Jump to content

אלירן עטר שמע הרבה על הקהל של חיפה

Recommended Posts

לפני שכולם קופצים, זה מה שהוא אמר היום, שהוא שמע הרבה על הקהל של חיפה ... מה שאני תמהה, זה מה הוא שמע? הוא שמע שהם אלה שהתחילו לשיר לו שודד זקנות? או שהם זרקו עליו בקבוק מים בבלומפילד? האם הזכרון של שחקני כדורגל כל כך קצר? הרי הם עשו לו את המוות כל משחק. אין לי בלב כלום על זה שהוא עבר לשם, כי מכבי לא רצו אותו, אבל בחיית, אל תיהיה צבוע, צביעות זו תכונה מסריחה.

מה רצית שהוא יגיד?

"כוס אמא של המזדיינים האלה, שודד זקנות עלק. מה שלום ההוא שפגעתי לו בראש בחימום? לא סובל אותכם, אני פה רק כי מכבי לא רצו אותי ואתם משלמים יופי!"

*חייב לומר שצחקתי כששמעתי אותו אומר את זה, אני מבין אותו.

שיהיה לו בהצלחה ושיישכח מה זה להבקיע גול.

הוא יכול פשוט לשתוק בנושא הקהל. הוא יכול להגיד הכל על זה שג'ורדי לא רצה אותו, אין בעיה, אבל להתחיל ללקק להם ישר ככה... כאילו כלום. מביך.

הוא יכול פשוט לשתוק בנושא הקהל. הוא יכול להגיד הכל על זה שג'ורדי לא רצה אותו, אין בעיה, אבל להתחיל ללקק להם ישר ככה... כאילו כלום. מביך.

מנש כששחקן מוצג בראיון פתיחה רשמי הוא חייב להתייחס לקהל. נראה לך הגיוני שהוא יגיד שיש להם אצטדיון יפה, עבר מפואר, בלה בלה בלה, ולא יגיד מילה על הקהל? שום סרט כזה.

ועזוב את זה שבסרטון שהם העלו הוא נראה בדיכאון אטומי.

רואים שהוא במצב רוח חרא. האמת בצדק, גם אני לא הייתי רוצה להגיע למכבי חיפה, ואני בכלל לא שחקן כדורגל. אבל זו צביעות. לא חשוב, מבין אותו אבל זו עדיין צביעות. שיהיה בריא.

די כבר עם השטויות שלכם, הוא שחקן של חיפה וזהו, זה חלק מההצגה, אין מה לעשות, שחקן צריך לתת לקהל הרגשה טובה, הוא לא יכול להיות אטום.

אתם קהל מצחיק. וצבוע. להעלות סרטונים של נהימות לקמאנן ושירי ההלל אחר כך? הקללות לזהבי וההכתרה שלו לאליל היום (בצדק)?

זה הענף. זה ענף בלי יותר מדי אינטילגנציה, ענף אינטרסנטי שמזמן לא נשען על ערכים כמו נאמנות או זכרון לטווח רחוק. צאו מעטר. הדרישה המקסימלית היא שלא יחגוג מולנו..

אני בכלל לא חושב שיש כאן קשר לנאמנות. עטר היה צריך לחזור לארץ, ומכבי לא רצתה אותו.

אי אפשר לצפות משחקן בסדר גודל כזה לחזור לשחק בבני יהודה או לחסל לעצמו את הקריירה בבית"ר.

הוא בחר במכבי חיפה כי זה מועדון יציב שנתן לו חוזה ארוך, כמו שהרוב המוחלט של השחקנים היה עושה, וזהו.

אתם קהל מצחיק. וצבוע. להעלות סרטונים של נהימות לקמאנן ושירי ההלל אחר כך? הקללות לזהבי וההכתרה שלו לאליל היום (בצדק)?

זה הענף. זה ענף בלי יותר מדי אינטילגנציה, ענף אינטרסנטי שמזמן לא נשען על ערכים כמו נאמנות או זכרון לטווח רחוק. צאו מעטר. הדרישה המקסימלית היא שלא יחגוג מולנו..

בשביל לחגוג מולנו, הוא קודם כל צריך לכבוש.

לקרלוס ואיתן, אגב, יש תכניות אחרות לגמרי לגבי זה.

השנה גם ככה כבר לא נפגוש אותם

מאחל לו הצלחה בקרבות התחתית נגד עכו ונתניה

אתם יודעים שעם כל הצחוקים והכיף הם 3 נקודות מפלייאוף עליון ו-4 נקודות ממקום רביעי, כן?

אתם יודעים שעם כל הצחוקים והכיף הם 3 נקודות מפלייאוף עליון ו-4 נקודות ממקום רביעי, כן?

הפסדים ב2 משחקים הבאים בליגה (ב"ש ומפ"ת) והם יכולים להיות גם 9+

מה אתה היית אומר במקומו?

ראיינו אותו לאתר הרשמי של הקבוצה ברגע החתימה ודיברו איתו על הקהל , אז מה אתה מצפה שהוא יגיד?שהוא חושב שיש להם קהל מסריח?או שהיה אומר שהוא לא רוצה להתייחס לקהל?

עוד נקודה, המקרה של עטר זה אחד לאחד המקרה של זהבי. שני שחקנים שיצאו לאירופה וכשהם חזרו הקבוצה שהם יצאו ממנה לא רצתה אותם.

אלה שבאים בתלונות לעטר מזכירים לי את אוהדי הפועל שבאו בתלונות לזהבי על זה שהוא לא חזר להפועל כשבפועל אף אחד שם לא רצה אותו. אז אותם אלה שבאים אליו בתלונות הם לא פחות צבועים.

לא זכור לי סרטון וידאו של זהבי ביום שחתם שמדבר על הקהל שלנו מילים יפות כל כך, ואי אפשר להשוות, כי לא קיללנו אותו ולא ירדנו לו לחיים כמו שהקופים עשו (ולא מדובר בקומץ הרי, אלא בכמה אלפים שבגללם הוא שמע את הקללות האלה בכל מגרש בארץ)

חחחחחח יש פה באמת אנשים שחושבים שהם לא יהיו בפלייאוף העליון בליגת פח הזאת? במיוחד אחרי החיזוק בינואר? אנחנו נפגוש את עטר פעמיים השנה יהיה מעניין...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.