Jump to content

החרמת המשחק באשדוד - הלחץ שלנו מול ההנהלה ששותקת בעניין

מנש שער 11

Recommended Posts

צריך לזכור שזה מאוד חשוב ההצלחה של החרם פה, כי זה איתות ונורת אזהרה להבאים בתור לעשוק אותנו, שורה תחתונה אם זה יצליח שאר הקבוצות ילמדו לקח, אם זה ייכשל חלילה, הולכים לעשוק אותנו באבו אבוה.

צריך לזכור שזה מאוד חשוב ההצלחה של החרם פה, כי זה איתות ונורת אזהרה להבאים בתור לעשוק אותנו, שורה תחתונה אם זה יצליח שאר הקבוצות ילמדו לקח, אם זה ייכשל חלילה, הולכים לעשוק אותנו באבו אבוה.

אי הצלחת המחאה על ידי אנשים כפויי טובה עלולה לחרבן את כל הסכמי ההדדיות שהושגו השנה שחסכו לכולנו הרבה כסף גם לאותם אנשים שהולכים למשחק למורות שהם יודעים שיש מחאה.

יהיו עוד מאות כרטיסים שימכרו לדעתי. זה המצב של הקהל שלנו כרגע אין מה לעשות.

עצם זה ש48 שעות לפני המשחק, וגם לא בזמן המשחק עצמו, כל הכרטיסים למשחק לא סולד אווט זה הישג ענק.

מלא אנשים לא באים בגלל החרם, המחאה עובדת ומצליחה.

מעולם לא היה לי שום רגש או שנאה לקבוצה הקטנה הזו אשדוד… עד הגביע בשנה שעברה. קבוצה ארורה עם דיר חזירים בגודל של קופסאת נעליים (אני מדבר כמובן על האצטדיון המפואר שלהם) ובעל בית גרזן שאפילו שותה 8 כוסות תה עם תיון אחד. אני מעדיף לתרום 200 שקל לאחים לסמל ולא לתת שקל לג'קי המזדיין הזה. תמיד כשמכבי מגיעה לפחית אשפה שלו הוא דופק מחיר כדי לעשות עלינו קופה.
אז בשפה יפה מאוד ג'קי, לך תזדיין, אבל לא תודה יא גרזן!
נ.ב - אם זה נכון מה שהשמנה מפרסמת ורק 336 כרטיסים נמכרו, אז המחאה עובדת. מי ייתן והכסף שייכנס לג'קי מהאוהדי הצלחות שכן קנו יילך רק לתרופות.

"גורמים באשדוד הביעו אכזבה מקצב המכירה הנמוך, ופליאה על המחיר שנקב בן זקן: "אמרנו לג'קי שזו טעות למכור כרטיסים במחיר כזה. ברור לנו שהוא רוצה להרוויח, אבל היתה פה הזדמנות לעשות חגיגה באיצטדיון וגם להרוויח הרבה יותר כסף".

גועל נפש של אנשים, עזבו אתכם אוהדים. במקום לחזק את הסביבה ולעזור לה הם יוצאים נגדה, זה הטייפ של אנשים טיפשים שתמיד יגידו "וואלאק אני לא מפספס עף משחק" ומשחק אחרי זה הם לא יגיעו

גועל נפש של אנשים, עזבו אתכם אוהדים. במקום לחזק את הסביבה ולעזור לה הם יוצאים נגדה, זה הטייפ של אנשים טיפשים שתמיד יגידו "וואלאק אני לא מפספס עף משחק" ומשחק אחרי זה הם לא יגיעו

אורי זה לא העניין

יש הרבה אנשים שלא רואים את מכבי כל שבוע..בשבילם זו הזדמנות פז ללכת למשחק

זה "אוהדים" מ בכל מקרה כי זה אלו שתמיד עושים דווקא ומילא לא מעודדים..

קשה לבוא אליהם בטענות למה הם בכל זאת הולכים למשחק

כן. כל שחקן ידע שיש מחאה. זה לא סוד. מדברים על דברים כאלה בחדר הלבשה.

אז כנראה שלא .... לדעתי הוא היה צריך להגיד שהוא לא רוצה את הקהל ביציעים ולא רוצה תמיכה זה ישמע יותר טוב

אורי זה לא העניין

יש הרבה אנשים שלא רואים את מכבי כל שבוע..בשבילם זו הזדמנות פז ללכת למשחק

זה "אוהדים" מ בכל מקרה כי זה אלו שתמיד עושים דווקא ומילא לא מעודדים..

קשה לבוא אליהם בטענות למה הם בכל זאת הולכים למשחק

אין כזה דבר, אם במחאת הקוטג אנשים היו קונים בכל מקרה הם פגעו בעצמם ובסביבה בסופו של דבר וככה גם כאן.

אנחנו צרכנים של כדורגל ישראלי ודופקים אותנו בגלל שעקומת הביקוש שלנו קשיחה (קונים בכל מחיר) עד שסוף סוף אנחנו עומדים על הרגליים האחוריות שלנו ומשתדלים לא לקנות באים כמה מזדיינים והורסים את הכל.

אין כזה דבר, אם במחאת הקוטג אנשים היו קונים בכל מקרה הם פגעו בעצמם ובסביבה בסופו של דבר וככה גם כאן.

אנחנו צרכנים של כדורגל ישראלי ודופקים אותנו בגלל שעקומת הביקוש שלנו קשיחה (קונים בכל מחיר) עד שסוף סוף אנחנו עומדים על הרגליים האחוריות שלנו ומשתדלים לא לקנות באים כמה מזדיינים והורסים את הכל.

זה לא דומה..הקוטג נגיש לכולם..וכולם התמרמרו על המחיר

אצל מכבי זה שונה..מכבי לא נגישה לכולם ומי שמתרמר על המחיר זה מי שהולך לכל משחק (מי שהולך פעם ב לא אכפת לו לשלם 100)

זה שהם דופקים אותנו זה בעיה לצערי

אבל קשה לי לבוא בטענות לכאלו לא מנויים שיש להם הזדמנות פעם בשנה ללכת למשחק

זה לא דומה..הקוטג נגיש לכולם..וכולם התמרמרו על המחיר

אצל מכבי זה שונה..מכבי לא נגישה לכולם ומי שמתרמר על המחיר זה מי שהולך לכל משחק (מי שהולך פעם ב לא אכפת לו לשלם 100)

זה שהם דופקים אותנו זה בעיה לצערי

אבל קשה לי לבוא בטענות לכאלו לא מנויים שיש להם הזדמנות פעם בשנה ללכת למשחק

בתיאוריה פעם בשבועיים יש משחק חוץ ככה שאם יש מישהו שלא מגיע לראות מכבי באופן תדיר כנראה שיהיה לו קצת יותר ״קל״ לוותר גם הפעם.

מה כזה קריטי להגיע הפעם? חסרים משחקי חוץ שניתן להגיע?

בתיאוריה פעם בשבועיים יש משחק חוץ ככה שאם יש מישהו שלא מגיע לראות מכבי באופן תדיר כנראה שיהיה לו קצת יותר ״קל״ לוותר גם הפעם.

מה כזה קריטי להגיע הפעם? חסרים משחקי חוץ שניתן להגיע?

אני לא בא לסנגר עליהם, אבל הגיוני שמישהו כזה כמו שתיארת, שגר באשדוד והסביבה, יהיה לו יותר קל להגיע למשחק כזה מאשר משחק חוץ בכל מקום אחר כמעט.

אני לא בא לסנגר עליהם, אבל הגיוני שמישהו כזה כמו שתיארת, שגר באשדוד והסביבה, יהיה לו יותר קל להגיע למשחק כזה מאשר משחק חוץ בכל מקום אחר כמעט.

ברור לי וגם לקחתי את זה בחשבון...

אבל אותו אוהד אני מניחה קורא ערוצי ספורט? זה הרי פורסם גם שם..

נטו הקטנת ראש לדעתי וחבל.