Jump to content

אלירן עטר שמע הרבה על הקהל של חיפה

Recommended Posts

תגידו על מה אתם מדברים? הבנאדם לא שיחק דקה העונה הוא יהיה אוברייטד מטורף.. אם בכרמל חושבים לזרוק אותו והוא יתפוצץ כמו פצצה, בסוף העונה הוא כבר מושאל לרעננה.

אם אתם שואלים אותי? השפלנו אותם שוב פעם הוא לא ייתן להם כלום וזה שהם עכשיו מוצצים לו אחרי שעשו לו את המוות זה רק תענוג לראות. ובכלל הרי צפוי שהוא יהיה גרוע תסמכו עליי ועל גורדי הבנאדם נתן 2 גדולות בחיים שלו וזה מה שהוא ייתן האופי שלו בריצפה.

בנימה זו בהצלחה לאלירן ולקהל הנהדר שלו. ??

אתם קהל מצחיק. וצבוע. להעלות סרטונים של נהימות לקמאנן ושירי ההלל אחר כך? הקללות לזהבי וההכתרה שלו לאליל היום (בצדק)?

זה הענף. זה ענף בלי יותר מדי אינטילגנציה, ענף אינטרסנטי שמזמן לא נשען על ערכים כמו נאמנות או זכרון לטווח רחוק. צאו מעטר. הדרישה המקסימלית היא שלא יחגוג מולנו..

מי הכיר את זהבי בכלל? קילל אותו?

לא מסוגל להבין איך הוא הלך לשם אחרי מה שעשו לו... אבל זה הכדורגל אני מקווה שיילך לו שם רע ושיהיה שותף לירידת ליגה שלהם ויום אחד הוא יחזור אלינו

מי הכיר את זהבי בכלל? קילל אותו?

היו לנו כל הרבה שנואים בהפועל של אותה תקופה.. טועמה דאגלס שכטר וזה עוד לפני שהתחילה השנאה הקשה לשי אבוטבול.. בגלל זה את זהבי אף פעם לא קיללנו כמו שמקללים את בוזגלו או כמו שקיללו את קטן

אי אפשר להבין את השטות לא לקחת אותו בחינם ועוד שנצטרך לראות אותו בחיפה, בכלל אני לא מצליח להבין את המדיניות רכש שלנו בשני הינואר האחרונים, מה עם זהבי ופריצה כל כך נכשלנו שצריך לקוות שתמיד מה שיש יספיק, איזה שיטה זאת?

הוא יזיין אותנו, וזה מגיע לנו

יום עצוב.

אח שלי יקר אתה מעוניין לשים כסף עליו ??

אני אומר שהוא לא מגיע 15 שערים כל סכום שתגיד עד 100000

ושלא יהיה צל של ספק שגם לי כואב הלב לראות אותו בירוק אבל יש לי

הרגשה חזקה מאוד מהשנתיים ביציע בצרפת+ שכל המגנים למדו את התנועה

לאמצע יביאו לזה שהוא יגיע לנבחרת המנודים של שחר לשנת2015

אני לא מסוגלת לראות אותו עם החולצת נזלת הזו עליו. כואב לי בכל איבר בגוף..כולל איברים פנימיים וכאלה שלא ידעתי שקיימים.

פשוט מאכזב. מבחינתי לראות אותו שם זה יותר גרוע מלראות אותו בכל קבוצה אחרת. היה צריך להחזיר אותו בכל מחיר, גם אם הוא היה יושב ומחמם את הספסל.

לא חסרים בקבוצה שחקנים בינוניים ומטה, כולל זרים, אז בטח ובטח שאפשר היה לשלב אותו.

אלירן חלוץ יותר טוב מכל החלוצים בסגל שלנו

מכבי ויתרה שיהיה לו בהצלחה, אגב למי שלא הבין, כנראה שהויתור הוא לא מסיבות מקצועיות

ואם הסיבות האלה מוצדקות (סמכו על ג'ורדי) אז אולי טוב שהוא הלך לחיפה, רק זה חסר להם

סביר להניח שיזיין אותנו כמו כל מי שסירבנו לו בנמוס (אפשר אפילו לקרוא לזה 'זיון בנוהל')

מקווה שלא יחגוג עלינו יותר מדי, כל עוד לא יחגוג יותר מדי אני לא אקלל אותו

חוץ מזה שלקלל אותו יעלה לנו רק ביוקר

כל מי שקיללנו אותו זיין אותנו

אני אומר בואו ניתן לו שקט והוא כבר יחטיא

לא קרה כלום ג'ורדי הביא אותנו עד לפה תאמינו בו

לא יודע לגבי היכולת העונה, דבר אחד בטוח, עד לרגע האחרון ציפיתי שהכל ספין אחד גדול ושלבסוף הוא יחזור אלינו, אבל כשראיתי את התמונה בירוק שלו מרוחה באתרי הספורט השונים פשוט נצבט לי הלב, כי מבחינתי אלירן זה הכי מכבי שיש, כל כך התחברתי אליו, הוא כל כל התחבר אלינו, מן חיבור כזה שלא ניתן יהיה לממש יותר, עד פה הלב דיבר.

גם אם נפנה לראש, לא מבין את הצעד הזה, יש מצב חזק מאוד שבקיץ נשאר בלי זהבי ובלי טבח, בחירת הזרים שלנו לא הוכיחה את עצמה עד עתה ולכן לא מצליח להבין איזה חיזוק ישראלי המהלך הזה משאיר לנו בהתקפה? לצערי פשוט חוסר הסתכלות קדימה של המערכת (הלוואי ואתבדה) וזאת הפעם הראשונה שאני מבקר אותה מאז עידן גורדי.

Sent from my iPhone using Tapatalkדודזך

שום טענות אליו. לא אתפלא גם אם יחגוג במידה ויכבוש נגדנו.

שחררו, הוא לא חייב לנו שום סנטימנטים מעכשיו.

מאחל לו רק בריאות וכישלון מקצועי מהדהד.

דבר ראשון, אני בספק אם עטר זוכר במיוחד איזה קהל שר מה. הוא כדורגלן מקצועי ואני בטוח שבשיאו בכל מקום שהוא הלך היו כאלה שהיללו אותו והיו כאלה שקיללו אותו. רק אוהדים מסורים זוכרים מה היה מה ואיפה.

דבר שני, אם הייתי כדורגלן אני חושב שלא היה אכפת לי כל כך מי התחיל נגדי שיר. אולי את השיר הייתי זוכר והייתי נעלב ממנו, אבל בטח שלא הייתי זוכר מי שר את זה נגדי פעם ראשונה.

דבר שלישי, מה הייתם מצפים ממנו להגיד? הוא כדורגלן, זה המקצוע והפרנסה שלו, קיבלו אותו לקבוצה, שיגיד אפילו שהם הקהל הכי טוב בליגה, מה זה משנה?

אני לא רואה את עצמי שר לו את השיר, אבל ההגדרה המדויקת בשבילו היא סמרטוט.

לא, ההגדרה בשבילו היא שחקן כדורגל, נעים להכיר.

דבר ראשון, אני בספק אם עטר זוכר במיוחד איזה קהל שר מה. הוא כדורגלן מקצועי ואני בטוח שבשיאו בכל מקום שהוא הלך היו כאלה שהיללו אותו והיו כאלה שקיללו אותו. רק אוהדים מסורים זוכרים מה היה מה ואיפה.

דבר שני, אם הייתי כדורגלן אני חושב שלא היה אכפת לי כל כך מי התחיל נגדי שיר. אולי את השיר הייתי זוכר והייתי נעלב ממנו, אבל בטח שלא הייתי זוכר מי שר את זה נגדי פעם ראשונה.

דבר שלישי, מה הייתם מצפים ממנו להגיד? הוא כדורגלן, זה המקצוע והפרנסה שלו, קיבלו אותו לקבוצה, שיגיד אפילו שהם הקהל הכי טוב בליגה, מה זה משנה?

זוכר, זוכר.

יותר מדי זוכר.

אין יותר מדי מה לדאוג.. הכיסא בין בניון ליענקלה פנוי בסמי עופרכס ככה שיש לו איפה לשבת תנעלו את הנושא הגייז הזה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.