לכל התמימים כאן, למישהו יש ספק שאם יום אחרי המשחק נגד חיפה שחר היה מציע לזהבי חוזה של 10 מליון שקל בשנה הוא היה מסרב?

זה הכדורגל המודרני. שחקנים הוכיחו שהם רוצים הם יכולים לכבד את המועדון שהביא אותם לגדולות וזה עובר בסדר גמור.

עטר לא התחתן איתנו והוא לא חייב לנו כלום. היה פה, נתן אליפות עשה סיבוב יפה יצא לאירופה ורצה לחזור לארץ.

צודק לגמרי. זה הכדורגל המודרני. ולנו האוהדים נשאר רק להתבאס שזה ככה והכל רק כסף.

ועדיין, כואב הלב ומאכזב.

בסדר בסדר וואו הסנגוריה הזו גובלת בפארנויה.

נכון ג׳ורדי קרויף עשה הרבה דברים אדירים בשביל מכבי, ועדיין גם הוא נתמך ע״י המערכת הכי טובה בארץ

עם הבעלים הכי מקצועי ורציני, למרות הכל הוא נכשל כבר כמה פעמים בבחירת זרים ואפשר לבקר ולהיות מודאג כשמרגישים סיבה, וכל זה בלי קשר לעטר, שיזדיין.

ינואר כבר פה ואנחנו מקווים לחיזוק בצדק ולא רק בשביל מה שנשאר מהעונה, בינואר של השנה שעברה למי שזוכר הרכש היה דל מאוד.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

כמה דברים:

מסכים בכל מה שרשמת חוץ מ3

כי אתה מציג את זה לא נכון

המעבר שלו מריימס לחיפה היא הליכה אחורה מבחינה כלכלית, ולא התקדמות (בניגוד לזה שאתה מציג שאם היו מציעים לזהבי 10 מליון שזה התקדמות)

1. התקשורת ציירה לנו שבכל הסיפור של עטר מכבי מחזיקה את הקלפים קרוב לחזה כי היא לא רוצה שהיריבות לאליפות יתחזקו, אומנם הם כנראה לא אבל אני רוצה לקוות שגם על העונה הבאה ג'ורדי חשב

2. בהנחה שבן חיים עוזב בקיץ וסיכוי גדול שגם זהבי, יהיה קשה להמשיך לשלוט בכוח שתמיד הביא אליפיות בארץ = הישראלים הכי טובים

3. מכבי חייבת גולר , הכי נכון לנו זה 9 קלסי בין אם זר (לצערי פריצה זה כבר לא זה) והישראלי היחיד זה טוטו (גם הוא לא בכיוון)

לכן ההתפשרות על אחד מהצמד :שכטר (עדיף בעניי , יותר ורסטילי) או עטר הייתה מחייבת עכשיו

4. מילה לכל שונאי שכטר:

לכולנו זיכרון קצר, סלחנו לאניימה, לזהבי ולבן חיים שהיו זונות קהל בהפועל , כולם פה מהללים את עטר כאילו נולד מכביסט ודיי שוכחים שאם ינקלה לא פותח את הארנק הוא מזנק לוולפסון מבחירה

שחררו, כולם שכרי חרב

נ.ב

יש למחוק תגובה זאת אם גורדי ידאג להחתמונת קטנה של גולר

האנלוגיה לזהבי היא זהה. שניהם ויתרו על הרבה מאוד כסף בעצם החזרה שלהם משום שרצו לשקם את הקריירה ולשחק כדורגל. שניהם העדיפו מלכתחילה להגיע לקבוצתם הקודמת אליה היו קשורים אך אותה קבוצה סירבה להביא אותם, מסיבותיהן שלהן, ולכן הם הגיעו לאופציה הריאלית היחידה.

כמה דברים:

אם היית עובר ל012 היה אפשר להגיד שזה לגיטימי שהאולטרס של בזק עושים לך את המוות כל פעם שאתה מגיע לעבודה

לעטר לא הייתה הצעה משום קבוצה אחרת? לא באירופה ולא בארץ?

הגיוני שירצה לשחק איפה שמציעים לו כסף, אבל יש לזה מחיר

אם היית עובר ל012 היה אפשר להגיד שזה לגיטימי שהאולטרס של בזק עושים לך את המוות כל פעם שאתה מגיע לעבודה

לעטר לא הייתה הצעה משום קבוצה אחרת? לא באירופה ולא בארץ?

הגיוני שירצה לשחק איפה שמציעים לו כסף, אבל יש לזה מחיר

ריאל ובאיירן רדפו אחריו אבל הוא פשוט לא יכול היה לעמוד בקסמיו של סמי עופר. איזה הצעות באירופה יהיו לו עכשיו? ואיזה הצעות בארץ? מי עוד יכול לשלם לו סכומים שמתקרבים לזה? ב"ש כנראה לא היתה בעניין וכאן זה פחות או יותר נגמר.